Čipování zvířat, vystavení cestovního pasu a prodej krmiv

Veterinární ošetřovna

Čipování zvířat, vystavení cestovního pasu a prodej krmiv

Kromě standardních veterinárních vyšetření, ošetření a operací poskytujeme i veškeré doplňkové služby. Postaráme se o čipování Vašeho zvířete, stejně tak jako o vystavení jeho platného cestovního pasu. Samozřejmostí je pak i prodej kvalitních vyvážených krmiv či speciálních klinických diet pro specifické potřeby každého zvířete.

ZŠ Pohůrecká České Budějovice – dodávka a montáž venkovních žaluzií 156 ks

ZŠ Pohůrecká České Budějovice – dodávka a montáž venkovních žaluzií 156 ks

Předmětem plnění veřejné zakázky dodávka a montáž venkovních AL žaluzií – 156 ks, – včetně uvedení do provozu, zajištění napájení a zaškolení obsluhy. Podrobná specifikace dodávky viz Soupis dodávek.
Veřejná zakázka vložena:
24.04.2019 07:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Statutární město České Budějovice

Originální záznam:

Okres:
České Budějovice

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
21.05.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město České Budějovice

Zadavatel ulice:
nám. Přemysla Otakara II. 1/1

Zadavatel PSČ:
370 01

Zadavatel obec:
České Budějovice

Kontaktní osoba:
Ing. Lenka Ledererová

Zadavatel telefon:
+420 386 803 219


Zadavatel web:
http://www.c-budejovice.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39515400-9
Žaluzie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stínicí technika ISOTRA  - nabízí nejen praktické, ale i esteticky přitažlivé řešení pro každý typ interiéru i exteriéru

Stínicí technika ISOTRA - nabízí nejen praktické, ale i esteticky přitažlivé řešení pro každý typ interiéru i exteriéru

V současné době, kdy se mění klimatické podmínky a roste potřeba efektivního řízení teploty v interiérech, přichází stínicí technika od ISOTRA s řadou řešení, která kombinují funkčnost s moderním designem. Ať už hledáte ideální řešení pro váš domov, byt, či firmu, ISOTRA nabízí širokou paletu produktů, které vyhoví vašim specifickým potřebám. Interiérové zastínění Pro ty, kdo preferují vkusné a funkční interiérové zastínění, je zde široká nabídka látkových rolet a žaluzií, včetně variant vhodných pro alergiky. Skládané žaluzie plisse či japonské stěny poskytují nejen praktické, ale i estetické řešení pro dělení prostoru. Exteriérové zastínění Exteriérová stínicí technika zahrnuje širokou škálu produktů od předokenních žaluzií a rolet až po inovativní screenové rolety, které neomezují výhled. Markýzy a zastínění pro zimní zahrady či verandy s možností ručního nebo motorického ovládání efektivně chrání před sluncem a zároveň dodávají exteriéru estetický rozměr. Nejnovějším přírůstkem do portfolia jsou bioklimatické pergoly ARTOSI, které představují vrchol v oblasti inovace a designu. Ochrana proti hmyzu Neméně důležitou součástí nabídky jsou i sítě do oken, které efektivně brání vniknutí hmyzu do interiéru, a tím zvyšují komfort bydlení. ISOTRA PRO s.r.o., s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oblasti stínicí techniky, přináší produkty, které jsou synonymem kvality, funkčnosti a estetické hodnoty. Vyberte si stínicí techniku, která nejen ochrání váš domov, ale také přispěje k úsporám energie a zvýšení celkového komfortu bydlení.


ISG stínicí technika - kompletní řešení pro váš domov - stínění, které přináší pohodlí a styl

ISG stínicí technika - kompletní řešení pro váš domov - stínění, které přináší pohodlí a styl

