Plynoinstalace a revize, domovní a průmyslové plynovody v Moravskoslezském kraji

MIVOTOP s.r.o.

Plynoinstalace a revize, domovní a průmyslové plynovody v Moravskoslezském kraji

Odborné instalace domovních a průmyslových plynovodů NTL/STL/VTL zajišťuje nejen v Moravskoslezském kraji společnost MIVOTOP, s.r.o. z Opavy. Postaráme se o instalace plynového potrubí, plynových přípojek, plynových spotřebičů, kotlů i průtokových ohřívačů. Po provedené plynoinstalaci vystavíme revizní zprávu.

Transformace Domova Barevný svět II

Transformace Domova Barevný svět II

Předmětem této podlimitní veřejné zakázky je realizace stavby „Novostavba domu Čtyřlístek II. etapa, lokalita: Ostrava – Svinov I, p.č. 3461/1, 530/57“ v k.ú. Svinov, obec Ostrava, realizace stavby „Novostavba domu Čtyřlístek II. etapa, lokalita: Ostrava – Svinov II, p.č. 242/1“ v k.ú. Svinov, obec Ostrava, a realizace stavby „Novostavba domu Čtyřlístek II. etapa, lokalita: Ostrava – Zábřeh – Vítkovické Železárny, p.č. 487/3“ v k.ú. Ostrava – Zábřeh VŽ, obec Ostrava, v rozsahu projektových dokumentací pro společné územní a stavební řízení a provedení stavby, které vypracoval Ing. Štěpán Šňupárek, IČO: 72978325, se sídlem: 30 dubna 2034/14, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava, v dubnu 2017, arch. č. 0417-1/TZ.
Veřejná zakázka vložena:
25.04.2019 08:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Statutární město Ostrava

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
29.05.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
55 347 163 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Ostrava

Zadavatel IČ:
00845451

Zadavatel ulice:
Prokešovo náměstí 1803/8

Zadavatel PSČ:
729 30

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Macháčková

Zadavatel telefon:
+420 599 442 398

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ostrava.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nový projekt – moderní bytový komplex u Prahy

Nový projekt – moderní bytový komplex u Prahy

Uvažujete nad vlastním bydlením? Láká Vás klidná lokalita s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy? Pak Vás jistě zaujme nabídka společnosti Service Financial s.r.o. Nový projekt moderních bytových domů městského rázu slibuje komfortní a energeticky nenáročné bydlení. Podzemní parkovací stání jsou s byty propojeny výtahy, při projektování se myslelo také na akustickou pohodu a ochranu soukromí jednotlivých bytů. V okolí je dostupná veškerá občanská vybavenost od lékaře, pediatra, lékárny, masážního studia, kadeřnictví nebo cukrárny. Nový projekt bytového komplexu u Prahy Vás zaujal? Pak se neváhejte pro více informací obrátit na Service Financial s.r.o.


Výstavba rodinných domů na klíč a rekonstrukce starších budov – komplexní stavební práce

Výstavba rodinných domů na klíč a rekonstrukce starších budov – komplexní stavební práce

Chcete si nechat postavit vysněný domov pro sebe a svou rodinu nebo realizovat rekonstrukci? Hledáte společnost, která realizuje výstavbu na klíč? V tom případě se obraťte na společnost DITALEX s.r.o. Společnost DITALEX s.r.o. provádí výstavbu různých typů a velikostí domů, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a provádí rekonstrukce a renovace starších budov s historickým kouzlem a cílem zachovat původní charakter budovy. Získejte domov, který bude odpovídat Vašemu stylu a kontaktujte nás ještě dnes!


