Hořáky a hořákové systémy – dodávky, pravidelný servis, prodej náhradních dílů

PIRES s.r.o.

Hořáky a hořákové systémy – dodávky, pravidelný servis, prodej náhradních dílů

Nejen kompletní dodání hořákových systémů podle požadavku zákazníka, ale i následný servis a prodej náhradních dílů pro hořáky a hořákové systémy renomovaných výrobců Fluidtechnik, Kromschröder, Alfa IN, LBE, Polna Corp, Pietro Fiorentini, SČA zajišťuje společnost PIRES s.r.o. se sídlem v Třinci. V oblasti hořákových systémů nás odborné zkušenosti stvrzené dlouholetou praxí vyzdvihly na výsluní a stali jsme se vyhledávaným odborníkem v servisu hořáků nejen v České republice, nýbrž i v dalších evropských zemích.

Odpadové hospodářství příspěvkových organizací Olomouckého kraje 2019 – 2021

Odpadové hospodářství příspěvkových organizací Olomouckého kraje 2019 – 2021

Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb svozu, využití a likvidace odpadu, včetně poskytnutí požadovaných nádob na odpad (dále také „služby odpadové hospodářství“ nebo „služby“) pro příspěvkové organizace Olomouckého kraje.
Veřejná zakázka vložena:
25.03.2019 07:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Olomoucký kraj

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
24.04.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
22 800 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Olomoucký kraj

Zadavatel IČ:
60609460

Zadavatel ulice:
Jeremenkova 1191/40a

Zadavatel PSČ:
779 00

Zadavatel obec:
Olomouc - Hodolany

Kontaktní osoba:
Stanislava Bartoníková

Zadavatel telefon:
+420 585 508 281

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.olkraj.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90511000-2
Sběr odpadu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Svoz obalových materiálů pro firmy a jejich následná recyklace od EKO-KOM a.s.

Svoz obalových materiálů pro firmy a jejich následná recyklace od EKO-KOM a.s.

Máte společnost, která vyrábí výrobky a balí je do plastových obalů? Není Vám jedno životní prostředí? Pak se můžete obrátit na společnost EKO-KOM a.s. z Prahy, která zajišťuje recyklaci plastových obalů a jejich další využití. Společnost EKO-KOM a.s. funguje na trhu již přes dvacet let. A sběrnou síť pro recyklaci obalů zajišťuje po celé České republice již pro více než dvacet tisíc firem. Společnost zajišťuje svoz vytříděných obalových odpadů a jejich následnou úpravu na kvalitní surovinu, která může mít další využití jak pro trh tady, tak pro trh v cizině. Chcete se o činnosti EKO-KOM a.s. dozvědět více? Pak se obraťte na společnost nebo si zajděte na každoroční konferenci, kterou pravidelně od roku 2000 pořádá.


Sběrna druhotných surovin a kovového odpadu v Novém městě na Moravě

Sběrna druhotných surovin a kovového odpadu v Novém městě na Moravě

Přemýšlíte, kam odvézt druhotné suroviny, kovový odpad? Sháníte se po sběrně v Novém Městě na Moravě? Navštivte nás, společnost M-recycling s.r.o. Provozujeme sběrnu druhotných surovin a kovového odpadu. Specializujeme se na výkup a zpracování kovových odpadů, železa a barevných kovů. Vykupujeme například měď, bronz, mosaz, olovo, zinek, hliník, nerez, elektromotory, akumulátory, katalyzátory, elektroodpady a papír. Provádíme také likvidaci technologických zařízení, kotelen, strojů, autovraků a dalších odpadů. Zajišťuje odvoz a svoz odpadu vlastními vozidly, včetně nakládky hydraulickou rukou. Vystavíme potvrzení o ekologické likvidaci a dodržuje všechny platné normy a předpisy. Působíme nejen v Novém Městě na Moravě, ale také v okolních obcích, jako jsou Bystřice nad Pernštejnem, Žďár nad Sázavou, Ostrov nad Oslavou. Nabízíme férové ceny, rychlou a kvalitní obsluhu, vlastní dopravní techniku a profesionální přístup. Firma M-recycling, s.r.o. je Vaším spolehlivým partnerem pro sběr a recyklaci druhotných surovin a kovového odpadu.


Výkup vozidel všech značek a v jakémkoliv stavu, odtah zdarma

Výkup vozidel všech značek a v jakémkoliv stavu, odtah zdarma

Společnost EKOMORAVA realizuje výkup vraků všech značek a provádí ekologickou likvidaci. Vykupujeme osobní, užitkové i nákladní vozidla v jakémkoliv stavu, ať už nepojízdné, bez STK či nekompletní. Odkoupíme i speciální vozidla, zahradní techniku jako jsou sekačky a traktory. V Českém Těšíně a Třinci Vám zajistíme odtah vozidla zdarma. Kontaktujte nás.


Výkup kabelů a elektroodpadu - výhodné ceny, vážení na digitálních váhách

Výkup kabelů a elektroodpadu - výhodné ceny, vážení na digitálních váhách

Kabely či elektroodpad Vám za dobrou cenu vykoupí firma OPAMETAL s. r. o. se sběrnou ve Znojmě. Vše vážíme na přesných digitálních váhách. V našich sběrných surovinách vykupujeme a následně likvidujeme všechny druhy kabelů: - měděné kabely - hliníkové kabely - samonosné kabely - dráty Kromě kabelů vykupujeme kompletní železný šrot, kovový odpad, barevné kovy, autobaterie, elektromotory. Vše vážíme na přesných digitálních váhách a při větším objemu kovového odpadu možnost přistavení automobilu s hydraulickou rukou, také Vám přistavíme kontejner zdarma.


Výkup automobilových, průmyslových katalyzátorů, filtrů pevných částic

Výkup automobilových, průmyslových katalyzátorů, filtrů pevných částic

Potřebujete se zbavit nepotřebného katalyzátoru za co nejvýhodnější cenu? Hledáte v okolí Znojma výkupní místo automobilových nebo průmyslových katalyzátorů? Kontaktujte společnost IB-MET, která vykupuje za nejlepší ceny v okolí katalyzátory i filtry pevných částic. Můžete k nám donést automobilové katalyzátory s keramickým nosičem nebo kovové katalyzátory. Vykupujeme také filtry pevných částic - DPF a FAP nebo průmyslové katalyzátory. Ceny katalyzátoru stanovujeme podle ceníku. Navštivte naši provozovnu a cenu katalyzátoru Vám sdělíme na místě.


Recyklace plastových materiálů, technologických odpadů

Recyklace plastových materiálů, technologických odpadů

Využijte dlouholeté zkušenosti firmy REMIVA, s.r.o. Chropyně v oboru recyklace plastových materiálů. Umíme nabídnout recyklaci Vašich technologických odpadů ! Kontaktujte nás na tel.: +420573358655. Pokud tedy neplánujete další využití plastových odpadů, nabízíme jejich výkup v různých formách – plasty, fólie, profily, trubky, prášek apod.. Technologické odpady zpracováváme formou drcení a regranulace. Nabízíme i zakázkovou výrobu plastové drtě či regranulátu. Jsme skupinou firem Remiva Group. Společnost Ceptum-CZ, s.r.o. se zabývá výrobou nových plastových granulátů - máme vlastní vývojové pracoviště.