Dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivky betonových a dřevěných pražců

Dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivky betonových a dřevěných pražců

Předmětem této veřejné zakázky s názvem „Dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivky betonových a dřevěných pražců“ je uzavření rámcové dohody s více, konkrétně se třemi dodavateli (s obnovením soutěže) na dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivek betonových a dřevěných pražců.
Veřejná zakázka vložena:
11.02.2019 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
11.03.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Zadavatel IČ:
00005886

Zadavatel ulice:
Sokolovská 217/42

Zadavatel PSČ:
190 22

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34941000-5
Kolejnice a příslušenství

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velikonoční dekorace, barvy, semena a sazenice cibule za akční ceny

Velikonoční dekorace, barvy, semena a sazenice cibule za akční ceny

V DROGERII Petra Poruby z Rožnova pod Radhoštěm seženete kromě klasických drogistických a papírenských výrobků i kvalitní barvy značek Primalex Plus, Luxol, HET Klasik nebo Cererit. Každý měsíc navíc naleznete akční zboží za skvělé ceny. Mimo tohoto sortimentu si můžete vybrat i velikonočních dekorací, které připraví Váš domov na nadcházející svátky. V sortimentu najdete: - polystyrenová a plastová vajíčka - barvy na vajíčka - nálepky, obtisky a košilky na vajíčka - věnce - jutové stuhy - lýka Pro Vaši zahrádku jsou připravená květinové a zeleninové semena a různé druhy sazeček cibule (Karmen, Všetana, Stuttgart, Snowball). Tak neváhejte a navštivte DROGERII Petra Poruby z Rožnova pod Radhoštěm, kde naleznete úplný sortiment zboží.


Drogerie, barvy, čistící a úklidové prostředky – vše na jednom místě

Drogerie, barvy, čistící a úklidové prostředky – vše na jednom místě

Chystáte se malovat či provádět drobné opravy v domácnosti a potřebujete si koupit novou barvu a případně i čistící prostředky na následný úklid? Nebo Vám doma schází toaletní potřeby? V tomto případě navštivte Drogerii Navrátil v Němčicích na Hané. V naší prodejně můžete zakoupit vše potřebné pro úklid a péči o vaši domácnost nebo všechnu potřebnou drogerii, a to: kosmetiku - parfémy - deodoranty - tělovou a vlasovou kosmetiku - tekutá mýdla - sprchové gely - krémy na ruce, tělová mléka - deodoranty - kosmetiku pro muže - prací prášky - aviváž - barvy, laky - papírové kapesníky, papírové utěrky, toaletní papír - potřeby na holení - osvěžovače vzduchu - úklidové a čistící prostředky - pomůcky pro úklid domácnosti - lopatky, smetáčky, smetáky apod.


Barvy na obnovu nátěrů po zimě - jarní nátěry na dřevo, kov i beton

Barvy na obnovu nátěrů po zimě - jarní nátěry na dřevo, kov i beton

Dřevo i kov je oblíbený materiál, kterým se rádi obklopujeme nejen v přírodě, ale i u sebe doma. Oprava nátěrů dřevěného plotu, pergoly a dalších předmětů s kvalitními produkty zaručí jeho dlouhou životnost i stálou krásu. Obraťte se proto na specializovaný velkoobchod nátěrových hmot SILESIA COLOR v Ostravě, kde si můžete vybrat také barvy na obnovu nátěrů po zimě, které jsou vhodné na dřevo, kov i beton. Starý nátěr se olupuje a dřevo mění svou barvu. Stálost barvy kazí také dřevokazný hmyz, plísně a houby způsobující hnilobu dřeva. Proto je dobré zajistit kvalitní nátěr a to s barvami z naši specializované prodejny, kde zakoupíte mimo jiné také tyto kvalitní produkty: - syntetická polomatná jednovrstvá antikorozní barva PROTIREZ k jednovrstvým antikorozním nátěrům ocelových a železných povrchů v exteriéru i interiéru - olejová jednovrstvá polomatná lazura na dřevo COLORLAK k penetračním jednovrstvým lazurovacím nátěrům dřeva, dřevovláknitých desek a podobných porézních materiálů na bázi dřeva - ochranná tenkovrstvá lazura na dřevo Xyladecor Classic HP pro vnější použití - antikorozní a dekorativní barva na železné kovy Hammerite Přímo na rez, která se aplikuje přímo na zkorodovaný kov. Výhody našich barev: - vysoká odolnost vůči UV záření - výborná antikorozní ochrana - chrání proti zamodrání dřeva - kompletní ochrana před nepřízní počasí - nepraskají a neloupou se - jednoduché na použití.


