Dodávka pěstebních stolů – PřF Holice

Dodávka pěstebních stolů – PřF Holice

Předmětem plnění veřejné zakázky je výroba, dodávka, doprava a montáž 60 ks pěstebních stolů pro modernizované a přistavované prostory – skleník budovy č. 53 v areálu Holice Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, na adrese Šlechtitelů 241/27, 783 71 Olomouc – Holice.
Veřejná zakázka vložena:
29.04.2019 08:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Univerzita Palackého v Olomouci

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
29.05.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
800 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzita Palackého v Olomouci

Zadavatel IČ:
61989592

Zadavatel ulice:
Křížkovského 511/8

Zadavatel PSČ:
771 47

Zadavatel obec:
Olomouc

Kontaktní osoba:
Mgr. Petra Vopálková

Zadavatel telefon:
+420 585 631 118

Fax:
+420 585 631 012

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.upol.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plastové vyvýšené záhony na našem eshopu - praktické řešení, estetický vzhled

Plastové vyvýšené záhony na našem eshopu - praktické řešení, estetický vzhled

Pro jejich snadnou údržbu, funkčnost ale i estetický vzhled se staly plastové vyvýšené záhony velmi oblíbenými. Široký sortiment nabízí eshop Nejlevnější ploty. Eshop Nejlevnější ploty nabízí široký sortiment plastových vyvýšených záhonů, které jsou ideální pro každého, kdo hledá kvalitní a dlouhodobé řešení pro svou zahradu. Ať už se jedná o malou zahradu ve městě nebo rozsáhlý venkovský pozemek, plastové vyvýšené záhony od Nejlevnější Ploty poskytují flexibilní a ekologické řešení pro pěstování rostlin. Záhony jsou díky recyklovanému plastu odolné vůči mrazu, vodě a dalším povětrnostním podmínkám, což eliminuje problémy s hnilobou a škůdci. S možností umístění na zahradu, terasu, balkón nebo do skleníku, plastové vyvýšené záhony přinášejí novou dimenzi do světa zahrádkářství. Jejich snadná instalace a možnost různých konfigurací umožňují každému najít ideální variantu pro svůj prostor a potřeby. Pro ty, kteří hledají inovativní a ekologické řešení pro svou zahradu nejen v regionech Frýdek-Místek a Ostrava, jsou plastové vyvýšené záhony od Nejlevnější Ploty jasnou volbou. Můžete si zboží také objednat a vyzvednout v Paskově u Frýdku - Místku.


Jedinečný Grillbot - automatický čistič grilu pro zdravé grilování a úsporu času

Jedinečný Grillbot - automatický čistič grilu pro zdravé grilování a úsporu času

Chystáte se grilovat a chcete se rychle a efektivně zbavit vrstvy špíny a napáleného tuku, který zůstává na roštu po každém grilování? Pak je pro vás Grillbot tou nejlepší volbou. Stačí jej po ukončení grilování pouze umístit na rošt a Grillbot se postará o to, aby jste příště mohli zase zdravě grilovat na čistém roštu. O špinavou práci po každém grilování už nemusíte mít starost, grillbot má tři mosazné kartáče, které jsou dostatečně výkonné a vyčistí tak automaticky váš gril, bez sebemenší námahy. Ať už se chystáte připravovat pro vaši návštěvu rybu, steaky, sýry či hamburgery, Grillbot pomocníka jistě oceníte! Neváhejte a objednávejte jej již dnes!


Prodejna KOVOMAT s domácími a zahrádkářskými potřebami, železářství, prodej barev a laků

Prodejna KOVOMAT s domácími a zahrádkářskými potřebami, železářství, prodej barev a laků

Hledáte prodejnu s domácími potřebami? Rádi by jste navštívili dobře zásobené železářství v Rajhradě? Navštivte prodejnu KOVOMAT, kterou provozuje společnost Ungrmat s.r.o. Rajhrad, poblíž Brna. Najdete u nás velký výběr zboží domácích i zahrádkářských potřeb. Zakoupit u nás lze i vodoinstalační materiál. Máme k dispozici hadice, vložky, zpětné klapky, filtrační materiál, hadicové spony a další příslušenství. Sháníte-li barvy a laky, zastavte se také k nám na prodejnu. K prodeji máme i různé ruční či elektrické nářadí, které využijete při práci v domácnosti, na zahradě či na stavbě. Pokud potřebujete zakoupit matice, šrouby, ocelová lana, vruty, nýty, podložky, závlačky, napínáky, oka, spony, pojistné kroužky nebo spojovací materiál pro nábytek, neváhejte navštívit naši sekci železářství. Budete-li potřebovat při výběru poradit, náš ochotný personál je Vám vždy k dispozici.


