Výstavba, rekonstrukce, opravy a demolice dopravních staveb

JANKOSTAV s.r.o.

Výstavba, rekonstrukce, opravy a demolice dopravních staveb

Jednou ze stěžejních činností české společnosti JANKOSTAV jsou dopravní stavby v celém rozsahu od zemních a výkopových prací, výstavby nových komunikací, silnic, parkovišť, kruhových objezdů až po opravy, rekonstrukce a demolice prováděné na území Moravskoslezského kraje.

Zvýšenie energetickej efektívnosti budovy obecného úradu v obci Bystrička

Zvýšenie energetickej efektívnosti budovy obecného úradu v obci Bystrička

Stavebné práce na obecnom úrade, ktorý sa nachádza pod súpisným číslom 260 v obci Bystrička. Areál obecného úradu sa nachádza na parcelách č. 120/1, 2, 121, 123, 124, 125/1 pričom budova obecného úradu má parcelné číslo 124.
Modernizácia a prestavba budovy Obecného úradu rieši nasledovné stavebné objekty: SO-01 Obecný úrad.
Uvedené parcely a objekt, sú vo vlastníctve stavebníka obce Bystrička. Správcom uvedených parciel a objektu je Obecný úrad, Bystrička.
Pozemok sa nachádza na rovnom teréne. Vstup na pozemok Obecného úradu je z východnej strany, ide o hlavný vstup do areálu Obecného úradu. V okolí areálu Obecného úradu sú postavené objekty rodinných domov.
Projekt Modernizácia a prestavba budovy Obecného úradu Bystrička je prioritne zameraný na znižovanie energetickej náročnosti a zároveň zahŕňa obnovu stavebno-technického riešenia budov v zmysle platných STN a súvisiacich predpisov. V celom objekte sa vymenia všetky exteriérové okná a dvere za nové plastové okná s izolačným trojsklom a v celom objekte sa vymenia všetky klasické žiarovky za úsporné LED. Existujúci objekt sa celý zateplí a to, v zmysle platných noriem od 01.01.2016 v kategórii A v časti primárna energia, celá jeho fasáda z fasádneho polystyrénu EPS B70F, sokel po celom obvode xps polystyrénom a strešná konštrukcia z minerálnej vlny. SO-01: Funkcia objektu a aj miestností v objekte zostáva zachovaná. Neuvažujú sa zmeny v kapacitnom využití objektu, vychádza sa z pôvodných kapacitných možnosti objektu. Podlažnosť, zastavaná plocha a úžitková plocha jestvujúceho objektu v areáli Obecného úradu zostáva zachovaná. Modernizácia a prestavba jestvujúceho objektu je prioritne zameraná na znižovanie energetickej náročnosti budovy.
Ďalej sa projektová dokumentácia zaoberá opatreniami na zadržiavanie dažďovej vody zo strechy Obecného úradu.
Dažďová voda bude zachytávaná v prefabrikovanej nádrži o objeme 12, 8m3, ktorá bude ďalej použitá na zavlažovanie
zelene a zatrávnených plôch. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
18.04.2019 07:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Bystrička

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
17.06.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Bystrička

Zadavatel IČ:
00316601

Kontaktní osoba:
Ing. Anton Gardian

Zadavatel telefon:
+421 424 443 891

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45210000-2
Stavebné práce na stavbe budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Postavíme pro Vás rodinné domy, dřevostavby nebo zajistíme rekonstrukci - Stavby Nisa s.r.o.

Postavíme pro Vás rodinné domy, dřevostavby nebo zajistíme rekonstrukci - Stavby Nisa s.r.o.

Postaví pro Vás rodinný dům či průmyslový objekt. Zajistí stavební dozor a nebo provedou rekonstrukci. O kom je řeč? No přeci o společnosti Stavby Nisa s.r.o., kterou najdete v Liberci. Společnost zajišťuje kompletní služby v oboru stavebnictví. Jako profesionálové se nebojí velkých projektů, ale i ty malé pro ně mají význam. Spokojený zákazník je pro ně totiž vždy na prvním místě, stejně jako kvalitně odvedená práce. Když mluvíme o kompletních službách v oboru stavebnictví, společnost pro Vás může zajistit: - stavbu rodinný domů na klíč nebo částečně - stavbu dřevostaveb - výstavba zahradních domků nebo altánů - částečné nebo kompletní rekonstrukce - posudky a revize - stavební dohled - zateplení fasád Podívejte se na celou nabídku služeb a prací společnosti Stavby Nisa s.r.o., kterou najdete na jejich webových stránkách.


