Obnova zdrojů stlačeného vzduchu na Vodárně 1

Obnova zdrojů stlačeného vzduchu na Vodárně 1

Předmětem plnění veřejné zakázky je náhrada stávajících turbokompresorů ČKD 1 a IRMA
za nové zdroje stlačeného vzduchu moderní konstrukce s nízkou měrnou spotřebou
elektrické energie včetně zpracování dokumentace v rozsahu přílohy 2.3 Příloha E3 -
Dokumentace. Součástí řešení jsou úpravy připojovacích potrubí, stavební úpravy,
protihluková opatření a napojení zařízení na okruh chladící vody. Technologie
nezpracovává žádné materiály a suroviny. Zařízení bude připojeno na stávající potrubní
rozvody stlačeného vzduchu.
Vybraný dodavatel zajistí kompletní dodávku a montáž technologické a stavební části
projektu formou dodávky tzv. „na klíč“.
Hlavním cílem veřejné zakázky je snížení energetické náročnosti na výrobu stlačeného
vzduchu, jehož hlavním odběratelem jsou TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. a zvýšení
spolehlivosti dodávek.
Veřejná zakázka vložena:
12.02.2018 10:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ENERGETIKA TŘINEC, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Frýdek-Místek

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.03.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
52 300 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ENERGETIKA TŘINEC, a.s.

Zadavatel IČ:
47675896

Zadavatel ulice:
Průmyslová 1024

Zadavatel PSČ:
739 61

Zadavatel obec:
Třinec

Kontaktní osoba:
MT Legal s.r.o., advokátní kancelář, Jugoslávská 620/29, 120 00 Praha 2

Zadavatel telefon:
+420 222 866 555

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.etas.trz.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

51134000-0
Instalace a montáž kompresorů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ponorná kalová čerpadla prodej Praha – pro nejrůznější domácí využití

Ponorná kalová čerpadla prodej Praha – pro nejrůznější domácí využití

Prodejem kvalitních ponorných kalových čerpadel pro nejrůznější využití se zabývá společnost Thermoquell CZ s.r.o. z Prahy, která svým zákazníkům poskytuje samozřejmě také poradenství ohledně výběru. Kalová čerpadla nabízená společností Thermoquell CZ s.r.o. se mimo vysoké funkčnosti a bezporuchovosti vyznačují také respektováním trendu snižování energetické náročnosti. Ponorná kalová čerpadla jsou vyrobena z kvalitních nerezavějících materiálů zajišťujících mechanickou i chemickou odolnost, mají ochranu motoru a také ochranu proti přetížení. Vyškolení pracovníci společnosti Vám ochotně poradí s výběrem nejvhodnějšího typu ponorného kalového čerpadla vhodného pro domácí použití přesně podle Vašich požadavků.


Tepelná čerpadla, ventilace - zpětné získávání tepla

Tepelná čerpadla, ventilace - zpětné získávání tepla

Firma SEFEN, spol. s r.o. Vám v Havířově, v Karviné a v jejich okolí zajistí systémy pro větrání a rekuperaci vzduchu a tepla. Nabídka ventilačních jednotek s tepelným čerpadlem: Topný systém LWZ 303/403, který větrá: Jedná se o tepelné čerpadlo, které bylo vyvinuto speciálně pro domy projektované na nízkou spotřebu energií. -Větrání, topení a příprava teplé vody -Centrální systém přívodního a odpadního vzduchu pro optimální kvalitu ovzduší -Vysoká míra rekuperace tepla - až 90 % (teplo, které získává z venkovního vzduchu) -Integrovaný zásobník teplé vody -Individuální předvolba programů -Integrovaný ovladač s možností použití dálkového ovládání -Můžete kombinovat i se solárním zařízením (varianta SOL) Ventilační jednotka s tepelným čerpadlem LWA 403: Dvojité balení rekuperovaného tepla, systém LWA 403 je ideálně vhodný vytápění a větrání bytů a rodinných domů. Centrální větrání s tepelným čerpadlem odebírá odváděnému vzduchu energii a dodává ji zpět do topného okruhu. Rekuperované teplo je přitom rovněž využito k přípravě teplé vody a vytápění. -Větrání, topení a příprava teplé vody -Decentralizovaný přívod čerstvého vzduchu -Nízké tepelné ztráty díky vynikající izolaci -Vysoký komfort teplé vody díky integrovanému zásobníku -Využití venkovního vzduchu o teplotě do -18 °C Ventilační jednotka s tepelným čerpadlem LWA 203 SOL Zařízení LWA 203 je ideálně vhodné k topení a větrání nízkoenergetických domů s velikostí obytné plochy do 180 m?. Úspory energie díky výměně. -Větrání, topení a příprava teplé vody -Využití slunečního tepla (solární zařízení) -Decentralizovaný přívod čerstvého vzduchu -Nízké tepelné ztráty díky vynikající izolaci -Integrovaný zásobník na 300 l teplé vody poskytuje zásobu vody o teplotě až 60°C


