Dezinfekční přípravky

Dezinfekční přípravky

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky dezinfekčních přípravků (dále také „zboží“) dle specifikace uvedené v příloze č. 2 (Specifikace veřejné zakázky, cenová nabídka) a příloze č. 3 zadávací dokumentace (Vzor smlouvy).
Veřejná zakázka vložena:
23.04.2019 07:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Masarykův onkologický ústav

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
22.05.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Masarykův onkologický ústav

Zadavatel IČ:
00209805

Zadavatel ulice:
Žlutý kopec 7

Zadavatel PSČ:
656 53

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Mgr. Martin Hájíček

Zadavatel telefon:
+420 543 134 122

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mou.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pasti na hlodavce, hryzce, kuny a lepidla, pěny, spreje na hmyz, vosy, sršně - eshop s produkty na deratizaci, desinsekci

Pasti na hlodavce, hryzce, kuny a lepidla, pěny, spreje na hmyz, vosy, sršně - eshop s produkty na deratizaci, desinsekci

Hledáte účinný způsob, jak se zbavit nežádoucích hlodavců nebo dotěrného hmyzu, kteří vám ničí majetek, ohrožuje zdraví? Pak můžete navštívit eshop firmy HRADSKÝ - SUNK, která se specializuje na prodej pastí, sklopců a deratizačních staniček pro hubení různých druhů škůdců. Ať už máte problém s hlodavci (myši, krysy, potkani), hryzci, kunami nebo s lezoucím hmyzem (mravenci, švábi) a létajícím hmyzem (moli, mouchy, vosy, sršni, včely), na tomto eshopu najdete široký výběr produktů, které vám pomohou vyřešit vaši situaci. Pasti na hlodavce se dělí na mechanické, elektrické a živolovné. Každý typ pasti má své výhody a nevýhody a je vhodný pro různé situace. Při výběru pasti je důležité zvážit velikost a druh hlodavce, místo jeho výskytu, bezpečnost pro lidi a domácí zvířata. Pasti na hmyz fungují na principu vábení hmyzu dovnitř nebo přilepení na lepícím povrchu. Pěny a spreje na likvidaci hmyzu obsahují účinné látky proti hmyzu a aplikují se na místa výskytu hmyzu nebo jeho schránek. Na eshopu najdete podrobné informace o každém produktu i užitečné tipy pro jeho použití. Pokud si nejste jisti, jaký produkt zvolit nebo jak ho správně použít, můžete nás kontaktovat telefonicky či mailem.


Likvidace, hubení švábů, rusů a mravenců - spolehlivá dezinsekce, deratizace

Likvidace, hubení švábů, rusů a mravenců - spolehlivá dezinsekce, deratizace

Máte problém s výskytem nežádoucích škůdců? Dezinsekční a deratizační služby provádí pro zákazníky z Prahy, Příbrami, Kutné Hory, Kolína a Mladé Boleslavi firma Deratizace Konečný. Kromě hlodavců spolehlivě likvidujeme a hubíme většinu hmyzu. Provádíme likvidační opatření proti švábům, rusům i mravencům, jež se vyskytují v domácnostech i průmyslových provozech. Objevit je můžete za sporákem, ledničkou, různými rozvody a spotřebiči. Jakmile zjistíte přítomnost těchto škůdců, neváhejte s jejich likvidací, protože mohou přenášet nespočet roztočů, bakterií a onemocnění, například salmonelózu nebo žloutenku. Také Vám mohou způsobit značné škody (poničení majetku i potravin). Při likvidaci využíváme moderní insekticidní postřiky a dbáme a dodržení bezpečnostních zásad a čisté prostředí. Neváhejte nás kontaktovat, jsme tady pro Vás 24 hodin denně.


Nonstop hubení švábů a štěnic v Praze a okolí deratizační firmou

Nonstop hubení švábů a štěnic v Praze a okolí deratizační firmou

Pokud máte problém se štěnicemi nebo šváby ve své domácnosti nebo firmě, neváhejte kontaktovat firmu Deratizace Konečný, která Vám zajistí rychlou, účinnou a diskrétní likvidaci těchto škůdců v Říčanech u Prahy a okolí. Firma Deratizace Konečný nabízí profesionální služby deratizace, dezinsekce a dezinfekce za příznivé ceny. Používá moderní a bezpečné metody a přípravky, které zaručují 100% úspěšnost zásahu. Hubení štěnic a švábů probíhá v neoznačených vozech, aby se zachovala vaše soukromí. Firma Deratizace Konečný také poskytuje poradenství a preventivní opatření, jak se vyhnout opětovnému zamoření. Pokud potřebujete pohotovostní službu v hubení štěnic a švábů v Praze a Říčanech u Prahy, neváhejte využít služeb firmy Deratizace Konečný, která Vám zajistí spokojenost a čistotu. Firma Deratizace Konečný je Vaším spolehlivým partnerem v boji proti štěnicím a švábům.


