Samonivelační průmyslové anhydritové podlahy a cementové potěry

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – LIBEREC

Samonivelační průmyslové anhydritové podlahy a cementové potěry

Zabýváme se pokládkou samonivelačních anhydritových podlah určených jako podkladové plochy pod finální nášlapnou vrstvu v suchém prostředí. K použití ve vlhkém prostředí vyrábíme cementové samonivelační podlahy, které jsou obdobou anhydritových podlah.

Dodávka a montáž prádelenských strojů pro prádelnu Nemocnice České Budějovice, a.s.

Dodávka a montáž prádelenských strojů pro prádelnu Nemocnice České Budějovice, a.s.

Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na dodávku a montáž prádelenských strojů pro prádelnu Nemocnice České Budějovice a.s.Veřejná zakázka je rozdělena na dvě samostatné části, část 1 Bariérová pračka a kompaktní sušiče, část 2 Karuselové žehlící lisy a kabinetní žehlící souprava.
Veřejná zakázka vložena:
18.03.2019 07:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Nemocnice České Budějovice, a.s.

Originální záznam:

Okres:
České Budějovice

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.04.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnice České Budějovice, a.s.

Zadavatel IČ:
26068877

Zadavatel ulice:
Boženy Němcové 585/54

Zadavatel PSČ:
370 01

Zadavatel obec:
České Budějovice

Kontaktní osoba:
Jana Kobělušová

Zadavatel telefon:
+420 734 260 410

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://nemcb.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

51543400-4
Instalace a montáž strojů pro prádelny, chemické čistírny a sušárny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální mytí IBC kontejnerů - služby od REMYCONT, s.r.o.

Profesionální mytí IBC kontejnerů - služby od REMYCONT, s.r.o.

Profesionální mytí pro dlouhou životnost Správná údržba a čistota IBC kontejnerů jsou klíčové pro dlouhou životnost a zachování jejich kvality. V REMYCONT, s.r.o. jsme se specializovali na poskytování špičkových mycích služeb, které zahrnují důkladné odstranění nečistot, zbytků látek a nepříjemných zápachů. Moderní technologie pro dokonalé výsledky Naše mycí zařízení jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi, které umožňují provádět mytí IBC kontejnerů rychle a efektivně. Díky našemu odbornému týmu zkušených techniků můžeme garantovat perfektní výsledky a čisté kontejnery připravené pro další použití. Ochrana životního prostředí Jsme si vědomi významu ochrany životního prostředí. Proto při našich mycích procesech používáme šetrné čistící prostředky a postupy, které minimalizují negativní dopad na přírodu. S REMYCONT, s.r.o. můžete mít jistotu, že vaše kontejnery budou nejen čisté, ale také šetrné k okolnímu prostředí. Pokud hledáte spolehlivou firmu pro mytí IBC kontejnerů v [město], nemusíte hledat dál. REMYCONT, s.r.o. je tu pro vás se špičkovými mycími službami. Kontaktujte nás dnes a dejte nám příležitost ukázat vám, jak dokonalé mohou být vaše IBC kontejnery po našem zásahu.


Levné a kvalitní komínové a kotlové kartáče - výroba štětek pro komíny a kotle

Levné a kvalitní komínové a kotlové kartáče - výroba štětek pro komíny a kotle

Pokud sháníte vybavení pro kvalitní a šetrné čištění komínů a kotlů, pak se obraťte na naší společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. se sídlem v Radkově poblíž Opavy. V naší firmě si můžete pořídit vše k čištění od komínových štětek, přes kulaté či hranaté kotlové kartáče, až po ocelové, nerezové a fíbrové komínové kartáče. Výroba kartáčů a příslušenství: - rourové a komínové kartáe - ocelové, kulaté, hranaté - ocelové oko, oko-závaží - nerezové komínové kartáče - komínové kartáče - fibr, silon - kotlový čisticí set - pohrabáče, štětky - komímové růžice a strojky - komínové štětky. Ke všem kartáčům nabízíme také nezbytné příslušenství, můžete si pořídit také různé nádstavce, pohrabáče, lopatku na uhlí, uhlák a mnoho dalšího. Naši kompetentní a spolehliví pracovníci jsou schopni reagovat na Vaše specifické požadavky. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na Vás.


