Obývací a dětské pokoje, bytové doplňky, poradenství a služby bytového architekta

NÁBYTEK LINEA, s.r.o.

Obývací a dětské pokoje, bytové doplňky, poradenství a služby bytového architekta

Společnost NÁBYTEK LINEA, s.r.o., která se pohybuje na trhu s nábytkem již přes 20 let, Vám pomůže kompletně vybavit Váš byt či dům - ať už se jedná o obývací nebo dětský pokoj. Využijte také odborné poradenství a služeb bytového architekta, který Vám pomůže zútulnit Váš domov.

Odpadové hospodářství příspěvkových organizací Olomouckého kraje 2019 – 2021

Odpadové hospodářství příspěvkových organizací Olomouckého kraje 2019 – 2021

Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb svozu, využití a likvidace odpadu, včetně poskytnutí požadovaných nádob na odpad (dále také „služby odpadové hospodářství“ nebo „služby“) pro příspěvkové organizace Olomouckého kraje.
Veřejná zakázka vložena:
25.03.2019 07:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Olomoucký kraj

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
24.04.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
22 800 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Olomoucký kraj

Zadavatel IČ:
60609460

Zadavatel ulice:
Jeremenkova 1191/40a

Zadavatel PSČ:
779 00

Zadavatel obec:
Olomouc - Hodolany

Kontaktní osoba:
Stanislava Bartoníková

Zadavatel telefon:
+420 585 508 281

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.olkraj.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90511000-2
Sběr odpadu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkup barevných kovů za výhodné ceny

Výkup barevných kovů za výhodné ceny

Sběrna Havířov provozuje kovošrot. Vykupujeme barevné kovy jako je měď, mosaz nebo hliník. Z mědi jde nejčastěji o dráty, karmy či plechy, z mosazi k nám zákazníci vozí špony, plechy, patrony a nábojnice. Zajišťujeme také výkup hliníku včetně barevného jako jsou různé plechy, profily, disky kol, plechovky, alobaly, dráty, žaluzie a další kusy hliníku. Nabízíme výhodné ceny, navštivte naši provozovnu v Havířově.


Výkup barevných kovů a železného šrotu za nejlepší výkupní ceny

Výkup barevných kovů a železného šrotu za nejlepší výkupní ceny

Nevíte kam se starým železem nebo barevnými kovy? Navštivte naši pobočku firmy OPAMETAL s. r. o. v Opavě, kde vám nabízíme ty nejlepší výkupní ceny za váš materiál. Vykupujeme tyto suroviny: - železný šrotu - cena se stanovuje podle velikosti a druhu oceli - barevné kovy - olověné autobaterie - elektromotory Vážení materiálu provádíme na digitálních vahách, které jsou pravidelně cejchovány. Vykoupené suroviny dále zpracováváme, jedná se tak o opětovné využití odpadů a jsme tedy šetrní k životnímu prostředí a zajišťujeme prodej odpadů do hutí a sléváren. Naše společnost OPAMETAL s. r. o. měsíčně zpracovává cca 5500 tun železného odpadu, sběrového papíru, plastů, barevných kovů a nebezpečných odpadů. Na naší pobočce v Opavě můžete také využít: - digitální váhu o nosnosti až 50 tun s možností vážení tahačů i s návěsy - jeřábové nakladače Fuchs - automatické hydraulické kontejnerové nůžky - manuální nůžky na železný šrot - vysokozdvižné vozíky pro manipulaci s materiálem Navštivte naši provozovnu v Opavě na Vančurové ulici, která je také vybavena vlečkou ČD.


Železný šrot - výkup a likvidace železných i barevných kovů

Železný šrot - výkup a likvidace železných i barevných kovů

Výkup šrotu, železa a barevných kovů v Moravskoslezském kraji v Ostravě – Heřmanicích za skvělé ceny s profesionálním přístupem. Pokud sháníte kovošrot pro větší množství železa a železného odpadu, nebo se jen potřebujete zbavit kovového šrotu, který Vám leží u dílny nebo u domu, na naší pobočce společnosti Demonta T, s.r.o. Vám zajistíme rychlé a poctivé služby. Vykupujeme železné i barevné kovy, včetně kovového odpadu a šrotu a zaměřujeme se na ekologickou likvidaci železného odpadu, vozidel a autovraků. Postaráme se o barevné kovy, měď, hliník, bronz, železo, nerez, ocel, elektromotory nebo kabely. Naši pracovníci zajistí materiál, který dovezete na jakoukoliv naší pobočku a na bankovní účet Vám pošlou příslušnou částku dle aktuálních výkupních cen.


