Čipování zvířat, vystavení cestovního pasu a prodej krmiv

Veterinární ošetřovna

Čipování zvířat, vystavení cestovního pasu a prodej krmiv

Kromě standardních veterinárních vyšetření, ošetření a operací poskytujeme i veškeré doplňkové služby. Postaráme se o čipování Vašeho zvířete, stejně tak jako o vystavení jeho platného cestovního pasu. Samozřejmostí je pak i prodej kvalitních vyvážených krmiv či speciálních klinických diet pro specifické potřeby každého zvířete.

Hydraulické ruky

Hydraulické ruky

Predmetom verejného obstarávania je dodávka nových hydraulických rúk typu Z pre nakladanie a manipuláciu s drevom vrátane daňových poplatkov a ďalších nákladov spojených s dodávkou, vrátane všetkých nákladov dopravy na miesto plnenia, skúšobnej prevádzky zariadenia vykonanej pred montážou predmetu zákazky na podvozok a potvrdenej revíznym technikom, zaškolenia obsluhy, návodu na obsluhu a údržby, servisného zošita so záručnými podmienkami v slovenskom jazyku, kompletného príslušenstva pre plnohodnotnú prevádzku hydraulických rúk podľa špecifikácie, technických parametrov a výbavy predmetu zákazky, plného objemu prevádzkových hmôt a mazív a vykonanie všetkých servisných prehliadok do 1000 Mth vrátane, v rozsahu určenom výrobcom na hydraulických rukách zahrnuté v cene hydraulických rúk vrátane materiálu, filtrov, dopravy a práce mechanika.
Veřejná zakázka vložena:
03.04.2019 08:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
03.05.2019 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Kontaktní osoba:
Ing. František Fodor

Zadavatel telefon:
+421 484 344 222

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lesy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

43328100-9
Hydraulické zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Manipulační linky a technologie pro betonářský a potravinářský průmysl - dodávka

Manipulační linky a technologie pro betonářský a potravinářský průmysl - dodávka

Tradičním dodavatelem manipulační techniky je firma TERAMEX s.r.o. se sídlem v Hustopečích u Brna - své služby a produkty dodáváme pro zákazníky z celé České i Slovenské republiky. Hledáte spolehlivého partnera, pro dodávku manipulačních linek a technologií pro betonářský a potravinářský průmysl? Pak nás neváhejte oslovit! Manipulační linky a technologie jsou složeny z několika jednotlivých strojů, které vykonávají danou operaci. Naše společnost vám zajistí manipulační linku betonových výrobků a manipulační linku pro potravinářský průmysl. Výrobu strojů a zařízení provádíme dle nejnovějších poznatků a trendů, přizpůsobovaných potřebám a požadavkům uživatele.


Zdvihací zařízení od TMT a.s. - klíčové typy a jejich využití

Zdvihací zařízení od TMT a.s. - klíčové typy a jejich využití

Zdvihací zařízení jsou neodmyslitelným prvkem moderních průmyslových, stavebních a logistických procesů. Díky své schopnosti zvládat těžké břemena a efektivně přesouvat materiál nebo vybavení v různých výškách hrají klíčovou roli v zefektivnění práce a zvyšování produktivity. Tento článek se zaměřuje na základní typy zdvihacích zařízení, jejich konstrukci, funkci a aplikace v různých oblastech. Zdvihací zařízení se obecně skládají z pevné ocelové konstrukce, která slouží jako nosný prvek. Tato konstrukce je vybavena vodícími drahami, po kterých se pohybuje zdvihací vozík. Zásadním prvkem je také systém protizávaží, který zajišťuje stabilitu a efektivitu zdvihu. Kromě toho je zařízení vybaveno obslužnou plošinou, opláštěním, bezpečnostními prvky jako jsou branky a žebříky, a systémem ukotvení. Elektrokomponenty, včetně frekvenčních měničů, čidel a vypínačů, pak zajišťují plynulý a bezpečný provoz. Typy zdvihacích zařízení: Zařízení s řetězovým dopravníkem: Ideální pro vertikální přepravu materiálu v průmyslových aplikacích, kde je potřeba minimalizovat prostorové nároky. Zařízení s točnou: Umožňuje nejen zdvih, ale i rotaci břemena, což je vhodné pro manipulaci s materiálem v omezených prostorách. Zařízení s válečkovým dopravníkem: Vynikají v situacích, kde je potřeba rychle a hladce přesunout břemena na krátké nebo střední vzdálenosti. Každý z těchto typů má svá specifická využití a výhody, a proto je důležité pečlivě zvážit konkrétní potřeby projektu při výběru zdvihacího zařízení. Spolehlivost a efektivita těchto systémů závisí nejen na jejich konstrukci, ale také na kvalitě použitých materiálů, jako je ocel třídy 11, a na pokročilosti řídícího systému. Nabízíme kompletní řešení, včetně výkonných řídících systémů, které zajišťují maximální výkon a bezpečnost při manipulaci s břemeny. Výběr správného typu zdvihacího zařízení a jeho integrace do pracovních procesů může výrazně přispět k zvýšení produktivity, bezpečnosti a efektivity. Ve světě, kde se neustále hledají způsoby, jak optimalizovat operace a snížit náklady, představují zdvihací zařízení nezastupitelný nástroj pro dosažení těchto cílů.


