Proč zvolit trvalky pro vaši zahradu?

Zahradnictví Petro Mělník

Proč zvolit trvalky pro vaši zahradu?

"Trvalky: Stavební kameny vaší zahrady od Zahradnictví Petro na Mělníku. S jejich nekonečnou schopností znovu a znovu rozkvétat, přinášejí trvalky nejen konzistenci a stabilitu do designu vaší zahrady, ale také rozmanitost barev a tvarů - od jemných tónů lavendule až po výrazné odstíny irisu. Prozkoumejte naši rozsáhlou nabídku na Fuchsie.cz a najděte dokonalé rostliny, které promění každý záhon ve výjimečnou oázu krásy, připravenou oživit váš venkovní prostor každým rokem."

Komplexné chemické ošetrenie chladiacej vody

Komplexné chemické ošetrenie chladiacej vody

Predmetom zákazky je komplexné chemické ošetrenie chladiacej vody, dodávka dávkovacieho systému na ošetrenie vody, dodávka chemikálií a analyzátora, analýza kvality vody, nastavenie dávkovania chemických prípravkov podľa výsledkov pravidelných analýz, servis a údržba dávkovacieho zariadenia. V rámci predmetu zákazky je potrebné vykonať :
-Montáž, inštaláciu, funkčnú skúšku zmiešavacieho zariadenia chemických prípravkov,
-Prevádzku a údržbu zmiešavacieho zariadenia chemických prípravkov,
-Kontrolu a udržiavanie správneho chemického režimu,
-Dodávku chemikálií na úpravu vody.
Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
17.04.2019 08:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.06.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Zadavatel IČ:
35946024

Kontaktní osoba:
JUDr. Dagmar Borovská

Zadavatel telefon:
+421 335 315 194

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.javys.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71610000-7
Skúšky a analýzy zloženia a čistoty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


CHEM Logistic s.r.o.: Váš český partner pro komplexní dodávky chemikálií a služeb

CHEM Logistic s.r.o.: Váš český partner pro komplexní dodávky chemikálií a služeb

CHEM Logistic s.r.o. je společnost s mnohaletými zkušenostmi v distribuci chemikálií a logistice. Společnost poskytuje komplexní služby a poradenství v rámci maximální bezpečnosti a kvality. Nabízí široký sortiment technických i speciálních chemikálií v kvalitních vratných obalech. Díky dlouholetým vztahům s předními světovými výrobci chemikálií může nabídnout příznivé ceny za vysoce kvalitní produkty. Společnost disponuje vysoce dimenzovanými skladovými prostory pro tekuté a pevné chemikálie a sofistikovanou péčí o každého zákazníka. Pokud hledáte profesionalitu, ochotu a otevřený vztah se svým partnerem pro dodávky chemikálií, jste u CHEM Logistic s.r.o. na správné adrese. Pro více informací navštivte oficiální webové stránky nebo se přímo spojte s naším zákaznickým servisem. Těšíme se na dlouhodobou spolupráci s vámi!


Zakázková výroba pro farmaceutický průmysl z nerezových materiálů – řešení na míru v průmyslové sféře

Zakázková výroba pro farmaceutický průmysl z nerezových materiálů – řešení na míru v průmyslové sféře

Glatt-Pharma se specializuje na zakázkovou výrobu zařízení z nerezových materiálů. Nejčastěji se jedná o vibrační třídiče, které slouží pro precizní třídění materiálů podle velikosti či hmotnosti, dále pak vibrofluidní sušárny – jedná se o inovativní sušící technologie, která kombinuje vibrace s fluidním sušením pro optimální výsledky a manipulační zařízení, což jsou systémy navržené pro efektivní a bezpečnou manipulaci s materiály v různých průmyslových prostředích. Výrobní tým je rozdělen do několika specializovaných skupin, jako jsou přípravna, svařovna, obrobna, brusírna a mořírna. Tento tým, podpořený letitou tradicí strojírenství v regionu, je zárukou vysoké kvality a odbornosti.


Mazací a průmyslové čistící prostředky značky Cyclo - prodej, eshop

Mazací a průmyslové čistící prostředky značky Cyclo - prodej, eshop

Naše mazací prostředky využijete na mazání ložisek, pantů, zámků, kladek, řetězů, navijáků, dopravníků atd., navíc snižují opotřebení materiálu, odpuzují vlhkost a chrání proti korozi. Dále v nabídce firmy ADAMEC – ADRO s.r.o. naleznete také průmyslové vysoce účinné odmašťovací a čistící prostředky firmy Cyclo Industries, která nabízí špičkové produkty z USA. V sekci čistících prostředku nabízíme: - Čistič brzd, odmašťovač s aroma - je ideálním pomocníkem pro odmašťování součástí před lepením a lakováním. - Profesionální čistič brzd, odmašťovač - velmi účinně a rychle odmašťuje a čistí. - Čistič elektrokontaktů - zlepšuje elektrickou vodivost, rychle odstraňuje prach, špínu, nečistoty, písek, piliny, vlhkost a mikroskopické nečistoty z těžko dostupných míst. Velice oblíbenými jsou mazací prostředky: - Rychlý uvolňovač zarezlých spojů - rychle pronikal do zrezlých spojů, ruší korozi a usnadní tak rozebrání spoje. - Mazací prostředek pro mazání a konzervaci řetězů, lan v namáhaných strojích a zařízeních. - Bílý mazací tuk - vazelína ve spreji s příměsí lithia, která proniká do mazaných součástí a poté změní viskozitu na stálou mazací směs.