Velkoobchod zahradnické potřeby, nářadí - vše pro zahradu nákup online v eshopu

Velkoobchod zahradnické potřeby, nářadí - vše pro zahradu nákup online v eshopu

Potřeby každého zahrádkáře a zahradníka uspokojí široký sortiment zahradních potřeb a nářadí ve velkoobchodu ŘEMPO VEGA Kroměříž. V našem eshopu najdete vše pro zahradu - konve a postřikovače, prostředky pro hubení škůdců a plevele, květináče a truhlíky, podmisky, grily a příslušenství, zeminu a hnojiva, nádoby a doplňky, folie a textilie, travní směsi, hadice a rychlospojky, a mnoho dalších zahrádkářských potřeb. Konve a postřikovače: Pro snadné zalévání a postřikování rostlin u nás nakoupíte konve různých velikostí a materiálů, stejně jako postřikovače s různými typy trysek. Hubení škůdců a plevele: Pro ochranu Vaší zahrady před škůdci a plevelem poskytujeme širokou škálu chemických i ekologických přípravků. Květináče, truhlíky a podmisky: Vybírat u nás můžete květináče a truhlíky mnoha velikostí a tvarů, stejně jako podmisky pro zajištění čistoty a pohodlí. Gril a příslušenství: Pro milovníky grilování máme grily a veškeré potřebné příslušenství, aby mohl být každý Váš večer s přáteli a rodinou dokonalý. Zemina a hnojivo: Pro zdravý růst rostlin můžete zkoupit kvalitní zeminu a projít si široký výběr hnojiv. Nádoby a doplňky: Náš sortiment zahrnuje různé nádoby a praktické doplňky, které usnadní Vaši práci na zahradě. Folie a textilie: Pomohou udržet optimální podmínky pro růst rostlin i pro ochranu rostlin a půdy. Travní směsi: Pro krásný a zdravý trávník si můžete vybrat z více druhů travních směsí, vhodných pro různé podmínky a potřeby. Hadice a rychlospojky: Pro snadnou manipulaci s vodou máme v nabídce hadice a rychlospojky, které usnadní zavlažování Vaší zahrady. Ostatní zahrádkářské potřeby: Kromě výše zmíněného máme také další užitečné potřeby pro každodenní zahradničení. Registrujte se u nás a získejte individuální ceny, VIP členství s možností nákupu na fakturu se splatností a širší výběr zboží. Navštivte náš eshop a přesvědčte se sami o bohatém výběru zboží i v dalších kategoriích - pracovní oděvy, obuv, OPP, drogerie, kancelářské potřeby i bytový textil.


Okrasné kamenivo – břidlice, oblázky, kamenná kůra

Okrasné kamenivo – břidlice, oblázky, kamenná kůra

V sortimentu najdete klasické kamenivo z místních lomů, oblázky z Dunaje, břidlici, štěrk a stavební písek. Zakoupit u nás můžete také oblázky (směsi omílaného kameniva) v různých typech hrubosti nebo kamennou kůru. Snažíme se dodávat v co nejkratších lhůtách, přesto ne vždy je to v našich silách, proto doporučujeme objednávat zboží včas. Po dohodě je možné dodat okrasné kamenivo na místo určení. Veškeré zboží je možno objednat telefonicky nebo e-mailem, termín doručení Vám oznámíme s časovým předstihem. Právě my Vám dodáme kvalitní okrasné kamenivo.


Levná mulčovací kůra – prodej volně ložené mulčovací kůry včetně dopravy

Levná mulčovací kůra – prodej volně ložené mulčovací kůry včetně dopravy

Zabraňte plevelu, aby prorostl na Váš záhonek! Použijte mulčovací kůru, která má nejen dekorativní účely, ale také omezuje růst nežádoucích plevelů a udržuje rostliny ve správné vlhkosti i během parného léta. Přijďte si pro volně loženou mulčovací kůru do společnosti kamenivo Zlín rybníky, kde Vám zajistíme kromě prodeje také dopravu ve Zlíně, Otrokovicích a okolí za nízké ceny. Mulčovací kůra také snižuje potřebu zálivky a spotřebu vody, protože zabraňuje odpařování vody z půdy. Je oblíbená pro: - okrasné zahrádky a záhonky - rododendrony a další okrasné dřeviny - vřesy, vřesovce - kyselomilné rostliny - okrasné jehličnany - listnaté keře - azalky - konifery - trvalky - popínavé rostliny a další dřeviny. Mulčovací kůru oceníte také k dekorativním účelům, působí esteticky a přirozeně a oddělí záhony od travnatých ploch.