Návrhy a projektování staveb, inženýring, tvorba rozpočtů, realizace projektů a staveb

Návrhy a projektování staveb, inženýring, tvorba rozpočtů, realizace projektů a staveb

Hledáte spolehlivého partnera pro Vaše stavební projekty? Vilove construction s.r.o. je zde pro Vás! Jako přední poskytovatel komplexních stavebních služeb se specializujeme na návrhy a projektování staveb, inženýring a řízení subdodavatelů, tvorbu rozpočtů a realizaci projektů a staveb. Naše práce je ztělesněním preciznosti a inovace, což dokazuje naše schopnost standardně uvádět stavby do provozu včas a bez penalizací. Naši zaměstnanci jsou naší hrdostí – díky nulové fluktuaci a vynikající personální politice našeho managementu můžete očekávat nejvyšší kvalitu práce a zodpovědný přístup na všech úrovních. Jsme více než jen stavební firma; jsme tým, který staví na důvěře a spolehlivosti. Vilove construction s.r.o. nabízí služby rozdělené do specializovaných středisek, včetně Střediska pozemních staveb, Střediska pro zateplovací systémy, Střediska investic, developmentu a realit a Střediska projektování staveb. Každé středisko je pečlivě zaměřeno na specifickou oblast, aby zajistilo plnou návaznost a provázanost prací a stoprocentní spolupráci. Naše strategie? Být špičkovým dodavatelem staveb, který je synonymem pro spolehlivost a kvalitu. S Vilove construction s.r.o. získáte nejenom partnera, který dbá na maximální spokojenost zákazníka, ale také na ochranu životního prostředí. Vyberte si Vilove construction s.r.o. – vyberte si kvalitu, na kterou se můžete spolehnout.


Udržitelné bydlení v ekologických dřevostavbách

Udržitelné bydlení v ekologických dřevostavbách

V dnešní době, kdy se stále více lidí obrací k udržitelným způsobům života, se ekologické dřevostavby stávají stále populárnější. Dřevostavby-Flexidomy, s.r.o. jsou specialisté na stavbu ekologických dřevostaveb. S více než desetiletou tradicí a rodinným přístupem, tato firma z Olomouce nabízí montované dřevostavby na klíč, které jsou synonymem pro kvalitu, rychlost a ekologii1. Co se týče energetické účinnosti, dřevostavby jsou navrženy tak, aby minimalizovaly náklady na vytápění. V průměru můžete očekávat roční úspory až 14.000 Kč, což je výrazně méně než u tradičních zděných domů. Tato úspora je dosažena díky vynikající izolaci a použití difúzně uzavřených stěn, které zabraňují úniku tepla. Naše dřevostavby jsou postaveny z přírodních materiálů, což znamená, že váš domov bude nejen krásný, ale také šetrný k přírodě. Dřevo jako obnovitelný zdroj hraje klíčovou roli v ekologické stavitelství a přispívá k celkové udržitelnosti projektu1. Pokud hledáte moderní, ekologický a energeticky účinný domov, Dřevostavby-Flexidomy jsou se širokou škálou modelů a dispozic, které lze přizpůsobit vašim potřebám, ideální volbou.


Profesionální stavební služby Liberec – realizace náročných stavebních zakázek

Profesionální stavební služby Liberec – realizace náročných stavebních zakázek

HAVAX a.s. Liberec - stavební firma, výstavby domů, průmyslové stavby, rekonstrukce objektů a zateplování budov. Naší specializací jsou stavby na klíč a to jak občanské, bytové tak i průmyslové. Jsme schopni realizovat kvalitní stavby v krátkém časovém termínu po celé České republice. V současné době dokončujeme stavební projekty: Bytový Dům Riegrova TRW Rychnov u Jablonce Apartmánový Dům Pavlovická Inspirovat se můžete na našich stránkách viz reference.


Kompletní stavební práce a realizace staveb na klič od STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Kompletní stavební práce a realizace staveb na klič od STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Hledáte stavební společnost, které záleží na dobře odvedené práci, ale přitom Vás finančně nezatíží jelikož dbá na dobrý poměr výkonu a ceny? Pak se podívejte na nabídku společnosti STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o., která sídlí v městě Úvaly v okrese Praha. Společnost realizuje stavební práce v rozsahu: - stavby na klíč - realizace domů dle vypracovaného projektu firmy či vlastního projektu - rekonstrukce domů a bytů, občanských a průmyslových objektů - sádrokartonové konstrukce - rychlé, efektivní a moderní konstrukce pro novostavby nebo rekonstrukce - zateplení fasád domů - realizace zámkových podlah, pokládka dlažby či výstavba pergoly nebo terasy To a mnohé další služby pro Vás zajistí stavební firma STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o., která ke každé zakázce přistupuje s profesionální přístupem.