Vodostavebný betón

Vodostavebný betón

Betóny, vodostavebné betóny (C 16/20 - kamenivo riečne, max. zrno 16, stupeň vplyvu prostredia XC1; C 25/30 - max. pr. 50 mm, kamenivo riečne, max. zrno 16, stupeň vplyvu prostredia XC3, XF1). Pri dodávke betónu na Správu
povodia horného Váhu v Ružomberku je na všetkých lokalitách požadovaná dodávka betónu pumpou. Dodávky (resp.
odbery betónov podľa objednávky) sú definované v súťažných podkladoch a na lokality podľa aktuálne zaradených zákaziek do plánu.
Veřejná zakázka vložena:
03.04.2019 08:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik, odštepný závod Piešťany

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.06.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik, odštepný závod Piešťany

Zadavatel IČ:
36022047

Kontaktní osoba:
Ing. Oľga Králiková

Zadavatel telefon:
+421 337 764 218

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://svp.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44114000-2
Betón

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přírodní pískovcový kámen – prvky zahradní architektury nejen pro stavbu jezírek a potůčků

Přírodní pískovcový kámen – prvky zahradní architektury nejen pro stavbu jezírek a potůčků

Hledáte přírodní a estetické řešení pro Vaši zahradu a chcete vytvořit harmonický prostor, který bude odrážet krásu a klid přírody? V tom případě si pořiďte pískovcový kámen od společnosti KOKAM s. r. o. Společnost KOKAM s.r.o. má k dispozici neupravený volně ložený kámen, který je ideální pro skalky, zákoutí nebo jako solitérní dekorativní prvek. Každý kus je unikátní, s nepravidelnými tvary a různými odstíny. Mezi výhody se řadí odolnost vůči povětrnostním vlivům a snadno se kombinuje s jinými přírodními materiály, jako je dřevo a voda. Proměňte svou zahradu v oázu klidu a přírodní krásy a využijte náš kámen na skalku, do svahu nebo jako okrasný prvek na zahradní cestičky co nejdříve!


Betonárka Barchůvek u Nového Bydžova, výroba betonových směsí, betony typu C dle ČSN EN 206-1

Betonárka Barchůvek u Nového Bydžova, výroba betonových směsí, betony typu C dle ČSN EN 206-1

Představujeme Vám firmu REKOM Nový Bydžov, a.s., která svoji činnost zaměřila na vlastní výrobu betonu. Betonárka Barchůvek u Nového Bydžova svým zákazníkům nabízí výrobu betonových směsí typu C dle ČSN EN 206-1. Doprava betonu dle telefonické dohody. Betonárka SB-20 o výkonu 12,5 M³ vyrábí betony typu C dle ČSN EN 206-1. Sezonní poloautomatický provoz. Výrobna využívá domíchávače betonových směsí pro dopravu betonové směsi na místo určení. Na našich stránkách navštivte ceník betonu, http://rekomnb.cz/wp-content/uploads/2021/03/Cen%C3%ADk-betonu-2021.pdf.


Štípaná dlažba a kostky z pískovce – mrazuvzdorný materiál vhodný nejen pro cesty a vjezdy

Štípaná dlažba a kostky z pískovce – mrazuvzdorný materiál vhodný nejen pro cesty a vjezdy

Chcete si pořídit materiál, který spojuje tradiční vzhled s moderní odolností a je vhodný pro realizaci cest, chodníků nebo vjezdů? V tom případě se obraťte na společnost KOKAM, jejichž štípaná dlažba a kostky přinesou Vašemu projektu historický nádech. Společnost KOKAM dělá kostky v rozměrech 4/6, 6/8, 8/10 a 15/17. Kocbeřský kámen je unikátní svou strukturou, která umožňuje štípání do perfektních kostek vhodných pro pokládku do oblouku či řádků. Mezi přednosti těchto kostek se řadí odolnost a mrazuvzdornost. Štípaná dlažba se pokládá do uhutněné podkladové vrstvy a kombinací velikostí je možné vytvořit vzor nebo vytvářet ostrůvky na zeleň. Oživte svůj venkovní prostor a kontaktujte nás co nejdříve!


