Teplovodní a elektrické systémy Schlüter pro podlahové vytápění

Profila Trade s.r.o. Ostrava

Teplovodní a elektrické systémy Schlüter pro podlahové vytápění

Nabízíme obkladačským a stavebním firmám nejen prvotřídní produkty značkové stavební chemie a ukončovací systémy, ale také kvalitní systémy podlahového vytápění - teplovodní Schlüter®-BEKOTEC-THERM a elektrické Schlüter®-DITRA-HEAT.

Stavba č. 43769 Umělecká škola Znojemská; demoliční práce

Stavba č. 43769 Umělecká škola Znojemská; demoliční práce

Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky je úplné a řádné odstranění stavby Umělecké školy Znojemská v rozsahu dle projektové dokumentace stavby. Rozsah demolice předpokládá kompletní demolici objektů včetně zpevněných ploch a inženýrských sítí na pozemku. Demolované stavby se člení na 3 nízkopodlažní objekty S0 01 (parcela č. 310/93), SO 02 (parcela č. 310/91) a SO 03 (parcela č. 310/92), které jsou propojeny 2 spojovacími krčky. Objekty jsou nyní prázdné, zpustošené a zchátralé.
Veřejná zakázka vložena:
17.04.2019 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Hlavní město Praha

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
14.05.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hlavní město Praha

Zadavatel ulice:
Mariánské náměstí 2/2

Zadavatel PSČ:
110 01

Zadavatel obec:
Praha 1-Staré Město

Kontaktní osoba:
Danuše Podroužková

Zadavatel telefon:
+420 236 004 610


Zadavatel web:
http://www.praha.eu/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45111000-8
Demolice, příprava staveniště a odklizovací práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Svěřte likvidaci a demolici průmyslových staveb do rukou profesionálů

Svěřte likvidaci a demolici průmyslových staveb do rukou profesionálů

Likvidace a demolice průmyslových staveb je důležitá služba, která umožňuje uvolnit prostor pro nové projekty a zároveň chránit životní prostředí. Firma M-recycling s.r.o. se specializuje na likvidaci těchto staveb. Naše společnost M-Recycling s.r.o. se zabývá likvidací, demolicí staveb a kotelen. Konkrétně se jedná o demolování staveb, kotelen, spaloven a konstrukcí z kovů, jako jsou například haly, mosty, sila, věže a další. Mimo to nabízíme také výkup železa a kovů, které jsou z těchto staveb získány. Naše společnost M-recycling s.r.o. má dlouholeté zkušenosti, kvalifikovaný personál a moderní techniku, která zaručuje bezpečnost, rychlost a spolehlivost při provádění těchto prací. Pokud hledáte profesionálního partnera pro likvidaci a demolici průmyslových staveb, neváhejte kontaktovat firmu M-recycling s.r.o.


Výkopové, demoliční práce a terénní úpravy pod záštitou zkušené firmy

Výkopové, demoliční práce a terénní úpravy pod záštitou zkušené firmy

Demoliční, výkopové a terénní práce vyžadují odborné znalosti, zkušenosti a kvalitní techniku. Naše firma Autodoprava Bohdálek disponuje moderními stroji a zařízeními, jako jsou bagry, nakladače, rypadla, vibrační válce, frézy, traktory, návěsy a další. Obraťte se na nás. Pokud potřebujete výkopové, demoliční nebo terénní práce v Hrušovanech nad Jevišovkou a okolí, neváhejte nás kontaktovat. Naše firma Vám ráda poskytne nezávaznou cenovou nabídku a poradíme Vám s výběrem nejvhodnějšího řešení pro Váš projekt. Zabezpečujeme práce pásovým minibagrem, smykovým nakladačem a kolovým rypadlem. Provádíme výkopy inženýrských sítí, demolice objektů, rovnání terénu. K dispozici máme minibagry Wacker EZ 36, 3,5 t s 3,1 m hloubkou bagrování a Wacker EZ 38 se stejnou hloubkou bagrování a 4,1 t. Ve vozovém parku máme kolová rypadla Komatsu PW 170 – 17t s dosahem 5,7m a JCB JS 145W – 14t s dosahem 4,7m. Při těchto pracích vzniká odpad, který odvezeme a zajistíme likvidaci. Vlastníme kontejnery různých velikostí a typů. Firma Kontejnery Znojmo s.r.o. je spolehlivý a profesionální partner pro všechny vaše výkopové, demoliční a terénní práce.


