Stomatologická chirurgie a implantologie v Praze na Pankráci

Dental Office H33 s.r.o.

Stomatologická chirurgie a implantologie v Praze na Pankráci

Specialisté na naší zubní klinice DENTAL OFFICE H33 Vám bezbolestně odstraní zuby, které již nelze zachránit, provádíme extrakce zubů moudrosti. Nenecháme Vás chodit bez zubů, navrhneme a zavedeme vhodné a estetické zubní implantáty. Jsme specialisté na protetickou stomatologii. Pracujeme s kvalitními švýcarskými zubními implantáty značky Straumann a Camlog.

Květinová výzdoba a údržba stálé zeleně ve vybraných objektech zadavatele

Květinová výzdoba a údržba stálé zeleně ve vybraných objektech zadavatele

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění květinové výzdoby, vč. aranžérských prací a údržba zeleně ve vybraných objektech zadavatele. Prostory objektů zadavatele, vč. prostor, které mívá zadavatel zapůjčeny, slouží jednak k běžnému provoznímu využití, ale též k pořádání různých reprezentativních a protokolárních akcí, jsou trvale vybaveny zelení (hrnkové květiny a rostliny). Kromě toho jsou jak pravidelně, tak mimořádně vybavovány různými květinovými dekoracemi.
Veřejná zakázka vložena:
28.03.2019 07:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika – Kancelář Poslanecké sněmovny

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
30.04.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
10 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika – Kancelář Poslanecké sněmovny

Zadavatel IČ:
00006572

Zadavatel ulice:
Sněmovní 176/4, Malá Strana

Zadavatel PSČ:
118 26

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Ing. Mgr. Naďa Formanová

Zadavatel telefon:
+420 257 174 301

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.psp.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

03121210-0
Květinové dekorace

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pokládka travního koberce – profesionální založení trávníku a rychlé zazelenání plochy kolem domu

Pokládka travního koberce – profesionální založení trávníku a rychlé zazelenání plochy kolem domu

Chcete mít zelenou zahradu jako z pohádky? Pak je pro Vás ideální řešení travní koberec od Zahrady Minařík. Travní koberec je předpěstovaný trávník, který se snadno pokládá na připravenou plochu. Zahrady Minařík pokládá trávníkové koberce, které jsou odolné proti suchu, chorobám a plevelů. Před pokládkou je instalována síťovina, ta zabraňuje rytí krtka a tvorbě krtin a děr. Ideální pro realizaci je jaro a podzim, v létě je doporučováno mít závlahový systém. Splňte si sen o dokonalé zahradě a trávníku a kontaktujte nás co nejdříve!


Stabilizované růže a květiny – krása, čerstvost, barevnost a romantika, která neuvadá

Stabilizované růže a květiny – krása, čerstvost, barevnost a romantika, která neuvadá

Máte rádi květiny, ale nemáte čas se o ně starat? Chcete si užívat jejich krásu a vůni po celý rok? Pak by Vás mohly zaujmout stabilizované květiny od Romana Design. Stabilizované květiny jsou přírodní květiny, které byly ošetřeny speciálním roztokem, aby byl zastaven proces stárnutí a používají se k dekoraci váz, květináčů, zrcadel a dalších dekoračních předmětů a mechových obrazů. Tyto kytice nevyžadují žádnou péči, zalévání, ani sluneční světlo. Stačí je občas otřít prachovkou a vyhýbat se vlhkosti a přímému teplu. Potěšte sebe nebo své blízké romantickým dárkem, který neuvadá, a kontaktujte nás co nejdříve!


Zelená, vegetační střecha včetně hydroizolace vytváří příjemné prostředí a pomáhá k úspoře energie

Zelená, vegetační střecha včetně hydroizolace vytváří příjemné prostředí a pomáhá k úspoře energie