Profesionální kovošrot, výkup barevných kovů a ocelových odpadů

Profesionální kovošrot, výkup barevných kovů a ocelových odpadů

Ve společnosti TROJEK, a.s. se výkupem, prodejem a zpracováním kovového odpadu zabývají již přes 20 let a svému oboru opravdu rozumí. Disponují špičkovým technickým a strojním vybavením s vysokou kapacitou vozového parku, díky čemuž dokáží zajistit komplexní servis spojený s touto činností. Cenu barevných kovů určují pomocí moderních spektrometrických přístrojů, kterými stanoví přesné chemické složení a zajistí tak komfortní platební podmínky pro dodavatele. Ve firmě TROJEK, a.s. neberou šrot na lehkou váhu a poskytují maximálně kvalitní servis pro Vaši spokojenost.


Multikomoditní sběry - efektivní recyklace s EKO-KOM - váš průvodce správnou evidencí

Multikomoditní sběry - efektivní recyklace s EKO-KOM - váš průvodce správnou evidencí

Multikomoditní sběry umožňují obcím efektivněji spravovat tříděný odpad díky kombinaci materiálů v jediném kontejneru. Důležitou součástí je správná evidence, kterou EKO-KOM podporuje novými metodickými návody. Tyto postupy zajistí, že třídění bude nejen efektivnější, ale i přesnější, což přináší výhody jak pro obce, tak pro životní prostředí. EKO-KOM nabízí podporu a návody pro správnou evidenci, aby multikomoditní sběry byly co nejefektivnější. Inovace v oblasti recyklace a správné evidence multikomoditních sběrů představují klíčový krok k dosažení udržitelnějšího životního prostředí. EKO-KOM se zavazuje k poskytování aktuálních informací a podpory obcím, podnikům a jednotlivcům, aby se zlepšila efektivita třídění a recyklace odpadů. Zahrnutí nejmodernějších postupů a technologií do procesu sběru a třídění umožňuje nejen zvýšit množství recyklovaného materiálu, ale také podstatně snížit ekologickou stopu spojenou s odpadovým hospodářstvím. Společným úsilím a správnou evidencí odpadů můžeme významně přispět k ochraně našeho prostředí.


Zajistíme odkup Vašich starých spotřebičů, elektroodpadu za výhodné ceny ke zvýšení ochrany životního prostředí

Zajistíme odkup Vašich starých spotřebičů, elektroodpadu za výhodné ceny ke zvýšení ochrany životního prostředí

Elektroodpad je zdrojem cenných surovin, které lze znovu využít a ušetřit tak primární zdroje. Obsahuje nebezpečné látky, které by mohly ohrozit zdraví lidí a zvířat, pokud by se dostaly do půdy nebo vody. Proto je důležité, aby se s elektroodpadem nakládalo správně a ekologicky – s tím Vám pomůže Sběrna Havířov. Pokud máte doma nebo ve firmě nějaké elektrozařízení, které už nepoužíváte, nevyhazujte je do běžného odpadu. Můžete je totiž prodat naší firmě Sběrna Havířov, která se zabývá sběrem, tříděním a recyklací elektroodpadů. Nabízíme Vám férové ceny za různé druhy elektroodpadů, jako jsou počítače, notebooky, tablety, mobilní telefony, tiskárny, desky tištěných spojů, kabely, autobaterie a další. Spolupracujeme s kolektivním systémem REMA, který se stará o zpětný odběr a likvidaci elektrozařízení. Můžete si objednat kontejner pro odvoz velkého množství elektroodpadu. Sběrna Havířov se pyšní svou rychlou, kvalitní a přátelskou obsluhou. Těšíme se na Vaši návštěvu!