Finanční služby, Velká Británie

Finanční služby, Velká Británie

V současné době poskytuje Croydon Finance Bank (CB) okamžité půjčky, jako je zajištěná a nezajištěná půjčka jednotlivcům, právnickým osobám, společnostem a malým podnikům, aby podpořily své podnikání ve vyšší míře. Nabízíme také následující služby, jako je financování projektů, komerční půjčky, softwarové půjčky, mikroúvěry, úvěry na projekty, zemědělské půjčky a vydávání bankovních nástrojů, jako jsou MTN, BG, SBLC, LC, výměna měn, program soukromého umístění a důkazy o fondech v rozvinutých a rozvojových zemích.

V současné době hledá Croydon Finance Bank (UK) makléře a finanční poradce, kteří budou spolupracovat s naší firmou ve svých zemích jako zástupci.

Pro další dotazy nás kontaktujte.

Raymond Dickson

Loans/Credit Operations Manager
Heron House, Hale Wharf,
Ferry Lane, London N14 8NF.
United Kingdom
Contact us at
Tel : +447452286184
Fax : +4407005802711
E-mail :croydonfinancebank@gmail.com
website : www.croydonbank.co

Původní znění:
Establishing business cooperation
Croydon Finance Bank (CB) is presently providing instant loans such as secured and unsecured loan toindividuals, corporate bodies, companies and small-scale enterprise to foster their business to a greater height.We also offer the following services such as Project funding, Commercial Loans, Soft Loan, Micro-credit, Project Loans, Agricultural Loans and issuance of Banking Instruments such as MTN, BG, SBLC, LC, Currency exchange, Private Placement Program and Proof of Funds in Developed and Developing Nations.

Currently, Croydon Finance Bank (UK) is looking for brokers
and financial consultants that will work with our firm in their respective countries as agents and representative.

for Further Inquiries Contact Us.

Mr Raymond Dickson

Loans/Credit Operations Manager
Heron House, Hale Wharf,
Ferry Lane, London N14 8NF.
United Kingdom
Contact us at
Tel : +447452286184
Fax : +4407005802711
E-mail :croydonfinancebank@gmail.com
website : www.croydonbank.co
Poptávka byla vložena dne:
02.01.2019 10:02

Platnost poptávky:
21.03.2019 09:52

Kontaktní osoba:
RAYMOND DICKSON

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
UK

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kotlíková dotace pro Moravskoslezský kraj - třetí výzva

Kotlíková dotace pro Moravskoslezský kraj - třetí výzva

Nabízíme kompletní služby při vyřízení dotací na výměnu kotlů tuhá paliva 1. a 2. emisní třídy, jejichž provoz bude od září 2022 zcela zakázán, za nový plynový kondenzační kotel, zplynovací kotel na dřevo s akumulačními nádržemi, automatický kotel na biomasu a tepelné čerpadlo. Výše dotace: - plynový kondenzační kotel na zemní plyn max. 110 000 Kč - zplynovací kotel na dřevo s akumulační nádobou max 115 000 Kč - automatický kotel na biomasu (dřevní pelety) max.135 000 Kč - tepelné čerpadlo (vzduch-voda, voda-voda, země-voda) max. 135 000 Kč Co od nás můžete očekávat?: - připravíme potřebné dokumenty k žádosti o dotaci - zastoupíme Vás na jednání s Krajským úřadem na základě plné moci - zajistíme podání této žádosti o dotaci na Krajském úřadě a příslušném pracovišti - zkompletujeme všechny náležitosti důležité pro uzavření smlouvy o dotaci - doložíme všechny dokumenty na Krajský úřad, nebo Státní fond životního prostředí


Bezchybné vyplnění daňového přiznání - poradenství

Bezchybné vyplnění daňového přiznání - poradenství

Také se neustále obáváte, že Vaše daňové přiznání nemáte správně vyplněné? Neriskujte zbytečně a kontaktujte společnost EKMA PLUS, s.r.o. z Prahy, která nabízí nejen bezchybné vyplnění Vašeho daňového přiznání, ale také kompletní daňové poradenství. Otázka daní a dnového poradenství je důvěrná záležitost, u nás se můžete spolehnout na naprostou diskrétnost. Nehledejte neověřené návody a vyplnění daňového přiznání na internetu, svěřte své dne do rukou odborníků a žádejte služby společnosti EKMA PLUS, s.r.o.


