Materiály pro výstavbu a rekonstrukce vodovodů – potrubí, armatury, poklopy

DILES Company s.r.o.

Materiály pro výstavbu a rekonstrukce vodovodů – potrubí, armatury, poklopy

Na dodávku všech materiálů pro vodovody, od potrubí, tvarovek přes vodárenské armatury, vodoměrné šachty, vodoměry a až po poklopy, objímky, těsnění, spojovací materiály či ocelové sloupky, pro inženýrské sítě se specializuje společnost DILES Company s.r.o. z Ostravy.

ČSSZ - rekonstrukce chlazení Datového centra v objektu PSSZ Trojská 1997, Praha 8

ČSSZ - rekonstrukce chlazení Datového centra v objektu PSSZ Trojská 1997, Praha 8

komplexní rekonstrukce chlazení datového centra spočívající v demontáži a ekologické likvidaci stávající chladicí technologie datového centra, dodávce, instalaci a zprovoznění nové technologie chlazení datového centra včetně provedení dalších vyvolaných stavebních prací
Veřejná zakázka vložena:
03.05.2019 10:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
ČR - Česká správa sociálního zabezpečení

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
10.06.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
19 503 128 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČR - Česká správa sociálního zabezpečení

Zadavatel IČ:
00006963

Zadavatel ulice:
Křížová 25

Zadavatel PSČ:
225 08

Zadavatel obec:
Praha 5

Kontaktní osoba:
Bc. Ludmila Hnutová

Zadavatel telefon:
+420 257 062 074

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cssz.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Chladící věže, chlazení, výroba, montáž, servis, dodávka náhradních dílů

Chladící věže, chlazení, výroba, montáž, servis, dodávka náhradních dílů

Hledáte společnost, která rozumí chladicím věžím jako nikdo jiný? Věže CZ s.r.o. je zde pro vás! Založena s vizí poskytovat nejlepší řešení v oblasti chladicích věží, naše firma je synonymem pro inovace, kvalitu a spolehlivost. Co nabízíme? Komplexní služby: Od dodávek přes výrobu až po montáž chladicích věží s nuceným tahem. Špičkové produkty: Ventilátorové chladicí věže s robustní ocelovou konstrukcí a chladicí věže z FRP materiálů od Ensotek, za které jsme výhradní zástupci. Náhradní díly: Zajišťujeme dodávky a montáž náhradních dílů pro věže s nuceným i přirozeným tahem. Naše zkušenosti? Naši odborníci mají dlouholeté zkušenosti a jsou zárukou kvality a spolehlivosti. Jsme hrdí na to, že naše práce je vždy na nejvyšší úrovni, a to díky našemu týmu a modernímu vybavení. Proč si vybrat právě nás? Záruka kvality: Naše práce je podložena znalostmi a zkušenostmi našich pracovníků. Projektová dokumentace: Pro chladicí věže nabízíme kompletní projektovou dokumentaci. Dlouhodobá spolupráce: Věříme, že naše zkušenosti a kvalita práce jsou základem pro vaši spokojenost a dlouhodobé partnerství. Věže CZ s.r.o. - Vaše chladicí řešení na míru. Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu podnikání chladit efektivněji a ekonomičtěji. Navštivte naši webovou stránku pro více informací.


Profesionální chlazení a klimatizace - Ladislav Košťál Písek - váš partner pro ideální klima

Profesionální chlazení a klimatizace - Ladislav Košťál Písek - váš partner pro ideální klima

V dnešní době je důležité mít spolehlivého partnera pro chlazení a klimatizaci, ať už pro vaši domácnost nebo podnikání. Firma Ladislav Košťál v Mirovicích, okres Písek, vám nabízí kompletní služby v oblasti chladící a mrazicí techniky. S více než desetiletou praxí v oboru garantujeme odbornost, spolehlivost a profesionální přístup. Naše činnost zahrnuje montáž, revize, servis a opravy široké škály chladících a mrazicích zařízení. Specializujeme se na opravy chladniček, mrazniček, ledniček, chladících boxů, ale i na složitější systémy jako jsou výčepní zařízení a pivní chlazení. Nechybí ani prodej a montáž klimatizací pro zajištění optimálního klimatu ve vašich prostorách. Nabízíme také dodávku a montáž výčepních zařízení, včetně jejich servisu. Pokud vaše podnikání zahrnuje přípravu a podávání nápojů, zajistíme, aby vaše zařízení bylo vždy ve špičkové kondici. Vedle hlavních služeb nabízíme i nástrojářské práce a výbrusy válců, což nám umožňuje pokrýt i specifické potřeby našich klientů. Naším cílem je poskytovat komplexní služby, které vám umožní soustředit se na vaše podnikání nebo pohodlí vaší domácnosti bez starostí o chlazení či klimatizaci. Nadpis musí být poutavý Proč si vybrat nás? Kromě široké nabídky služeb v oblasti chlazení a klimatizace se můžete spolehnout na naši flexibilitu a ochotu přizpůsobit se vašim konkrétním potřebám. Jsme k dispozici po telefonické domluvě a připraveni vám poradit nebo pomoci v případě nouze. Nechte o svá chladící a mrazicí zařízení pečovat profesionály. Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte, jak vám můžeme pomoci udržet vaše zařízení v optimálním stavu.


