Oplotenie areálu parku pri kaštieli vo Veľkej Ide

Oplotenie areálu parku pri kaštieli vo Veľkej Ide

Jedná sa o výstavbu nového oplotenia areálu parku tunajšieho historicky hodnotného pôvodne renesančno-barokového kaštieľa.
Zo severnej a južnej strany oplotenia je park sprístupnený spolu štyrmi vchodmi (bránami). Na severnej strane sú osadené 2 dvojkrídlové kovové tyčové brány (šírky 3, 78 m a výšky 2, 0 m) pre komunikáciu s mechanizmami pre plynulé a trvalé zabezpečenie údržby a zásobovania. Na južnej strane sú vsadené 2 brány, jedna šírky 3, 78 m a druhá pre peších šírky 1, 9 m.

Stavebno-konštrukčné riešenie

Trasa a konštrukčná voľba oplotenia je zvolená predovšetkým tak, aby obchádzala všetky okrajové stromy v chránenom parku a aby nedošlo k žiadnemu výrubu. Táto voľba umožňuje súčasne za priehľadným oceľovým plotom vidieť pôvodné základové kamenné kiklopsové murivo (kladené na sucho) z pôvodného oplotenia s odsadením nového plota min 0, 5 m.

Samotný konštrukčno stavebný návrh oplotenia pozostáva v podstate z 2 rôznych systémov:

1 múry z tehál plných pálených klasických na hr. 500 mm s omietkou sú navrhnuté v rohoch oplotenia. Kovové brány sú taktiež okrem jednej dvojkrídlovej, vsadené medzi krátke múry. Murovaná časť je od upraveného terénu navrhnutá do výšky 2, 0 m. Proti poveternostným vplyvom je múr chránený lakoplastovým pozinkovaným krytom (plytkým, sedlovým).
Murované časti naviac zabezpečia dostatočnú statickú tuhosť plota. Celková dĺžka murovanej časti je 42, 4 m. Povrchovo je múr omietnutý klasickou hrubozrnnou vápenno cementovou omietkou s malým obsahom cementu.

2 oceľový atypický zváraný priehľadný plot z dielcov konštrukčnej osovej šírky 3000 mm medzi oceľovými stĺpmi JEKL 80x80x5mm vsadených do železobetónových pätiek rozmerov 500x500x900mm. Výška oceľového plota vrátane stĺpov je konštrukčnej výšky taktiež 2000 mm. Brány sú identickej konštrukcie.
Veřejná zakázka vložena:
14.09.2018 09:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Veľká Ida

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
12.11.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Veľká Ida

Zadavatel IČ:
00324868

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45342000-6
Montáž oplotenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Garážová vrata co splní Vaše vysoké nároky

Garážová vrata co splní Vaše vysoké nároky

Společnost ČERNÍK s.r.o. nabízí montáž garážových vrat v regionu Zlínský kraj. Firma dodává garážová vrata zn. Kružík vysoké kvality, která ochrání Váš majetek. Poradíme s výběrem, dodáme i atypické velikosti a různé povrchové úpravy vrat. Vrata firmy Kružík jsou léty ověřená, díky kvalitě, provedení a bezporuchovosti patří mezi špičky v tomto oboru. Garážová vrata: -rolovací, výklopná, sekční, křídlová, posuvná -pro garáže samostatně stojící nebo garáže součástí rodinných domů.


Nové vysoce odolné silně pozinkované pletivo k oplocení náročných terénů

Nové vysoce odolné silně pozinkované pletivo k oplocení náročných terénů

Pokud hledáte kvalitní oplocení vašeho pozemku, který se nachází v náročnějším terénu, pak se obraťte na společnost Ploty Gaves, která vám zajistí oplocení kvalitním silně pozinkovaným pletivem. Nové silně pozinkované pletivo je vhodné do míst s předpokládaným vyšším zatížením, např. v horských, lesních a zemědělských oblastech. Silná vrstva zinku na pletivu zajišťuje vysokou odolnost proti korozi a vyznačuje se několikanásobně vyšší životností oproti jiným pletivům. Toto pletivo dodáváme na objednávku a po předchozí domluvě lze vyrobit pletivo i s jiným průměrem drátu a velikostí ok. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Výroba ocelových plotů - stylové oplocení s vysokou životností | Jičín

Výroba ocelových plotů - stylové oplocení s vysokou životností | Jičín

Výroba ocelových plotů od firmy Zámečnictví HSV Jiří Hlavatý z Jičína. Stylové oplocení s vysokou životností! Uvažujete o tom, že chcete nový plot? A dřevěný či plastový Vám nevyhovuje? Chcete plot trvanlivější a odolnější? Rádi Vám vyrobíme a namontujeme plot z oceli a Váš ocelový plot vydrží věčně. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti výroby ocelových plotů, umíme vytvořit oplocení a zábradlí, které splní bezpečnostní funkce a rovněž esteticky doplní vzhled pozemku jako celku. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.


Okrasné kameny nejen na zahradu - prodej, e-shop, kvalitní materiál, nízké ceny

Okrasné kameny nejen na zahradu - prodej, e-shop, kvalitní materiál, nízké ceny

Nejlevnější okrasné kameny v Opavě nakoupíte v naší firmě Kameny Opava. Ve svém e-shopu nabízíme okrasné kameny balené po 25kg nebo nebalené ve větším množství různých druhů a barev. Okrasné kameny můžete zakoupit i v kamenné prodejně v Kravařích-Hanůvce. Materiál si můžete odvést sami nebo Vám dopravu zajistíme. Vybrat si můžete z různých druhů okrasného kameniva: - břidlice - šedý a žlutý dolomit - mramor - kvarcit - vápenec - okrasný, lámavý, krystalický bílý, směsi - okrasný kačírek - okrasné kameny na zahrady - solitérní kameny - ortorula a pararula - terchovský pískovec - žula - nášlapy a nepravidelné obklady - kaskády - koberce z kamene. Navštivte náš e-shop nebo prodejny a nakupujte za příznivé ceny!


Posuvné-nesené brány - skvělé vjezdové brány, které vždy zaručují správnou funkci brány

Posuvné-nesené brány - skvělé vjezdové brány, které vždy zaručují správnou funkci brány

Brána a její konstrukce je samonosná plovoucí, takže je její otevírání snadné i za špatného počasí, kdy napadne spousta listí, sněhu atd. Pokud je tato brána navíc otevřená, tak nezmenšuje průjezdový prostor, protože zde vůbec nezasahuje. Další výhody: - možnost ovládání z automobilu, - bezpečnost, - estetický vzhled, - funkčnost. Využijte této příležitosti a objednejte si posuvné-nesené brány u nás. Přenechejte nám tuto starost a my Vám zaručíme její kvalitní provedení v krátkém čase. Kontaktujte nás již dnes. Těšíme se na naši spolupráci.


Garážová vrata Rychnov nad Kněžnou - Sekční garážová vrata

Garážová vrata Rychnov nad Kněžnou - Sekční garážová vrata

Vratové systémy CZ s.r.o. Rychnov nad Kněžnou Privátní garážová vrata zvládnou vysoké provozní zatížení. Dlouhou životnost a vysokou provozní užitnost umožňuje kvalitní konstrukce a povrchová úprava. Sekční garážová vrata jsou spolehlivé, mají tepelně-izolační a estetické řešení s nadstandardními záručními podmínkami. Naše firma Vratové systémy CZ s.r.o. Rychnov nad Kněžnou vám je nabídne za výhodné ceny. Jejich komfortní ovládání a design vás dostane.