ÚP ČR - Vsetín, Mostecká 303 - pořízení vyvolávacího systému

ÚP ČR - Vsetín, Mostecká 303 - pořízení vyvolávacího systému

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, montáž a instalace technického zařízení a systému pro odbavování klientů včetně webového objednávání při poskytování služeb na pracovištích úřadu práce. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je dále také poskytování servisní činnosti za účelem údržby software i hardware vyvolávacího systému a proškolení zaměstnanců zadavatele pro provoz vyvolávacího systému.
S vybraným dodavatelem bude uzavřena smlouva o dílo a servisní smlouva.
Zadávací řízení na tuto VZ je jedním ze zadávacích řízení k realizaci akce identifikační číslo 013V03200 9001.
Veřejná zakázka vložena:
15.04.2019 08:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Úřad práce České republiky

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Vsetín

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
19.05.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úřad práce České republiky

Zadavatel IČ:
72496991

Zadavatel ulice:
Dobrovského 1278/25

Zadavatel PSČ:
170 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

48810000-9
Informační systémy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Automatické závory pro parkovací systémy

Automatické závory pro parkovací systémy

Důmyslné komponenty pro parkovací systémy? Automatické parkovací závory v několika provedeních dodává společnost ELVIS ze Žďáru nad Sázavou. Automatické závory jsou vybaveny vyměnitelnou integrovanou řídící jednotkou, lineárním nastavením síly, nastavitelnými koncovými dorazy s tlumením, automatickým vrácením závory v případě překážky. V případě zájmu lze dodat s výstražnými LED světly instalovanými na rameno závory, signálním světlem či záložním napájením v případě výpadku proudu. Naše závory se vyznačují se jednoduchou údržbou a snadným zapojením. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Varovná samolepící páska pro rozpoznání překročení teploty, detekci horkého povrchu

Varovná samolepící páska pro rozpoznání překročení teploty, detekci horkého povrchu

Pro všechna pracoviště, kde hrozí velké riziko vzniku popálenin zaměstnanců v důsledku kontaktu kůže s horkým povrchem, pomáhá zvýšit bezpečnost samolepící páska pro detekci tepla AS-92, kterou prodává na eshopu společnost Križan s.r.o. se sídlem v Havířově. Varovná páska AS-92 obsahuje prvek pro rozpoznání a snímání teploty povrchu. Pokud povrch, na kterém je páska nalepena překročí teplotu 60°C, změní páska barvu z černé na červenou s výstražnými symboly horké plochy. Po klesnutí teploty páska opět zčerná a symboly se ztratí. Pásku využijete v průmyslových zařízení, pobřežních plošin, strojoven a celkově tam, kde je velké riziko vzniku popálenin. Pásku prodáváme ve třech šířkách, je odolná vůči rozpouštědlům, jemným chemikáliím, UV záření a houbám. Pásku je vhodné aplikovat v rozmezí teplot od -10°C do +35°C, ale provozní teplota je od -40°C až do +120°C. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Bezpečnostní protipožární dveře a bezpečnostní závory do bytů, domů i firem

Bezpečnostní protipožární dveře a bezpečnostní závory do bytů, domů i firem

Potřebujete kvalitní a spolehlivý bezpečnostní systém pro ochranu Vašeho rodinného domu, bytu či podniku? Pak se obraťte na znojemskou firmu Tresys s.r.o., která poskytuje profesionální bezpečnostní systémy jejich montáž i servis. Ochránit svůj majetek a zabezpečit svou firmu je prioritou pro každého majitele, ať už se jedná o majitele rodinného domu, bytu či majitele podniku. K zvýšení bezpečnosti Vám zajisté poslouží bezpečnostní závora, která se upíná jak k zámkové části, tak k části pantové. Bezpečnostní protipožární dveře, které lze montovat do soukromých i komerčních objektů, jsou vyplněny žáruvzdorný materiálem. Dveře mohou být i univerzální kovové (taktéž s výplní). Kovové dveře si pak dále můžete vybrat v pozinkované variantě nebo s úpravou práškovým lakováním barvy bílé či šedé. Základní vybavení dveří je pak zámek s patentovou vložkou, kování a podvojné závěsy. K zámku jsou dodávány tři klíče. Firma Tresys s.r.o. pak dále poskytuje i další bezpečnostní systémy jako jsou: - systémy generálního klíče - bezpečnostní zámkové vložky - kamery - přístupové systémy a mnohé další. Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy, či je kontaktuje pomocí emailu.


Lineární snímače polohy prodej Praha -  Induktivní, inkrementální, snímače dráhy a další produkty

Lineární snímače polohy prodej Praha - Induktivní, inkrementální, snímače dráhy a další produkty

Myslí se typ polohových senzorů a v případě lineárních snímačů se jedná o snímání v jednom poli. Používají se tam, kde je nutná vysoká přednost a velká rychlost. Nabízejí jich několik druhů: - Potenciometrické - Induktivní - Optoelektronické inkrementální snímače - Magnetostrikční - Ultrazvukové snímače polohy. Podívat se můžete na našich webových stránkách.


Systémy zabránění vjezdu -- automatické závory

Systémy zabránění vjezdu -- automatické závory

Kvalitní a spolehlivé parkovací systémy a terminály? Jedině od společnosti ELVIS, specialisty na výrobu a dodávky systémů zabraňujících vjezdu automobilů. Naše systémy jsou vhodné pro placená parkoviště, garážové domy, podzemní garáže, zajištění přístupů do budov, areálů i všude tam, kde je potřeba řídit příjezd a odjezd vozidel. Vyznačují se vysokou životností a spolehlivostí. Sestavte si moderní parkovací systém, který bude vyhovovat přesně Vašim potřebám. Z našeho širokého portfolia volitelných komponentů pro řízený vjezd a výjezd vozidel si jistě vyberete. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Systém tísňového volání – vyšší bezpečnost pro osoby se zdravotním postižením

Systém tísňového volání – vyšší bezpečnost pro osoby se zdravotním postižením

Vyšší bezpečnost osobám se zdravotním postižením i starším lidem? Ideální volbou je Systém tísňového volání od firmy ALCAD, s.r.o. z Ostrovačic. Systém je vhodný zejména pro instalace menšího rozsahu, například na WC pro tělesně postižené. Umožňuje optickou a zvukovou signalizaci. Tísňové volání je prováděno prostřednictvím tlačítek. Systém dodáváme ve 3 verzích: - LLC-120 s 1 tahovým tlačítkem, 1 volacím tlačítkem - LLC-121 s 1 tahovým tlačítkem, 1 volacím tlačítkem a 1 tlačítkem pro zrušení - LLC-142 s 1 volacím tlačítkem, 1 tlačítkem pro zrušení Přijímač poplachu může být instalovaný kdekoli, s ohledem na potřeby instalace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!