ISG stínicí technika, s.r.o., se specializuje na kompletní řešení v oblasti stínění pro vaše domovy a kanceláře. Naše produkty zahrnují venkovní stínění, jako jsou venkovní žaluzie, předokenní rolety, rolety SunStop, markýzy, hliníkové pergoly, výklopné a screenové rolety. Kromě toho nabízíme efektivní řešení proti hmyzu, včetně sítí a rolovacích sítí proti hmyzu, které zajistí váš klid během letních měsíců. Pro interiérové stínění nabízíme horizontální a vertikální žaluzie, dřevěné žaluzie, japonské stěny, plisé a textilní rolety, včetně varianty DEN A NOC a bambusové roletky. Naše produkty kombinují funkčnost s estetikou, aby dokonale ladily s vaším interiérem. Zabýváme se také nabídkou a instalací stahovacích garnýží, plastových shrnovacích dveří, rolovacích a sekčních garážových vrat. Pro zvýšení praktičnosti vašeho domova máme v nabídce okenní sušáky a držáky, včetně speciálních řešení pro plastová okna a předokenní držáky květinových truhlíků. Neposkytujeme pouze prodej, ale i kompletní servis, včetně oprav žaluzií, servisu oken a profesionálního čištění žaluzií. Naše firma, sídlící v Praze 4, je zde pro vás, abychom zajistili, že vaše stínění bude vždy fungovat bezchybně a vypadat skvěle. Vyberte si z našeho ceníku nejlepší řešení pro vaše potřeby a užijte si nový rozměr pohodlí a soukromí ve vašem domově.


Rohové venkovní žaluzie vhodné pro zastínění velkých oken rohových portálů domů a budov

Rohové venkovní žaluzie vhodné pro zastínění velkých oken rohových portálů domů a budov

Pokud potřebuje vyřešit zastínění rohových oken, obraťte se na společnost ISOTRA a.s. z Opavy, která je specialistou v oblasti stínící techniky. Pro rohové portály a domů a budov vyrábíme venkovní rohové žaluzie vhodné pro vnitřní i vnější rohy, vždy pouze pro úhel 90° . Rohové žaluzie CORNER zastíní velká rohová okna bez toho, aniž by by ve středu zůstávala vodící lišta, která by po vytažení žaluzií narušovala výhled z interiéru ven do krajiny. Lamely jsou spojené nerezovým kuličkovým řetízkem v plastovém vodítku. Spojení profilů spodních lišt je provedeno kovovým úhlovým dílem zasunutým v plastovém rohu. Ovládání žaluzií je řešeno elektricky ovladačem nebo vypínačem.


Římské rolety, látkové rolety, dekorace interiérů Olomouc

Římské rolety, látkové rolety, dekorace interiérů Olomouc

Renáta Gažarová - Rega interier se zabývá dekorací interiérů a zastíněním oken. Zaměřujeme se na římské i látkové rolety. Stačí si jen vybrat. Římské rolety: - látka rolety tvoří pravidelné horizontální sklady - látku lze z rolety jednoduše sejmout a vyprat, údržba římských rolet je velmi snadná - možnost výměny látky Látkové rolety: - jedná o velmi inteligentní řešení zastínění - jednoduché ovládání Rega interier dodá a zrealizuje také dekorativní tapety, včetně tapet obrazových, panelové stěny, rolety do oken, horizontální žaluzie, vertikální žaluzie.


Japonské rolety – moderní žaluzie pro zastínění velkých ploch nebo k rozdělení místností

Japonské rolety – moderní žaluzie pro zastínění velkých ploch nebo k rozdělení místností

Hledáte moderní a elegantní způsob, jak zastínit své okna? Chcete nakoupit žaluzie do Vaší kanceláře nebo jste alergik? V tom případě si pořiďte japonské rolety od společnosti VELLAR s.r.o. Společnost VELLAR s.r.o. prodává a montuje japonské rolety, které jsou složeny z jednotlivých panelů látky, které se posouvají po kolejnicích. Vybírat je možné z látek s plně zatemňujícím účinkem, nehořlavých látek nebo látek s obsahem skelného vlákna, které jsou vhodné pro alergiky. Vybírejte z různých dekorů a materiálů a objednejte si u nás japonské rolety co nejdříve!


Okenní, dveřní a plisované sítě proti hmyzu – ochrana před mouchami, komáry a dalšími létajícími vetřelci

Okenní, dveřní a plisované sítě proti hmyzu – ochrana před mouchami, komáry a dalšími létajícími vetřelci

Chcete si užívat teplých dní a léta bez nevítaného hmyzu, který kazí klid, pohodu, koušou a obtěžují? V tom případě se obraťte na společnost VELLAR s.r.o. Společnost VELLAR s.r.o. prodává snadno montovatelné a demontovatelné sítě proti hmyzu, které neomezují výhled ani proudění vzduchu. K dispozici je několik barev a designů. Vybírat je možné okenní, které nevyžadují zásahy do rámu okna, dveřní vhodné na terasy a balkóny a plisované, které se otevírají vertikálně. Mějte nejen v létě klid a pohodu a objednejte si u nás sítě proti hmyzu co nejdříve!