Oplotenie areálu parku pri kaštieli vo Veľkej Ide

Oplotenie areálu parku pri kaštieli vo Veľkej Ide

Jedná sa o výstavbu nového oplotenia areálu parku tunajšieho historicky hodnotného pôvodne renesančno-barokového kaštieľa.
Zo severnej a južnej strany oplotenia je park sprístupnený spolu štyrmi vchodmi (bránami). Na severnej strane sú osadené 2 dvojkrídlové kovové tyčové brány (šírky 3, 78 m a výšky 2, 0 m) pre komunikáciu s mechanizmami pre plynulé a trvalé zabezpečenie údržby a zásobovania. Na južnej strane sú vsadené 2 brány, jedna šírky 3, 78 m a druhá pre peších šírky 1, 9 m.

Stavebno-konštrukčné riešenie

Trasa a konštrukčná voľba oplotenia je zvolená predovšetkým tak, aby obchádzala všetky okrajové stromy v chránenom parku a aby nedošlo k žiadnemu výrubu. Táto voľba umožňuje súčasne za priehľadným oceľovým plotom vidieť pôvodné základové kamenné kiklopsové murivo (kladené na sucho) z pôvodného oplotenia s odsadením nového plota min 0, 5 m.

Samotný konštrukčno stavebný návrh oplotenia pozostáva v podstate z 2 rôznych systémov:

1 múry z tehál plných pálených klasických na hr. 500 mm s omietkou sú navrhnuté v rohoch oplotenia. Kovové brány sú taktiež okrem jednej dvojkrídlovej, vsadené medzi krátke múry. Murovaná časť je od upraveného terénu navrhnutá do výšky 2, 0 m. Proti poveternostným vplyvom je múr chránený lakoplastovým pozinkovaným krytom (plytkým, sedlovým).
Murované časti naviac zabezpečia dostatočnú statickú tuhosť plota. Celková dĺžka murovanej časti je 42, 4 m. Povrchovo je múr omietnutý klasickou hrubozrnnou vápenno cementovou omietkou s malým obsahom cementu.

2 oceľový atypický zváraný priehľadný plot z dielcov konštrukčnej osovej šírky 3000 mm medzi oceľovými stĺpmi JEKL 80x80x5mm vsadených do železobetónových pätiek rozmerov 500x500x900mm. Výška oceľového plota vrátane stĺpov je konštrukčnej výšky taktiež 2000 mm. Brány sú identickej konštrukcie.
Veřejná zakázka vložena:
14.09.2018 09:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Veľká Ida

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.11.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Veľká Ida

Zadavatel IČ:
00324868

Kontaktní osoba:
Ján Ronto

Zadavatel telefon:
+421 556 992 155

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://velkaida.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45342000-6
Montáž oplotenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vyrovnávací můstky Praha zajistí rychlou a bezproblémovou nakládku

Vyrovnávací můstky Praha zajistí rychlou a bezproblémovou nakládku

Vyrovnávací můstek od firmy Novaferm s.r.o. se sídlem v Praze je pevně zabudovaný v rampě a v kombinaci s těsnícím límcem a vraty tvoří nakládací místo pro rychlou a bezproblémovou nakládku. Po nacouvání automobilu je pomocí hydrauliky vyrovnán výškový rozdíl korby a plochy skladu a nakládka tak může proběhnout rychle a bez potíží. Můstek sám reaguje na klesání a zvedání automobilu, která způsobuje vykládka nebo nakládka a změna hmotnosti nákladního prostoru automobilu. Délka, šířka a nosnost vyrovnávacího můstku je volena v souvislosti s faktory, jako výška rampy a velikosti nákladních automobilů, které k ní jezdí. S nejvhodnějším výběrem Vám rádi poradíme, neváhejte nás kontaktovat.


