Zakázková výroba kuchyní a interiérového nábytku

Kuchyně Chábera

Zakázková výroba kuchyní a interiérového nábytku

Pokud hledáte kvalitní a originální kuchyň nebo jiný nábytek, který bude odpovídat vašim představám a potřebám, můžete se obrátit na rodinnou firmu Kuchyně Chábera se sídlem v Liberci. Tato česká firma se zabývá zakázkovou výrobou kuchyňského nábytku, kuchyňských sestav a linek, vestavěných skříní na míru, ale je schopna vyrobit i jiný nábytek dle přání zákazníka, jako jsou skříně do koupelny, obývací stěny, komody, a další.

Rekonštrukcia silnoprúdových a slaboprúdových rozvodov areálu AOS

Rekonštrukcia silnoprúdových a slaboprúdových rozvodov areálu AOS

Predmetom zákazky je rekonštrukcia a modernizácia silnoprúdových rozvodov pre 36 objektov v areáli Akadémie ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika v Liptovskom Mikuláši sa bude realizovať v súlade so spracovanou projektovou dokumentáciou. Podrobnejšie v časti súťažných podkladov B1 Opis predmetu obstarávania.
Veřejná zakázka vložena:
29.04.2019 07:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.06.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika

Zadavatel IČ:
37910337

Kontaktní osoba:
PhDr. Zuzana KORČOKOVÁ, PhD.

Zadavatel telefon:
+421 442 883 303

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.aos.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45317300-5
Elektroinštalačné práce na elektrických rozvádzačoch

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace rozvodů v rodinných domech a novostavbách – profesionání zajištění přívodu elektrické energie

Realizace rozvodů v rodinných domech a novostavbách – profesionání zajištění přívodu elektrické energie

Chcete nové rozvody ve Vašem domě nebo stavíte novostavbu a hledáte spolehlivou společnost, která se zaměřuje na elektroinstalace, elektromontáže a rozvody? V tom případě se obraťte na společnost Elektro Mikeš, s.r.o. Společnost Elektro Mikeš, s.r.o. zajišťuje přívod elektrické energie a poskytuje komplexní služby v oblasti elektroinstalací, od projektování a poradenství, přes montáž a revize, až po servis a údržbu. Mějte rozvody ve svém rodinném domě v dokonalém stavu a kontaktujte nás ještě dnes!


Integrované elektroprojekční služby -  od koncepce po realizaci s precizností

Integrované elektroprojekční služby - od koncepce po realizaci s precizností

Naše firma je lídrem v poskytování kompletních řešení v oblasti elektroprojekce. Specializujeme se na vytváření dokumentace pro územní rozhodnutí, stavební povolení, výběr zhotovitelů, provedení stavby, až po dokumentaci skutečného stavu. Nabízíme detailní práce v oborech silnoproud, slaboproud, měření a regulace, energetika, liniové stavby a veřejné osvětlení. Dále poskytujeme technické dozory, posudky, recenze a optimalizace. Naše projekty a služby jsou dostupné v českém, anglickém, německém a ruském jazyce, s možností přizpůsobení termínů a cen dle požadavků klienta.¨ Naším cílem je nabídnout klientům nejen kvalitní a efektivní řešení jejich potřeb, ale i osobní přístup a spokojenost s výsledkem.


Projekční a inženýrská činnost pro elektro a vypracování dokumentace od AZ elektroprojekce s.r.o.

Projekční a inženýrská činnost pro elektro a vypracování dokumentace od AZ elektroprojekce s.r.o.

Hledáte firmu, která se zabývá projekční a inženýrskou činnosti pro elektro? Která má dlouhou zkušenost na trhu a nabízí služby na vysoké úrovni? Pak bychom Vám rádi představili společnost AZ elektroprojekce s.r.o. se sídlem v Praze. Společnost má více jak 30 let zkušeností na trhu a za sebou mnoho úspěšných projektů v tuzemsku i zahraničí, a pro své zákazníky nabízí návrhy a řešení projektové dokumentace pro elektro v těchto oblastech: - silnoproud - slaboproud - měření a regulace - energetika - liniové stavby - veřejné osvětlení Potřebujete individuální řešení či speciální přístup? Ani to není pro tým profesionální projektantů problém. Díky dlouholetým zkušenostem pro Vás vždy najdou ideální řešení projektu. Rádi byste se dozvěděli více? Pak si domluvte osobní schůzku nebo napište email společnosti AZ elektroprojekce s.r.o., která se těší na budoucí spolupráci.


Široká nabídka součástek a komponentů pro elektromechaniku - jističe, měniče, inventory

Široká nabídka součástek a komponentů pro elektromechaniku - jističe, měniče, inventory

Vytváříte průmyslové aplikace a hledáte společnost, která se věnuje prodeji a distribuci elektromechanických a elektronických součástek? Pak se podívejte na nabídku společnosti VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. z okresu Plzeň. Společnost nabízí širokou škálu výrobků a součástek pro elektromechaniku a elektroniku. Můžete si u nich vybrat komponenty pro fotovoltaické elektrárny nebo solární kabely. Ale v nabídce najdete taky: - napájecí zdroje AC/DC - inventory DC/AC - spínače - jističe - měniče A mnohé další výrobky. Společnost je na trhu již řadu let, a její výrobky jsou kvalitní a spolehlivé. Pro celkovou nabídku zboří se neváhejte podívat na webové stránky společnosti VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.


Elektromontáže a elektromontážní práce

Elektromontáže a elektromontážní práce

Služby v oblasti elektromontáží, elektromontážních prací. Elektromontáže provádíme pro průmyslové, veřejné i soukromé objekty. Provádíme montáže nových i rekonstrukce a opravy stávajících elektromontáží. Nabízíme nejen elektromontážní práce a elektromontáže, ale také montáže a opravy domovních přípojek, veřejného osvětlení a vyhrazených elektrických zařízení OKEČ 4222 a další. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši pobočku ve Znojmě na ulici Bezručova. Kompletní nabídku prací a služeb naleznete na webových stránkách.


Elektromontážní práce - montáže, opravy a revize nízkého i vysokého napětí

Elektromontážní práce - montáže, opravy a revize nízkého i vysokého napětí

Společnost V A M A s.r.o. se zaměřuje na elektromontážní práce. Zabývá se montáží nízkého i vysokého napětí, ale také jeho opravou a revizemi. Mezi jejich činnost patří bytové a průmyslové instalace, kabelové rozvody včetně zemních prací, veřejné osvětlení, montáž trafostanic, připojení fotovoltaických a ostatních výroben elektrické energie do distribuční soustavy a mnoho dalšího. Díky jejich práci na nízkém i vysokém napětí bylo připojeno nespočet domácností k elektrické síti, postaveno mnoho trafostanic, uvedlo se do provozu kabelové vedení a svítí lampy v nespočtu obcích.