Stomatologická chirurgie a implantologie v Praze na Pankráci

Dental Office H33 s.r.o.

Stomatologická chirurgie a implantologie v Praze na Pankráci

Specialisté na naší zubní klinice DENTAL OFFICE H33 Vám bezbolestně odstraní zuby, které již nelze zachránit, provádíme extrakce zubů moudrosti. Nenecháme Vás chodit bez zubů, navrhneme a zavedeme vhodné a estetické zubní implantáty. Jsme specialisté na protetickou stomatologii. Pracujeme s kvalitními švýcarskými zubními implantáty značky Straumann a Camlog.

Modernizace výtahové technologie FN Plzeň – Lochotín

Modernizace výtahové technologie FN Plzeň – Lochotín

Modernizace stávajících čtyř výtahů (14, 17 – velké osobní výtahy a 15, 16 – lůžkové výtahy) za vchodem „F“ v areálu Fakultní nemocnice Plzeň - Lochotín (pavilon ambulance střed) spočívající v kompletní demontáži stávajících výtahových technologií a jejich likvidaci, provedení nezbytných stavebních úprav a v dodávce a montáži nových technologií, včetně ovládání, dopravy, montáže a zprovoznění dle požadavků zadavatele vyplývajících ze zadávacích podmínek a to řádně, bez vad a nedodělků.
Požadované činnosti budou prováděny v rozsahu projektové dokumentace zpracované panem Ing. Karlem Walterem, Sportovní 500, 330 33 Město Touškov.
Veřejná zakázka vložena:
03.05.2019 10:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice Plzeň

Originální záznam:

Okres:
Plzeň-město

Hlavní místo plnění:
Plzeňský kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.06.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
7 700 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice Plzeň

Zadavatel IČ:
00669806

Zadavatel ulice:
Edvarda Beneše 1128/13

Zadavatel PSČ:
305 99

Zadavatel obec:
Plzeň

Kontaktní osoba:
Mgr. Matěj Novák

Zadavatel telefon:
+420 377 103 533

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.fnplzen.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42416100-6
Výtahy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální kladkostroje od JOKR – montáže, s.r.o. - klíč k efektivnímu a bezpečnému zvedání v průmyslu

Profesionální kladkostroje od JOKR – montáže, s.r.o. - klíč k efektivnímu a bezpečnému zvedání v průmyslu

Význam kladkostrojů v průmyslu nelze podceňovat. Tyto jednoduché, ale mimořádně účinné stroje se v praxi osvědčují již tisíce let. Díky principu pevných a volných kladek, který již ve starověku dokázal Archimédés využít k odvlečení válečné lodi, dnes kladkostroje představují nenahraditelného pomocníka při manipulaci s těžkými břemeny. Základní informace o kladkostrojích Existují různé typy kladkostrojů, od ručních až po elektrické, řetězové i lanové, každý s jinou nosností a specifickým využitím. Řetězové kladkostroje jsou ideální pro manipulaci s lehčími břemeny, zatímco lanové modely zvládnou zvednout až 100 tun. Tato flexibilita zajišťuje, že pro každou úlohu najdete vhodné řešení. Kladkostroje Plzeň od JOKR – montáže, s.r.o. Naše firma, JOKR – montáže, s.r.o., působící na trhu od roku 1991, vám přináší nejen kladkostroje, ale i kompletní servis a příslušenství, včetně koncových vypínačů, stykačového ovládání a dálkového ovládání. Naším cílem je poskytnout vám nejen produkt, ale i pocit jistoty a spolehlivosti při práci. Kladkostroje od JOKR – montáže, s.r.o. jsou synonymem pro kvalitu, modernost a provozní spolehlivost. Ať již potřebujete zdvihnout břemena v průmyslových prostorách, továrních halách, skladech nebo jiných aplikacích, naše zařízení jsou připravena splnit vaše nejvyšší požadavky. Zvolte kladkostroje od JOKR – montáže, s.r.o. Zavedení kladkostroje do vašeho provozu znamená investici do efektivity, bezpečnosti a spolehlivosti. Nechte nás stát se vaším partnerem v oblasti zdvihacích zařízení. S naší širokou nabídkou kladkostrojů a příslušenství najdete ideální řešení pro vaše potřeby. Neváhejte nás kontaktovat pro další informace nebo konzultaci. JOKR – montáže, s.r.o. je zde, aby vám pomohla zvednout vaše břemena – jednoduše, bezpečně a efektivně.


