ÚP ČR - Vsetín, Mostecká 303 - pořízení vyvolávacího systému

ÚP ČR - Vsetín, Mostecká 303 - pořízení vyvolávacího systému

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, montáž a instalace technického zařízení a systému pro odbavování klientů včetně webového objednávání při poskytování služeb na pracovištích úřadu práce. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je dále také poskytování servisní činnosti za účelem údržby software i hardware vyvolávacího systému a proškolení zaměstnanců zadavatele pro provoz vyvolávacího systému.
S vybraným dodavatelem bude uzavřena smlouva o dílo a servisní smlouva.
Zadávací řízení na tuto VZ je jedním ze zadávacích řízení k realizaci akce identifikační číslo 013V03200 9001.
Veřejná zakázka vložena:
15.04.2019 08:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Úřad práce České republiky

Originální záznam:

Okres:
Vsetín

Platnost veřejné zakázky:
19.05.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
392 562 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úřad práce České republiky

Zadavatel IČ:
72496991

Zadavatel ulice:
Dobrovského 1278/25

Zadavatel PSČ:
170 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Jana Bundilová

Zadavatel telefon:
+420 950 175 221


Zadavatel web:
http://www.uradprace.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

48810000-9
Informační systémy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vysokorychlostní kamery Photron: řada miniaturních kamer Fastcam Multihead

Vysokorychlostní kamery Photron: řada miniaturních kamer Fastcam Multihead

Snímání více objektů z různých směrů umožní vysokorychlostní kamery Photron řady Fastcam Multihead, které nabízí společnost Proxis, spol. s r.o. se sídlem v Praze. Miniaturní provedení kamer napojených na centrální řídící jednotku je ověřeným systémem pro snímání objektů i v místech s obtížným přístupem s využitím v širokém rozsahu aplikací s možností černobílého i barevného obrazu. Více informací o vysokorychlostních kamerách Photron řada Fastcam Multihead získáte u společnosti Proxis, spol. s r.o.


Bezpečnostní zařízení, mechanické, elektronické zabezpečení, kamerové systémy

Bezpečnostní zařízení, mechanické, elektronické zabezpečení, kamerové systémy

Sháníte na Znojemsku bezpečnostní zařízení typu kamerové systémy nebo mechanické a elektronické zabezpečení? Pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Zajišťujeme systémy generálního klíče, kamerové, docházkové, zabezpečovací, protipožární a ozvučovaní systémy, videotelefony, IP technologie, mříže, zámkové vložky, visací, zadlabací a přídavné zámky či panoramatická kukátka, strukturovaná kabeláž a mnoho dalšího. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás!


Výroba a prodej podlahových, fotoluminiscenčních a reflexních pásek, značení schodů

Výroba a prodej podlahových, fotoluminiscenčních a reflexních pásek, značení schodů

Potřebujete jasně a efektivně označit podlahové plochy svého pracoviště? Pak určitě navštivte E-shop nebo prodejnu společnosti Križan s.r.o. se sídlem v Havířově, nedaleko Ostravy, a zaručeně si vyberete ze širokého sortimentu bezpečnostního značení. Podlahové pásky: - Podlahové pásky PVC - v jednobarevném provedení (např. červená, žlutá, modrá, bílá, černá a zelená) nebo pásky červenobílé a černožluté - Podlahové pásky PermaRoute – celosvětový systém značení podlah pro továrny, sklady, montážní plochy a logistické základny - Podlahové pásky PermaStripe – samolepicí, se šikmými okraji - Podlahové kapsy COLORCOVER – samolepicí se silnou vrstvou lepidla, reliéfní protiskluzový účinek – jednobarevný rámeček s průhlednou části ve středu - využití ve skladech, výrobních prostorech a k značení podlah Fotoluminiscenční pásky – nejnovější technologie fotoluminiscence – osvětlení schodů, obložení dveří, chodníků, vstupní a výstupní cesty, schodiště atd. Neobsahují fosfor nebo radioaktivní materiál. Znaky a Značky: - podlahová čísla - výměnná tabulka – zákaz, příkaz - text dle vašeho požadavku Samolepicí reflexní pásky – využití v jakémkoliv prostředí – označení možných nebezpečných oblastí


RFID Technologie – radiofrekvenční systém průmyslové identifikace

RFID Technologie – radiofrekvenční systém průmyslové identifikace

Společnost ALEDO s.r.o. z Prostějova je předním zpracovatelem a dodavatelem radiofrekvenčního systému identifikace – RFID technologie – moderní technologie, která provádí identifikaci objektů za pomocí radiofrekvenčních vln. RFID technologie navíc umožňuje co nejrychlejší a přesné zpracování informací a jejich okamžitý přenos k dalšímu zpracování. Výhody, jež RFID poskytuje: -čtecí zařízení nemusí mít optický kontakt s čipem na rozdíl od běžných čárových kódů - zrychluje přesnost, efektivnost a rychlost v oblasti logistiky, výroby a evidence majetku - umožňuje informace z čipu číst a zároveň ji i zapisovat nebo přepsat - ALEDO je přední výrobce RFID čipů a tagů - zpracujeme Vám kompletní RFID systém - návrh, výroba čipů na míru, dodání a zapojení systému


Analytický obrazový software Praha – programy pro pokročilé analýzy pohybu

Analytický obrazový software Praha – programy pro pokročilé analýzy pohybu

Společnost Proxis, spol. s r.o. se sídlem v Praze přichází s nabídkou programů pro pokročilé analýzy vysokorychlostních záznamů, obrazů a fotogrammetrií. Analytické obrazové softwary jsou rozděleny podle zaměření na různé oblasti, například pro využití v automobilovém průmyslu je využíván software pro analýzu pohybu objektů při nárazových zkouškách. Dále jsou v nabídce společnosti programy pro řízení systému vysokorychlostních kamer a jejich synchronizované ovládání, programy pro oblast vojenských zkoušek, ekonomická verze programu pro projekty s omezeným rozpočtem nebo programy pro analýzu pohybu se všeobecným zaměřením. Pokud Vás produkty firmy Proxis, spol. s r.o. zaujaly nebo pokud máte dotazy, neváhejte nás prosím kontaktovat.


Vysokorychlostní kamery Photron - Fastcam NOVA v kompaktním provedení

Vysokorychlostní kamery Photron - Fastcam NOVA v kompaktním provedení

Očekáváte od vysokorychlostní kamery špičkový obraz, vysoký výkon a kompaktní, přesto ale robustní provedení? Toto vše splňují Vysokorychlostní kamery Photron z řady Fastcam NOVA z nabídky společnosti Proxis, spol. s r.o. se sídlem v Praze. Vysokorychlostní kamery Photron z řady Fastcam NOVA naleznou své uplatnění v nejrůznějších aplikacích, jsou pro perfektní uzpůsobení vašim požadavkům dodávány ve třech možných variantách s rychlosti snímání až 12 800 snímků/sec (fps) při rozlišení 1Mpix a závěrkou kratší než 300nsec. Máte.li zájem o více informací o těchto vysokorychlostních kamerách, neváhejte se informovat u společnost Proxis, spol. s r.o.