Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 11 dní.


Laser tracker - opakování II

Laser tracker - opakování II

Předmětem Veřejné zakázky je dodání mobilního měřicího zařízení - laser trackeru s možností absolutního měření polohy pomocí koutového odražeče a rozšiřitelností systému pro potenciální měření natočení objektů ve 3D (6 DOF měření). Součástí dodávky musí být software pro verifikaci měřených dat vzhledem k CAD datům ve formátu IGES a STEP (dále jen „Laser tracker“).

Laser tracker musí mít funkce a musí splňovat požadavky Zadavatele stanovené v Technické specifikaci, která tvoří Přílohu č. 1 Zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
15.04.2019 08:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
České vysoké učení technické v Praze

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
13.05.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
České vysoké učení technické v Praze

Zadavatel IČ:
68407700

Zadavatel ulice:
Technická 1902/4

Zadavatel PSČ:
166 07

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

38300000-8
Měřicí přístroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Akustické studie Praha - včetně zpracování návrhů úprav

Akustické studie Praha - včetně zpracování návrhů úprav

Převážně investorům komerční i občanské výstavby je určena nabídka společnosti Greif-akustika, s.r.o. z Prahy o provedení akustických studií pro územní řízení pro stavební povolení i pro samotné provedení stavby. Součástí akustické studie je akustický průzkum, tedy měření hluku v daném prostoru nebo celé lokalitě, posouzení hygienických limitů hluku pro různé druhy výstavby, výpočet matematických modelů a jejich vyhodnocení včetně případných návrh na úpravy. Zjistěte skutečnou hlukovou zátěž ještě před samotnou výstavbou a ušetřete dodatečné náklady na úpravy, kontaktujte společnost Greif-akustika, s.r.o. z Prahy.


Váhy do výbušného EEx prostředí ATEX - elektrická zařízení  do provozu se zvýšeným rizikem výbuchu

Váhy do výbušného EEx prostředí ATEX - elektrická zařízení do provozu se zvýšeným rizikem výbuchu

Jako dlouholetý dodavatel vah do EEx prostředí dodáváme stolní i podlahové váhy do provozoven se zvýšenou koncentrací výbušných plynů, par nebo prachů. Jelikož se jedná o elektrická zařízení, které se používají v prostředí s nebezpečím výbuchu, nelze tyto produkty prodávat v sériovém počtu a provedení. Proto si na našich stránkách můžete prohlídnout modely vah, které jsme již vytvořili, a pak společně připravíme váhu dle Vašich konkrétních potřeba a požadavků. Individuální nabídka musí být navržena a vyrobena způsobem, který zajistí bezpečné používání přístroje a plně zamezí nebezpečí výbuchu. Potřebujete váhu, která Vám bude spolehlivě sloužit i v prostředí kde je prach, výpary z barev , laků nebo z chemičky? - Podlahové váhy do výbušného prostředí (váhy pro PROFI EEx aplikace) - Stolní váhy do výbušného prostředí ( váhy pro PROFI EEx aplikace) Poctivá a profesionální práce od dlouholeté společnosti KADLEC spol. s r.o.


Diagnostika stavebních konstrukcí - měření vzduchotěsnosti budov pomocí termokamery

Diagnostika stavebních konstrukcí - měření vzduchotěsnosti budov pomocí termokamery

Hledáte firmu, zabývající se měřením vzduchotěsnosti budov a jste z okolí Ostravy? Můžete se obrátit na společnost Intezo Ing. Petra Kazického a máte o starost méně. Vzduchotěsnost je schopnost stavebního prvku, materiálu či budovy propouštět vzduch. Termografický snímek nám umožní zjistit, odkud z objektu uniká teplo, zjistíme lokalizaci tepelných mostů nebo stanovíme homogenitu tepelně izolační vrstvy. Za pomocí kamery také zjistíme riziková místa k růstu plísní a povrchové kondenzace na vnitřních povrchových konstrukcích. Nejvhodnějším obdobím pro měření termokamerou jsou zimní měsíce, kdy je rozdíl teplot venku a uvnitř stavební konstrukce minimálně 10°C (nejlépe 20°C). Služby provádíme v rámci celého Moravskoslezského kraje, tak se na nás neváhejte obrátit!


Efektivní průmyslová automatizace, řídicí a informační systémy

Efektivní průmyslová automatizace, řídicí a informační systémy

Zaměřujeme se na průmyslovou automatizaci a poskytuje komplexní dodávky řídicích a informačních systémů. Naše služby: - dodávky automatizace, řídicích a informačních systémů, prodej a servis výpočetní techniky, počítačových sítí a digitální techniky - průmyslová automatizace a jejich programování - servis, výroba a montáž měřící, regulační a výpočetní techniky - servis, výroba a montáž programovatelných automatů - dodávka prostředků pro měření a regulaci a programovatelných automatů - servis řídicích systémů včetně pohotovostní služby 24 hodin. Pokud potřebujete opravu nebo obnovu řídicího systému, neváhejte se na nás obrátit.


Výroba, prodej a servis vah a vážících pokladních systémů

Výroba, prodej a servis vah a vážících pokladních systémů

Zabýváme se výrobou, prodejem a servisem vah a vážících pokladních systémů. Naše brněnská společnost LESAK s.r.o. nabízí průmyslové etiketovací a systémové váhy pro výrobny a expedice masného průmyslu a dalších odvětví. V prodeji máme váhy pro obchodní, průmyslové i domácí využití. Na českém a slovenském trhu zastupujeme řadu renomovaných výrobců vah a vážících zařízení. Pro více informací neváhejte a navštivte náš e-shop nebo kamennou prodejnu v Brně na ulici Božetěchova.


Oprava, servis, ověřování, kalibrace silniční váhy, autováhy

Oprava, servis, ověřování, kalibrace silniční váhy, autováhy

Chcete mít zisk Vaší firmy pod kontrolou? Není jednodušší cesty, než zvolit průmyslové váhy od společnosti TENZONA s.r.o., která Vám navíc poskytne kompletní servis, opravy, ověřování a kalibrace nejen silničních vah. Na základě odborných znalostí získaných dlouholetou praxí Vám nabízíme servisní služby, které zahrnují: - vypracování projektů pro výrobu a realizaci vah, stavební řízení - analýzu a návrh řešení vážních systémů - výstavbu, montáž a realizaci - ověřování vah vlastním kalibračním vozidlem - softwarové aplikace - záruční i pozáruční servis - pravidelnou revizi vah - výběr z variant servisních smluv Zajistěte si bezproblémový a spolehlivý provoz vah ve Vaší firmě a obraťte se na společnost TENZONA s.r.o. Těšíme se na vzájemnou spolupráci!