Garážová vrata - prodej, montáž, servis

Garážová vrata - prodej, montáž, servis

Chcete vylepšit bezpečnost, praktičnost či vzhled Vaší garáže novými garážovými vraty? Pak jste na správném místě! CEMA MORAVIA, s.r.o. Vám dodává široký sortiment vrat a brán různého druhu od výrobců Technopark, Alutech, Jimi Tore či Minirol, která splňují i ty nejnáročnější požadavky na bezpečnost, pevnost, odolnost i nenáročnost na údržbu. Přijďte se poradit do firmy CEMA MORAVIA, s.r.o., kde Vám pomohou nejen s výběrem těch nejideálnějších garážových vrat právě pro Vaše potřeby, ale rovněž se postarají o jejich následnou montáž a záruční i pozáruční servis! Bližší informace získáte na telefonním čísle 736480893 nebo emailu info@cema.cz.


Kovovýroba Mikulášovice

Kovovýroba Mikulášovice

Hledáte společnost, která vyrábí kovové ploty a zábradlí, lehké ocelové konstrukce nebo nabízí sváření na robotizovaném pracovišti? Pak neváhejte oslovit Kovovýrobu S&R Stahlbau-Blechbearbeitung CZ, s.r.o., se sídlem v Mikulášovicích. Garantujeme odborné provedení veškerých zakázek, ať už jednotlivé nebo sériové výroby. Máte-li k nabídce jakékoliv dotazy, obraťte se s důvěrou na společnost Kovovýroba S&R Stahlbau-Blechbearbeitung CZ, s.r.o.


Stropní pohon DOORMAX pro sekční garážová vrata - skvělý výkon a snadné ovládání

Stropní pohon DOORMAX pro sekční garážová vrata - skvělý výkon a snadné ovládání

Pořiďte si vy kvalitní a výkonný stropní pohon pro Vaše garážová vrata. Stačí oslovit firmu BLABLA VRATA s.r.o. z Vlašského meziříčí, která Vám zařídí dodávku a montáž stropního pohonu DOORMAX. Tento pohon se nejen snadno ovládá, ale má elegantní design a 3 roky záruku! Stropní pohony DOORMAX odpovídají bezpečnostním a moderním požadavkům pro ovládání garážových vrat. Vlastnosti: - snadné programování a ovládání - výkonné LED osvětlení - skrytý digitální displej - tichý chod vrat - dlouhá životnost - možnost záložní baterie, která zajišťuje jeho provoz po výpadku elektrického proudu. Lehký a plynulý chod pohonu je nastaven pomocí funkce soft start / soft stop, ta zaručuje pomalý rozjezd a pomalý dojezd vrat do koncových poloh. K pohonům lze dokoupit řadu příslušenství: - bezpečnostní fotobuňky - bezdrátové nebo kabelové nástěnné tlačítko - ochranný kontakt vstupních dveří - externí přijímač.


Nové vysoce odolné silně pozinkované pletivo k oplocení náročných terénů

Nové vysoce odolné silně pozinkované pletivo k oplocení náročných terénů

Pokud hledáte kvalitní oplocení vašeho pozemku, který se nachází v náročnějším terénu, pak se obraťte na společnost Ploty Gaves, která vám zajistí oplocení kvalitním silně pozinkovaným pletivem. Nové silně pozinkované pletivo je vhodné do míst s předpokládaným vyšším zatížením, např. v horských, lesních a zemědělských oblastech. Silná vrstva zinku na pletivu zajišťuje vysokou odolnost proti korozi a vyznačuje se několikanásobně vyšší životností oproti jiným pletivům. Toto pletivo dodáváme na objednávku a po předchozí domluvě lze vyrobit pletivo i s jiným průměrem drátu a velikostí ok. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Specifická výroba vrat na zakázku Beroun -  rychloběžná, rolovací a mrazírenská vrata

Specifická výroba vrat na zakázku Beroun - rychloběžná, rolovací a mrazírenská vrata

Vyrábíme rychloběžná, rolovací a mrazírenská rolovací vrata v několika typech a to Standard, Profi, Master, Speed, dále sekční vrata COMPACT, mrazírenská sekční vrata ISO, faldová vrata a vratové systémy. Výrobou se zabýváme již od roku 1995 a za tu dobu máme mnoho referencí v mnoha státech světa. Výrobky dodáváme do Slovenska, Rakouska, Polska, Makedonie, Chorvatska, Srbska, Dánska a do dalších zemí. Můžeme se pochlubit přes 40 tisíc vyrobených vrat na 4 kontinentech. Naše výrobky představují skvělé řešení, které se přizpůsobí Vašim specifickým požadavkům.