Lepicí pásky oboustranné textilní, pěnové, polypropylénové s širokým využitím

Steroll, s.r.o.

Lepicí pásky oboustranné textilní, pěnové, polypropylénové s širokým využitím

Lepicí pásky oboustranné mají nezastupitelné místo při použití v domácnostech i průmyslu. Nosičem oboustranně lepicích pásek může být textil, PP fólie nebo pěna. Ve společnosti Steroll s.r.o. nabízíme zákazníkům možnosti řešení specifických technických požadavků při výrobě samolepicích produktů.

Vývoj průběžné pájecí pece s kombinovaným posuvem zboží a integrovaným energetickým centrem

Vývoj průběžné pájecí pece s kombinovaným posuvem zboží a integrovaným energetickým centrem

Předmětem plnění je dodávka zařízení pro výrobu ochranné atmosféry, které bude složeno z jednotlivých technologií podrobně popsaných v příloze č. 1 zadávací dokumentace „Příloha č. 1 tabulka Technická specifikace předmětu plnění“.
Veřejná zakázka vložena:
11.04.2019 07:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
THERMAL TREND spol. s r.o.

Originální záznam:

Okres:
Břeclav

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.05.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
8 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
THERMAL TREND spol. s r.o.

Zadavatel IČ:
63490455

Zadavatel ulice:
Starovičky 271

Zadavatel PSČ:
691 68

Zadavatel obec:
Starovičky

Kontaktní osoba:
Regionální poradenská agentura, s.r.o., JUDr. Josef Kudrna, Starobrněnská 20, 60

Zadavatel telefon:
+420 511 113 244

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.thermal-trend.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42000000-6
Průmyslové stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pizza pece a vybavení pizzerií – hnětače těsta, vyvalovací lisy, lisy na těsto a mnoho dalšího

Pizza pece a vybavení pizzerií – hnětače těsta, vyvalovací lisy, lisy na těsto a mnoho dalšího

Máte v plánu si otevřít pizzerii a potřebujete kvalitní vybavení, které Vám usnadní přípravu a pečení? Hledáte spolehlivého dodavatele, který bude mít vše, co je potřeba? V tom případě se obraťte na společnost CHLAZENÍ servis s.r.o. Společnost CHLAZENÍ servis s.r.o. zajišťuje vybavení do pizzerií a gastro provozů. Kvalitní pizza pece dosahují vysokých teplot a rovnoměrného propečení a vybírat je možné mezi jednokomorovými nebo dvoukomorovými. Hnětače těsta usnadňují vypracování a vyvalovací lisy pomáhají vytvořit dokonale kulaté placky těsta bez bublin. Mějte kvalitní vybavení a objednejte si u nás gastro zařízení co nejdříve!


Profesionální montáž a servis průmyslových hořáků firmy Kromschröder

Profesionální montáž a servis průmyslových hořáků firmy Kromschröder

Jestliže hledáte firmu, která by se Vám postarala o spolehlivou montáž a servis průmyslových hořáků pro pece, jste na správném místě. Společnost PIRES s.r.o. působí v průmyslovém odvětví a má bohaté zkušenosti v oblasti hořákových a topných systémů průmyslových pecí. Zajistíme Vám odbornou montáž, servis i opravu průmyslových hořáků firmy Kromschröder. Jedná se o hořáky, které jsou pro tyto pece: - kroková - karuselová - žíhací - pájecí a další. Naší snahou je, aby práce byla odvedena bez závad se stoprocentní spokojeností klienta, proto zaměstnáváme jen kvalifikované specialisty. Stabilně zajišťujeme pravidelný servis u partnerů po celé ČR, Slovensku, Polsku i Maďarsku.


Dřevěné bednění pro sklářské pece přesně na míru - výroba a montáž

Dřevěné bednění pro sklářské pece přesně na míru - výroba a montáž

Dřevěná bednění pro inženýrské stavby a bednění pro sklářské pece vyrábí firma BAST CZ s.r.o. z Kuřimi u Brna. Vyrábíme vysoce kvalitní bednění přímo na míru. Dřevěné bednění zhotovíme pro jednotlivé stavbaře, pro velké developerské projekty i inženýrské stavby. Dodávky jsou přesně podle požadavků. Bednění pro sklářské pece jsou stabilní a odolná. Dodáváme pro zákazníky z celé ČR a do zahraničí. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme a najdeme pro Vás to nejlepší řešení.


