Oprava výmenníkovej stanice VS3 a hydraulické vyregulovanie sústavy ÚK pre objekty E,F,G,H,I a J

Oprava výmenníkovej stanice VS3 a hydraulické vyregulovanie sústavy ÚK pre objekty E,F,G,H,I a J

Predmetom zákazky je oprava výmenníkovej stanice VS3 a vyregulovanie sústavy ÚK pre objekty E, F, G, H, I a J v zmysle projektovej dokumentácie, ktorú vypracoval Ing. Miroslav Divok.Vyregulovanie UK sústavy na objekte manželských internátov v zmysle projektovej dokumentácie.
Veřejná zakázka vložena:
11.02.2019 08:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzita Komenského v Bratislave

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.04.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzita Komenského v Bratislave

Zadavatel IČ:
00397865

Kontaktní osoba:
Marek Havaš

Zadavatel telefon:
+421 221 025 897

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Akustické studie Praha - včetně zpracování návrhů úprav

Akustické studie Praha - včetně zpracování návrhů úprav

Převážně investorům komerční i občanské výstavby je určena nabídka společnosti Greif-akustika, s.r.o. z Prahy o provedení akustických studií pro územní řízení pro stavební povolení i pro samotné provedení stavby. Součástí akustické studie je akustický průzkum, tedy měření hluku v daném prostoru nebo celé lokalitě, posouzení hygienických limitů hluku pro různé druhy výstavby, výpočet matematických modelů a jejich vyhodnocení včetně případných návrh na úpravy. Zjistěte skutečnou hlukovou zátěž ještě před samotnou výstavbou a ušetřete dodatečné náklady na úpravy, kontaktujte společnost Greif-akustika, s.r.o. z Prahy.


Efektivní průmyslová automatizace, řídicí a informační systémy

Efektivní průmyslová automatizace, řídicí a informační systémy

Zaměřujeme se na průmyslovou automatizaci a poskytuje komplexní dodávky řídicích a informačních systémů. Naše služby: - dodávky automatizace, řídicích a informačních systémů, prodej a servis výpočetní techniky, počítačových sítí a digitální techniky - průmyslová automatizace a jejich programování - servis, výroba a montáž měřící, regulační a výpočetní techniky - servis, výroba a montáž programovatelných automatů - dodávka prostředků pro měření a regulaci a programovatelných automatů - servis řídicích systémů včetně pohotovostní služby 24 hodin. Pokud potřebujete opravu nebo obnovu řídicího systému, neváhejte se na nás obrátit.


Domovní instalatérské práce vodo-topo-plyn

Domovní instalatérské práce vodo-topo-plyn

Studnařská firma Ing. Luděk Páleníček Martinice provádí i kompletní instalatérské práce, vodo - topo - plyn v okr. Zlín, Kroměříž i regionech Olomoucký a Moravskoslezský kraj. Jedná se převážně o domovní instalace a práce pro školy, školky, úřady apod. Vodoinstalační práce: - vnitřní i venkovní rozvody vody, kanalizace. Topenářské práce: - rozvody topení - podlahové vytápění - montáže elektrokotlů, otopných těles. Plynařské práce: - rozvody plynu - zapojení plynových spotřebičů, kotlů. Montáže plynových, elektrických i solárních ohřívačů vody. Realizace kotelny o výkonu do 100kW. Provádíme související zemní a výkopové práce. Kontaktovat nás můžete na tel.:737852286.


Instalace, montáž podlahového topení, vytápění

Instalace, montáž podlahového topení, vytápění

Společnost VTP PELKA nabízí topenářské a plynařské práce v okr. Uherské Hradiště. V oboru topenářství provádíme velmi často montáže podlahového topení, instalace vytápění. Dodáváme veškeré značky topných těles, kotlů, ústředního topení, dále dodáváme plynové spotřebiče, ohřívače vody, bojlery, karmy. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis. V oboru vodoinstalace zajistíme dodávky umyvadel, sprchových koutů, vany, odpadové výtokové armatury - včetně instalace.


Váhy do výbušného EEx prostředí ATEX - elektrická zařízení  do provozu se zvýšeným rizikem výbuchu

Váhy do výbušného EEx prostředí ATEX - elektrická zařízení do provozu se zvýšeným rizikem výbuchu

Jako dlouholetý dodavatel vah do EEx prostředí dodáváme stolní i podlahové váhy do provozoven se zvýšenou koncentrací výbušných plynů, par nebo prachů. Jelikož se jedná o elektrická zařízení, které se používají v prostředí s nebezpečím výbuchu, nelze tyto produkty prodávat v sériovém počtu a provedení. Proto si na našich stránkách můžete prohlídnout modely vah, které jsme již vytvořili, a pak společně připravíme váhu dle Vašich konkrétních potřeba a požadavků. Individuální nabídka musí být navržena a vyrobena způsobem, který zajistí bezpečné používání přístroje a plně zamezí nebezpečí výbuchu. Potřebujete váhu, která Vám bude spolehlivě sloužit i v prostředí kde je prach, výpary z barev , laků nebo z chemičky? - Podlahové váhy do výbušného prostředí (váhy pro PROFI EEx aplikace) - Stolní váhy do výbušného prostředí ( váhy pro PROFI EEx aplikace) Poctivá a profesionální práce od dlouholeté společnosti KADLEC spol. s r.o.


Kotelny pro SVJ Praha - kotelny pro bytové domy

Kotelny pro SVJ Praha - kotelny pro bytové domy

Maddeo CZ s.r.o. Praha Žádejte pro svůj bytový dům SVJ úspornou kotelnu, která výrazně sníží cenu jednotky na co nejnižší možnou mez. Naše firma Maddeo CZ Vám pomůže při realizaci domovní kotelny s individuálním požadavkem pro Vaše SVJ. Nové domovní kotelny - dle technologie: Domovní kotelna s tepelným čerpadlem nebo se solárním ohřevem Domovní kotelna s plynovým kondenzačním kotlem Domovní kotelna s elektrokotlem