Zapůjčení kvalitních autojeřábů – pomoc při montáži krovů, stropních panelů a modulových domů

Zapůjčení kvalitních autojeřábů – pomoc při montáži krovů, stropních panelů a modulových domů

Máte v plánu montovat krovy či střešní panely? Chcete si zjednodušit práci a hledáte společnost, u které byste si mohli pořídit kvalitní autojeřáb? V tom případě se obraťte na společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. působící v okolí Olomouce, Prostějova a Přerova. Společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. půjčuje různé typy jeřábů s různou nosností, které přemisťují těžké materiály na požadované místo tak, aby docházelo ke zjednodušení práce a snížení rizika poškození nebo úrazu při manipulaci s břemeny. Nechte si při montáži krovů a stropních panelů pomoct formou půjčení autojeřábu a kontaktujte nás ještě dnes!


Pronájem a přistavení autojeřábu na stavbu – kvalitní značka s vysokou nosností  Liebherr

Pronájem a přistavení autojeřábu na stavbu – kvalitní značka s vysokou nosností Liebherr

Potřebujete na stavbě jeřáb k zajištění bezpečného a efektivního zvedání různých břemen? Chcete aby bylo zajištěno i samotné přistavení? V tom případě se obraťte na společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. působící v okolí Olomouce, Přerova a Prostějova. Společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. pronajímá autojeřáby s vysokou nosností, které dokáží zvednout objemné a složité konstrukce. Vybírat je možné z různých typů autojeřábů, které jsou pravidelně kontrolovány a servisovány, tak aby splňovaly veškeré bezpečností standardy. Usnadněte si práci na stavbě s autojeřábem a kontaktujte nás co nejdříve!


Ocelové konstrukce s širokým využitím - výroba, realizace, montáž

Ocelové konstrukce s širokým využitím - výroba, realizace, montáž

Hledáte firmu, která vyrábí ocelové konstrukce? Pak jste na správném místě. Ve společnosti GIGA montáže s.r.o. se zabýváme výrobou, realizací i montáží ocelových konstrukcí. Zakládáme si na vysoké kvalitě a spolehlivosti. Výroba, realizace, montáž: - ocelové konstrukce s širokým využitím. Dále vyrábíme, montujeme, opravujeme zdvihací zařízení, elektrické lanové a řetězové kladkostroje, komponenty pro stavbu jeřábů, elektrické rozvaděče pro zdvihací zařízení, příčníky pro mostové jeřáby a pojezdové jednotky, konzolové, poloportálové, mostové, otočné sloupové, pojízdné konzolové jeřáby. Působíme po celém Moravskoslezském kraji, po domluvě po celé České republice. Kontaktujte nás, těšíme se na naši spolupráci!


Servis hydraulických zařízení, revize nakládacích jeřábů

Servis hydraulických zařízení, revize nakládacích jeřábů

Naše společnost CH + S SERVIS, s.r.o. vám vytrhne trn s paty! Na našem trhu se již více jak 20 let specializujeme na montáže, záruční i pozáruční opravy hydraulických nakládacích jeřábů, plošin, kontejnerových nosičů či menších hydraulických rukou. Jsme autorizovaným servisním partnerem výrobců a dodavatelů světových značek a disponujeme širokou nabídkou veškerých originálních náhradních dílů. Naše spolehlivá práce přináší ovoce nejen firmám a malým podnikatelům, ale také jednotlivcům, kteří ocení lidský přístup, rychlost provedení servisu či příznivé ceny. Mimo servis, montáže a prodej náhradních dílů nabízíme také revizní zkoušky předepsaných zařízení s potřebnou certifikací a platnými doklady. Přesvědčte se o našich kvalitách na vlastní kůži, navštivte náš web, anebo k nám rovnou přijeďte na adresu Přátelství 551, Praha 10 – Uhříněves. Těšíme se, až budeme moci udělat maximum pro vaši spokojenost.


Náhradní díly na vysokozdvižné vozíky pro různé typy – Toyota, Desta, Hyster, Linde a další

Náhradní díly na vysokozdvižné vozíky pro různé typy – Toyota, Desta, Hyster, Linde a další

Hledáte spolehlivého prodejce náhradních dílů pro Vaše vysokozdvižné vozíky? Máte několik značek, ale chcete odebírat pouze od jednoho dodavatele? V tom případě se obraťte na společnost VZV DESTA SERVIS působící v okolí Olomouce, Přerova, Prostějova a Vyškova. Společnost VZV DESTA SERVIS dodává náhradní díly na vysokozdvižné vozíky značek Toyota, Desta, Hyster, Linde, Yale, Nissan, Mitsubishi, Caterpillar a Jungheinrich. Jedná se například o baterie, brzy, pneumatiky, vidlice, sedadla a světla. Mějte spolehlivého partnera pro dodávku náhradních dílů na VZV a kontaktujte nás ještě dnes!