FN Motol - EMICIZUMAB

FN Motol - EMICIZUMAB

Předmětem plnění této veřejné zakázky, a to po dobu 48 měsíců dle Přílohy č. 1 Kupní smlouvy – Seznam zboží s jednotkovými cenami, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami jsou dodávky léčivých přípravků do nemocniční lékárny FN Motol
Veřejná zakázka vložena:
15.04.2019 08:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice v Motole

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
27.05.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice v Motole

Zadavatel IČ:
00064203

Zadavatel ulice:
V Úvalu 84

Zadavatel PSČ:
150 06

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33620000-2
Léčivé přípravky pro krev, krvetvorné orgány a kardiovaskulární systém

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Chladivá mast Glo s parafínem - bolest kloubů a svalů, eshop

Chladivá mast Glo s parafínem - bolest kloubů a svalů, eshop

Trápí Vás bolesti kloubů? Hledáte účinnou pomoc, která by přinesla úlevu od bolesti kloubů a svalů? Společnost Galenická laboratoř Ostrava prodává na svém eshopu chladivé mazání Glo s parafínem a další masážní masti či oleje, které Vám pomohou při boji s bolestmi. Mazání Glo obsahující parafín je vhodné především jako doplněk při léčbě: - bolesti svalů a kloubů, - artrózy, - sportovních úrazů, - ischias, - lumbago, aj. Zakupte si i Vy chladivé mazání nebo masážní mast, u níž máte jistotu kvality, dostupné ceny a rychlého ústupu bolesti! Neváhejte a objednávejte již dnes!


Lékárna U Zlaté koruny Kyjov - možnost nákupu léků on-line - Swisspharma, spol s.r.o.

Lékárna U Zlaté koruny Kyjov - možnost nákupu léků on-line - Swisspharma, spol s.r.o.

U nás v lékárně najdete léky na předpis, volně prodejné léčivé přípravky, doplňky stravy, čaje, dětskou výživu, zdravotnické prostředky, kosmetiku, vitamíny, přípravky pro péči o vaše zuby. Součástí sortimentu jsou pomůcky pro inkontinenci i zdravotní obuv. Rádi Vám připravíme masti, namícháme roztoky, léky dle individuálního předpisu lékaře. Náš odborný personál vám poradí se správným výběrem vhodných přípravků a popřípadě může změřit i Váš krevní tlak. Společnost Swisspharma, spol s.r.o. provozuje ještě tyto lékárny: Lékárna U nemocnice, Strážovská 965/2, Kyjov - tel. 518613231 Lékárna Na městečku, náměstí Míru 199, Vracov - tel. 518616132 Výdejna léčiv Mistřín, Kovářská 653/6, Svatobořice-Mistřín, tel. 518620044 Výdejna léčiv Žarošice, Žarošice 50, tel. 518631541 Jsme internetovou online lékárnou s širokým sortimentem a příznivými cenami. Z pohodlí domova, si objednáte u nás vše, co momentálně potřebujete!


Zásaditá sypká směs na přípravu nápoje pomáhá tělu s překyselením organismu

Zásaditá sypká směs na přípravu nápoje pomáhá tělu s překyselením organismu

Máte překyselený organismus? Potřebujete rychle tělu pomoci s překyselením, abyste nebyli náchylní k nemocem? Při překyselení organismu, pro doplnění hořčíku, vápníku, sodíku a draslíku zkuste zásaditou sypkou směs od společnosti Galenická laboratoř Ostrava, kterou je možnost zakoupit i na e-shopu. Připravte si nápoj ze sypké směsi zásadotvorných minerálních látek, který účinně a rychle pomáhá tělu s překyselením organismu. Překyselení napomáhá vzniku a rozvoji nemocí. Dochází k němu při konzumaci některých potravin, napětí, stresu a při pobytu v znečištěném ovzduší a také při nesprávném životním stylu. Proto je důležité do svého jídelníčku zařadit více syrové zeleniny, ovoce, česneku, bylinek, hub, podmáslí, amarantu či medu. Dále dbát na pohyb a na pobyt v přírodě na čerstvém vzduchu. A také zklidnit své každodenní tempo. Pomoci si můžete i naší zásaditou směsí, která dodává tělu potřebné minerály, vápník, hořčík, sodík a draslík. Pro více informací o přípravku, či návod na jeho přípravu naleznete na našich webových stránkách, kde si jej můžete rovnou objednat.


Lékárna Libušina - Mgr. Petra Makovcová - prodej léků a léčiv, lékárenské poradenství.

Lékárna Libušina - Mgr. Petra Makovcová - prodej léků a léčiv, lékárenské poradenství.

Lékárna Libušina, paní Mgr. Petry Makovcové nabízí široký sortiment léků, léčiv a odborné lékárenské poradenství,kompletní sortiment léčivých přípravků na volný prodej i přípravků, které jsou vázány na lékařský předpis. U nás najdete vitamíny, multivitaminy, minerály a rostlinné doplňky stravy pro děti a dospělé, přípravky na vitalitu, přípravky na dietu a na hubnutí, kloubní výživu, péče o Vaše vlasy a nehty, probiotika a v neposlední řadě nehormonální přípravky pro ženy v období klimateria. Naší výhodou je široký sortiment léků a díky tomu u nás můžete často velmi ušetřit na doplatcích. Náš odborný personál Vám vždy ochotně poradí s nákupem. Vaše zdraví je u nás vždy na prvním místě.


Lékárna Hrušovany u Brna  -  léky, léčiva, homeopatika či potravinové doplňky

Lékárna Hrušovany u Brna - léky, léčiva, homeopatika či potravinové doplňky

Lékárna má na výběr velký výběr léčivých přípravků, doplňků stravy, kosmetiky, dětského sortimentu, volně prodejných léků, veterinárních přípravků, sortiment očkovacích látek, parafarmak, homeopatika, vitamíny, přípravky pro péči o vaše zuby, produkty kloubní výživy, prášky a diety na hubnutí a další. Sortiment lékárny je doplněn o kvalitní přírodní kosmetiku či bylinné čaje. V naší lékárně na Vás čeká milý a vstřícný personál, který Vám rád pomůže odborně vyřešit Vaše zdravotní problémy. Prodáváme kvalitní léky, které Vám naši lékaři předepíší na recept. Těšíme se na vaši návštěvu!


Lékárna Nepomuk, volně prodejné léky i léky na předpis, potravinové doplňky a vitamíny

Lékárna Nepomuk, volně prodejné léky i léky na předpis, potravinové doplňky a vitamíny

Kvalitní léky proti bolesti, závažným onemocněním i jejich příčinám prodává specializované pracoviště PharmDr. Anna Hánová - LÉKÁRNA NEPOMUK. Připravili jsme široký sortiment nejrůznějších zdravotnických prostředků a materiálu pocházejících od světových farmaceutických společností. K dispozici máme rozličné volně prodejné léky i léčiva na předpis. Vybrat si můžete z pestré palety potravinových a výživových doplňků, vitamínů i homeopatik. V našich regálech dále naleznete chutné a voňavé čaje, zdravotní pomůcky včetně potřeb pro děti i dospělé. Maminky si u nás mohou zakoupit kvalitní kojeneckou výživu či certifikovanou pleťovou i tělovou kosmetiku.