Široký sortiment technických sprejů, aerosolového maziva značky MPT TECH na eshopu

Široký sortiment technických sprejů, aerosolového maziva značky MPT TECH na eshopu

Eshop Polympt má v nabídce široký sortiment technických sprejů, aerosolových maziv a olejů značky MPT TECH. Zakupte multifunkční olej 5 v 1, který je biologicky odbouratelný, slouží jako mazadlo, chrání před vlhkostí, čistí a ošetřuje. Rozpouští rez, mastnotu, dehet, zbytky pryže, barev a lepicích látek. Dále si můžete vybrat zinkový opravný sprej, který zabezpečuje ochranu proti korozi čerstvě obroušených nebo řezaných materiálů. Objednejte si také čistič brzd, který je určen k odstranění oleje, maziv, nečistot, brzdové kapaliny a prachu z brzdových destiček, třmenů a dalších součástí brzdového systému. Na eshopu dále zakoupíte například vazelinu, silikonový olej, těsnící tmel, sprej na klínové řemeny, vrtací a řezací olej. Firma Polympt má v nabídce kvalitní technické spreje a maziva, která jsou užitečná pro údržbu, opravy a ochranu různých zařízení a povrchů. Navštivte eshop Polympt.


Chemikálie, elektronika nebo softwary od Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch

Chemikálie, elektronika nebo softwary od Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch

Japonská společnost Toyota Tsusho Europe SA má zastoupení rovněž i v České Republice. Společnost se zabývá mnoha výrobními faktory, mezi něž patří i dodávka komponentů pro chemický průmysl a elektroniku. V oblasti chemického průmyslu se orientuje na dodávku chemikálií pro automobilový průmysl, nebo farmacii nebo plastikářský průmysl. Patří mezi ně například dodávka: - jód - uhličitan lithný - sférický oxid křemičitý V oblasti elektroniky pro Evropský trh pak dodává elektronické komponenty a softwary pro automobilový průmysl, ale také pro průmyslové stroje. Nechybí rovněž menší spotřební zboží. Rádi byste se o činnosti a dodávce veškerého zboží dozvěděli více? Pak se neváhejte podívat na webové stránky společnosti Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch.


Odrezovač s taninem vhodný pro odstranění rzi z kovových povrchů i ochrana proti opětovné korozi

Odrezovač s taninem vhodný pro odstranění rzi z kovových povrchů i ochrana proti opětovné korozi

Hledáte efektivní a cenově dostupný způsob, jak se zbavit koroze na železném povrchu? Pak by vás mohl zaujmout Odrezovač s taninem, který můžete zakoupit v eshopu firmy BARVY COLORMAT Zlín. Jedná se o speciální reakční kapalinu, která prostupuje kozozí do hloubky, až do mikropórů. Chemickou reakcí se z koroze stává pasivovaná vrstva, která brání opětovné korozi. Není již nutné mechanické odstranění koroze, ani nátěry. Stačí pouze nanést Odrezovač s taninem na předem očištěný a odmaštěný povrch a nechat jej zaschnout. Pro lepší výsledek se doporučuje aplikovat ve dvou vrstvách. Odrezovač s taninem je vhodný pro ošetření i silně zkorodovaných povrchů se silnou vrstvou koroze, jako jsou například železné konstrukce hal, mostů, strojů, střech, vrat, motorových vozidel, zemědělské techniky, uměleckého kovářství a mnoho dalšího. Na povrch lze poté použít jakýkoli vrchní nátěr podle vaší volby. Odrezovač s taninem má několik výhod oproti běžným odrezovačům na bázi anorganických kyselin: Je bezpečný pro životní prostředí, nedochází ke změně funkčnosti povrchů - nezpůsobuje rozpouštění kovu a ztrátu pevnosti, ani ke vzniku vodíkové křehkosti. Zabraňuje opětovnému vzniku koroze v místech, kde je kov obnažen. Odrezovač s taninem je dostupný ve dvou velikostech balení: 450 ml a 5 l. Vydatnost 500 ml při 15°C je v závislosti na vsakování 10 až 24 m na jednu aplikaci. Pokud chcete vyzkoušet tento revoluční produkt, objednávejte přes web nejlepsibarvy.cz. U objednávek nad 3000,- Kč máte dopravu zdarma.