Kostel Panny Marie Bolestné, ambit s kaplemi, Mariánské Radčice, kulturní památka – restaurování

Kostel Panny Marie Bolestné, ambit s kaplemi, Mariánské Radčice, kulturní památka – restaurování

Předmětem Veřejné zakázky je provedení služeb ve stavebnictví spočívajících v restaurování maleb ambitů kostela a restaurování nástropních a nástěnných maleb.

Předmětem současných restaurátorských prací bylo realizovat záchranu ohrožené výmalby am-bitů kostela. Záchranné restaurátorské práce probíhají nepřetržitě od roku 2014. V současné době zbývá dokončit fixáže maleb v interiéru kaplí K -I a K – IV.
Veřejná zakázka vložena:
23.04.2019 08:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Cisterciácké opatství Osek

Originální záznam:

Okres:
Most

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.05.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 987 680 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Cisterciácké opatství Osek

Zadavatel IČ:
49086910

Zadavatel ulice:
Rooseveltova 1

Zadavatel PSČ:
417 05

Zadavatel obec:
Osek

Kontaktní osoba:
MVDr. Jindřich Koska

Zadavatel telefon:
+420 604 895 346

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.osek.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71500000-3
Služby ve stavebnictví

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Okenice, žaluzie, výkladce - mistrovské historické repase od DALEX TRADE

Okenice, žaluzie, výkladce - mistrovské historické repase od DALEX TRADE

DALEX TRADE s.r.o. představuje předního specialistu na výrobu replik oken, dveří a špaletových oken, které dokonale ladí s historickým charakterem památkově chráněných staveb a bytů. Naše zakázkové truhlářství v Praze nabízí širokou paletu služeb od oprav a restaurování po výrobu nových prvků, které respektují původní vzhled a techniky. Naší hlavní činností je výroba replik špaletových oken, vstupních dveří, obložení a nábytku na míru, přičemž klademe důraz na detail a kvalitu. Provádíme opravy a restaurování oken a dveří na historických budovách, hradech a zámcích, stejně jako opravy a výrobu lodních interiérů a nábytku. Dále se specializujeme na výrobu atypického nábytku a kuchyní, profilových lišt, říms, ohýbaných dílců a dalších dřevěných výrobků na míru. Vyrábíme také repliky špaletových oken s vyřezávanými ozdobami a provádíme restaurování zámeckých a hradních oken a dveří. Spolupracujeme s odborníky ze státních památkových ústavů na projektech, které zahrnují okenice, žaluzie, výkladce a historické repase. Naše práce je naší vášní a zárukou kvality jsou desítky spokojených zákazníků po celé České republice. Pokud hledáte odborníka, který dokáže vaši představu o historickém vzhledu vašeho domova přetvořit v realitu, DALEX TRADE s.r.o. je tu pro vás. Kontaktujte nás a společně najdeme řešení přesně pro váš projekt.


Rekonstrukce a obnova kulturních památek, PRACOM s.r.o.

Rekonstrukce a obnova kulturních památek, PRACOM s.r.o.

Kvalitní práce v oblasti rekonstrukcí a obnovy kulturních památek vám nabízí společnost PRACOM s.r.o. Zavedená stavební, štukatérská, sochařská a restaurátorská společnost PRACOM s.r.o. se věnuje rekonstrukcím a obnově kulturních památek již řadu let. V portfoliu služeb stavební společnosti PRACOM s.r.o. naleznete interiérové i exteriérové práce včetně uměleckořemeslných prací. Sochařské, štukatérské, štukatérsko-restaurátorské, restaurátorské, kamenické, kamenicko-restaurátorské, kovářské, kovářsko-restaurátorské, pozlacovačské práce.


Kamenosochařství, kamenictví, restaurátorské práce, výroba solitérů, pomníků a hrobů

Kamenosochařství, kamenictví, restaurátorské práce, výroba solitérů, pomníků a hrobů

Poptáváte kamenické, štukatérské nebo restaurátorské práce? Představujeme společnost Kamenosochařství Emil Müller se sídlem v Ludmírově v okrese Prostějov. V naší nabídce naleznete výrobu solitérů, pomníků, kopií soch, obecní a státní znaky, grafity, kašny, dlažby, krby a obklady. Dále také vyrábíme hroby, pomníky, záklopy, písma, hrobové doplňky, schody, zahradní dekorace a plno dalších kamenných prvků. Nabízíme také pozlacování předmětů. Zpracováváme všechny druhy kamene. Na přání klienta zpracujeme také 3D projekci. Na naše práce poskytujeme až 4 roky záruku. Neváhejte nás kontaktovat, vyjdeme Vám maximálně vstříc.