Okrasné kamenivo – břidlice, oblázky, kamenná kůra

Okrasné kamenivo – břidlice, oblázky, kamenná kůra

V sortimentu najdete klasické kamenivo z místních lomů, oblázky z Dunaje, břidlici, štěrk a stavební písek. Zakoupit u nás můžete také oblázky (směsi omílaného kameniva) v různých typech hrubosti nebo kamennou kůru. Snažíme se dodávat v co nejkratších lhůtách, přesto ne vždy je to v našich silách, proto doporučujeme objednávat zboží včas. Po dohodě je možné dodat okrasné kamenivo na místo určení. Veškeré zboží je možno objednat telefonicky nebo e-mailem, termín doručení Vám oznámíme s časovým předstihem. Právě my Vám dodáme kvalitní okrasné kamenivo.


Dodavatel stavebního materiálu na Zlínsku - výhodný nákup stavebnin, levně rozvoz až na místo

Dodavatel stavebního materiálu na Zlínsku - výhodný nákup stavebnin, levně rozvoz až na místo

Kompletní sortiment stavebního materiálu můžete na Zlínsku objednávat ve Stavebninách Doubravy - Jaroslav Mrázek. Jako dodavatel zajistíme levně rozvoz stavebnin až na místo stavby. Nákup u nás je výhodný. Poskytujeme akční slevy při výstavbě RD. Najdete u nás stavební materiály všeho druhu za rozumné ceny - zdící, izolační materiál, zateplovací systémy, sádrokartony, suché omítkové směsi, zámkové dlažby, betonové i ocelové výrobky, písky, štěrky, drtě, střešní ktytiny i nářadí a malou stavební mechanizaci.


Škrábaný i stříkaný břízolit  - suchá směs - probarvení na přání zákazníka

Škrábaný i stříkaný břízolit - suchá směs - probarvení na přání zákazníka

Firma PREMIX servis, spol. s.r.o. dodává břízolit jako suchou směs v pytlích po 25 kg. Na zakázku je možná úprava barevnosti, množství slídy i výsledná hrubost materiálu. Vyrábí břízolit v zrnitosti do 2 mm (FASO 120 B) a v zrnitosti do 4 mm (FAS0 140 B). Břízolit je vápno-cementový materiál, který je vhodný pro konečnou úpravu fasád budov. Název „břízolit“ pochází z továrny na porcelán v Horní Bříze, kde se tento materiál začal r. 1912 vyrábět. Dnes zlidověly i ostatní verze názvu břízolit, jako jsou břizolit, brizolit či březolit, ale jedná se o stejný materiál. Historie a počátek výroby břízolitu Břízolit se začal používat ve 30. letech 20. století. Jednalo se o škrábanou verzi břízolitu v přírodních odstínech. Po druhé světové válce nastal rozmach probarvených břízolitů, které lze nalézt na městských vilách a venkovských domech. Obvykle byly použity dva odstíny břízolitu, přičemž jeden se použil na celou plochu fasády a druhým – většinou v kontrastní barvě – byly udělány špalety, šambrány nebo sokly. Kromě barevnosti se experimentovalo také s přidávaným množstvím slídy a také s velikostí jejích zrn. Některé objekty se po škrábání omítky decentně třpytí, zatímco jiné hned upoutají velkými kusy vystupující slídy (velice časté na Hodonínsku). Velký rozmach zažil břízolit v normalizační době 70. a 80. let 20. století.Tehdy se používal na novostavby i na starší objekty během jejich rekonstrukce. Během těchto let se objevil nový typ břízolitu, tzv. stříkaný břízolit. Materiál se na fasádu nanese omítačkou a po zaschnutí se už neškrábe. V tomto případě není potřeba do směsi přidávat slídu, protože pokud nedojde k razantní degradaci fasády, nedostane se na povrch a nebude vidět.Při opravě starých břízolitových fasád se doporučuje ruční nanášení materiálu kvůli preciznosti provedení. Složení a vlastnosti břízolitu Směs břízolitu obsahuje písek (obvykle do zrnitosti 2 mm), cement, vápenný hydrát a slídu. Má výborné mechanické vlastnosti (vysokou pevnost), je prodyšný a dále dává fasádě zajímavější vzhled. Jedná se tedy o materiál s dlouhou životností. Barva břízolitu se odvíjí od pojiva – klasický šedý nebo bílý cement. V dnešní době je s barevností možné experimentovat díky kvalitním práškovým pigmentům na anorganické bázi. Břízolit se dnes používá, kromě opravy a doplnění starých břízolitových omítek, také na novostavby a stává se oblíbeným řešením fasád.