Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 8 dní.


Oplotenie areálu parku pri kaštieli vo Veľkej Ide

Oplotenie areálu parku pri kaštieli vo Veľkej Ide

Jedná sa o výstavbu nového oplotenia areálu parku tunajšieho historicky hodnotného pôvodne renesančno-barokového kaštieľa.
Zo severnej a južnej strany oplotenia je park sprístupnený spolu štyrmi vchodmi (bránami). Na severnej strane sú osadené 2 dvojkrídlové kovové tyčové brány (šírky 3, 78 m a výšky 2, 0 m) pre komunikáciu s mechanizmami pre plynulé a trvalé zabezpečenie údržby a zásobovania. Na južnej strane sú vsadené 2 brány, jedna šírky 3, 78 m a druhá pre peších šírky 1, 9 m.

Stavebno-konštrukčné riešenie

Trasa a konštrukčná voľba oplotenia je zvolená predovšetkým tak, aby obchádzala všetky okrajové stromy v chránenom parku a aby nedošlo k žiadnemu výrubu. Táto voľba umožňuje súčasne za priehľadným oceľovým plotom vidieť pôvodné základové kamenné kiklopsové murivo (kladené na sucho) z pôvodného oplotenia s odsadením nového plota min 0, 5 m.

Samotný konštrukčno stavebný návrh oplotenia pozostáva v podstate z 2 rôznych systémov:

1 múry z tehál plných pálených klasických na hr. 500 mm s omietkou sú navrhnuté v rohoch oplotenia. Kovové brány sú taktiež okrem jednej dvojkrídlovej, vsadené medzi krátke múry. Murovaná časť je od upraveného terénu navrhnutá do výšky 2, 0 m. Proti poveternostným vplyvom je múr chránený lakoplastovým pozinkovaným krytom (plytkým, sedlovým).
Murované časti naviac zabezpečia dostatočnú statickú tuhosť plota. Celková dĺžka murovanej časti je 42, 4 m. Povrchovo je múr omietnutý klasickou hrubozrnnou vápenno cementovou omietkou s malým obsahom cementu.

2 oceľový atypický zváraný priehľadný plot z dielcov konštrukčnej osovej šírky 3000 mm medzi oceľovými stĺpmi JEKL 80x80x5mm vsadených do železobetónových pätiek rozmerov 500x500x900mm. Výška oceľového plota vrátane stĺpov je konštrukčnej výšky taktiež 2000 mm. Brány sú identickej konštrukcie.
Veřejná zakázka vložena:
14.09.2018 09:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Veľká Ida

Originální záznam:
pouze pro klienty EDB

Okres:
pouze pro klienty EDB

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty EDB

Platnost veřejné zakázky:
pouze pro klienty EDB

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty EDB

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel IČ:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel ulice:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel PSČ:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel obec:
pouze pro klienty EDB

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty EDB

Fax:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel email:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel web:
pouze pro klienty EDB

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45342000-6
Montáž oplotenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej a montáž garážových vrat od předních českých výrobců

Prodej a montáž garážových vrat od předních českých výrobců

Vybíráte nová garážová vrata? Obraťte se na společnost Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček z Telče, která Vám zajistí nejenom jejich dodávku, ale také montáž. K dispozici máme produkty předních českých výrobců, a to značek Lomax a Kasvo. Tato vrata vynikají svou vysokou kvalitou, spolehlivostí a funkčností. Vybírat můžete z velkého množství druhů i barev. Mezi našim sortimentem naleznete garážová vrata: - rolovací - sekční - posuvná - dvoukřídlá - průmyslová S výběrem vhodných vrat Vám rádi poradíme! Pro více informací nás kontaktujte.


Plotové panely 2D a 3D pro oplocení rodinných domů, parků a škol - prodej

Plotové panely 2D a 3D pro oplocení rodinných domů, parků a škol - prodej

Pokud potřebujete oplocení pro váš dům, zahradu či jiný objekt, který chcete zabezpečit, pak se neváhejte obrátit na firmu Ploty Gaves Marian Garaj! Zabýváme se prodejem oplocení a příslušenství a následnou montáží. Naše plotové panely jsou vyrobeny z ocelových drátů, které jsou výrazně pozinkované a umocňují elegantní vzhled oplocení. K našim plotovým panelům dodáváme také jeklové sloupky pro bezpečné přichycení panelů a systémové brány a branky v různém provedení a povrchové úpravě. Naše plotové systémy nacházejí využití hlavně v místech, kde je nutné vysoké zabezpečení objektů, tudíž u rodinných domů, parků, škol, u průmyslových a vojenských a sportovních areálů. Pro více informací neváhejte navštívit naše webové stránky!


