Oplotenie areálu parku pri kaštieli vo Veľkej Ide

Oplotenie areálu parku pri kaštieli vo Veľkej Ide

Jedná sa o výstavbu nového oplotenia areálu parku tunajšieho historicky hodnotného pôvodne renesančno-barokového kaštieľa.
Zo severnej a južnej strany oplotenia je park sprístupnený spolu štyrmi vchodmi (bránami). Na severnej strane sú osadené 2 dvojkrídlové kovové tyčové brány (šírky 3, 78 m a výšky 2, 0 m) pre komunikáciu s mechanizmami pre plynulé a trvalé zabezpečenie údržby a zásobovania. Na južnej strane sú vsadené 2 brány, jedna šírky 3, 78 m a druhá pre peších šírky 1, 9 m.

Stavebno-konštrukčné riešenie

Trasa a konštrukčná voľba oplotenia je zvolená predovšetkým tak, aby obchádzala všetky okrajové stromy v chránenom parku a aby nedošlo k žiadnemu výrubu. Táto voľba umožňuje súčasne za priehľadným oceľovým plotom vidieť pôvodné základové kamenné kiklopsové murivo (kladené na sucho) z pôvodného oplotenia s odsadením nového plota min 0, 5 m.

Samotný konštrukčno stavebný návrh oplotenia pozostáva v podstate z 2 rôznych systémov:

1 múry z tehál plných pálených klasických na hr. 500 mm s omietkou sú navrhnuté v rohoch oplotenia. Kovové brány sú taktiež okrem jednej dvojkrídlovej, vsadené medzi krátke múry. Murovaná časť je od upraveného terénu navrhnutá do výšky 2, 0 m. Proti poveternostným vplyvom je múr chránený lakoplastovým pozinkovaným krytom (plytkým, sedlovým).
Murované časti naviac zabezpečia dostatočnú statickú tuhosť plota. Celková dĺžka murovanej časti je 42, 4 m. Povrchovo je múr omietnutý klasickou hrubozrnnou vápenno cementovou omietkou s malým obsahom cementu.

2 oceľový atypický zváraný priehľadný plot z dielcov konštrukčnej osovej šírky 3000 mm medzi oceľovými stĺpmi JEKL 80x80x5mm vsadených do železobetónových pätiek rozmerov 500x500x900mm. Výška oceľového plota vrátane stĺpov je konštrukčnej výšky taktiež 2000 mm. Brány sú identickej konštrukcie.
Veřejná zakázka vložena:
14.09.2018 09:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Veľká Ida

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
12.11.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Veľká Ida

Zadavatel IČ:
00324868

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45342000-6
Montáž oplotenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Designová garážová vrata - prodej, montáž, moderní vzhled a hladký povrch

Designová garážová vrata - prodej, montáž, moderní vzhled a hladký povrch

Nový typ garážových vrat V-Profil zaujme svým moderním vzhledem a hladkým povrchem. Prolisy, které jsou na vratech můžete vybírat s 18-ti nebo 16-ti milimetrovou šířkou. Klasicky dodáváme tyto vrata v stříbrné barvě, aby na ně bylo možné nanášet jiné barvy značky RAL. Zajistíme Vám také montáž těchto vrat. Objednávejte designové garážové vrata V-Profil již dnes! Pro více informací navštivte naše internetové stránky.


Garážová sekční vrata, pojezdové brány - prodej, montáž

Garážová sekční vrata, pojezdové brány - prodej, montáž

Dodáváme a montujeme kompletní sortiment značky Hörmann: - garážová sekční vrata - privátní garážová vrata - průmyslová a rychloběžná vrata - pohony pro brány - nakládací rampy, těsnící límce - pojezdové brány. Na garážová vrata a pojezdové brány provádíme záruční a pozáruční servis.


Výstavba plotů na zakázku, oplocení z kvalitního pletiva, výroba a montáž vrat a bran

Výstavba plotů na zakázku, oplocení z kvalitního pletiva, výroba a montáž vrat a bran

Josef Pavle - ploty na klíč je společnost z Prahy, která pro své zákazníky vyrábí ploty přímo na míru. Navrhneme, vyrobíme a vystavíme plot podle Vašich individuálních přání. Ať už se jedná o plot z čtyřhranného pletiva či pozinkované průmyslové oplocení, díky našim dlouholetým zkušenostem si poradíme s každým Vaším přáním. Kromě samotného oplocení provádíme rovněž i doplňkové práce jako je pokládka zámkové dlažby, stavba terasy či výstavba a montáž žaluzií. Naši zákazníci tedy mohou vždy očekávat kompletní služby včetně plotových výplní a montáží vrat i bran. Josef Pavle - ploty na klíč, kvalitní oplocení, moderní přístup a materiál od ověřených dodavatelů.


Okrasná kamenná drť na zahradu, do interiéru i hroby - růžová, bílá, zelená, hnědá (medová)

Okrasná kamenná drť na zahradu, do interiéru i hroby - růžová, bílá, zelená, hnědá (medová)

Jako dekorační prvek ve Vašem bytě a domě či na zahradách poslouží naše kamenné drtě v různých barvách - růžová, bílá, zelená, hnědá (medová). Můžete je použít k obsypání rostlin, keřů, stromů a ploch kolem bazénů nebo na hroby. Pro lepší design je můžete nakombinovat s kamennými valounky, oblázky nebo okrasnými valouny. Okrasné drtě mají řadu využití a jsou vhodné zejmená - do záhonů - na hroby a hřbitov - chodníky - na zahradu - k jezírkům - na kamenné koberce - pro kamíky, kamenosochaře - kamenosochařství - pro akvaristy - do interiéru - do cest - na květinové dekorace - pro květináře. Můžete si vybrat z řady barev a možností. K růžové drti výborně kontrastují bílé solitérní kameny. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. těšíme se na vaší návštěvu.


Automatické vjezdové brány na pozemek - maximum pro Vaši bezpečnost

Automatické vjezdové brány na pozemek - maximum pro Vaši bezpečnost

Automatické vjezdové brány jsou vhodným řešením pro uzavřením vjezdu na pozemek, s nimi docílíte maxima pro Vaši bezpečnost i soukromí. Společnost Černík dodává vjezdové brány ve dvojím provedení - křídlové a posuvné. Působí v regionu Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Zlín, Přerov. Realizujeme vjezdové brány u rodinných domů, u průmyslových i komerčních objektů. Dodáváme několik druhů automatických pohonů bran, od různých výrobců - CAME, BFT, NICE. Poradíme při volbě vhodného typu, s přihlédnutím ke stavebním dispozicím. Možností provedení brány je několik: - ocelová konstrukce bez výplně - konstrukce vyplněna dřevěnými deskami ve zvolených barvách - kované brány - umělecké kování.


Garážová vrata co splní Vaše vysoké nároky

Garážová vrata co splní Vaše vysoké nároky

Společnost ČERNÍK s.r.o. nabízí montáž garážových vrat v regionu Zlínský kraj. Firma dodává garážová vrata zn. Kružík vysoké kvality, která ochrání Váš majetek. Poradíme s výběrem, dodáme i atypické velikosti a různé povrchové úpravy vrat. Vrata firmy Kružík jsou léty ověřená, díky kvalitě, provedení a bezporuchovosti patří mezi špičky v tomto oboru. Garážová vrata: -rolovací, výklopná, sekční, křídlová, posuvná -pro garáže samostatně stojící nebo garáže součástí rodinných domů.