Pomoc se zpracováním a podáním žádosti o provozní úvěr COVID II pro podnikatele a živnostníky

Pomoc se zpracováním a podáním žádosti o provozní úvěr COVID II pro podnikatele a živnostníky

Jste živnostník či malá nebo střední firma a Vám pandemie koronaviru vám způsobila újmu? Zástupci naší společnosti Jan Liška & Partneři, s.r.o. pomohou podnikatelům z Ostravy, Frýdku-Místku a celého Moravskoslezského kraje se zpracováním a s podáním žádosti o provozní úvěr COVID II se zárukou ČMZRB a poradí, kdy máte na úvěr nárok a co vše budete potřebovat. Zpracujeme žádost, doručíme do banky, kde máte podnikatelský účet, kontrolujeme, urgujeme a staráme se, ať vaše šance na získání úvěru je co největší. Zajistíme také všechny dokumenty a formuláře ČMZRB, pomůžeme s jejich zpracováním a podáním formou E-podatelny ČMZRB. Úvěr COVID II je vhodný pro živnostníky, malé a střední podniky dle definice MSP, kterým pandemie způsobila prokazatelnou újmu. Dále pokud podnikatel vykonává tzv. podporovanou ekonomickou činnost a je oprávněn podnikat v ČR, má přidělené české IČO. Co budete potřebovat: - vyčíslenou škodu - finanční výkazy - výše a splátky stávajících úvěrů - stručný popis újmy v souvislosti s pandemií - daňové přiznání za min. předchozí období včetně příloh A jaké náhrady můžete uplatnit: - předfinancování pohledávek - pořízení materiálu, zásob a dalšího drobného majetku - náklady na mzdy a energie - platby za nájemné - úhrada dodavatelsko-odběratelských faktur Máte-li dotazy a potřebujete více informací, neváhejte se na nás obrátit či navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte všechny podrobnosti.


Řešení tíživé situace v rámci oddlužení formou nového zákonu o osobním bankrotu

Řešení tíživé situace v rámci oddlužení formou nového zákonu o osobním bankrotu

Hledáte-li profesionála v oblasti poradenství při tíživé životní situaci, bude pro vás nejlepším řešením firma paní Mgr. Ing. Ivany Zálešákové, jež své služby poskytuje pro klienty z Brna i Bruntálu. Se vším vám mileráda pomůže s lidských a chápavým přístupem. Naši doménou je kromě vedení insolvenčního řízení a návrhu na oddlužení, také poradenství při vyhlášení osobního bankrotu stanoveného novým zákonem. Na vyhlášení osobního bankrotu má nárok ten, kdo je schopen splácet určitou částku měsíčně. Vyhovujete-li podmínkách tomuto vyhlášení, dostanete na výběr ze dvou variant splácení: - rychlejší – spočívá ve splacení 60% závazku během tří let - klasická – kde se předpokládá splacení 30% závazků během pěti let, přičemž o finálním oddlužení na konci období rozhodne soud. Neváhejte a zavolejte, se vším rádi poradíme.


Výhodné spotřební úvěry, debetní karty - rychlé vyřízení bez zajištění nemovitostí

Výhodné spotřební úvěry, debetní karty - rychlé vyřízení bez zajištění nemovitostí

O komplexní finanční plánování se spolehlivě postará kancelář Finanční poradenství Martin a Jakub Šlajsovi. V rámci své finančně-poradenské činnosti poskytujeme výhodné spotřební úvěry i debetní karty, rychle i bez zajištění nemovitostí. Jsme specialisté na finance, hypotéky, investice, reality a pojištění. Pomůžeme s vyřízením hypotečního či spotřebního úvěru i s finančními. Působíme v oblasti Prostějov, Olomouc, Vyškov, Přerov, Kroměříž, Brno město, Brno venkov, Blansko a Boskovice. Spotřební úvěry bez zajištění nemovitostí a debetní karty zajišťujeme od MBank, Sberbank, Moneta Bank, Equa Bank, Unicredit Bank, ČSOB, Hello Bank, ProCredia Bank. Zabýváme se tvorbou investičních plánů, vyřizujeme hypoteční úvěry, spotřební úvěry i stavební spoření. Jako specialisté v oblasti financí, investic a spotřebních úvěrů nabízíme odborné konzultace k efektivnímu využití konkrétního finančního produktu.


Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji přenechejte odborníkům

Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji přenechejte odborníkům

Potřebujete poradit či vyřídit Kotlíkovou dotaci v Moravskoslezském kraji? Jsme tady pro Vás! Naše firma Ing. Dalibor Čmiel poskytuje poradenství v oblasti kotlíkové dotace. Dotace na kotle v Moravskoslezském kraji přenechejte odborníkům. U nás Vám zajistíme v programu Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji: - poradenství o žádost dotace instalace ekologického vytápění - zastoupení základě Plné moci při veškerém administrativním jednání - přípravu všech nezbytných formulářů - podání žádosti před realizací i po realizaci opatření - doložení všech nezbytných dokumentů pro úspěšné vyplacení dotace Postaráme se o VŠE až do podpisu Vaší smlouvy o dotaci. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.