Stomatologická péče na zubní klinice DENTAL OFFICE H33

Dental Office H33 s.r.o.

Stomatologická péče na zubní klinice DENTAL OFFICE H33

Zubní klinika DENTAL OFFICE H33 v Praze poskytuje pro Vás i Vaše děti kompletní stomatologické ošetření s klidným a profesionálním přístupem. Provádíme záchovnou stomatologii, mikroskopickou endodoncii, zabýváme se parodentologií, léčbou parodontitidy. Jsme centrum preventivní, záchovné a estetické stomatologie.

Servis a úpravy vyslobodzovacích zariadení Holmatro

Servis a úpravy vyslobodzovacích zariadení Holmatro

Vykonávanie servisu, opráv, periodických prehliadok a úprav vyslobodzovacích zariadení Holmatro a dodávanie náhradných dielov.
Veřejná zakázka vložena:
18.04.2019 07:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
17.06.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.

Zadavatel IČ:
44855206

Kontaktní osoba:
Ing. Ľubomír Války

Zadavatel telefon:
+421 911 748 271

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://aomvsr.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50000000-5
Opravárske a údržbárske služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rozbočovací krabice Abox - podzimní akce Spelsberg Česká republika 2023 - multifunkční kleště zdarma

Rozbočovací krabice Abox - podzimní akce Spelsberg Česká republika 2023 - multifunkční kleště zdarma

Objednejte si libovolné balení krabic z řady Abox a získejte multifunkční kleště. Max. 5 ks kleští na odběratele. Platí do vyprodání zásob. Společnost Spelsberg spol. s r.o. je jedním z předních mezinárodních výrobců v oboru elektro a působí především v oblasti elektroinstalační techniky a výroby rozvaděčů i spojovacích krabic, řešení pro betonové konstrukce, průmysl a provozní techniku i protipožárních výrobků s využitím v tunelech nebo únikových cestách. Neváhejte a nakupujte již nyní!


Malířské a natěračské potřeby a příslušenství - vše pro malíře a natěrače

Malířské a natěračské potřeby a příslušenství - vše pro malíře a natěrače

Chcete vymalovat svůj byt? Chybí Vám malířské a natěračské potřeby? Vše pro malíře a natěrače naleznete na v kamenné prodejně Král - barvy, s.r.o. v Drahotuších – Harnice IV. Máme velký výběr příslušenství a pomůcek pro malíře, natěrače, zedníky i sádrokartonáře. Pokud nevíte, jaké nástroje použít, rádi Vám poradíme. U nás si vyberete z pestré nabídky kvalitních natěračských potřeb: - malířské a natěračské potřeby - krycí fólie, maskovací pásky - malířské štětce, štětky - válečky na barvu, násady k válečkům - polštářky - stříkací soupravy - teleskopické tyče - ostatní nářadí a pomůcky pro malíře a natěrače. V naší nabídce také naleznete interiérové a exteriérové barvy a nátěry. Pokud jste z města Hranice, Přerov, Lipník nad Bečvou, Osek nad Bečvou nebo Potštát, navštivte naši prodejnu, rádi Vám poradíme s výběrem malířských potřeb i barev.


Půjčovna svařovacích zdrojů - svářečky, agregáty na svařování

Půjčovna svařovacích zdrojů - svářečky, agregáty na svařování

Potřebujete svařovat a nemáte k tomu potřebné příslušenství? Pak se obraťte na naší firmu KVP servis s. r. o., která vám ve svém centrum svařování v Opavě zapůjčí veškeré svařovací zdroje, agregáty, svářečky. Naše firma působí v oboru dodávek svařovací techniky a technických plynů ke svařování a v nabízeném sortimentu svařovací techniky naleznete: - zdroje - svářečky - přídavné materiály - příslušenství ke svařování - technické plyny - hořáky a náhradní díly - odsávání - svařovací dráty Naší svařovací techniku nejen prodáváme a zapůjčujeme, ale také k ní poskytujeme servis.


Půjčovna moderního nářadí pro Váš dům i zahradu – úspora času i nákladů

Půjčovna moderního nářadí pro Váš dům i zahradu – úspora času i nákladů

V půjčovně Vám poskytneme lešení, hutnící techniku, lasery, řezací stroje, sekací a vrtací kladiva, vysavače, topidla i zahradní techniku. Disponujeme moderní technikou značky Bosch, Wacker, Bomag, Husqvarna a dalšími renomovanými značkami. Kontaktujte nás emailem, telefonicky anebo přes kontaktní formulář.


Výroba pilových pásů pro pily a zpracovatele dřeva

Výroba pilových pásů pro pily a zpracovatele dřeva

Potřebujete do dřevařského průmyslu pilové pásy? Chcete si vybavit pilu a hledáte vhodného partnera? Kontaktujte firmu Zdeněk Kuchař nástrojářství, s.r.o. Specialisty na pilové pásy. Pilové pásy jsou speciální nástroje, které se používají pro řezání dřeva různých tvrdostí, tvarů a velikostí. Skládají se z ocelového pásu s řadou zubů, které se pohybují kolem dvou nebo více kol. Dělí se podle typu materiálu, tvaru a rozteče zubů, délky a šířky pásu a dalších parametrů. Firma Zdeněk Kuchař nástrojářství, s.r.o. je společnost, která se zabývá výrobou, prodejem a servisem pilových pásech a dalších nástrojů pro zpracování dřeva. Provádí svařování pilových pásech na míru, broušení, opravy a údržbu. Má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti pilových pásech a spolupracuje s mnoha zákazníky z celé České republiky. Obracejte se na zkušený tým firmy Zdeněk Kuchař nástrojářství, s.r.o.


Výroba hydraulických lisů na kov, plasty a keramiku

Výroba hydraulických lisů na kov, plasty a keramiku

Hydraulické lisy a zařízení vyrobené společností PRESSHYDRAULIKA pracují v zemích celého světa. Pořiďte si kvalitní hydraulické lisy u firmy PRESSHYDRAULIKA, s.r.o., která se zabývá jejich výrobou, vývojem i prodejem. Jsme tady pro Vás také v okolí Frýdku - Místku a Karviné. Lisy z naší společnosti mají dostatečně velkou lisovací sílu a lze s nimi tvarovat i kovové materiály. Mezi produkty naleznete také speciální lisy, které jsou určeny pro zpracování keramických materiálů či plastů. Dodáváme tyto hydraulické lisy: - hlubokotažné - dílenské - stolní - speciální. Velice výkonné a oblíbené lisy jsou lisy stolní. I přes malé rozměry mají vlastnosti velkých lisů, využít je můžete zejména k tvarování kovových materiálů s menším průřezem a lze je použít pro: - montážní práce - ohyby - tahy - děrování - nýtování - stříhání - rovnání a značení.