Přesné a efektivní kovářské plynové výhně pro průmysl a školství - záruka kvality

Přesné a efektivní kovářské plynové výhně pro průmysl a školství - záruka kvality

Ve Společnosti Kovářské výhně, s.r.o. se specializujeme na výrobu a dodávku kovářských plynových výhní, které jsou navrženy pro maximální výkon a efektivitu v různých průmyslových oblastech. Naše výhně jsou ideálním řešením pro tepelné zpracování kovů a slitin, a díky své rychlosti, nízké hmotnosti a stabilní teplotě při dlouhodobém použití, jsou vhodné pro rozmanité aplikace. Hlavní vlastnosti našich kovářských plynových výhní: Stabilní teplota: Zajišťujeme konstantní teplotu pro efektivní a rovnoměrné tepelné zpracování. Vysoce efektivní hořák: Díky samostatně ovládaným hořákům nabízíme výhně, které jsou ideální pro sériovou výrobu i vzdělávací účely. Různorodé využití: Naše výhně najdou uplatnění v kovářství, zámečnictví, stavebnictví a mnoha dalších oborech. Doplňkové produkty: Kromě kovářských plynových výhní nabízíme také nástavné tunely a plynové hořáky, které rozšiřují možnosti využití a aplikace našich produktů. Zajímá vás více? Navštivte naši webovou stránku a prohlédněte si celou naši nabídku kovářských plynových výhní a příslušenství. Nabízíme široký sortiment produktů, které uspokojí potřeby vašeho průmyslového procesu nebo vzdělávacích programů.


Specializovaná půjčovna a servis laboratorních a kelímkových pecí v Praze  - 003LP, 018LP a 001KP

Specializovaná půjčovna a servis laboratorních a kelímkových pecí v Praze - 003LP, 018LP a 001KP

Jsme specializovanou firmou na pronájem a údržbu laboratorních pecí v Praze a okolí. Nabízíme laboratorní pece typu 003LP a 018LP. Snažíme se být pro naše zákazníky ideálním partnerem v oblasti pronájmu a údržby laboratorních pecí. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb s vysokým standardem. Naši zákazníci si u nás mohou být jisti, že jim nabídneme nejlepší možnou péči o jejich laboratorní pece. Díky našim dlouholetým zkušenostem, jsme se stali respektovaným partnerem pro mnoho firem a laboratoří po celé Praze a okolí. Naši zákazníci ocení také naše konkurenční výhody, jako je například rychlá a profesionální obsluha, průběžná technická podpora, garantované dodržení termínů a mnoho dalšího.


Průmyslové pece - prodej, rekonstrukce i modernizace | Třinec

Průmyslové pece - prodej, rekonstrukce i modernizace | Třinec

Hledáte kvalitní a spolehlivé průmyslové pece? A nebo průmyslové pece již vlastníte, ale je třbea u nich provést rekonstrukci či modernizaci? Na Pires se můžete spolehnout. Na českém trhu působíme již od roku 1990, a od počátku své činnosti jsme se zaměřili na poskytování služeb pro průmysl. Od roku 1996 se specializujeme přímo na hořákové a topné systémy průmyslových pecí. Mezi naši další činnost patří dodávky a montáže regulačních zařízení topných a technických plynů. V oblasti kyslíko-palivových hořáků probíhá úzce spolupracujeme s ověřenou firmou LINDE a dále s předními německými společnostmi z oboru vysokorychlostních a rekuperačních hořáků KROMSCHRÖDER a LBE. Servis pro hořákové systémy zajišťujeme nejen pro celou Českou republiku, ale i pro zákazníky ze Slovenska, působíme také v Polsku, Maďarsku a Německu. Ať už se zajímáte o průmyslové pece, hořákové systémy, zabezpečovací prvky a nebo rekonstrukci a modernizaci průmyslových pecí, rádi vám poskytneme konzultaci a představíme veškeré možnosti. Osobní přístup je pro nás důležitý - jen tak totiž můžeme splnit veškeré požadavky našich zákazníků a zajistit průmyslové pece či další vybavení, které bude přesně odpovídat potřebám daného podniku. Máme vybudované kompletní technické zařízení od dílen až po sklady, díky kterému vám můžeme poskytnout perfektní servis a nabídnout skutečně kvalitní a ověřené průmyslové pece. Nabídka společnosti Pires: - hořákové systémy - zabezpečovací prvky - rekonstrukce a modernizace prům.pecí - konzultační činnost