Ukončovací systémy Schlüter, balkonový okapový profil Profila

Profila Trade s.r.o. Ostrava

Ukončovací systémy Schlüter, balkonový okapový profil Profila

Na trvale krásném vzhledu celé podlahové krytiny mají nemalý podíl ukončovací profily, schodové hrany, vnější rohy a ukončení stěn Schlüter. Nejen ukončovací systémy Schlüter, nýbrž i balkonový profil Profila tvoří bohatý nabídkový sortiment e-shopu na webu profila.cz

Zníženie energetickej náročnosti - VASPO STONE, s. r. o.

Zníženie energetickej náročnosti - VASPO STONE, s. r. o.

Predmetom zákazky je modernizácia existujúceho fotovoltaického zdroja 99, 6kW a
vyvedenie celého výkonu do vlastnej elektroinštalácie podľa priloženej dokumentácie.
Veřejná zakázka vložena:
18.03.2019 07:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
VASPO STONE, s. r. o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.05.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
VASPO STONE, s. r. o.

Zadavatel IČ:
47595019

Kontaktní osoba:
Haulík Boris

Zadavatel telefon:
+421 915 849 877

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vaspo.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31710000-6
Elektronické zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace rozvodů v rodinných domech a novostavbách – profesionání zajištění přívodu elektrické energie

Realizace rozvodů v rodinných domech a novostavbách – profesionání zajištění přívodu elektrické energie

Chcete nové rozvody ve Vašem domě nebo stavíte novostavbu a hledáte spolehlivou společnost, která se zaměřuje na elektroinstalace, elektromontáže a rozvody? V tom případě se obraťte na společnost Elektro Mikeš, s.r.o. Společnost Elektro Mikeš, s.r.o. zajišťuje přívod elektrické energie a poskytuje komplexní služby v oblasti elektroinstalací, od projektování a poradenství, přes montáž a revize, až po servis a údržbu. Mějte rozvody ve svém rodinném domě v dokonalém stavu a kontaktujte nás ještě dnes!


Integrované elektroprojekční služby -  od koncepce po realizaci s precizností

Integrované elektroprojekční služby - od koncepce po realizaci s precizností

Naše firma je lídrem v poskytování kompletních řešení v oblasti elektroprojekce. Specializujeme se na vytváření dokumentace pro územní rozhodnutí, stavební povolení, výběr zhotovitelů, provedení stavby, až po dokumentaci skutečného stavu. Nabízíme detailní práce v oborech silnoproud, slaboproud, měření a regulace, energetika, liniové stavby a veřejné osvětlení. Dále poskytujeme technické dozory, posudky, recenze a optimalizace. Naše projekty a služby jsou dostupné v českém, anglickém, německém a ruském jazyce, s možností přizpůsobení termínů a cen dle požadavků klienta.¨ Naším cílem je nabídnout klientům nejen kvalitní a efektivní řešení jejich potřeb, ale i osobní přístup a spokojenost s výsledkem.


Snižte své náklady za elektřinu se zkušenými montéry fotovoltaické elektrárny

Snižte své náklady za elektřinu se zkušenými montéry fotovoltaické elektrárny

Pokud se rozhodnete pro montáž fotovoltaické elektrárny, budete potřebovat odbornou firmu, která Vám zajistí kvalitní návrh, montáž a servis. Naše společnost Elektro Mikeš se zabývá prodejem a montáží solárních a fotovoltaických systémů již od roku 2009. Naše působnost je po celé České republice. Nabízíme komplexní řešení pro firmy, obce i rodinné domy. Návratnost této jednorázové investice je do 10let. Díky montáže fotovoltaické elektrárny dochází v případě rodinného domu k úspoře až 60 000Kč ročně. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se najít řešení na míru dle potřeb a možností klienta. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Montáž solární termické soustavy - využití sluneční energie jako alternativa pro ohřev teplé vody

Montáž solární termické soustavy - využití sluneční energie jako alternativa pro ohřev teplé vody

Pokud hledáte spolehlivou alternativu k ohřevu teplé vody, s cílem snížit své náklady na energie a zároveň přispět k ochraně životního prostředí, pak je pro vás ideální řešení pořízení solární termické soustavy. V lokalitě Uherské Hradiště, Uherský Brod se můžete obrátit na firmu DAeko Dolní Němčí. Provádíme montáž deskových nebo trubicových panelů, které využívají sluneční energii k výrobě tepla. Na tuto tepelnou techniku vám navíc vyřídíme dotace zdarma, takže se vám investice brzy vrátí. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes. Solární termické soustavy jsou systémy, které zachycují sálavé teplo ze slunce a přeměňují ho na tepelnou energii, kterou pak akumulují v zásobnících. Tato energie se pak používá pro ohřev teplé vody nebo jako záložní zdroj ústředního vytápění. Solární termické soustavy jsou velmi účinné, spolehlivé. Hlaví výhody solárních termických soustav: - snížení spotřeby fosilních paliv a emisí skleníkových plynů - úspora nákladů na energie a zvýšení hodnoty nemovitosti - nezávislost na cenách a dodávkách energie - dlouhá životnost a nízké provozní náklady - možnost získat státní dotaci a daňové úlevy.


Komplexní péče o fotovoltaické elektrárny s HRAVAG - váš zelený zítřek v nejlepších rukou

Komplexní péče o fotovoltaické elektrárny s HRAVAG - váš zelený zítřek v nejlepších rukou

Fotovoltaické elektrárny vyžadují pravidelnou údržbu pro optimální výkon. Společnost HRAVAG s.r.o. nabízí široké spektrum služeb zaměřených na podporu a údržbu FVE. Od sečení travních porostů, přes mytí fotovoltaických panelů, až po zimní úklid sněhu. Díky spolupráci s řadou partnerů poskytujeme servis, který pokrývá veškeré potřeby vaší elektrárny, včetně revizí a fakturace. Naše služby jsou zaměřené na zvýšení efektivity a dlouhodobé udržitelnosti vašich instalací, přičemž klíčovým cílem je udržení maximální produkce energie. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte přímo.


Elektromontáže a elektromontážní práce

Elektromontáže a elektromontážní práce

Služby v oblasti elektromontáží, elektromontážních prací. Elektromontáže provádíme pro průmyslové, veřejné i soukromé objekty. Provádíme montáže nových i rekonstrukce a opravy stávajících elektromontáží. Nabízíme nejen elektromontážní práce a elektromontáže, ale také montáže a opravy domovních přípojek, veřejného osvětlení a vyhrazených elektrických zařízení OKEČ 4222 a další. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši pobočku ve Znojmě na ulici Bezručova. Kompletní nabídku prací a služeb naleznete na webových stránkách.