Montáž a servis tepelných čerpadel BAXI a De Dietrich, solární ohřevy na míru

MIVOTOP s.r.o.

Montáž a servis tepelných čerpadel BAXI a De Dietrich, solární ohřevy na míru

Zakázkové práce v celé České republice v oblasti montáží a servisu tepelných čerpadel De Dietrich a BAXI včetně návrhu řešení nabízí společnost MIVOTOP, s.r.o. z Opavy. Rodinným domům i firmám rovněž nabízíme fotovoltaická řešení pro solární ohřevy vody a vytápění nebo ohřevu bazénu.

Dodávka urologických katetrů a sáčků

Dodávka urologických katetrů a sáčků

Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního materiálu specifikovaných v názvu veřejné zakázky a v Příloze č. 4 a v Příloze 2 zadávací dokumentace, v rozsahu dle potřeb zadavatele. Bližší specifikace je uvedena v Příloze č. 1 zadávací dokumentace (Specifikace veřejné zakázky).
Veřejná zakázka je rozdělena na celkem 10 částí vymezených v Příloze č. 2 zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
26.03.2019 07:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Krajská nemocnice T. Bati, a. s.

Originální záznam:

Okres:
Zlín

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
25.04.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajská nemocnice T. Bati, a. s.

Zadavatel IČ:
27661989

Zadavatel ulice:
Havlíčkovo nábřeží 600

Zadavatel PSČ:
762 75

Zadavatel obec:
Zlín

Kontaktní osoba:
JUDr. Mgr. Pavel Uherek

Zadavatel telefon:
+420 577 552 300

Fax:
+420 577 552 520

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.kntb.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33600000-6
Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Půjčovna a pronájem polohovacích elektrických postelí a pečovatelských lůžek

Půjčovna a pronájem polohovacích elektrických postelí a pečovatelských lůžek

Pečujete o blízkou osobu, která by potřebovala polohovací postel? Obraťte se na společnost Aleše Radomského CHIRANEX s.r.o., která Vám zapůjčí pečovatelské lůžko a postará se o rychlý dovoz až k Vám včetně montáže a zaučení. Polohovací postele jsou vhodné pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko a seniory. Indisponovaným osobám zlepšují prokrvení tělních partií, usnadňují vstávání a snižují riziko otlaků a proleženin. U nás si můžete zapůjčit: - polohovací postele - polohovací elektrická lůžka - pečovatelská, nemocniční lůžka - invalidní vozíky - WC křesla - chodítka - antidekubitní matrace a další kompenzační pomůcky. Dodávku zajišťujeme v okolí Moravskoslezského, Olomouckého i Zlínského kraje. Využijte naši půjčovnu k zapůjčení výborného pomocníka v domácí péči.


Polohovací pomůcka trojzubec k obracení pacientů na lůžku

Polohovací pomůcka trojzubec k obracení pacientů na lůžku

Společnost Chiranex, s.r.o. se specializuje na pronájem pečovatelských lůžek a dalších kompenzačních pomůcek. Některé pomůcky i vyrábí, jednou z nich je trojzubec, pomůcka k obracení pacienta. Trojzubec má několik praktických vlastností. Jeho údržba je snadná, je omývatelný a lze ho jednoduše dezinfikovat. Potah je navíc vyměnitelný. Má praktická madla, která umožňují bezpečné a bezbolestné obracení pacienta. Lze dokoupit popruh pro fixaci k zábraně lůžka. Tato pomůcka je nejen praktická, ale také přispívá k pohodlí pacientů a šetří námahu pečujících osob. Může sloužit i jako antidekubitní opatření. Společnost Chiranex, s.r.o. se specializuje na pronájem i samotnou výrobu pečovatelských lůžek a dalších kompenzačních pomůcek. Jejich cílem je usnadňovat a zkvalitňovat péči o seniory a dlouhodobě nemocné. Navštivte eshop společnosti Chiranex.


Lékárničky, náplně, oční výplachy do Vašich provozů

Lékárničky, náplně, oční výplachy do Vašich provozů

Potřebujete vybavit kancelář či provoz firmy lékárničkou ať už novou, či jen doplnit potřebné vybavení? V tom případě kontaktujte naši společnost KRIŽAN, s.r.o. sídlící v Havířově. Lékárničky jsou důležité pro zajištění první pomoci. V nabídce máme samostatné lékárničky či náplně. Náplň je určena do lékárniček v kancelářích a malých provozoven, ve kterých se pohybuje do 30 osob. Můžete si je objednat podle svých potřeb. Oční výplach je potřebný pro opláchnutí oka při podráždění nebo zasažení cizí látkou. Na webu Safetyshop najdete kvalitní a levné lékárničky, náplně a oční výplachy. Safetyshop je mimo to odborný obchod s bezpečnostními prvky, jako jsou cedule, značení, štítky či protiskluzové pásky. Navštivte náš eshop nebo prodejnu v Havířově v ulici Padlých hrdinů 144/47.


