Potištěné samolepicí pásky k mnohostrannému využití – Zlínský kraj

Steroll, s.r.o.

Potištěné samolepicí pásky k mnohostrannému využití – Zlínský kraj

Samolepicí potištěné pásky, balicí lepicí pásky, ochranné lepicí pásky a fólie v prvotřídní kvalitě i provedení vyrábí a dodává společnost Steroll s.r.o. ze Zlína. Naše produkty jsou využitelné ve všech odvětvích průmyslu, stavebnictví, sportovní oblasti, obalovém průmyslu.

Výběr dopravců pro uzavření smluv o veřejných službách v přepravě cestujících

Výběr dopravců pro uzavření smluv o veřejných službách v přepravě cestujících

Předmětem této veřejné zakázky je poskytování veřejných služeb v přepravě cestujících veřejnou linkovou osobní dopravou za účelem zajištění dopravní obslužnosti území HMP v systému PID, a to po dobu 120 měsíců, v rozsahu a za podmínek dále stanovených v zadávací dokumentaci. Veřejná zakázka je v souladu s § 101 ZZVZ rozdělena na 11 částí.
Veřejná zakázka vložena:
14.03.2019 07:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Hlavní město Praha

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
30.04.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hlavní město Praha

Zadavatel IČ:
00064581

Zadavatel ulice:
Mariánské náměstí 2/2

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha 1 - Staré Město

Kontaktní osoba:
MT Legal s.r.o., advokátní kancelář, Jugoslávská 620/29, 120 00 Praha 2

Zadavatel telefon:
+420 222 866 555

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.praha.eu/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60112000-6
Služby veřejné silniční dopravy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nové tarify jízdného MHD v Hradci Králové -  co se mění od 1. března 2024!

Nové tarify jízdného MHD v Hradci Králové - co se mění od 1. března 2024!

Změny v tarifech jízdného městské hromadné dopravy (MHD) ve městě Hradec Králové a dopravně připojených obcích nabývají platnosti 1. března 2024. Po pečlivém projednání Rady města Hradec Králové dochází k úpravě cen u vybraných typů jízdenek. Cena jednorázové nepřestupní papírové jízdenky se zvyšuje z 20 na 25 Kč, zatímco cena přestupní jízdenky zakoupené SMS zprávou stoupá z 25 na 30 Kč. Platnost jízdenek zakoupených u řidiče se prodlužuje na 60 minut při zachování ceny 30 Kč. Významným bonusem pro cestující je nově zavedená možnost využití časových jízdenek s platností 10 nebo 60 minut, včetně možnosti přestupu. Zvláštní pozornost si zaslouží zjednodušení sortimentu časových jízdenek a zlevnění předplatného pro celou síť MHD, což přináší výrazné zjednodušení pro cestující. Klíčovou změnou je také rozšíření věkové hranice pro bezplatnou přepravu doprovázející osoby dětí do šesti let věku, což je zlepšení oproti předchozímu věku do tří let. Dále zůstává bezplatná přeprava pro děti do šesti let, držitele průkazů ZTP/P a další specifikované skupiny. Úprava ceníku přichází po sedmi letech a je reakcí na inflaci a snahu udržet kvalitu a rozsah služeb MHD v Hradci Králové. Díky těmto změnám si Hradecký dopravní podnik udržuje vysoké hodnocení mezi veřejnými dopravními službami v ČR, s důrazem na ekologický provoz a modernizaci vozového parku. Pro více informací o nových tarifech a možnostech předplatného navštivte oficiální stránky Dopravního podniku města Hradce Králové a seznamte se s úplným ceníkem platným od 1. 3. 2024.


Komfortní zájezdová autobusová přeprava a doprava na dovolenou

Komfortní zájezdová autobusová přeprava a doprava na dovolenou

Hledáte spolehlivou autobusovou autodopravu, která Vás dopraví na Vaši dovolenou? Obraťte se na firmu autobusová doprava Josef Ševčík a můžete se spolehnout, že Vaše cesta na dovolenou bude pohodlná a cestování bezpečné. Praxi v oboru zájezdová přeprava máme více než dvacetiletou a po celou dobu fungování nabízíme zákazníkům maximální služby a snažíme se vyhovět každému přání zákazníka. Naše moderní autobusy Vám poskytnou maximální komfort. Autobus je klimatizovaný, pohodlná sedadla mají bezpečnostní pásy případně jsou polohovatelná, samozřejmostí je i toaleta v každém našem autobuse. Za jízdy je možné sledování DVD projekce, cestujícím nabízíme teplé a studené nápoje. Spokojené zákazníky máme převážně v regionu Frýdek-Místek a okrese Ostrava. Rychlá objednávka autobusové dopravy je možná vyplněním formuláře na webu.


Vnitrostátní autobusová doprava, pronájem autobusů na soukromé akce jednotlivců

Vnitrostátní autobusová doprava, pronájem autobusů na soukromé akce jednotlivců

Ověřeným a spolehlivým vnitrostátním autobusovým dopravcem na území Jihomoravského kraje a zejména v Brně je firma JVBUS Jiří Vykouřil. Náš vozový park je k dispozici jak pro větší skupiny osob, jako jsou školy, kluby, orchestry nebo incomingové společnosti, tak i pro jednotlivce. Zajistíme přepravu studentů, skupin osob ale i účastníků akcí většího rozsahu nebo soukromých událostí. Autobusy pronajímáme na výlety, exkurze, ale i na dopravu hostů na soukromé události (svatby, oslavy). Přeprava osob probíhá v autobusech VLD FUTURA, které zajistí maximálně komfortní jízdu a pohodlí cestujícím.