Opravy a montáže čerpadel a příslušenství

Opravy a montáže čerpadel a příslušenství

Naše firma ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. zajišťuje opravy a montáže čerpadel a příslušenství. Servisní služby poskytujeme na všechny značky běžně používané v Evropě. Montážní práce zajišťujeme kompletně od návrhu, přes dodání materiálu, montáž, až po spuštění do provozu. Naše poskytované služby vykonávají odborní servisní a montážní technici. Opravy čerpadel poskytujeme záruční servis těchto značek: WILO, GRUNDFOS, CALPEDA, KSB, EBARA, ABS, SPERONI, HCP, BRINKMANN, IMP, SIGMA, ZEHNDER, FRANKLIN ELECTRIC, ZENIT, JOVAL, EMU, AQUACUP, MARINA Montážní práce vše v oblasti čerpací techniky, vývěv, čistíren odpadních vod, vodovodů a kanalizací dodáme a realizujeme řídící systémy vodního hospodářství včetně MaR


Studnařské práce, regenerace a dezinfekce studny

Studnařské práce, regenerace a dezinfekce studny

Pokud máte vlastní studnu, je nutné ji v pravidelných intervalech čistit, za účelem regenerace je nutná její dezinfekce. Pokud hledáte spolehlivou firmu na studnařské práce v regionu Kroměříž, oslovte firmu Páleníček Pavel. Naše společnost se postará o vyčištění a regeneraci Vaší studny. Čistá a nezávadná pitná voda je základem zdravého života, proto nepodceňujte pravidelnou údržbu a čištění studny. Studnařské práce: - čištění, regenerace a dezinfekce studny - čištění studní - údržba, oprava – výměna a montáž čerpadel, výměna sacích košů a potrubí, výměna ručních pump, opravy vnějšího pláště studny (výměna a oprava vrchní skruže a poklopů) - úprava okolí domovních i veřejných studní - oprava a renovace okolí studny - kompletní regenerace a dezinfekce zdrojů pitné vody. Navrhneme Vám postup čištění a optimální cenovou nabídku.


Prodej a servis ruční bourací technika Jablonec nad Nisou - benzinová, pneumatická, hydraulická kladiva

Prodej a servis ruční bourací technika Jablonec nad Nisou - benzinová, pneumatická, hydraulická kladiva

Acstroje, s.r.o. Jablonec nad Nisou Provádíme komplexní servisní služby kompresorů, elektrogenerátorů a stavební techniky včetně ruční bourací techniky. Servis rádi provedeme jak u nových, tak i u starších strojů. Zakázky realizujeme v oblasti severních i východních Čech a rovněž v Praze a okolí. Vlastníme plně vybavenou pojízdnou dílnu a poradíme si i s opravami většího rozsahu. Kromě servisu nabízíme i prodej ruční bourací techniky, benzinová, pneumatická, hydraulická kladiva a mnoho dalšího. Neváhejte naši firmu Acstroje, s.r.o. Jablonec nad Nisou kontaktovat.


Tepelná čerpadla, ekologický a úsporný systém vytápění, výhodná investice s možností dotace

Tepelná čerpadla, ekologický a úsporný systém vytápění, výhodná investice s možností dotace

Hledáte společnost, která by Vám pomohla najít ideální řešení v oblasti vytápění Vašeho domu? Tepelná čerpadla Miloslav Janata je úspěšná společnost z Mříčné u Semil, která se zabývá prodejem, montáží a servisem zemních i vzduchových tepelných čerpadel. V současnosti se zaměřujeme především na ekologické vytápění pomocí systému úsporných tepelných čerpadel NIBE, která lze získat na základě tzv. kotlíkové dotace, jež poskytuje Státní fond životního prostředí. Pro své zákazníky provádíme kompletní realizaci vytápění v celém domě včetně návrhu dle Vašich specifických požadavků. Ochotně Vám tepelné čerpadlo zapojíme, spustíme i nastavíme a poskytneme záruční i pozáruční servis. Tepelná čerpadla Miloslav Janata, výhodná investice s možností dotace!