Sportcentrum Brandýs: Centrum aktivní zábavy a relaxace

SPORTCENTRUM Brandýs s.r.o.

Sportcentrum Brandýs: Centrum aktivní zábavy a relaxace

Pokud hledáte místo, kde si můžete zacvičit, zaplavat, zrelaxovat se nebo ubytovat, pak je pro vás správnou volbou Sportcentrum Brandýs, které se zabývá poskytováním sportovních, ubytovacích a kongresových služeb pro různé typy zákazníků. Současně je také ideálním místem pro sportovní soustředění nebo pro pořádání školních pobytů v přírodě. Díky modernímu vybavení, odbornému personálu a férové ceně si Sportcentrum získalo mnoho spokojených zákazníků nejen v okolí Brandýsa nad Labem.

Krajský koordinátor pro provádění prevence v oblasti bezpečnosti silničního provozu

Krajský koordinátor pro provádění prevence v oblasti bezpečnosti silničního provozu

Předmětem této veřejné zakázky je zajištění a provádění prevence v oblasti bezpečnosti silničního provozu a dopravní výchovy v Ústeckém kraji.
Veřejná zakázka vložena:
11.04.2019 07:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Centrum služeb pro silniční dopravu

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
24.05.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 024 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Centrum služeb pro silniční dopravu

Zadavatel IČ:
70898219

Zadavatel ulice:
nábřeží Ludvíka Svobody 1222/12

Zadavatel PSČ:
110 15

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Petr Vomáčka

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cspsd.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Outsourcingové služby – opravy a servis kancelářské techniky prováděný externisty

Outsourcingové služby – opravy a servis kancelářské techniky prováděný externisty

Hledáte externího dodavatele služeb v oblasti servisu kancelářské techniky pro Vaši společnost? Máte zájem o spolehlivé pracovníky působící v okolí Olomouc a Přerova? V tom případě se obraťte na společnost FBT - Bräuer Tomáš. FBT - Bräuer Tomáš se specializuje na servis kancelářské techniky. Doba zásahu je od 2 do 24 hodin od nahlášení a pravidelné prohlídky jsou plánovány dopředu. V případě je zapůjčen náhradní stroj a společnost si taktéž poradí i s výstavbou a údržbou počítačových sítí. Objednejte si externí outsourcingové služby ještě dnes a kontaktujte nás!


Prodej zavedeného podnikání – firma, restaurace, e-shop, ordinace, studio

Prodej zavedeného podnikání – firma, restaurace, e-shop, ordinace, studio

Máte zavedenou firmu, e-shop, podnik, restauraci nebo studio a uvažujete o jejím prodeji? Chcete najít vhodného kupce, který ocení vaši práci a nabídne vám férovou cenu? Pak by vás mohl zajímat portál https://byznysnaprodej.cz/, kde najdete širokou nabídku firem na prodej i zájemců o koupi. Na tento web můžete snadno a rychle vložit inzerát s popisem vaší firmy, jejími finančními výsledky, cenou a kontaktními údaji. Vaše nabídka se zobrazí anonymně, takže si můžete být jisti, že vaše osobní a firemní údaje budou chráněny. Zároveň budete mít přístup k databázi potenciálních kupců, kteří hledají zavedené a ziskové firmy v různých oborech a regionech. Prodej firmy není jednoduchý proces, ale s pomocí portálu Byznys na prodej si ho můžete výrazně usnadnit. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.


Zakládání i likvidace firem, společností, komplexní ekonomický software zdarma

Zakládání i likvidace firem, společností, komplexní ekonomický software zdarma

Komplexní likvidaci společnosti či externí poradenství při likvidaci společnosti zajišťuje firma BELL consulting s.r.o., sídlící v Brně. Jestliže potřebujete pomoct se založením nové firmy, jsme tu také pro Vás. Zůstanete-li po založení společnosti našimi klienty, obdržíte komplexní ekonomický software zdarma. Poskytujeme komplexní ekonomické služby a to včetně zakládání a likvidace firem. Co se týče likvidace firem – děláme kompletní likvidace společnosti nebo externí poradenství při likvidaci společnosti. Odborně vedená likvidace společnosti zajistí maximalizaci likvidačního zůstatku, který je určen k rozdělení vlastníkům. Pomůžeme Vám při likvidaci společnosti. První konzultaci, na níž bude projednán stav společnosti s vlastníky a statutárním orgánem a bude provedena analýza majetku a závazků společnosti, poskytujeme zdarma. Kontaktujte naši firmu, věříme, že s námi budete spokojeni.


Koupě aktivní firmy nebo gastronomického zařízení

Koupě aktivní firmy nebo gastronomického zařízení

Chcete začít podnikat v gastronomii? Rádi byste vlastnili kavárnu, restauraci, bistro nebo jiný typ gastro zařízení? Nechce se Vám zakládat úplně nový podnik od nuly? Navštivte stránky byznysnaprodej.cz, kde najdete širokounabídku zavedených aktivních gastro podniků k prodeji. Koupě aktivní firmy vám umožní rychleji a snadněji začít podnikat, než kdybyste zakládali firmu od nuly. Ušetříte si čas a peníze za vyřizování administrativy, získávání povolení, vybavování prostor, nábor personálu a budování zákaznické základny. Navíc budete mít k dispozici již ověřený koncept, know-how, dodavatele, zařízení a inventář. Kavárny, restaurace a bistra jsou atraktivními podniky, protože mají vysokou poptávku a potenciál růstu. Pokud hledáte aktivní firmu v gastro odvětví k prodeji, můžete využít specializovaný web Byznys na prodej, kde najdete širokou nabídku kaváren, restaurací a bister různých velikostí, typů a lokalit. Na tomto webu můžete také inzerovat svou poptávku po aktivní firmě, nebo se poradit s odborníky na prodej a koupi firem.


Správa sítě, bezpečnostní a softwarový audit

Správa sítě, bezpečnostní a softwarový audit

Správa sítě: - návrh kvalitní počítačové sítě - výběr tarifního programu na míru. Postup: - provedení bezpečnostního a softwarového auditu - návrh řešení pro nápravu nedostatků - převzetí veškeré péče o vaši síť - pravidelný servis - vzdálený dohled a kontrola. Servisní balíčky - ROOT Správce 360 a ROOT dohled serveru - úspora financí na správu IT - včasné zachycení problémů - předcházení havarijním stavům serveru - zajištění kontroly a administrace serveru formou vzdáleného přístupu - garance rychlého servisního zásahu.


Energetický outsourcing pro elektrárny, teplárny i tepelné výměníky, servis a údržba

Energetický outsourcing pro elektrárny, teplárny i tepelné výměníky, servis a údržba

Kvalitní posilu pro Vaše projekty na všech úrovních managementu poskytuje dynamická společnost AUTCOM Příbram s.r.o. Zajišťujeme kompletní služby outsourcingu pro oblast energetiky a průmyslu. Technické služby realizujeme pro menší i vetší provozy, jako jsou elektrárny, decentralizované teplárny, tepelné výměníky i zabezpečovací docházkové systémy. Poradíme si s různě náročnými projekty, kterým pomáháme s výstavbou a spuštěním elektráren, opravou řídicích i telemetrických systémů. Součástí našich služeb je pravidelný havarijní servis i odborná údržba všech zprovozněných technologických celků.