Sedáky z paměťové pěny hrazeny pojišťovnou pomohou lepšímu sezení - PSP izoterm s.r.o.

Sedáky z paměťové pěny hrazeny pojišťovnou pomohou lepšímu sezení - PSP izoterm s.r.o.

Máte zaměstnání, kde se hodně nasedíte? Nebo máte zdravotní problémy a jste třeba upoutáni na vozíček? Dlouhodobé sezení tělu neprospívá, špatné prokrvení končetin a bolesti zad, to jsou jen jedny z mála problémů. Pokud chcete najít chytré řešení, pak je tady pro Vás společnost PSP izoterm s.r.o. z Vysokého Mýta, která se zabývá prodejem sedáku z paměťové pěny. Sedáky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a z paměťové pěny, která při sezení a vlivem tělesného tepla měkne, a tak se přizpůsobuje tělu. Tím dochází k rovnoměrnému prokrvení. Paměťová pěna je prodyšná a potah na sedáku je: - nepropustný tekutinám - paropropustný - odolný proti plísním a bakteriím - ve třech variantách (podlepené, rovné a tvarované) Sedák z paměťové pěny je rovněž hrazen pojišťovnou. Pro další informace neváhejte navštívit webové stránky společnosti PSP izoterm s.r.o..


Repasované invalidní vozíky, skútry - starší elektrické tříkolky, čtyřkolové vozíky pro seniory, imobilní osoby

Repasované invalidní vozíky, skútry - starší elektrické tříkolky, čtyřkolové vozíky pro seniory, imobilní osoby

V dnešním uspěchaném světě, kde mobilita hraje klíčovou roli, jsou elektrické vozíky a skútry neocenitelným pomocníkem pro seniory a imobilní osoby. Firma Valprox z Provodova se specializuje na prodej nových elektrických vozíků zákazníkům ve Zlínském kraji, dodá ale také repasované, starší tříkolky a čtyřkolové invalidní vozíky. Stojí za zmínku výhody nákupu ojetých vozíků: Nižší cena: Ojeté elektrické invalidní tříkolky a čtyřkolky jsou cenově dostupnější než nové vozíky. To je výhodné pro ty zákazníky, kteří hledají ekonomičtější variantu. Nemusíte utratit tolik, ale získáte spolehlivý a funkční vozík za příznivou cenu. Záruka je 1 rok. Rychlejší dostupnost: Při výběru použitého vozíku můžete mít vybraný model do druhého dne, což může být zásadní pro mnoho zákazníků. U nových vozíků často čekáte na výrobu nebo dodání. Pokud potřebujete vozík rychle, vyberte si vhodný typ na našem webu. Nevíte, jaký ojetý elektrický invalidní vozík je pro vás ideální? Rádi Vám při výběru poskytneme radu, s Valprox máte jistotu, že i ojetý vozík bude spolehlivý a dlouhodobě bude sloužit.


Spolehlivý, rychlý servis elektrických vozíků, skútrů pro seniory, invalidní osoby - servisní prohlídky i komplexní opravy

Spolehlivý, rychlý servis elektrických vozíků, skútrů pro seniory, invalidní osoby - servisní prohlídky i komplexní opravy

Ve firmě Valprox s.r.o. víme, že mobilita je klíčem k nezávislosti. Proto se specializujeme na spolehlivý a rychlý servis elektrických vozíků a skútrů pro seniory a invalidní osoby. Naši zkušení technici poskytují odborné služby, od rutinní údržby, pravidelných servisních prohlídek po komplexní opravy, a to vše s důrazem na rychlost. Naše služby poskytujeme tak, abychom minimalizovaly dobu výpadku vašeho vozíku nebo skútru. Skladem máme běžné náhradní díly a příslušenství - můžeme rychle reagovat. Ať už potřebujete vyměnit baterii, opravit motor, nebo jen provést pravidelnou kontrolu, Valprox s.r.o. je tu pro vás. Rozumíme, že každý klient má různé potřeby, a proto můžete očekávat individuální přístup. Obrací se na nás zákazníci převážně ze Zlínského kraje, ale i vzdálenějších koutů Moravy. Servis s dostupností už do 24 hodin ! Zavolejte nám a my problém s elektrickým invalidním vozíkem vyřešíme. Postaráme se o převzetí elektrického vozíku a opravený či servisovaný Vám opět přivezeme domů. Také podrobně vysvětlíme rozsah opravy nebo servisu.