Stavební základy, terénní úpravy, kopání bazénů – profesionální zemní a výkopové práce

Stavební základy, terénní úpravy, kopání bazénů – profesionální zemní a výkopové práce

Chcete zajistit stabilitu, bezpečnost a funkčnost Vaší budovy a infrastruktury? Hledáte spolehlivou firmu, která Vám pomůže se stavebním projektem a zemními pracemi? V tom případě se obraťte na společnost P.J. - MONT, spol. s r.o. Společnost P.J. - MONT, spol. s r.o. poskytuje služby v oblasti stavebnictví, jedná se o zemní práce, terénní úpravy, realizaci stavebních základů, kopání bazénů a jímek a další výkopové a bourací práce. Využívána je moderní technika a kvalifikovaný personál s dlouholetými zkušenostmi. Zajistěte svůj stavební projekt nebo soukromý bazén a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Demolice, likvidace kovů a objemných kovových celků

Demolice, likvidace kovů a objemných kovových celků

Potřebujete zajistit demolici a likvidaci kovových materiálů, starých průmyslových hal, kotelny či komínů? V tom případě se obraťte na společnost Sběrna Havířov. Jednou z hlavních činností naší firmy jsou demoliční práce a likvidace kovových materiálů. Zajistíme komplexní demolice průmyslových celků. Před samotnou realizací navrhneme řešení – demontáže a demolice, odhadneme množství odpadu, a zpracujeme kalkulaci. Likvidaci provádíme dle všech bezpečnostních předpisů. Provádíme demontáže a profesionální likvidace žíhacích pecí a dalších průmyslových zařízení, sil, nádrží, násypek, lisů, dopravníků, ocelových komínů, betonáren a dalších průmyslových objektů. Také zajišťujeme řezání železa, oceli, litiny a nerezu. Našimi klienty jsou i společnosti, které požadují rozřezání kovových celků na menší části jako jsou bagry, jeřáby, vagony, staré lodě, cisterny a nebo stožáry. Práce provádíme především v regionech Ostrava, Karviná, Frýdek Místek a dalších okresech Moravskoslezského kraje. Obraťte se na nás, spolehněte se na zkušený tým s profesionálním přístupem a ohledem na životní prostředí.


Profesionální demoliční a bourací práce včetně odvozu a likvidace suti

Profesionální demoliční a bourací práce včetně odvozu a likvidace suti

Hledáte v Blansku nebo Brně a jejich blízkém okolí firmu, která se postará o bourací a demoliční práce včetně odvozu suti? Společnost DS Partner se postará o demoliční a bourací práce všeho druhu včetně odvozu a likvidace suti. Poskytujeme demoliční a bourací práce na vysoké úrovni. Díky bohatě vybavené strojovému a vozovému parku (kolové nakladače, nosiče kontejnerů) jsme schopni provést kompletní demoliční práce, včetně přistavení kontejneru nebo automobilu pro odvoz suti, naložení suti a její následný odvoz a likvidaci.


Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Potřebujete vybudovat parkoviště, chodník, nebo inženýrské sítě a vodohospodářské stavby? Hledáte firmu, která zajistí jak odstranění stávajících inženýrských síti tak i výstavbu nových sítí včetně veškerých zemních prací? Kontaktujte společnost VK AQUA OLOMOUC, spol. s r.o. Postaráme se o veškeré práce související s výměnou, rekonstrukcí nebo výstavbou nových komunikací, inženýrských sítí, ČOV a dalších vodohospodářských staveb. Díky moderně vybavenému strojovému a vozovému parku realizujeme zemní a bourací práce včetně terénních úprav pro obce, města, ale i vodárenské společnosti, a to na celém území střední Moravy.