Samonivelační průmyslové anhydritové podlahy a cementové potěry

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – LIBEREC

Samonivelační průmyslové anhydritové podlahy a cementové potěry

Zabýváme se pokládkou samonivelačních anhydritových podlah určených jako podkladové plochy pod finální nášlapnou vrstvu v suchém prostředí. K použití ve vlhkém prostředí vyrábíme cementové samonivelační podlahy, které jsou obdobou anhydritových podlah.

Poptávám výměnu radiátorů

Poptávám výměnu radiátorů

Poptávám realizaci výměny 2ks litinových radiátorů za nové skleněné radiátory, děkuji Benediktová Líně
Poptávka byla vložena dne:
14.03.2019 07:52

Platnost poptávky:
14.04.2019 07:45

Kontaktní osoba:
Benediktová Zuzana

Kontaktní email:

Telefon:
+420 606 418 233

Okres:
Plzeň-sever

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kondenzační, plynové kotle Viessmann-záruční, pozáruční servis, montáže

Kondenzační, plynové kotle Viessmann-záruční, pozáruční servis, montáže

Firma PAVELKA - VTP s.r.o. Vlčnov provádí v okrese Uherské Hradiště montáže, uvedení do provozu a poskytuje kompletní záruční i pozáruční servis na kondenzační plynové kotle Viessmann. Služby zajišťujeme i pro kotle a plynové zásobníkové ohřívače dalších značek - ACV, Baxi, Bergen, Buderus, Brötje, Enbra, Karma, Protherm, Quantum, Thermona, Viadrus. Při uvedení plynového kotle do provozu provedeme kompletní elektroinstalaci, která je nezbytně nutná k bezpečnému provozu plynového kotle včetně nastavení a odzkoušení regulace plynového kotle. Nechejte si od naší firmy provést pravidelnou roční kontrolu plynového kotle - kontaktní tel.:+420604431286.


Kompletní topenářské a vodoinstalační práce, montáž tepelných čerpadel

Kompletní topenářské a vodoinstalační práce, montáž tepelných čerpadel

Společnost Lec - instal s.r.o. poskytuje kompletní služby v oblasti topenářství a vodoinstalatérství. Provádíme montáže vodoinstalací, odpadů, topení, podlahového vytápění, deskových radiátorů a dalších prvků. Pracujeme se všemi druhy materiálů a máme příslušná osvědčení. Zajišťujene také drobné opravy, havarijní zásahy a údržbu. Věnujeme se montáži tepelných čerpadel předních světových výrobců, jako jsou Daikin, LG, DEFRO, ELCO, STIEBEL ELTRON a Viessmann Vitocal. Nabízíme také autorizovaný servis pro tyto značky tepelných čerpadel.


Kompletní instalatérské služby – voda, plyn, topení, odpady a kanalizace

Kompletní instalatérské služby – voda, plyn, topení, odpady a kanalizace

Hledáte spolehlivou instalatérskou společnost která Vám zajistí kompletní služby v oblasti vody, plynu a topení? Jste z okolí Opavy nebo Ostravy? V tom případě se spolehněte na společnost MIVOTOP s.r.o. Společnost MIVOTOP s.r.o. se specializuje na instalace a rekonstrukce vody, topení, plynu, odpadů, kanalizací, podlahového vytápění a další topenářské a instalatérské práce včetně dodávky všech potřebných materiálů a komponentů. Nechte topenářské a instalatérské práce pro specialisty a kontaktujte nás ještě dnes!


Vodo topo plyn vám zajistí zkušení odborníci včetně dodávky materiálu

Vodo topo plyn vám zajistí zkušení odborníci včetně dodávky materiálu

Hledáte šikovnou firmu, která vám zajistí vše potřebné v oblasti vodo topo plyn? Obraťte se na specializované odborníky ze společnosti ŠIMEK VODO-TOPO-PLYN, s.r.o. Zajistíme vám veškeré vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce. Komplexně vybavíme rodinné domy i investiční celky a průmyslové objekty a to včetně rekonstrukce. Práce vodo topo plyn i s dodávkou materiálu! Působíme nejen v oblasti Hodonína, Kyjova a Jižní Moravy, ale i po celé České republice.


Kalora a.s. – odborník na topení, chlazení a komplexní instalační služby

Kalora a.s. – odborník na topení, chlazení a komplexní instalační služby

Kalora a.s., se sídlem v Chebu, je inovátorem a lídrem v oblasti technických instalací a inženýringu. Naše široké portfolio služeb zahrnuje topení, chlazení, vodoinstalace, kanalizace, plynoinstalace, rozvody technických plynů a elektroinstalace. Jsme hrdí na naši schopnost poskytovat zakázky na klíč, které zahrnují kompletní servis od projektové dokumentace až po dodávku, montáž a zajištění všech potřebných dokumentů pro kolaudaci. Kalora a.s. se věnuje nejen tradičním metodám, ale i nejnovějším technologiím v oblasti čistíren odpadních vod a ekologických projektů. Naše služby jsou navrženy tak, aby vyhovovaly specifickým požadavkům a představám našich zákazníků, což zahrnuje individuální přístup a detailní plánování každého projektu. S důrazem na kvalitu, spolehlivost a inovace si klade za cíl přinést nejlepší možná řešení pro každého klienta.


Instalatérství, instalace vody, vnitřních vodovodů - komplexní vodoinstalační práce

Instalatérství, instalace vody, vnitřních vodovodů - komplexní vodoinstalační práce

Komplexní vodoinstalační práce, instalace vody a vnitřních rozvodů vodovodů vám spolehlivě zajistí firma Topenářství Kříž z Brna. V oboru instalatérství se opíráme o velice kvalifikované a školené pracovníky. Zakázky zajišťujeme od projektu až po záruční i pozáruční servis. Poskytujeme instalace vody, rozvody vody a jiné vodoinstalační práce: - rozvody topení, vody a odpadů - rekonstrukce a montáž rozvodů vody, odpadních stoupaček - vnitřní a venkovní vodovody - rozvody vody a odpadů v rodinných domech - rekonstrukce, izolace vodovodního potrubí - a další vodoinstalační práce. Realizujeme instalace vody pro velké množství rodinných domů, bytových domů až po větší zakázky, např. školy.