Hygienický materiál

Hygienický materiál

Predmetom zákazky je zabezpečenie dodávok čistiacich a hygienických potrieb pre potreby verejného obstarávateľa, v množstvách a lehotách špecifikovaných v samotných objednávkach na základe skutočných potrieb verejného obstarávateľa vrátane dopravy na miesto dodania. Ďalšie podrobnosti o predmete zákazky sú uvedené v Prílohe č.1 súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
03.04.2019 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenská národná knižnica

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.06.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenská národná knižnica

Zadavatel IČ:
36138517

Kontaktní osoba:
Mgr. Ľuboš Ranto

Zadavatel telefon:
+421 432 451 288

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-profilov/zakazky/3679

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39830000-9
Čistiace výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čistící zóny, interiérové a textilní rohože - výroba a prodej

Čistící zóny, interiérové a textilní rohože - výroba a prodej

Chcete si nechat vyrobit rohože na míru? V tom případě kontaktujte naší firmu DIAMANT AK s.r.o., která působí v Brně a na trhu již dlouhodobě. Zaměřujeme se převážně na zakázkovou výrobu a prodej rohoží. Vyrobíme rohože vstupní hliníkové, z pryže, textilní, rohože s logem, rámy, lemovky a další doplňky k rohožím. Na Vaše přání provedeme montáž rohoží. Nejčastější použití rohoží je v průmyslu, jsou ideální i pro restaurace, bary, kuchyně, k myčkám, do prodejen. Rohože můžeme doporučit také do potravinářské výroby, strojního průmyslu a chemického průmyslu. Neváhejte a oslovte nás. Více informací naleznete na webových stránkách.


Přírodní barvení vlasů a organické produkty vlasové péče

Přírodní barvení vlasů a organické produkty vlasové péče

V dnešní době, kdy je organický životní styl více než jen trend, přichází Naturigin s řešením pro ty, kteří hledají přírodní vlasovou péči, včetně přírodních barev na vlasy. Produkty jsou nejen šetrné k vašim vlasům, ale i k planetě. S barvami na vlasy Naturigin získáte nejen nádherný odstín, ale také zdravé a silné vlasy díky certifikovaným bio ingrediencím. E-shop firmy Gretti s.r.o. nabízí širokou škálu produktů, které jsou vyrobeny s ohledem na udržitelnost a lásku k přírodě. Objevte rozmanitost barev a péči, kterou Naturigin poskytuje. Produkty Naturigin obsahují bioextrakty a přírodní esenciální oleje z mandarinky, citronu, grepu, meruňky a broskve, jojobový olej a olej z hroznových jader. Bambucké máslo dodává vysoký obsah vitamínů A, E a F. Extrakt z listů Aloe Vera je už jen pomyslnou třešinkou na dortu péče o vlasy a pokožku hlavy. Z BIO certifikovaných přípravků doporučujeme vyzkoušet nejen barvy na vlasy, ale také šampóny, kondicionéry, laky na vlasy, suché šampóny nebo další stylingové přípravky.


Speciální čištění fasád - odstranění nečistot včetně impregnace povrchu

Speciální čištění fasád - odstranění nečistot včetně impregnace povrchu

Atmosférické a organické nečistoty vytvářejí na fasádách povlak, který jen tak neodstraníte. Proto je dobré se obrátit na odborníka jako je společnost SK FASÁDY z Ostravy, která čistí povrchy budou speciálními čisticími prostředky určeny pro všechny typy fasád. Ať už Vás na fasádě trápí smog, plíseň, houby, mech, prach či jiné nečistoty, naše firma se jich zbaví jednou pro vždy. Pro ještě lepší efekt Vám po očištění provedeme impregnaci celého povrchu. Fasádu ošetříme naším produktem BPS 7111, který se natře a nastříká na postižený povrch bez nutnosti dalšího ošetření. Do dvou dnů řasy zmizí. I bez mytí tento produkt pronikne do povrchu a ochrání jej vůči dalšímu růstu zelených řas a mechů. Tato ochrana vydrží vice než rok. Rychlejší metodou s dlouhodobým účinkem až na 5 let je nastříkání nebo natření plochy speciálním produktem a omytí plochy tlakovou vodou. Po zaschnutí je nutné znovu aplikovat novou vrstvu ochrany. Nedovolte aby Vám nečistoty ničili vzhled budovy a pohodlí bydlení! Obraťte se na nás ještě dnes.


Víme jak vrátit fasádě původní vzhled, prodloužit životnost fasády

Víme jak vrátit fasádě původní vzhled, prodloužit životnost fasády

Otázku, jak vrátit fasádě původní vzhled, řeší čas od času majitelé rodinných domů, průmyslových objektů, administrativních budov i školy a obce. Cestou jak prodloužit životnost fasády i obnovit její vzhled je chemické čištění fasád. V lokalitě Zlínský kraj i Praha poskytuje služby v oblasti čištění a impregnace povrchu fasád firma Čištění fasád Zlín. Máme mnohaleté zkušenosti v oboru. Umíme odstranit znečištění z většiny povrchů - zateplené, barvené fasády, cihla, omítky, beton, žula, umělý kámen, mramor, pískovec, travertin, keramika, břízolit, zámková dlažba. Odstraníme plísně, mechy, prach, saze i graffiti. Používáme prověřené kvalitní materiály. Důvody proč provést čištění fasády: - prodlouží se životnost fasády - povrch získá původní vzhled - zvýší se estetická hodnota objektu - zlepší se úroveň bydlení - zdravé prostředí.


Renovace a tryskání starých omítek – kulturní památky, historické objekty

Renovace a tryskání starých omítek – kulturní památky, historické objekty

Potřebujete vyčistit letité nánosy prachu a špíny ze zdí zámku, starého domu, nebo kašny či hřbitovní zdi? Chcete oživit zašlý vzhled kulturních památek? Pak kontaktujte firmu Vladimír Veselý – Tryskání a pískování. Provádíme renovaci a čištění starých omítek pomocí mobilní tryskací jednotky. Tryskáním a pískováním provádíme renovaci interiéru i exteriéru. Tryskání provádíme mobilní tryskací jednotkou - tento systém je schválen památkovým úřadem. Za pomocí mobilní tryskací jednotky zrenovujeme: - hrady, zámky, kostely - hřbitovy, městské a vesnické objekty - staré zdivo, omítky - relaxační a ozdobné prvky těchto objektů - fontány, kašny, sochy, lavičky, kříže


Péče o pokožku během a po práci – osvědčené prostředky na čištění rukou

Péče o pokožku během a po práci – osvědčené prostředky na čištění rukou

Chcete dopřát sobě a svým zaměstnancům kvalitní a osvědčené prostředky na čištění rukou? V tom případě se obraťte na společnost ZVG CZ s.r.o. specializující se na oblast čištění, péče a hygieny. Společnost ZVG CZ s.r.o. má široký sortiment prostředků na čištění rukou a ochranu pokožky. Prostředky brání před znečištěním a podráždění a k dispozici jsou varianty se speciálními estery pro lepší snášenlivost pokožky nebo s účinnými látkami potlačující záněty. Objednejte naše prostředky pro péči o ruce co nejdříve a navštivte náš e-shop ještě dnes!