Stavby gabionů, údržba a regulace toků a vodotečí - kompletní služby

Stavby gabionů, údržba a regulace toků a vodotečí - kompletní služby

Firma Zahradnické služby Petr Hastík Vám v rámci celé České republiky i zahraničí poskytuje širokou škálu odborných služeb v oblasti zahradnictví. Kromě renovací, údržby a realizací zahrad, výsadby zeleně a instalace zahradních doplňků Vám exkluzivně nabízí kompletní služby v případě - stavby gabionů a gabionových architektonických prvků - údržby a regulace vodních toků a vodotečí - odvodnění pozemků, drenáží spodní i povrchové vody Chcete-li mít jistotu kvalitně a spolehlivě odvedené práce dle Vašich přání a požadavků, neváhejte a obraťte se na společnost Zahradnické služby Petr Hastík. Těšíme se na vzájemnou spolupráci!


Brány – odsuvné, křídlové na elektrické pohony Žamberk, Letohrad

Brány – odsuvné, křídlové na elektrické pohony Žamberk, Letohrad

UNIKOVO SVOBODA s.r.o. Žamberk, Letohrad Potřebujete dlouhodobou spolupráci v oblasti zámečnické výroby? Nebo potřebujete vyrobit na míru malosériové výrobky? Není nic snadnějšího než oslovit naší firmu UNIKOVO SVOBODA s.r.o. Žamberk, Letohrad. Naše rodinná firma se především zaměřuje na zámečnickou výrobu. Jde o malosériovou zakázkovou výrobu a montáž ocelových konstrukcí. Svým zákazníkům zajistíme výrobu všech zámečnických produktů včetně odsuvných a křídlových brán. Brány – odsuvné, křídlové na elektrické pohony Žamberk, Letohrad.


Průmyslová vrata - sekční, rolovací, rychlonavíjecí a skládací

Průmyslová vrata - sekční, rolovací, rychlonavíjecí a skládací

Jako výrobci automatických dveří a průmyslových vrat jsme schopni zajistit rychlou dodávku včetně montáže za výhodné ceny po celé republice. Obraťte se na společnost SPEDOS, která Vám spolehlivě a levně zajistí sekční, rolovací, rychlo-navíjecí i skládací průmyslové vrata. V nabídce máme zateplená vrata i nezateplená vrata, vrata s ručním pohonem i v automatickém provedení: -průmyslová sekční vrata -rolovací vrata z ocelových nebo hliníkových profilů -rychloběžná vrata, která kombinují výhody sekčních průmyslových vrat a rychlonavíjecích vrat. -skládací vrata ocelová -speciální skládací vrata pro hasičské zbrojnice.


Žulové výrobky nejen pro stavební firmy - kostky, plotové sloupky, dlažba, obrubníky

Žulové výrobky nejen pro stavební firmy - kostky, plotové sloupky, dlažba, obrubníky

Potřebujete vyrobit na míru žulové kostky, plotové sloupky, dlažbu, obrubníky nebo jiné žulové výrobky? Firma MS Trade Company, s.r.o. Brno-Komárov vám zajistí zpracování a dodávky žuly nejen pro stavební firmy. Žula je vhodná především na stavby, kde je potřebná především kvalita, trvanlivost, pevnost a také skvělý vzhled. Zajistíme vám dodávku klasických výrobků jako jsou žulové kostky, krajníky, obrubníky, schody, dlažby nebo stavební kámen, přes různou atypickou výrobu jako jsou žulové pomníky, památní kameny, nebo přímo památníky. Vyrobíme pro Vás také různorodou zahradní architekturu jako žulové koryta, kádě, květináče a dalších výrobky dle vašich potřeb. Naše žulové výrobky jsou vhodné na náměstí a chodníky, dále pro vodní díla, jako jsou koryta řek, splavy, hráze a přehrady. Často je využívaná pro opěrné zídky, podezdívky domů a plotů. Kontaktujte nás s jakýmkoliv požadavkem - žulové výrobky vyrábíme na míru, včetně těch atypických.