Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 9 dní.


Generální oprava 2 přechodových můstků v areálu Zámku Štiřín

Generální oprava 2 přechodových můstků v areálu Zámku Štiřín

Předmětem veřejné zakázky je generální oprava 2 ks dřevěných přechodových můstků přes vodoteč v areálu Zámku Štiřín. Bližší specifikace je uvedena v Příloze č. 1 Zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
11.02.2019 08:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zámek Štiřín

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-Východ

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
25.02.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zámek Štiřín

Zadavatel IČ:
62933906

Zadavatel ulice:
Ringhofferova 711

Zadavatel PSČ:
251 68

Zadavatel obec:
Kamenice

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní tesařské práce – dřevěné konstrukce, krovy, pergoly, altánky

Kompletní tesařské práce – dřevěné konstrukce, krovy, pergoly, altánky

Hledáte kvalitního a spolehlivého tesaře? Obraťte se na společnost Jiřího Kacetla Střechy Best SDK z Tasovic. Naše firma zajistí kompletní tesařské práce, včetně realizace nových střech a oprav střech stávajících. Co vše pro Vás v tesařském oboru zajistíme? - výroba nových krovů - opravy a rekonstrukce stávajících krovů - bednění - laťování - podhledy - výroba dřevěných konstrukcí, dřevostaveb, pergol, altánů přístřešků Základem naší dobře odváděné práce je tým odborně školených a pro práci zapálených lidí a kvalitní materiály. Ke každému zákazníku přistupujeme individuálně, vítáme nové podněty a nápady. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací.


Tesař-památkář, oprava historických krovů a repliky

Tesař-památkář, oprava historických krovů a repliky

Naše tesařství - památkářství Kocián se specializuje převážně na opravu starých historických krovů, různých dřevěných konstrukcí a na výrobu jejich přesných replik. Rekonstrukce a opravy se provádí na historických stavbách: - kostely a kláštery - zámky a hrady - věže a kopule Opravy historických dřevěných konstrukcí spočívá většinou ve spojení starého a nového dřeva. Staré krovy, kde se musí měnit jen ty nejnutnější napadené prvky, opravujeme protézováním pomocí plátování za použití železného spojovacího materiálu, nebo dle přání prvky napojujeme pouze dřevěným spojem bez použití železa. Pro více informací neváhejte kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete nejen kompletní nabídku tesařských prací, ale i ukázky referenčních prací, včetně ukázek oprav historických krovů a replik.


Dřevěné střešní konstrukce, dřevěné krovy a vazníky - výstavba dřevěných krovů

Dřevěné střešní konstrukce, dřevěné krovy a vazníky - výstavba dřevěných krovů

Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která nabízí práce v oblasti dřevěných střešních konstrukcí? Pak se obraťte na jihomoravskou stavební společnost EURODACH s.r.o. sídlící v Pohořelicích, která se specializuje na oblast dřevěných krovů, dřevěných konstrukcí a dalších. Montujeme konstrukce ze dřeva KVH, BSH, KVH DUO,TRIO, apod. Dle požadavků klienta a typu stavby vypracujeme návrh střešní konstrukce jak z krovů, tak z vazníků s ohledem na půdní prostory. Specializujeme se na stavbu nových krovů, opravy a rekonstrukce starších krovů včetně panelových nástaveb. Veškeré střešní konstrukce a další tesařské prvky ošetřujeme proti houbám a škůdcům a to i v místech spojů. Dle dodaných plánů vypracujeme cenovou nabídku ZDARMA.


Rekonstrukce střech Praha – odborně odvedená práce se zárukou

Rekonstrukce střech Praha – odborně odvedená práce se zárukou

Volá střecha Vašeho domu po opravě? Kompletní a odborně provedené rekonstrukce střech nabízí firma Střechy VRŇATA & ŽÁČIK z Prahy. Součástí našich služeb je bezplatná konzultace, poradenství při výběru střešní krytiny a kvalitně odvedená práce, na kterou poskytujeme záruku. Naši kvalifikovaní odborníci z řady tesařů, klempířů a pokrývačů využívají ke své práci moderní postupy a profesionální přípravky a nářadí. Ať už se jedná o částečnou nebo kompletní rekonstrukci, vždy si můžete být jisti profesionálně odvedou prací. Rekonstrukce střech není radno odkládat, proto neváhejte a kontaktujte firmu Střechy VRŇATA & ŽÁČIK z Prahy.


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce – opravy a realizace střech na míru

Pokrývačské, klempířské a tesařské práce – opravy a realizace střech na míru

Stavíte nový rodinný dům a potřebujete zhotovit střechu nebo uvažujete o kompletní či částečné rekonstrukci nové střechy Vašeho domu, kontaktujte společnost BestSDK Jiří Kacetl z Tasovic. Naše firma poskytuje kompletní služby při realizaci nových střech či opravě starých střech. BestSDK Jiří Kacetl poskytuje v rámci pokrývačských, klempířských a tesařských prací: - realizaci nových střech na klíč - opravy starých střech či krov - kompletní rekonstrukce starých střech a krovů - vypracování návrhu realizace, opravy nebo rekonstrukce střechy včetně cenové kalkulace - práci odvedenou odborným týmem zkušených pokrývačů, klempířů a tesařů - garanci použití materiálů nejvyšší kvality


Rekonstrukce, opravy střech a realizace střešních konstrukcí na klíč

Rekonstrukce, opravy střech a realizace střešních konstrukcí na klíč

Kompletní pokrývačské a tesařské práce na střechách a střešních konstrukcích provádí stavební společnost BAUFIRMA MPR s.r.o. Díky našim dlouholetým zkušenostem s opravami, rekonstrukce a realizacemi střech či střešních konstrukcí máte jistotu precizně a odborně odvedené práce na Vaší střeše. V rámci oprav, rekonstrukcí a realizací střech provádíme: - pokrývačské práce - hydroizolace a zateplení šikmých i plochých střech, opláštění střech, pokládku střešní krytiny - tesařské práce – výroba a renovace krovů či střešních konstrukcí