Výroba a vývoj hydraulických lisů a mechanismů

Výroba a vývoj hydraulických lisů a mechanismů

Hydraulické lisy, mechanismy vyrábí firma PRESSHYDRAULIKA, s.r.o. v Opavě. Hydraulické mechanismy dodáváme po celé České republice i do zahraničí. Výroba, prodej hydraulické lisy: - hlubokotažné řady ZHO, ZH, ZHS. Tyto lisy jsou vhodné pro hluboké tažení, lisování, děrování, stříhání a ohýbání za studena i pro jiné tvářecí práce - hydraulický dílenský lis řady ZHH určené pro montážní i demontážní práce, částečné tváření, ohýbání, rovnání a značení - stolní hydraulický lis řady ZHW určený pro ohýbání, tváření, děrování, nýtování, stříhání, rovnání, značení, tažení Vyrábíme speciální hydraulické lisy: - rovnací - gumárenské, topné, vulkanizační - etážové - na zpracování keramických materiálů - ke zpracování výbušnin - knihařské lisy


Lisované, zalisované a ocelové lanové a lano-řetězové vazáky – prodej, E-shop

Lisované, zalisované a ocelové lanové a lano-řetězové vazáky – prodej, E-shop

Hledáte-li spolehlivého dodavatele lanových vazáků, který má dlouholetou praxi v tomto oboru, obraťte se na společnost Pavlínek s.r.o. se sídlem v Ostravě. Vybírat zalisované lanové vazáky a lano-řetězové vazáky můžete na našem E-shopu. Lanové vazáky u nás najdete v provedení zális nebo záplet – oko-oko, oko-hák, dvojhák a čtyřhák. Zakončené mohou být kovovým okem nebo třemenem. Na přání zákazníka můžeme vyrobit i oka s očnicemi. Varianty vazáků: - Ocelové vázací lano se zalisovanými oky– oko-oko – jednopramenné v průměru 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm a 16mm – s nosností minimálně od 330 kg – nosnost závisí na průměru lana – průměry mohou být i jiné, záleží na požadavku zákazníka - Lanové oko se závitem RD - Lano-řetězové vazáky – kombinace řetězových a lanových vazáků, přičemž řetězová část je odolnější proti opotřebení a případnému poškození. Na jeřábový hák se zavěsí oko lanového vazáku a do kontaktu s břemenem přijde část řetězová. Vedle standardních lanových vazáků dodáváme i ploché kovové zvedací pásy.


Výroba na zakázku - klece, přepravky, kovové palety

Výroba na zakázku - klece, přepravky, kovové palety

Zakázkovou výrobu přepravních košů, klecí, kontejnerů pro převoz a uložení autodílů, součástek či nářadí provádí ostravská firma CZECH AUTOMOTIVE SERVICES a.s. Dle požadavků a výkresové dokumentace zákazníka vyrobíme také kovové palety či vozíky. Veškerá manipulační technika slouží k vnitrozávodní přepravě materiálů. Individuální přístup ke každé zakázce je samozřejmostí. Kontaktujte nás.


Manipulační linky a technologie - pro potravinářský průmysl

Manipulační linky a technologie - pro potravinářský průmysl

Podnikáte v betonářském nebo potravinářském průmyslu? Potřebujete si pro Váš provoz koupit manipulační linku, techniku? Společnost TERAMEX s.r.o. v Hustopečích je tu právě pro Vás. Jsme dodavatelem manipulační techniky a dodáváme manipulační linky, které jsou složeny z jednotlivých strojů a každý stroj zastává svou funkci. Naše společnost se zaměřuje především na dodávku manipulačních linek do betonářského průmyslu a manipulačních linek do potravinářského průmyslu. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás rovnou kontaktujte.