Inovovaná výroba kuchynských dosák v spoločnosti Štefan Poláček – POLA.

Inovovaná výroba kuchynských dosák v spoločnosti Štefan Poláček – POLA.

Cielom projektu je automatizovaná výroba kuchynských pracovných dosák z kameňa, konglomerovaného kameňa, slinuté keramiky a podobných materiálov.
Presná špecifikácia obstarávaných zariadení a ich technických parametrov je definovaná v Prílohe č. 1 súťažných
podkladov - Opis predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
11.07.2018 07:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Štefan Poláček - POLA

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
24.08.2018 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Štefan Poláček - POLA

Kontaktní osoba:
Pavlína Detková

Zadavatel telefon:
+421 905 212 606

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-profilov/zakazky/19769

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42000000-6
Priemyselné mechanizmy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Magnetické separátory kovů - výroba, možnost individuálních úprav

Magnetické separátory kovů - výroba, možnost individuálních úprav

Magnetické separátory, jenž Vám nabízíme, dokáží spolehlivě separovat kovové nečistoty ze sypkých materiálů a najdou tak využití např. v potravinářství, chemii, farmacii, dřevařském průmyslu a dalších oblastech. S jejich použitím nejen zlepšíte kvalitu Vašich produktů, ale rovněž ochráníte drahé technologie před poškozením. Abychom garantovali Vaši maximální spokojenost, připravili jsme pro Vás tyto výrobky - magnetické separátory - výsuvné, automatické, rotační, jednoplášťové, dvouplášťové - magnety - do násypky, nad dopravník, neodymové - magnetické - rošty, desky, tyče, bubny, válce - atypické aplikace V případě zájmu Vám výrobky bezplatně zapůjčíme pro odzkoušení v provozu. Více informací naleznete na webových stránkách www.magnety-separatory.cz nebo na telefonním čísle 728 468 312.


Pasterizační stanice mléka a výrobní linky pro mlékárny Chotěboř

Pasterizační stanice mléka a výrobní linky pro mlékárny Chotěboř

Naše firma Global Servis spol. s r.o. Chotěboř zajišťuje pro potravinářský a mlékárenský průmysl celkové dodávky technologických linek a to včetně projekčního zpracování, dodávek měření a regulace, řídících systémů a silových kabelových rozvodů. - pasterizační stanice mléka a smetany - výrobní linky pro mlékárenský průmysl - CIP Stanice - příjmové zařízení mléka - úchova syrového mléka - úchova pasterovaného mléka - linky, zařízení na výrobu jogurtů - linky a zařízení na výrobu zakysaných výrobků - linky a zařízení na výrobu tvarohu - linky a zařízení na výrobu tvarohových dezertů - linky na plnění mléka do PET obalů. - linky na výrobu sýrů.


Mobilní žíhací zdroje a zařízení s jednoduchou obsluhou - prodej a dodávka

Mobilní žíhací zdroje a zařízení s jednoduchou obsluhou - prodej a dodávka

Rozhodli jste se tepelné zpracování provádět pomocí žíhacích zdrojů? Neváhejte a obraťte se na nás, rádi vám dodáme kvalitní žíhací zařízení, které si oblíbíte pro snadnou přepravu, instalaci i velice jednoduchou obsluhu. Žíhací zdroje, které u nás lze zakoupit mají rozsah teplot od 0°C do 1200°C a různé rozměry a technické parametry, dle kterých si můžete vybrat přesně takový, který vám bude plně vyhovat: - RETEP 6S/48, - RETEP 6S/96, - RETEP 2S/6. Pro více informací prosím neváhejte navštívit naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte a my vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy!


Jednoúčelové stroje, rekonstrukce strojů podle BOZP

Jednoúčelové stroje, rekonstrukce strojů podle BOZP

APPLIC spol. s r.o. Liberec Využijte naše služby v oblasti vývoje a výroby jednoúčelových strojů včetně integrace systémů strojového vidění, ID systémů, robotů, sběru dat a jejich vyhodnocování a komunikace s nadřazenými systém řízení výroby. Využívají nás firmy z automobilního průmyslu, dále z elektrotechnického, gumárenského a potravinářského průmyslu. Zaměřujeme se na jednoúčelové stroje a jejich rekonstrukci. Jednoúčelové stroje Montážní nebo testovací stroje pro široké spektrum zákazníků. Rekonstrukce strojů Provádíme celé rekonstrukce starších strojů s ohledem na požadavky BOZP. Neváhejte se na naši firmu APPLIC spol. s r.o. Liberec obrátit.


Ohýbačky trubek Lanškroun -  prodej a servis ohýbacích a tvářecích strojů

Ohýbačky trubek Lanškroun - prodej a servis ohýbacích a tvářecích strojů

JCEE, s. r. o. Lanškroun Svým zákazníkům nabízíme prodejní a servisní služby v oblasti hýbacích a tvářecích strojů CSM pro Českou a Slovenskou republiku. Stroje jsou řízeny průmyslovým počítačem s operačním systémem Windows. Zaručujeme tak rychlé a přehledné programování a bezpečné ukládání dat. 3D simulace ohýbání trubky je součástí programového vybavení. Sortiment strojů tvoří ohýbačky trubek od jednoosých hydraulických až po plně elektrické 3D ohýbačky s dvojitou ohýbací hlavou.


Řídící systémy jako součást každého stroje - APPLIC spol. s r.o. Liberec

Řídící systémy jako součást každého stroje - APPLIC spol. s r.o. Liberec

APPLIC spol. s r.o. Liberec řídící systémy a průmyslová automatizace Odborníci firmy APPLIC spol. s r.o. Liberec pro vás zajistí vše kolem automatizace neboli řídících systémů. Kvalitní řídící systém obsahuje každý stroj. U těch jednoduchých řídí jednotku robot, u těch složitějších najde uplatnění PLC značek Siemens, Alan-Bradley, Mitsubishi apod. Značení výrobků V případě požadavku zákazníka dodáváme, jako součást stroje, systémy značení. Používáme všechny běžné systémy značení jako jsou:    - tisk a lepení etiket, včetně automatického    - InkJet systémy     - mikroúderové značení    - laserové značení Všechny systémy značení jsou implementovány do stroje po elektrické, mechanické i SW stránce.