Společnost REIN BAU s.r.o.: Stavební a profesionální 3D služby v Praze

Společnost REIN BAU s.r.o.: Stavební a profesionální 3D služby v Praze

REIN BAU s.r.o. je renomovaná firma se sídlem v Praze, která se zaměřuje na dvě hlavní divize: Rein Bau stavební činnosti a Rein Bau 3D služby. Stavební divize se specializuje na kompletní rekonstrukce bytů, zemní a výkopové práce, včetně zahradnických služeb. Naše týmy zajišťují kvalitní práci s využitím moderní techniky, jako jsou rypadla, nakladače a dozery. Druhá divize, Rein Bau 3D služby, se zabývá profesionálním hubením a prevencí výskytu hlodavců, hmyzu a dalších škůdců. Nabízíme široké spektrum speciálních ochranných služeb, včetně deratizace, dezinsekce, dezinfekce a dezodorizace. Zajišťujeme také úklidové služby, odvoz a likvidaci odpadů, ochranu proti ptactvu a monitorování činnosti. S naším profesionálním týmem a individuálním přístupem se postaráme o vaše potřeby. Kontaktujte nás pro možnosti řešení vašeho problému


Účinná dezinfekce všech prostor, místností i matrací pomocí ozonového generátoru a vaku

Účinná dezinfekce všech prostor, místností i matrací pomocí ozonového generátoru a vaku

Hledáte spolehlivý způsob dezinfekce místností? Potřebujete ve školních, výrobních či zdravotnických prostor zlikvidovat bakterie a viry? Společnost Chiranex s.r.o. provádí dezinfekční práce pomocí ozonu nejen v Ostravě, kde má sídlo, ale působící po celé Moravě. Navíc zajistí prodej či pronájem ozonového generátoru i vaku, pomocí kterého se likvidují bakterie v matracích. Generátor ozonu účinně zlikviduje veškeré viry a bakterie ve veřejných i občanských prostorách, například ve školách, nemocnicích a jiných zdravotnických zařízení, v hotelech i v jídelnách, v azylových domech. Využívá se hodně v potravinářství a zdravotnictví, protože působí jako prevence proti nozkomiálních nákaz. Ale oceníte jej i při dezinfekci domácích interiérů, auto klimatizací, chladících nástaveb aut a vzduchotechniky. Vak slouží k dezinfekci pěnových jader matrací, aktivních antidekubitních matrací, pečovatelských lůžek, polohovacích pomůcek. Ozonový generátor i s vakem si můžete od nás pronajmout či zakoupit, případně se o dezinfekci Vámi potřebných prostor postaráme sami. Máte-li dotazy či zájem o naše služby, neváhejte se na nás obrátit.


Likvidace nechtěných a škodlivých škůdců a hmyzu deratizační firmou

Likvidace nechtěných a škodlivých škůdců a hmyzu deratizační firmou

Objevili jste ve skladech skladništní škůdce? Všimli jste si, že se ve Vaší firmě vysltyuje nezvykle velké množství hlodavců? Potřebujete se zbavit vosího hnízda? O deratizace nechtěných škůdců a hmyzu v domácnostech i firmách v širokém okolí Znojma a Moravských Budějovic se postarají odborníci z deratizační firmy Moirat Servis, s.r.o. Naší specializací je dezinsekce, deratizace i fumigace objektů a potravinářských i zemědělských komodit. Kromě samotné likvidace škůdců a hmyzu zajišťujeme i komplexní ochranu objektů před škůdci. Tato komplexní ochrana zahrnuje preventivní opatření, kterými se předejde pronikání hlodavců do objektu. Zajistíme i desinsekci, kdy pomocí postřiku, rosení nebo termomechanickým aerosolem, případně fumigací zlikvidujeme nežádoucí hmyz.