Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 9 dní.


Dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivky betonových a dřevěných pražců

Dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivky betonových a dřevěných pražců

Předmětem této veřejné zakázky s názvem „Dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivky betonových a dřevěných pražců“ je uzavření rámcové dohody s více, konkrétně se třemi dodavateli (s obnovením soutěže) na dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivek betonových a dřevěných pražců.
Veřejná zakázka vložena:
11.02.2019 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
11.03.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Zadavatel IČ:
00005886

Zadavatel ulice:
Sokolovská 217/42

Zadavatel PSČ:
190 22

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34941000-5
Kolejnice a příslušenství

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Studio míchání barev - na fasády i do interiéru, fasádní nátěry

Studio míchání barev - na fasády i do interiéru, fasádní nátěry

Potřebujete namíchat barvu na fasádu či do interiéru? Pak navštivte naši prodejnu Stavebniny Vajbar s.r.o. se sídlem v Bořeticích a nechte si namíchat barvu na míru. Můžete se zastavit pro barvu jak v obci Bořetice tak i v našich ostatních prodejnách v Podivíně či v Hustopečích. Barvy Vám namíchame podle Vašich představ. Máme obchodní zastopení firmy Caparol díky, které nabízíme míchání barev ve velmi vysoké kvalitě. Použíme stroj Color Expres E4 na míchaní barev. V nabídce barev najdete široký výběr z odtínů. Produkty který nabízíme jsou barevné omítky, nátěry na fasády, interiérové barvy, laky, lazury, nátěry na podlahy a podobně.


Průmyslové barvy a nátěrové hmoty ALCEA pro průmysl

Průmyslové barvy a nátěrové hmoty ALCEA pro průmysl

Průmyslové barvy a veškeré nátěrové hmoty pro průmysl prodává specializovaná prodejna barev a laků DUMAG barvy s.r.o. v Opavě na Krnovské ulici. Máme regionální zastoupení pro Severní Moravu italského výrobce průmyslových barev ALCEA. Barvy mícháme od malého množství 3-4 kg po střední i větší množství 25 kg a více. Vše dle dohody a objednávky zákazníka. PRŮMYSLOVÉ BARVY jsou vhodné na: - stroje a jejich strojní součástky - strojní zařízení a komponenty - mostní konstrukce - jakékoliv kontejnery - vedení potrubí v průmyslových areálech - střechy - haly - ocelové konstrukce - firemní a průmyslové areály - ploty, sloupy - vozíková stání - stojany na jízdní kola - skladové regály apod.


Značkovací barvy a spreje na podlahové značení, lesnické i reflexní - e-shop - velký výběr

Značkovací barvy a spreje na podlahové značení, lesnické i reflexní - e-shop - velký výběr

Hledáte internetový obchod s velkým výběrem značkovacích barev či reflexních sprejů za příjemné ceny? Pak navštivte safetyshop.cz, kde najdete vše potřebné pro bezpečnostní značení. Naleznete zde značkovací spreje určené pro lesnictví a dřevozpracující průmysl. Trvanlivost značení spreje je 6 – 12 měsíců. Dále spreje pro geodety, stavebníky a technické služby. Reflexní spreje vydrží 9 – 10 měsíců. Značkovací fotoluminiscenční barva na podlahu za denního světla absorbuje sluneční světlo. V noci mění svou barvu se svítícím efektem. Barva je vhodná při výpadku energií – značit lze i stěny, regály a skříně. Vydrží svítit až 8 hodin. Značkovací spreje TRACING plus jsou vhodné do exteriérů a interiérů. Jedná se o spreje pro pozemní značení. Především se využívají pro značení parkovišť, skladů, hal atd. Díky složení vydrží nástřik až 2 roky. Spreje TRACING Sport využijete pro značení čar na travním sportovním hřišti. Dostupný je jako aerosol a je aplikován pomocí značkovacího vozíku, který je speciálně určen pro travnaté sportovní hřiště.


Univerzální barvy na dřevo i kov - pro ošetření dřeva a kovu v interiéru i exteriéru

Univerzální barvy na dřevo i kov - pro ošetření dřeva a kovu v interiéru i exteriéru

Chcete natřít dřevo i kov jednou barvou, která je přitom velice kvalitní s vysokou kryvostí a vydatností? Pak si pořiďte barvu Univerzal u velkoobchodu nátěrových hmot SILESIA COLOR v Ostravě. Tato barva se nanáší na kovové i dřevěné plochy v interiéru i exteriéru. Barva UNIVERZAL je vhodná pro vrchní lesklé a matné nátěry dřeva i kovů vystavených povětrnostním vlivům jako jsou ploty, okapy, dveře, okna, konstrukce všeho druhu, zábradlí apod.. Mezi další výhody této barvy patří: - vysoká vydatnost - široká paleta odstínu - lesklé i matné provedení - výborná kryvost - vysoká odolnost vůči slunečnímu záření. Další výhodou je optimální konzistence, proto se univerzál nemusí již ředit. Výrobce Colorlak nám tuto barvu dodává již naředěnou na tu nejoptimalnější tekutost a tak Vám zajistí vysokou ochranu! Pořiďte si tuto velice odolnou barvu, která se řadí na špici syntetických univerzálních barev, ještě dnes.


Nátěrové systémy Akrylmetal Pardubice - kvalitní průmyslové barvy

Nátěrové systémy Akrylmetal Pardubice - kvalitní průmyslové barvy

Firma SYNPO, akciová společnost Pardubice je významný výrobce průmyslových barev na českém trhu. Nabízíme výrobu a prodej kvalitních nátěrových systémů Akrylmetal. Významné postavení mají tyto speciální barvy především ve strojírenském a automobilovém průmyslu. Všechny akrylmetalové nátěry mají certifikaci dle platných ČSN norem. Akrylmetalové barvy vyvinuty českým výrobcem slouží k povrchovým úpravám kovových a plastových materiálů. Vodou ředitelné nebo rozpouštědlové barvy vyvinuty českým výrobcem pro strojírenství a pro automobilové výrobce, tak pro firmy co se zabývají povrchovou úpravou.


Kvalitní fasádní nátěry, barvy, fasády - míchání barev.

Kvalitní fasádní nátěry, barvy, fasády - míchání barev.

Budete-li dělat novou fasádu nebo máte novou fasádu či jí chcete dát jen jiný vzhled a hledáte, kde nakoupit spolehlivé a vysoce kvalitní fasádní nátěry, barvy v okolí obce Bořetice pak Vám s tímto velmi rádi pomůžou ve společnosti Stavebniny Vajbar v Bořeticích. Nabízíme Vám u nás ve stavebninách různé druhy fasádních nátěrů a barev. Prodáváme fasádní nátěry a barvy pro renovace starých fasád, máme širokou škálu zářivých, trendových i klasických odstínů. Zakoupíte u nás třpytivé flitry i kovový vzhled. Námi nabízené produkty pro fasády slouží také k vytvoření, zachování či zvýšení hodnoty i estetiky staveb.