Environmentální konference ENVIRO zaměřené na ochranu životního prostředí

E-expert, spol. s r.o.

Environmentální konference ENVIRO zaměřené na ochranu životního prostředí

Na základě mnohaletých zkušeností v oblasti environmentální politiky pořádá společnost E-expert s.r.o. již od roku 2016 konference ENVIRO – zaměřené na ochranu životního prostředí, jejichž cílem je výměna zkušeností mezi českými a slovenskými odborníky v oblasti odpadového hospodářství, ochrany ovzduší a klimatu, integrované prevence IPPC/EIA a projektů podporovaných z veřejných prostředků.

Poptávám nafukovací reklamní předměty

Poptávám nafukovací reklamní předměty

Poptávám nafukovací reklamní "balóny" viz příloha. Branding bude jiný, Desperado je zde pro ilustraci.

Pro představu se bavíme o výšce maximálně 60cm. Množství by bylo cca 100ks. V případu kladné odezvy poprosím o nacenění.

Mockrát děkuji a přeji hezký den
Martin Hlavica
Poptávka byla vložena dne:
10.04.2019 07:41

Platnost poptávky:
09.05.2019 10:19

Kontaktní osoba:
Martin Hlavica


Okres:
Praha-město

Obrázek:
Poptávám nafukovací reklamní předměty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nesvětelná reklama - levnější, ale efektivní řešení - rozmanitost materiálů a forem

Nesvětelná reklama - levnější, ale efektivní řešení - rozmanitost materiálů a forem

S atypickou reklamou na míru a inspirací z již realizovaných projektů vám pomůžeme zviditelnit vaši značku. V dnešním konkurenčním prostředí je důležité, aby byla vaše firma vidět. A právě nesvětelná reklama od MOOS s.r.o. nabízí unikátní cestu, jak toho dosáhnout. Levnější než její světelná varianta, ale s neméně silným dopadem, nesvětelná reklama vás dostane tam, kde potřebujete být - do povědomí vašich potenciálních zákazníků. MATERIÁL Klíčem k úspěchu je výběr správného materiálu. Ať už máte představu o nápisech z nerezu, hliníku, dibondu, polystyrenu, či jiného plastu, v MOOS s.r.o. vám vyjdeme vstříc. Naše technologie a zkušenosti nám umožňují realizovat vaše představy do posledního detailu. TIP REKLAMY Nabízíme širokou škálu možností - od reklamních poutačů, přes tabule až po samostatně frézovaná písmena s minimalistickým či výrazným vzhledem. Vaše nesvětelná reklama může mít jakýkoli tvar, barvu či provedení, které si představíte. Inspirujte se ve fotoalbu našich již zrealizovaných projektů a najděte to pravé pro vás. Kontaktujte nás Pokud hledáte účinný způsob, jak zviditelnit vaši firmu, ale zároveň nechcete příliš zatěžovat svůj rozpočet, nesvětelná reklama MOOS s.r.o. je tou pravou volbou. Neváhejte nás kontaktovat - rádi vám poradíme a pomůžeme najít ideální řešení přesně pro vaše potřeby.


Karel Šubrt - Váš partner pro kreativní reklamní textil a jeho řešení v Praze

Karel Šubrt - Váš partner pro kreativní reklamní textil a jeho řešení v Praze

V srdci Prahy sídlí obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt, která přináší inovativní řešení v oblasti potisku triček a reklamního textilu. S využitím nejmodernějších sítotiskových a transferových technologií, dovezených ze Švýcarska, Itálie a Německa, jsme schopni realizovat potisk na širokou škálu produktů – od látkových tašek přes deštníky, čepice, batohy až po sportovní a reklamní předměty. Naše osmi a šesti barevné ruční karusely zajišťují vysokou kvalitu tisku. Klademe důraz na kvalitu, rychlé dodací lhůty a profesionální servis. Navíc, při nákupu většího množství nabízíme atraktivní slevy. Pro více informací o našich službách nebo pro objednávku nAvštivte náš e-shop, kde najdete široký sortiment textilu a dalších produktů.


Výroba reklamních magnetek s potiskem – ideální propagace společnosti nebo značky

Výroba reklamních magnetek s potiskem – ideální propagace společnosti nebo značky

Chcete rozšířit povědomí o Vaší společnosti mezi širokou veřejnost nebo potěšit své obchodní partnery nebo zaměstnance a darovat jim drobnost v podobě magnetky? V tom případě se obraťte na společnost ŽÍDEK tisk s.r.o. Společnost ŽÍDEK tisk s.r.o. vyrábí různé tvary, barvy a designy reklamních magnetek, které jsou všestranně použitelné na jakýkoli kovový povrch, jako jsou ledničky, mikrovlnky, tabule nebo auta a z materiálů, které nešpiní a nepoškozují podklad. Nechte si udělat magnetky nebo potisk na cokoliv jiného a kontaktujte nás ještě dnes!


Objevte nejnovější trendy a produkty s AREI v roce 2024 - naše produkty oživí vaši značku

Objevte nejnovější trendy a produkty s AREI v roce 2024 - naše produkty oživí vaši značku

V AREI se od roku 2004 věnujeme tvorbě a prodeji propagačních a dárkových předmětů, včetně reklamního potisku. Naše nabídka zahrnuje rozsáhlou paletu více než 5000 produktů, které jsou k dispozici v široké škále barev. Vždy dbáme na to, aby produkty odpovídaly firemní identitě a splňovaly očekávání našich klientů. Naším týmem prochází každá objednávka s maximální péčí, od konzultace vhodného tisku až po dodání produktů v nejkratším možném čase, s ohledem na finanční možnosti a kvalitu. Vyzkoušejte naše služby a přesvědčte se o kvalitě a individuálním přístupu, kterým se řídí naše krédo: "Jsme spokojení, až když je spokojený náš klient". Pro více informací navštivte naši webovou stránku.


Víno pro firmy s vlastní etiketou opatřenou logem firmy – zakázková výroba

Víno pro firmy s vlastní etiketou opatřenou logem firmy – zakázková výroba

Chcete své obchodní partnery, kolegy nebo stálé zákazníky v závěru roku obdarovat milým dárkem v podobě firemního vína? Kontaktujte Vinařství Jan Plaček z Moravských Bránic, která Vám dodá víno s firemní etiketou a logem firmy. Rádi Vám poradíme s výběrem vína a postaráme se o jeho označení logem firmy. Víno je možné opatřit etiketou s logem firmy podle vašeho návrhu. Tiché víno v hodnotě do výše 500 Kč/ks lze uplatnit jako daňové uznatelný výdaj, a to jako drobný reklamní a propagační dárek dle zákona o dani z příjmu .


Výstavní stojany Flexiframe – vhodné na obrazy, plakáty i na reklamu

Výstavní stojany Flexiframe – vhodné na obrazy, plakáty i na reklamu

Hledáte spolehlivého a kvalitního prodejce výstavních stojanů vhodných pro venkovní i vnitřní použití? Chcete mít široký výběr rozměrů a provedení? V tom případě se obraťte na společnost Activity promotion s. r. o. Široký sortiment společnosti Activity promotion s. r. o. zahrnuje výstavní stojany Flexiframe, které jsou k dispozici skládací, venkovní, vnitřní, s nastavitelnou výškou, dále včetně výplně nebo i oboustranné. Neváhejte a podívejte se na náš e-shop!