Podporný fotovoltický systém do výrobného objektu MAT-Obaly

Podporný fotovoltický systém do výrobného objektu MAT-Obaly

Predmetom zákazky je dodávka, inštalácia tovarov a k tomu prislúchajúca projektová dokumentácia, ktorých výsledkom bude podporný fotovoltický systém do výrobného objektu spoločnosti MAT-obaly s.r.o. Prievidza. Lokálne fotovoltické zariadenie zabezpečí výrobu elektrickej energie pre vlastnú spotrebu.
Veřejná zakázka vložena:
26.04.2019 11:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
MAT - obaly, s. r. o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.06.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
MAT - obaly, s. r. o.

Zadavatel IČ:
36315303

Kontaktní osoba:
Ing. Tomáš Matejka

Zadavatel telefon:
+421 465 475 264


Zadavatel web:
http://mat-obaly.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31712331-9
Fotovoltické články

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rozvody elektroinstalací v rodinných domech a bytech – komplexní a profesionální elektrikářské práce

Rozvody elektroinstalací v rodinných domech a bytech – komplexní a profesionální elektrikářské práce

Plánujete stavbu nového rodinného domu nebo rekonstrukci bytu a chcete najít kvalifikované elektrikáře na elektroinstalace? V tom případě se obraťte na společnost ADAMEC - ADRO s.r.o. Společnost ADAMEC - ADRO s.r.o. zajišťuje návrh, výběr materiálu, montáž a revizi elektroinstalace. Mezi komplexní služby se řadí například výměna starých rozvodů, instalace nových, rozvody datových a televizních sítí, zabezpečovacích systémů a mnoho dalšího. Mějte elektroinstalace podle všech platných norem a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Elektro projekce, revize – komplexní údržba elektrických zařízení

Elektro projekce, revize – komplexní údržba elektrických zařízení

Specialisté v oblasti elektrického napětí a elektrických zařízení jsou profesionální pracovníci firmy ReSpol s.r.o. Firma Vám zajistí výrobu, dodávku a montáž elektrických zařízení a montážních technologických celků pro energetiku a zárověň Vám poskytne spolehlivé revizní služby a pravidelnou údržbu. Revize elektrických zařízení: -revize elektrických zařízení do 35 kV -revize hromosvodů -revize ručního nářadí a spotřebičů -revize velkoodběratelských trafostanic a rozvoden, včetně zajištění vzorků oleje a ochranných pomůcek -výroba kompenzačních rozvaděčů a rozvaděčů NN do 2500 A ReSpol s.r.o. je společnost dlouhodobě působící na trhu a spolupracuje například s Armádou České republiky nebo s energetickou společností ČEZ a.s.


Fotovoltaika pro dům, firmu - montáž, servis fotovoltaických systémů, FVE

Fotovoltaika pro dům, firmu - montáž, servis fotovoltaických systémů, FVE

Fotovoltaické systémy (FVE) jsou skvělým způsobem, jak využít solární energii a snížit spotřebu elektrické energie z konvenčních zdrojů. Montáž fotovoltaiky se stává čím dál tím populárnější pro domácnosti i pro firmy. V regionu Zlín, Vsetín - Zlínský kraj máte možnost oslovit firmu UV servisní, spol. s r.o. z Lípy, která zajistí kompletní dodávku - vybereme pro váš dům či firmu optimální řešení, pomůžeme získat dotace, vyřídíme za Vás potřebnou legislativu s distributorem sítě. Postaráme se o montáž i následný záruční a pozáruční servis. Fotovoltaika je Vaše nezávislost - pokud dodávku zajistí naše firma, máte jistotu, že montáž i servis bude proveden kvalifikovanými odborníky, kteří mají znalosti a zkušenosti s fotovoltaickými systémy. Servis fotovoltaických systémů zahrnuje pravidelné kontroly a údržbu, právě díky tomu je zajištěna správná funkce a výkon. Běžně se provádí monitorování výroby energie, kontrola a čištění panelů, kontrola stavu elektrických připojení, diagnostika a oprava poruch.


Měření a regulace, elektromontáže a opravy v chemických provozech - ELMEP s.r.o.

Měření a regulace, elektromontáže a opravy v chemických provozech - ELMEP s.r.o.

Hledáte společnost, která má dlouholeté zkušenosti v oblasti měření a regulace v náročném prostředí chemických provozů? Pak už nehledejte a podívejte se na nabídku služeb od společnosti ELMEP s.r.o. z Kralup nad Vltavou. Společnost disponuje profesionálním týmem školených zaměstnanců, kteří jsou pravidelně vzdělávaní v oblastech energetiky, chemie, petrochemie a potravinářských průmyslů. Dlouholeté zkušenosti s instalací zařízení v chemických provozech, kde jsou prostředí v nichž by mohlo dojít k nebezpečím výbuchu. Můžeme pro Vás udělat: - elektromontáže - montáže a opravy průmyslových rozvodů - montáže a opravy elektrického otápění - montáže a opravy osvětlení, hromosvodů a zemních sítí - řídící systémy a elektronické ochrany VN rozvoden Těšíme se na budoucí spolupráci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Montáž a demontáž sloupů VN a NN, antén, vysílačů, trafostanic i ukládání bazénů – kompletní profesionální služby

Montáž a demontáž sloupů VN a NN, antén, vysílačů, trafostanic i ukládání bazénů – kompletní profesionální služby

Hledáte dodavatele kompletních služeb týkající se montáží a demontáží sloupů a antén, který má to nejnovější techniku a autojeřáby? V tom případě se obraťte na společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. Společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. se zaměřuje na montáž a demontáž antén, vysílačů, sloupů vysokého i nízkého napětí i na ukládání bazénů za příznivé ceny a s hledáním optimálního řešení díky svým dlouholetým zkušenostem a profesionálním pracovníkům. Svěřte montáž a demontáž do rukou odborníků a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou!


Dodávka kioskové trafostanice na klíč, realizace VN přípojky. Kvalitní servis.

Dodávka kioskové trafostanice na klíč, realizace VN přípojky. Kvalitní servis.

Sháníte firmu co vám dodá na klíč kioskovou trafostanici? Firma S.G. CZ, spol. s r.o. Brno se specializuje převážně na dodávku betonových kiosků. Což je nejmodernější typ trafostanice. Stavba na klíč zahrnuje: -návrh nejvhodnějšího řešení pro danou konkrétní zakázku -zpracování projektové dokumentace a jejího odsouhlasení distribuční společností (ČEZ, E.ON) vlastní dodávku -uvedení do provozu -revizi. Samozřejmostí je zajištění realizace VN přípojky včetně dodávky realizační projektové dokumentace taktéž schválené distributorem elektrické energie (ČEZ, E.ON), pokud ji zákazník požaduje. Dále zajištění: -rychlý a kvalitní záruční i pozáruční servis, ať již formou servisních zásahů na bázi jednotlivých objednávek či dlouhodobých smluv. Vhodné pro zařazení do distribučních sítí pro napájení např. výrobních závodů, průmyslových zón, obytných lokalit, tak i pro vyvedení výkonu z různých výroben elektrické energie (fotovoltaických, větrných a malých vodních elektráren, bioplynových stanic apod.). Více informací na webových stránkách.