Inovovaná výroba kuchynských dosák v spoločnosti Štefan Poláček – POLA.

Inovovaná výroba kuchynských dosák v spoločnosti Štefan Poláček – POLA.

Cielom projektu je automatizovaná výroba kuchynských pracovných dosák z kameňa, konglomerovaného kameňa, slinuté keramiky a podobných materiálov.
Presná špecifikácia obstarávaných zariadení a ich technických parametrov je definovaná v Prílohe č. 1 súťažných
podkladov - Opis predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
11.07.2018 07:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Štefan Poláček - POLA

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
24.08.2018 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Štefan Poláček - POLA

Kontaktní osoba:
Pavlína Detková

Zadavatel telefon:
+421 905 212 606

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-profilov/zakazky/19769

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42000000-6
Priemyselné mechanizmy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Řídící systémy jako součást každého stroje - APPLIC spol. s r.o. Liberec

Řídící systémy jako součást každého stroje - APPLIC spol. s r.o. Liberec

APPLIC spol. s r.o. Liberec řídící systémy a průmyslová automatizace Odborníci firmy APPLIC spol. s r.o. Liberec pro vás zajistí vše kolem automatizace neboli řídících systémů. Kvalitní řídící systém obsahuje každý stroj. U těch jednoduchých řídí jednotku robot, u těch složitějších najde uplatnění PLC značek Siemens, Alan-Bradley, Mitsubishi apod. Značení výrobků V případě požadavku zákazníka dodáváme, jako součást stroje, systémy značení. Používáme všechny běžné systémy značení jako jsou:    - tisk a lepení etiket, včetně automatického    - InkJet systémy     - mikroúderové značení    - laserové značení Všechny systémy značení jsou implementovány do stroje po elektrické, mechanické i SW stránce.


Jednoúčelové stroje, rekonstrukce strojů podle BOZP

Jednoúčelové stroje, rekonstrukce strojů podle BOZP

APPLIC spol. s r.o. Liberec Využijte naše služby v oblasti vývoje a výroby jednoúčelových strojů včetně integrace systémů strojového vidění, ID systémů, robotů, sběru dat a jejich vyhodnocování a komunikace s nadřazenými systém řízení výroby. Využívají nás firmy z automobilního průmyslu, dále z elektrotechnického, gumárenského a potravinářského průmyslu. Zaměřujeme se na jednoúčelové stroje a jejich rekonstrukci. Jednoúčelové stroje Montážní nebo testovací stroje pro široké spektrum zákazníků. Rekonstrukce strojů Provádíme celé rekonstrukce starších strojů s ohledem na požadavky BOZP. Neváhejte se na naši firmu APPLIC spol. s r.o. Liberec obrátit.


Zakružování profilů, trubek, tyčí a výměníků

Zakružování profilů, trubek, tyčí a výměníků

Provádíme tyto práce - zakružování: - profilů, trubek a tyčí na CNC zakružovačce - ohraňování plechů - ohýbání trubek a profilů - výměníkových spirál (jednoduchých i složených) - výměníků - CNC ohýbání trubek a profilů. Zakružování trubek provádíme na CNC tříosé stáčečce profilů Thoman od radiusu. Náš výrobní program se zaměřuje také na jednoúčelové stroje, strojní obrábění a dopravníky.


Výroba jednoúčelové stroje Vamberk - výrobní linky, zařízení, montážní přípravky

Výroba jednoúčelové stroje Vamberk - výrobní linky, zařízení, montážní přípravky

VASPO VAMBERK, s.r.o. Rychnov nad Kněžnou Jednoúčelové stroje jsme schopni přizpůsobit požadavkům zákazníka a požadavkům výroby. Naším jediným cílem je efektivita , kvalita a zlevnění výrobního procesu u zákazníka. Jednoúčelové stroje, výrobní linky, zařízení, montážní přípravky: Stroje pro automobilový průmysl Stroje na zpracování drátu Stroje na výrobu svařovacích elektrod Zakázková výroba strojů a zařízení


Výroba jednoúčelových strojů, testovacích zařízení i automatizačních a montážních linek

Výroba jednoúčelových strojů, testovacích zařízení i automatizačních a montážních linek

Hledáte firmu z okolí Bruntálu, která by Vám navrhla a vyrobila montážní linku pro Váš podnikatelský záměr? ELAP výrobní družstvo je firma ze Světlé Hory s více jak 28letou praxí, která se specializuje na vývoj, výrobu a realizaci jednoúčelových strojů, testovacích zařízení a montážních linek. Vyrobíme automatizační linku či stroje pro tváření nejen odlitků ze slitin Al, ale také plastů, gumy, keramických prášků aj. Naše zařízení a stroje splňují ty nejpřísnější podmínky, jsou tedy tlakutěsné, funkční, kompletní a technologické parametry výrobku vždy ověřené. V současnosti stojí v popředí našeho zájmu automatizovaná a robotická pracoviště, která se zaměřují na tváření plechů za studena, lepení či jinou manipulaci. Díky našim bohatým zkušenostem si poradíme i s výrobou speciálních zařízení přímo na zakázku


Optické třídiče - pro kávu, semínka, sklo, rýži, oříšky, sůl, plasty i kovy

Optické třídiče - pro kávu, semínka, sklo, rýži, oříšky, sůl, plasty i kovy

Chcete oddělit kvalitní materiál od zmetkového? Pak si pořiďte optické třídiče od firmy JELÍNEK - TRADING spol. s r.o., která působí po celé České republice. Dodáme Vám barevné optické třídiče, které ve vašem provozu zajistí na výstupu jen kvalitní vytřízené zboží. Naše optické třídiče mají mnoho výhod a vlastností: - jsou přesné jako lidské oko - můžete je nastavit pro různé defekty - obsahují moderní software v českém jazyce - ovládaní je velice jednoduché. Součástí třídičů je několik digitálních kamer pro ještě lepší výsledky. Samozřejmostí je zkouška třídiče přímo u nás. Přijďte si ho k nám vyzkoušet, aby jste viděli jeho funkčnost přímo na vzorku vaší kávy, rýže, plastu či jiného zboží. Zmetkový materiál je vystřelován stlačeným vzduchem do jiného výstupu, tím budete mít na výstupu pro zákazníky jen kvalitní produkt. Pokud potřebujete na třídiče napojit různé potrubí či dopravníky rádi Vám vyhovíme. Optické třídiče naprogramujeme pro vaši aplikaci, můžete tedy třídit tyto materiály: - obilná zrna - plasty - káva - kovy - semínka - sklo - rýže a oříšky - sůl a jiné minerály.