Filtrační ventilátory εCOOL Pfannenberg pro chlazení, regulaci teploty elektrických rozváděčů

Filtrační ventilátory εCOOL Pfannenberg pro chlazení, regulaci teploty elektrických rozváděčů

V sortimentu firmy EMS ELEKTRO s.r.o. Otrokovice od spol. Pfannenberg najdete kromě chladicích jednotek také filtrační ventilátory εCOOL včetně příslušenství, které se postarají o regulaci teploty elektrických rozváděčů - základní chlazení a cirkulaci vzduchu v rozvaděči a vytvoření optimálních teplotních podmínek v uzavřeném prostoru rozvaděče. Včasné spínání chladicích nebo topných komponent mají na starost regulační prvky – termostaty, hydrostaty, díky kterým je chráněna výbava rozvaděče před kondenzací či přehříváním. Společnost Pfannenberg dnes poskytuje celou řadu různých řešení pro průmyslovou tepelnou správu a je tak jedním z mála specialistů, kteří mohou poskytnout vhodná zařízení pro prakticky všechny průmyslové požadavky po celém světě. Společnost EMS ELEKTRO s.r.o. je oficiálním prodejním zastoupením Pfannenberg Europe GmbH v České republice a stala se partnerem mnoha průmyslových podniků nejen na Zlínsku, ale po celé ČR.


Doplňky ke kávovarům – lednička na mléko, chladnička, doplňkový zásobník a mnoho dalšího

Doplňky ke kávovarům – lednička na mléko, chladnička, doplňkový zásobník a mnoho dalšího

Chcete si vychutnat kávu na vyšší úrovni a pořídit příslušenství, které Vám usnadní přípravu a zvýší kvalitu Vašeho oblíbeného nápoje? V tom případě si pořiďte doplňky od společnosti alacaffé, s.r.o. Společnost alacaffé, s.r.o. prodává širokou škálu doplňků ke kávovarům. Nejoblíbenějším je lednička na mléko, která udržuje optimální teplotu a usnadňuje přípravu například latte macchiato. Dalšími pomocníky jsou doplňkový zásobník, chladnička, cateringový stolek, nádoba na mléko nebo jehla do mléka. Objevte nový rozměr kávy s našimi doplňky a navštivte naše webové stránky co nejdříve!


Chladící vitríny, prosklený mrazák pro Vaši prodejnu - dodání, montáž, individuální přístup

Chladící vitríny, prosklený mrazák pro Vaši prodejnu - dodání, montáž, individuální přístup

Dodávku chladícího zařízení zajišťujeme do všech gastronomických provozů – od restaurací, přes hotely, prodejny potravin. Jsme flexibilní, každý provoz vyžaduje vlastní požadavky a investice. Zajišťujeme dodávku a servis malých chladících zařízení do restaurací, velkých chladících boxů do skladů, mrazáky a další zařízení nutný pro Váš provoz.


Záruční i pozáruční servis, opravy chladniček a mrazniček - rychle a spolehlivě

Záruční i pozáruční servis, opravy chladniček a mrazniček - rychle a spolehlivě

Firma Chladservis VaRa, spol. s r.o. v Brně je autorizovaný servis, který provádí záruční a pozáruční opravy chladící a mrazící techniky rychle a spolehlivě. Neváhejte se na nás obrátit s jakoukoliv opravou a problémem. Potřebujete opravit nebo zajistit servis vaší chladničky (ledničky), mrazničky, mrazícího pultu, vinotéky nebo chladící vitríny? Naši speciálně vyškolení technici jsou zde pro vás! V oblasti oprav a servisu chladniček a mrazniček se zaměřujeme na tyto značky: - AEG, Bess, Brandt, Calex, Elcold, Electrolux, Gorenje, Ikea, Liebherr, Mora, Nordline, Perfekt, Snaige, Teka, Venus, Zanussi. Naše služby jsou dostupné v Brně a jeho širokém okolí. Neváhejte nás kontaktovat i vy!