Gastrozařízení, profesionální vybavení  pro restaurace, velkokuchyně a jídelny

CHLAZENÍ servis s.r.o. Opava

Gastrozařízení, profesionální vybavení pro restaurace, velkokuchyně a jídelny

CHLAZENÍ servis s.r.o. dodává profesionální gastrozařízení a vybavení do restaurací, jídelen, malých i velkokapacitních kuchyní. Poskytujeme komplexní služby, od odborné konzultace, přes projekt a montáž, až po kvalitní a rychlý servis. Náš sortiment zahrnuje varné technologie, pizza pece, roboty, myčky nádobí, nerezový nábytek a produkty pro distribuci jídel.

Ostraha budov Ministerstva pro místní rozvoj a s.p.o. Czechtourism

Ostraha budov Ministerstva pro místní rozvoj a s.p.o. Czechtourism

Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb fyzické ostrahy objektů ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů, zejména služeb
a) poskytování strážní a recepční služby,
b) provádění činnosti telefonní ústředny,
c) provádění centrálního nepřetržitého dispečinku na evidenci hlášení mimořádných událostí,
d) realizace požadavků na operativní změny ve strážní službě.
Veřejná zakázka vložena:
05.04.2019 07:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ministerstvo pro místní rozvoj

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
09.05.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
87 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo pro místní rozvoj

Zadavatel IČ:
66002222

Zadavatel ulice:
Staroměstské náměstí 932/6

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
PhDr. Jiří Janoušek

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mmr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ostraha sportovních a kulturních akcí – komplexní služby včetně zajištění bezpečnosti sportovců i celebrit

Ostraha sportovních a kulturních akcí – komplexní služby včetně zajištění bezpečnosti sportovců i celebrit

Plánujete sportovní nebo kulturní akci a uvažujete jak zajistit bezpečnost a ochranu nejen majetku, ale také návštěvníků? V tom případě využijte k prevenci možných incidentů společnost TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. Společnost TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. zajišťuje ostrahu těchto akcí, jedná se například o koncerty, festivaly, divadelní představení, sportovní utkání a charitativní akce. Mezi poskytované služby se řadí zajištění: - bezpečnosti celebrit a sportovců, - přístupu a odchodu návštěvníků, - bezpečnosti areálu a vybavení. Mějte jistotu, že Vaše akce proběhne hladce a bezpečně a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Bezpečnostní agentura - zajištění návrhů technického zabezpečení domu či firemního objektu

Bezpečnostní agentura - zajištění návrhů technického zabezpečení domu či firemního objektu

Jsme bezpečnostní agentura B.D.SAFE, s.r.o. z Kunovic a děláme vše pro Vaše soukromí a bezpečnost. Dodáme návrhy technického zabezpečení firemního objektu i domu na základě firem, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Realizaci Vám v případě zájmu i zprostředkujeme, abyste s tím měli co nejméně práce. Dále zajišťujeme 24 hodinovou ostrahu Vašeho majetku i ostrahu při pořádání jakýchkoli akcí, jako jsou koncerty, plesy či fotbalová utkání. V případě zájmu neváhejte a obraťte se na naši společnost.


Ostraha objektů, bezpečnostní služby, pult centrální ochrany, psovodi, profesionální ostraha

Ostraha objektů, bezpečnostní služby, pult centrální ochrany, psovodi, profesionální ostraha

Hledáte spolehlivou a profesionální firmu, která se postará o bezpečnost vašeho majetku a osob? Pak je pro vás správnou volbou LVL Facility s.r.o. LVL Facility s.r.o. je společnost, která zajišťuje široké spektrum služeb v oblasti ostrahy a údržby majetku. Nabízíme vám: - Ostrahu objektů prováděnou kvalifikovanými pracovníky, kteří splňují potřebné předpoklady a jsou školeni pro obsluhu bezpečnostních technologií. - Možnost napojení na pult centrální ochrany a využití dalších technických služeb a bezpečnostních technologií. - Strážné – psovody, kteří mohou vykonávat službu se služebním psem. - Bezpečnostní analýzu nebo audit vašeho objektu s cílem nalézt, navrhnout a realizovat optimální řešení pro vaše potřeby a požadavky. - Vypracování směrnic pro výkon ostrahy objektu v souladu s dodavatelskou smlouvou. LVL Facility s.r.o. je držitelem mnoha certifikátů a členem Hospodářské komory České republiky. Máme dlouholeté zkušenosti a spokojené zákazníky z různých oborů. Naše motto je důslednost a spolehlivost. Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací a připravíme vám individuální nabídku. LVL Facility s.r.o. – vaše jistota v oblasti ostrahy a údržby majetku.


Fyzická ochrana objektů a osob – bezpečnostní služby i doprovod bodyguarda na jednání

Fyzická ochrana objektů a osob – bezpečnostní služby i doprovod bodyguarda na jednání

Hledáte security zajištění pro váš objekt, firmu, dům v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj? Nebo potřebujete služby spolehlivého bodyguarda? Obraťte se na bezpečnostní agenturu B.D.SAFE, s.r.o. Klientům vždy navrhneme kvalitní, spolehlivé a cenově dostupné řešení. Stačí k nám přijít s poptávkou a společně nalezneme vejvhodnější řešení. V portfoliu našich služeb je fyzická ochrana osob, zabezpečení bytů a objektů, detektivní služby, zajištění bezpečnosti na kulturních či sportovních akcích, řešení pohledávek, vymahačské služby. Poradíme si s jakýmkoliv úkolem a vy se můžete začít cítit bezpečně. Dlouholetá praxe hraje do našich karet.


Zajištění bezpečnosti kulturních, sportovních a soukromých akcí - ostraha během koncertu, festivalu, zápasu, veletrhu, svatby

Zajištění bezpečnosti kulturních, sportovních a soukromých akcí - ostraha během koncertu, festivalu, zápasu, veletrhu, svatby

Zajištění bezpečnosti na kulturních, sportovních a soukromých akcích je zásadní pro plynulý průběh každého setkání. Společnost B.D.SAFE, s.r.o. Kunovice je vaším spolehlivým partnerem v oblasti bezpečnosti již od roku 2008. Ať už se jedná o koncert, hudební festival, sportovní utkání, zápas nebo svatbu či soukromou oslavu, můžete očekávat služby na nejvyšší úrovni. Naše služby jsou založeny na důkladné přípravě. Věnujeme se detailní analýze každého projektu, abychom si byli jisti, že bude bezpečnost pokryta. S důrazem na prevenci, jsme připraveni čelit jakýmkoliv výzvám. Profesionální služby poskytujeme Na Moravě, převážně ve Zlínském kraji. Přidejte se k našim spokojeným klientům.


Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Rozhodli jste se pro kamerový systém a nejste si jisti na koho se můžete obrátit? Plně můžete důvěřovat společnosti System plus Zlín, s.r.o., která poskytuje jako bezpečnostní agentura své komplexní služby také v oblasti kamer a kamerových systémů. Kamerové systémy lze dodat v analogovém či moderním provedení: - záznamové zařízení, - kabeláž, - samotná kamera. Zajistíme pro vás jejich dodávku s montáží a následným servisem i revizí. Tyto systémy mohou sloužit k zaznamenávání obrazu nebo k živému vysílání. Kontaktujte nás již dnes a my pro vás najdeme takový kamerový systém, který zvýší vaši bezpečnost a bude vám plně vyhovovat! Těšíme se na naši spolupráci!