Demolice budovy č.p. 1573 objekt bydlení na pozemku p.č. 740/2 v k.ú. Přerov

Demolice budovy č.p. 1573 objekt bydlení na pozemku p.č. 740/2 v k.ú. Přerov

Předmětem plnění veřejné zakázky je demolice původního panelového bytového domu ve vlastnictví zadavatele. Jedná se o vícepodlažní panelovou stavbu s 1 podzemním a 9 nadzemními podlažími. Stavba je provedena z monolitických železobetonových stěn tl. 375mm (1.PP), monolitických železobetonových sloupů (1NP) a železobetonového montovaného skeletu H (2.NP-8.NP) a cihel plným klasického formátu. Budova má obdélníkový půdorysný tvar. Nosný systém je tvořen podélnými a obvodovými stěnami. Je situován podél účelové komunikace – ul. Velké Novosady. Má vnější rozměry 21, 80 a 11, 80 m. Celková výška objektu (atika) je 26, 975 m od úrovně 1.NP, resp. 28, 24 m od úrovně terénu.
Veřejná zakázka vložena:
15.04.2019 08:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Statutární město Přerov

Originální záznam:

Okres:
Přerov

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.05.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Přerov

Zadavatel ulice:
Bratrská 709/34

Zadavatel PSČ:
750 11

Zadavatel obec:
Přerov

Kontaktní osoba:
ZVZ Konzult s.r.o., Příční 861/4, 75002, Přerov

Zadavatel telefon:
+420 581 210 665


Zadavatel web:
https://www.prerov.eu/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Demolice všech typů objektů, kompletní demolice, výkopové a zemní práce

Demolice všech typů objektů, kompletní demolice, výkopové a zemní práce

Kompletní demolice od střech, přes bourání zdí, stropů až po základové konstrukce nabízí společnost Peroutka DopStav Ostrava s.r.o. Jsme schopni provést demolicí všech typů objektů. Demolujeme rodinné domy i stavby komerčního charakteru. Poskytujeme také výkopové a zemní práce, hrubé i jemné terénní úpravy včetně založení trávníku. Veškeré demolice provádíme vlastní technikou značek značek Bobcat, Hitachi, Doosan. Suť z demolic recyklujeme a tím z něj vzniká recyklát, který lze znovu použít při stavbách.


Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Potřebujete vybudovat parkoviště, chodník, nebo inženýrské sítě a vodohospodářské stavby? Hledáte firmu, která zajistí jak odstranění stávajících inženýrských síti tak i výstavbu nových sítí včetně veškerých zemních prací? Kontaktujte společnost VK AQUA OLOMOUC, spol. s r.o. Postaráme se o veškeré práce související s výměnou, rekonstrukcí nebo výstavbou nových komunikací, inženýrských sítí, ČOV a dalších vodohospodářských staveb. Díky moderně vybavenému strojovému a vozovému parku realizujeme zemní a bourací práce včetně terénních úprav pro obce, města, ale i vodárenské společnosti, a to na celém území střední Moravy.


Stavební základy, terénní úpravy, kopání bazénů – profesionální zemní a výkopové práce

Stavební základy, terénní úpravy, kopání bazénů – profesionální zemní a výkopové práce

Chcete zajistit stabilitu, bezpečnost a funkčnost Vaší budovy a infrastruktury? Hledáte spolehlivou firmu, která Vám pomůže se stavebním projektem a zemními pracemi? V tom případě se obraťte na společnost P.J. - MONT, spol. s r.o. Společnost P.J. - MONT, spol. s r.o. poskytuje služby v oblasti stavebnictví, jedná se o zemní práce, terénní úpravy, realizaci stavebních základů, kopání bazénů a jímek a další výkopové a bourací práce. Využívána je moderní technika a kvalifikovaný personál s dlouholetými zkušenostmi. Zajistěte svůj stavební projekt nebo soukromý bazén a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Zemní, výkopové, demoliční práce - demolice objektů, průmyslových hal, rodinných domů

Zemní, výkopové, demoliční práce - demolice objektů, průmyslových hal, rodinných domů

Zemní práce ve spojení s rekonstrukcemi či výstavbou i demolice objektů pro Vás zajistí v lokalitě Zlínský kraj pan Martin Zelina. Máme k dispozici vlastní pracovní stroje. Jsme schopni zajistit zemní i výkopové práce pro přípojky veškerých inženýrských sítí - voda, plyn, kanalizace, elektro kabely, výkopy základů domu, pro bazén či oplocení, hloubení jam, rýhy pro drenáže i přesuny zeminy a terénní úpravy i v náročnějších podmínkách. Demoliční práce zrealizujeme menšího i většího rozsahu - bourání drobných objektů, rodinných domů, průmyslových hal. Veškerou činnost provádí naši zkušení pracovníci.


Zemní a výkopové práce - odvoz suti, doprava sypkých materiálů

Zemní a výkopové práce - odvoz suti, doprava sypkých materiálů

Firma GALVA TRANS, s.r.o. se zaměřuje na zemní a výkopové práce včetně dopravy a odvozu suti a sypkých materiálů. Díky vlastní mechanizaci a kvalifikovaným zaměstnancům vám zaručíme spolehlivost a skvěle odvedenou práci. Provádíme tyto služby: - zemní a výkopové práce - demolice - práce hydraulickým kladivem - doprava sypkých materiálů - odvoz suti - recyklace vytěženého materiálu - realizace liniových staveb - servisní práce pro obce. Pro zemní a výkopové práce používáme vlastní zemní stroje: - rypadlo-nakladač (traktor/bagr) - kolový otočný bagr - pásový minibagr. Realizace provádíme po celé České republice.


Svěřte likvidaci a demolici průmyslových staveb do rukou profesionálů

Svěřte likvidaci a demolici průmyslových staveb do rukou profesionálů

Likvidace a demolice průmyslových staveb je důležitá služba, která umožňuje uvolnit prostor pro nové projekty a zároveň chránit životní prostředí. Firma M-recycling s.r.o. se specializuje na likvidaci těchto staveb. Naše společnost M-Recycling s.r.o. se zabývá likvidací, demolicí staveb a kotelen. Konkrétně se jedná o demolování staveb, kotelen, spaloven a konstrukcí z kovů, jako jsou například haly, mosty, sila, věže a další. Mimo to nabízíme také výkup železa a kovů, které jsou z těchto staveb získány. Naše společnost M-recycling s.r.o. má dlouholeté zkušenosti, kvalifikovaný personál a moderní techniku, která zaručuje bezpečnost, rychlost a spolehlivost při provádění těchto prací. Pokud hledáte profesionálního partnera pro likvidaci a demolici průmyslových staveb, neváhejte kontaktovat firmu M-recycling s.r.o.