Repliky oken a dveří v Praze – tradice, preciznost a odbornost - DALEX TRADE s.r.o.

Repliky oken a dveří v Praze – tradice, preciznost a odbornost - DALEX TRADE s.r.o.

Naše firma DALEX TRADE s.r.o. se specializuje na restaurování, výrobu nových a replikaci oken, dveří, obložení a nábytku, a to zejména do památkově chráněných staveb a bytů. S více než dvaceti lety zkušeností v oboru truhlářství jsme se stali předními odborníky na trhu s replikami oken a dveří v Praze a okolí. Naše tradice, preciznost a odbornost jsou zárukou kvalitních výsledků, které spokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Pro nás je důležité zachovat co nejvěrněji původní styl a charakter oken a dveří. Proto se vždy snažíme najít nejlepší řešení, které respektuje historické prvky a přitom splňuje moderní požadavky na komfort a bezpečnost. Pokud potřebujete repliku oken a dveří s vyřezávanými ozdobami, s ochranným nátěrem, se speciálním sklem nebo jinými požadavky, rádi vám vyjdeme vstříc. Kromě replikací se také věnujeme restaurování oken a dveří na historických budovách, hradech a zámcích. Spolupracujeme s odborníky ze státních památkových ústavů, kteří nám poskytují cenné rady a pokyny pro správnou obnovu historických prvků. Nabízíme také výrobu atypického nábytku a kuchyní, opravu a výrobu lodních interiérů a nábytku, opravu schodišť a dřevěného obložení, repasi zábradlí a schodišť, výrobu profilových lišt, říms a ohýbaných dílců a mnoho dalšího. V případě zájmu o naše služby neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s vámi domluvíme na individuálním řešení vašich požadavků a připravíme pro vás nezávaznou nabídku.


Restaurátorské práce, obnova a renovace historických památek, stavebněhistorické průzkumy

Restaurátorské práce, obnova a renovace historických památek, stavebněhistorické průzkumy

Hledáte společnost, která se zabývá restaurátorskými pracemi, rekonstrukcí a záchranou kulturních památek, uměleckých nebo uměleckořemeslných děl? Firma Pastiglia společnost pro obnovu památek, s.r.o. je specialistou ve svém oboru. Provádíme stavebněhistorické a stratigrafické průzkumy, obnovujeme stavební architekturu. Nabízíme restaurátorské práce i odborné konzultace. Dále rekonstruujeme historické interiéry, zaměřujeme a dokumentujeme současný stav objektů. Samozřejmostí je odborný stavební dozor, projekční práce a inženýring. Vypracujeme žádosti o dotace a granty v oblasti obnovy kulturních památek a restaurování. Naším mottem je: Zachovat minulost pro budoucnost! Neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo nás navštivte v Brně na ulici Bašty 2.


Dekorativní práce, dekorativní malba, písmomalířství, ruční kresba, Airless technika

Dekorativní práce, dekorativní malba, písmomalířství, ruční kresba, Airless technika

Chcete Váš domov co nejvíce zkrášlit a zútulnit? Nevíte jak na to? Potřebujete poradit ohledně maleb, technik a materiálu? Firma Jiří Sika s.r.o. se sídlem v Liberci Vám vytvoří krásný domov podle Vašich představ! Naší specializací jsou dekorativní práce, které realizujeme v soukromém i státním sektoru. Zaměřujeme se i na historické a památkové práce. Využít lze fládr, mramor, benátské štuky, pohledové betony atd. Domov lze domov zútulnit malbou, nátěrem, tapetou nebo naprosto originálně vymalovat třeba i s ruční kresbou. Využít lze i Airless techniky neboli bezvzduchové stříkání. K naší činnosti bezesporu patří i renovace a restaurování nábytku. Každému starému kousku vdechneme nový život. S renovací máme bohaté zkušenosti.