Odstranění mechu, řas, plísní, prachu a dalších nečistot – čištění střech s následnou impregnací

Odstranění mechu, řas, plísní, prachu a dalších nečistot – čištění střech s následnou impregnací

Chcete si prodloužit životnost a zlepšit vzhled Vaší střechy? Chcete ji ochránit před vodou, sluncem a plísněmi, které způsobují znehodnocení a poškození? V tom případě si nechte vyčistit střechu s následnnou impregnací od společnosti SINTI-CLEAN.CZ. Společnost SINTI-CLEAN.CZ provádí čištění střech s impregnací, která následně zabraňuje v opětovnému růstu mechu a odstraňuje atmosférické nečistoty a prach. Využívány jsou šetrné a účinné metody čištění, které jsou cenově dostupné a zajistí, že bude střecha vypadat jako nová. Mějte svou střechu v perfektním stavu a kontaktujte nás ještě dnes s nezávaznou poptávkou!


Vstupní rohože na hrubé nečistoty se zásobníkem nečistot. Prodej a montáž

Vstupní rohože na hrubé nečistoty se zásobníkem nečistot. Prodej a montáž

Hledáte vstupní rohože na hrubé nečistoty, která má i zásobník nečistot? Firma DIAMANT AK s.r.o. Brno provádí kompletní dodávku v rámci celé ČR. Můžete si vybrat z provedení hliníková rohož STAR PLUS nebo ocelovým roštem na povrchu žárově zinkovaný ocelový rošt. Tento modul je vhdný jako první čisticí zóna na hrubé nečistoty. Výhodou modulu je jeho snadná instalace, integrovaný zásobník na nečistoty a možnost vytváření větších celků složením několika modulů vedle sebe. Zásobník tzv. základní vana z polymerbetonu po obvodu opatřená pozinkovaným rámečkem. Uložení provádíme usazením na podkladový materiál kamennou drť do roviny s okolní dlažbou, při zabudování je nutné provést odvodnění napojením na kanalizaci nebo trativodem. Údržba je velmi jednoduchá. Po vyjmutí rohože z prostoru základní vany odstraníte nečistoty. Bližší informace k parametrům naleznete na našich webových stránkách.


Průmyslové utěrky Wiper bowl Polytex v kyblíku - vhodné pro všestranné procesy stírání

Průmyslové utěrky Wiper bowl Polytex v kyblíku - vhodné pro všestranné procesy stírání

Pokud chcete mít na svém pracovišti vždy čisto, potřebujete průmyslové vlhčené utěrky Polytex® z řady zetClean®. Jsou skvělé pro místa, kde si nemůžete umýt ruce vodou. Utěrky mají v sobě jemný čistící prostředek, který odstraní nečistoty a jsou vyrobeny ze 100% polypropylenu, který je pevný a nezanechává vlákna. Vlhčené utěrky Polytex® dokážou vyčistit olej, lepidla, inkoust, vosk, dřevěné uhlí, grafit, skvrny od trávy a mnoho dalšího. Jsou také především šetrné pro vaši kůži, protože obsahují vitamín E a Aloe Vera. Utěrky Polytex® jsou baleny v kbelíku Wiper Bowl®, který je velmi praktický - udržuje utěrky vždy vlhké a čistící prostředek účinný. Vyzkoušejte praktické balení - Kbelík Wiper Bowl® Polytex® 72 vlhčených čisticích ubrousků, 25 x 25 cm, 100% polypropylen balení = 6 kbelíků, paleta = 264 kbelíků (44 x 6) Pro objednání postačí kliknout na náš e-shop, ve kterém si tyto utěrky objednáte ihned - vše skladem.


Speciální čištění fasád - odstranění nečistot včetně impregnace povrchu

Speciální čištění fasád - odstranění nečistot včetně impregnace povrchu

Atmosférické a organické nečistoty vytvářejí na fasádách povlak, který jen tak neodstraníte. Proto je dobré se obrátit na odborníka jako je společnost SK FASÁDY z Ostravy, která čistí povrchy budou speciálními čisticími prostředky určeny pro všechny typy fasád. Ať už Vás na fasádě trápí smog, plíseň, houby, mech, prach či jiné nečistoty, naše firma se jich zbaví jednou pro vždy. Pro ještě lepší efekt Vám po očištění provedeme impregnaci celého povrchu. Fasádu ošetříme naším produktem BPS 7111, který se natře a nastříká na postižený povrch bez nutnosti dalšího ošetření. Do dvou dnů řasy zmizí. I bez mytí tento produkt pronikne do povrchu a ochrání jej vůči dalšímu růstu zelených řas a mechů. Tato ochrana vydrží vice než rok. Rychlejší metodou s dlouhodobým účinkem až na 5 let je nastříkání nebo natření plochy speciálním produktem a omytí plochy tlakovou vodou. Po zaschnutí je nutné znovu aplikovat novou vrstvu ochrany. Nedovolte aby Vám nečistoty ničili vzhled budovy a pohodlí bydlení! Obraťte se na nás ještě dnes.