Jumar s.r.o. - odborníci na rekonstrukce a zateplení - vaše volba pro kvalitní a udržitelné bydlení

Jumar s.r.o. - odborníci na rekonstrukce a zateplení - vaše volba pro kvalitní a udržitelné bydlení

V roce 1999 vstoupila společnost Jumar s.r.o. na stavební trh a od té doby neustále posouvá hranice ve stavebnictví. Naše bohaté zkušenosti zahrnují široké spektrum projektů - od výstavby jednotlivých domů, přes dílčí stavební rekonstrukce, až po dnešní komplexní revitalizace bytových domů na klíč. Díky dlouholeté praxi našeho týmu jsme se stali stabilním hráčem na trhu, zejména v oblasti rekonstrukcí obvodových plášťů budov a jejich zateplení. Naším cílem je být pravou volbou pro každého, kdo hledá spolehlivého partnera pro stavbu, opravu či revitalizaci nejen bytových domů, ale i administrativních budov či výrobních hal. Společnost Jumar s.r.o. vyniká nejen dlouholetou zkušeností, ale i technologickým zázemím, kvalitním personálem a širokou nabídkou služeb. Disponujeme kolektivem odborných pracovníků, kteří zabezpečí kompletní servis od inženýrské přípravy projektu až po jeho realizaci a kolaudaci. Co Vám můžeme nabídnout? Inovativní a kvalitní stavby: Naše projekty jsou vždy o krok před konkurencí díky inovativnímu přístupu a vysoké kvalitě. Osobní přístup: Každý projekt je pro nás unikátní a věnujeme mu maximální individuální pozornost. Rychlost a kvalita: Naše práce je pečlivá a přesná, přitom efektivní a v souladu s termíny. Profesionalita: Více než 20 let na trhu z nás učinilo experta ve stavebnictví s důrazem na profesionální přístup. Společnost Jumar s.r.o. přináší nejen kvalitní stavitelské řešení, ale i důvěru a spolehlivost, které jsou základem dlouhodobého vztahu s našimi klienty. Naše práce je naším závazkem k vynikajícím výsledkům a spokojenosti našich zákazníků. Pokud hledáte společnost s bohatými zkušenostmi a profesionálním přístupem, Jumar s.r.o. je tu pro Vás.


Stavby pro výrobu a služby – realizace, rekonstrukce a opravy prováděné specialisty

Stavby pro výrobu a služby – realizace, rekonstrukce a opravy prováděné specialisty

Plánujete rekonstrukci, opravu nebo výstavbu nového objektu pro Vaše podnikání a hledáte spolehlivého partnera s dlouhodobými zkušenostmi? V tom případě se obraťte na specialisty v oblasti pozemních staveb – na společnost ATLANTA, a.s. Společnost ATLANTA, a.s. provádí výstavbu, rekonstrukce a opravy budov, může se jednat o rekonstrukci staré továrny, poškozené kanceláře nebo o stavbu nového skladu. Společnost disponuje moderní technikou a zvládne projekty realizovat, kvalitně, rychle a za přiměřenou cenu. Poraďte se v oblasti staveb pro výrobu a služby a kontaktujte nás ještě dnes!


Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, opravy bytů

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, opravy bytů

Pokud plánujete rekonstrukci vašeho domova nebo výstavbu rodinného domu, jistě chcete, aby vše proběhlo hladce, kvalitně a za rozumnou cenu. V tom případě byste se měli obrátit na firmu ReSpol, která poskytuje komplexní služby od návrhu až po realizaci vašeho projektu. Firma se zabývá výstavbou a rekonstrukcí rodinných domů, bytů, průmyslových a občanských staveb. ReSpol vám zajistí vše od zemních prací, základů, hrubé stavby, střechy, fasády, izolace, elektroinstalace, vytápění, vodoinstalace, podlah, obkladů, dlažby, malování, až po zahradní úpravy. Firma vám také pomůže s vyřízením stavebního povolení, dotací a financováním. ReSpol má bohaté zkušenosti a reference z mnoha realizovaných staveb a rekonstrukcí v Opavě, Krnově a okolí.


Rekonstrukce rodinných domů, bytových jader nebo venkovních prostor - Stavby Nisa s.r.o.

Rekonstrukce rodinných domů, bytových jader nebo venkovních prostor - Stavby Nisa s.r.o.

Hledáte firmu, která se specializuje na rekonstrukce? Pak už dále nehledejte a podívejte se na skvěle realizované rekonstrukce společnosti Stavby Nisa s.r.o. z Liberce. Stavby Nisa s.r.o. pro Vás zrealizuje jak celkové, tak částečné rekonstrukce. Je jen na Vás pro co se rozhodnete. Potřebuje novou koupelnu nebo chcete zrekonstruovat a zateplit fasádu domu. Opravy venkovních prostor? Ani jedno pro firmu není problém. Společnost zajistí rovněž stavební dozor. Nejste si jistí, jaká rekonstrukce je pro Vás nejlepší, či snad nebude až příliš nákladná_ Kontaktujte odborníky společnosti Stavby Nisa s.r.o., která Vám s projektem ráda pomůže. Více informací a ukázky rekonstrukcí najdete na webových stránkách Stavby Nisa s.r.o..


Bezpečnostní, protipožární dveře HT do bytů a rodinných domů včetně montáže

Bezpečnostní, protipožární dveře HT do bytů a rodinných domů včetně montáže

Sháníte-li bezpečnostní a protipožární dveře, doporučujeme OKNA SVITAVY, které dodávají dveře HT zajišťující izolaci proti hluku, požáru. Vysoká bezpečnostní třída. Jsou navrženy tak, aby zaručily klid a pohodlí v domácnosti, a zároveň odolaly případnému vloupání nebo požáru. Naše firma OKNA SVITAVY je výhradním prodejcem těchto dveří pro Českou republiku a má 18 letou zkušenost v oboru. Nabízíme rychlou a profesionální montáž, záruční a pozáruční servis, a řadu možných slev pro své zákazníky. Firma OKNA SVITAVY má zastoupení po celé ČR, včetně Svitav, Litomyšle a Poličky.