Chcete mít na své budově zelenou střechu, která má nejen estetický, ale i praktický přínos v úspoře energie? V lokalitě Zlínský kraj se můžete obrátit na firmu EKOstřechy s.r.o. Zlín. V naší firmě se zabýváme komplexní realizací zelené, vegetační střechy, včetně kvalitní hydroizolace, která je nezbytná pro ochranu konstrukce před pronikáním vody a kořenů rostlin. Očekávat můžete profesionální služby, individuální přístup. Co je to zelená střecha a proč ji mít? Jde o střechu pokrytou vegetací, jako jsou trávy, byliny, květiny, keře nebo stromy. Zelená střecha je více než jen ozdoba. Je to investice do vaší budovy, která vám přinese řadu výhod, jako jsou: Lepší mikroklima v letních měsících díky ochlazování konstrukce střechy. Zelená střecha snižuje teplotu povrchu střechy až o 30°C a zabraňuje přehřívání interiéru. Tím se zvyšuje komfort obyvatel a snižuje se potřeba klimatizace. Úspora energie a peněz díky lepší tepelné izolaci - sniží se ztráty tepla v zimě a akumulace tepla v létě. Tím se snižuje spotřeba energie na vytápění a chlazení a tím i náklady na provoz budovy. Zlepšení kvality ovzduší a klima v okolí. Zelená střecha pohlcuje prach, škodlivé látky z ovzduší a produkuje kyslík. Tím přispívá k zdravějšímu prostředí. Zelená střecha také snižuje tzv. tepelný ostrov, což je jev, kdy se městské oblasti zahřívají více než venkovské oblasti kvůli většímu množství asfaltu, betonu a dalších materiálů, které akumulují teplo. Zelená střecha má vliv na zvýšení hodnoty a atraktivity vaší nemovitosti, prodlužuje životnost střechy a snižuje potřebu údržby a oprav. Střešní krytina je chráněna před povětrnostními vlivy, UV zářením a mechanickým poškozením. Možnost čerpání dotace. Zelená střecha je považována za opatření na zvýšení energetické účinnosti budovy a na snížení emisí skleníkových plynů. Proto můžete získat dotaci z různých programů, jako je Nová zelená úsporám, Operační program Životní prostředí nebo Operační program Podnikání a inovace. Na svém domě máte možnost vytvořit si zelenou oázu, kde si můžete odpočinout, zrelaxovat se.


Gratulační kytice pro různé příležitosti – skvělý způsob vyjádření poděkování, uznání nebo podpory

Gratulační kytice pro různé příležitosti – skvělý způsob vyjádření poděkování, uznání nebo podpory

Gratulační kytice jsou originálním a krásným způsobem, jak pogratulovat svým blízkým, přátelům nebo kolegům k narozeninám, výročí, promoci, svatbě nebo jiné důležité události. Pokud si chcete nechat uvázat gratulační kytici v okolí Opavy nebo Krnova, navštivte opavské květinářství Květinová dílna Anděl. Naše zkušené floristky Vám sestaví květinu podle vašich potřeb a přání na míru. Každá událost má svůj specifický charakter a atmosféru, kterou je dobré respektovat a podtrhnout vhodnou gratulační kyticí kyticí. K narozeninové gratulaci se skvěle hodí kytice z veselých a barevných květin, které vyjadřují radost a oslavu. Pokud chcete pogratulovat k výročí, můžete si vybrat kytici z květin, které symbolizují věrnost a oddanost Pro gratulaci k promoci můžete si vybrat kytici z květin, které symbolizují úspěch, uznání a gratulaci. V případě, kdy chcete pogratulovat nevěstě ke svatbě, můžete si vybrat kytici z květin, které symbolizují lásku, štěstí a harmonii.


Stříhání živých plotů - údržba keřů a tújí od profesionální firmy

Stříhání živých plotů - údržba keřů a tújí od profesionální firmy

Dejte Vašemu živému plotu nový sestřih! Firma U-SERVIS z Opavy zajistí stříhání živého plotu jakéhokoli typu, a to včetně likvidace vzniklého odpadu. Ke stříhání keřů a tújí používáme výkonné motorové nůžky na plot a motorové pily, které zaručí vždy perfektní výsledek a zkrotí i přerostlý živý plot. Jsme tady i pro ty, kteří potřebují výrazné zkrátit délku živého plotu, při čemž je třeba řezat kmeny tújí nebo silné větve motorovou pilou. Postaráme se i dlouho neudržované keře, které bývají často proschlé a rozhodně tak neplní svoji estetickou funkci. Odstraníme suché větve a docílíme tak opětovného zdravého vzhledu.


Návrhy, projektování zahrad a pergol kolem rodinných domů - kouzelná příroda na dosah

Návrhy, projektování zahrad a pergol kolem rodinných domů - kouzelná příroda na dosah

Sníte o krásné zahradě kolem vašeho rodinného domu, ale nevíte jak na to? Nechte si navrhnout zahradu od firmy Projekční atelier ZUZI s.r.o. - spolupracuje s významnými architekty či projekčními ateliery nejen z Olomouce. Zajistí vám nejen návrhy a projektování zahrad a pergol kolem rodinných domů, ale také kompletní dodávku včetně zahradních úprav. Ke krásnému domu patří krásná zahrada, proto je zde firma Projekční atelier ZUZI s.r.o. v Olomouci, která vám splní vaše sny.