Elektrobusy v Hradci Králové překonaly již hranici 5 milionů kilometrů

Elektrobusy v Hradci Králové překonaly již hranici 5 milionů kilometrů

V dubnu 2023 dosáhla flotila elektrobusů v Hradci Králové, vedená Dopravním podnikem města, významného úspěchu - pěti milionů ujetých kilometrů na linkách městské hromadné dopravy. Jde o důležitý krok k udržitelnější dopravě a potvrzuje vedoucí postavení Hradce Králové v oblasti elektromobility mezi českými městy. Tento úspěch by nebyl možný bez dvaceti moderních elektrobusů SOR NS 12 ELECTRIC, které byly pořízeny v roce 2018 s podporou dotací z EU. Nabíjení těchto vozů zajišťuje speciálně vybudovaná infrastruktura, včetně pomalých i rychlonabíjecích stanic umístěných na strategických místech. Kromě ekologických benefitů, jako je snížení emisí škodlivých látek a hlučnosti, přinášejí elektrobusy i výhody pro cestující. Vozy nabízejí komfortní a tichou jízdu, klimatizaci, USB zásuvky pro nabíjení elektroniky a prostor pro 100 cestujících. Navíc, s dojezdem až 300 km na jedno nabití a nízkou spotřebou energie, jsou elektrobusy efektivním řešením pro městskou dopravu. DP Hradec Králové také testuje nové technologie a inovace, jako je kloubový elektrobus s dojezdem 350 km na jedno nabití nebo unikátní systém termokamer pro zajištění požární bezpečnosti elektrobusů. Investice do elektrobusů a související infrastruktury nejenže zlepšuje kvalitu veřejné dopravy, ale také chrání životní prostředí a zdraví obyvatel Hradce Králové. Tento projekt ukazuje, jak mohou města efektivně přecházet na udržitelnější formy dopravy a stávat se příkladem pro ostatní. Závěr: Úspěch elektrobusů v Hradci Králové je významným krokem k udržitelnému rozvoji městské dopravy v České republice. Dopravní podnik města Hradce Králové dokazuje, že s vizí, investicemi a podporou moderních technologií je možné efektivně reagovat na výzvy současné doby a zároveň chránit životní prostředí.


Autobusová přeprava, doprava, transfery na letiště, kolektivní zájezdy

Autobusová přeprava, doprava, transfery na letiště, kolektivní zájezdy

Poskytujeme vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravu, kterou můžete využít při nejrůznějších příležitostech jako jsou sportovní zápasy, poznávací, kolektivní, lyžařské, školní zájezdy a výlety či transfery na letiště. Naše společnosti funguje na trhu od roku 1990 a patří mezi špičky zájezdových autodopravců. Máme k dispozici 22 autobusů a mikrobusů pro větší i menší obsazenost cestujících. Zajišťujeme také dopravu a koordinaci pro kongresy a jiné hromadné události a akce. Autobusy jsou klimatizované, mají pohodlná polohovatelná sedadla a bezpečnostní pásy. Samozřejmostí je i toaleta, která je v každém autobuse. Během jízdy je možno sledovat DVD projekci. Poskytujeme teplé i studené nápojové občerstvení. Spolupracujeme s renomovanými cestovními kancelářemi a snažíme se, aby naši cestující byli maximálně spokojeni, proto využijte našich služeb!


Autobusová doprava - vnitrostátní jízdy či zájezdy po Evropě

Autobusová doprava - vnitrostátní jízdy či zájezdy po Evropě

Autobusová doprava se hodí i pro poznávání nejrůznějších památek, hradů i zámků, nebo jen zajištění dopravy na kongres, veletrh či sportovní událost. S naší společností Josef Ševčík - AUTOBUSOVÁ DOPRAVA se můžete vypravit kamkoliv, kam si jen vzpomenete. Patříme mezi přední české zájezdové autodopravce a spolupracujeme s mnoha renomovanými cestovními kancelářemi a organizacemi. Vnitrostátní i mezinárodní autobusové dopravě se věnujeme již od roku 1990, a veškerá přeprava osob je u nás zajišťována komfortními klimatizovanými autobusy s vlastní toaletou. V současnosti náš vozový park čítá 22 komfortních autobusů s různou obsaditelností, které máme k dispozici pro různé příležitosti, a to jak pro kolektivní zájezdy, dopravu na dovolenou nebo transfery na letiště, tak i školní výlety či dopravu pro sportovní kluby či zajištění odvozu na kongresy a další hromadné události. Autobusová doprava se vám může hodit, ať už vlastníte cestovní kancelář, jste ředitelem školy, školky nebo se jen chystáte se svými přáteli vyrazit někam za zážitky. Mezinárodní autobusová doprava i doprava po naší republice je oblast, ve které se na nás můžete stoprocentě spolehnout. Spolupracujeme jak s velkými i menšími firmami, školami a sportovními kluby, tak i s fyzickými osobami, a vždy se snažíme udělat maximum, abychom vyhověli přání zákazníka.