Kvalitní ochrana dřeva – nátěry na dřevo, lazury a oleje značek Remmers, Sokrates a dalších

Kvalitní ochrana dřeva – nátěry na dřevo, lazury a oleje značek Remmers, Sokrates a dalších

Máte na zahradě pergolu nebo altán ze dřeva? Potřeboval by Váš zahradní nábytek renovaci nebo nový nátěr? Jsou Vaše dřevěné podlahy a schodiště vystaveny každodennímu tlaku? Poradci ze společnosti KMB barvy s.r.o. na prodejně v Havířově Vám rádi pomohou s výběrem vhodných přípravků na dřevo, na jeho ochranu a pro snadnou údržbu. Nátěry na dřevo dle rozdělení do kategorií: - napouštědla a přípravky na ochranu dřeva - základní barvy - krycí emaily - lazury na dřevo - oleje a vosky - laky - mořidla - čistící prostředky a ještě více přípravků na dřevo od různých značek a výrobců (především Sokrates a Remmers) naleznete u nás na prodejně.


Značkovací barvy a spreje na podlahové značení, lesnické i reflexní - e-shop - velký výběr

Značkovací barvy a spreje na podlahové značení, lesnické i reflexní - e-shop - velký výběr

Hledáte internetový obchod s velkým výběrem značkovacích barev či reflexních sprejů za příjemné ceny? Pak navštivte safetyshop.cz, kde najdete vše potřebné pro bezpečnostní značení. Naleznete zde značkovací spreje určené pro lesnictví a dřevozpracující průmysl. Trvanlivost značení spreje je 6 – 12 měsíců. Dále spreje pro geodety, stavebníky a technické služby. Reflexní spreje vydrží 9 – 10 měsíců. Značkovací fotoluminiscenční barva na podlahu za denního světla absorbuje sluneční světlo. V noci mění svou barvu se svítícím efektem. Barva je vhodná při výpadku energií – značit lze i stěny, regály a skříně. Vydrží svítit až 8 hodin. Značkovací spreje TRACING plus jsou vhodné do exteriérů a interiérů. Jedná se o spreje pro pozemní značení. Především se využívají pro značení parkovišť, skladů, hal atd. Díky složení vydrží nástřik až 2 roky. Spreje TRACING Sport využijete pro značení čar na travním sportovním hřišti. Dostupný je jako aerosol a je aplikován pomocí značkovacího vozíku, který je speciálně určen pro travnaté sportovní hřiště.


Míchání barev na míru, fasádní nátěry, stavebniny Bořetice

Míchání barev na míru, fasádní nátěry, stavebniny Bořetice

Potřebujete si nechat kvalitně namíchat barvu a hledáte firmu, která míchá barvy na míru dle Vašich představ? Stavebniny Vajbar s.r.o. se sídlem v Bořeticích v okrese Břeclav nabízí míchání barev na míru. U nás ve stavebninách jak už na sídle v Bořeticích , tak v našich pobočkách v Hustopečích a Podivíně si můžete nechat namíchat a poté zakoupit barvu dle vašich představ. V míchání barev na míru máme obchodní zastoupení jedné z největších firem v Evropě ve firmě Caparol díky které nabízíme vysokou kvalitu výrobků- barev. Na míchaní barev na míru používáme nejmodernější stroj Color Expres E4 a nabízíme velmi široký výběr odstínů. Námi nabízené produkty firmy CAPAROL jsou: -barevné omítky, fasádní nátěry, vnitřní nátěry, laky, lazury, nátěry podlah, nátěry betonů, zateplovací systémy.