Dodávky atraktant hmyzu

Dodávky atraktant hmyzu

Předmětem plnění této veřejné zakázky, resp. jejích jednotlivých částí, je zajištění dodávek feromonových odparníků (dále také jen „odparníky“). Poptávané odparníky slouží v lesním hospodářství k monitoringu a odchytu hmyzích škůdců
Veřejná zakázka vložena:
11.12.2017 10:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Lesy České republiky, s.p.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.01.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
8 580 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Lesy České republiky, s.p.

Zadavatel IČ:
42196451

Zadavatel ulice:
Přemyslova 1106/19, Nový Hradec Králové

Zadavatel PSČ:
500 08

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Mgr. Ing. Jitka Hejlová

Zadavatel telefon:
+420 956 999 204

Fax:
+420 495 262 391

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.lesycr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

24450000-3
Agrochemické výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Půdní kondicionér TerraCottem - výživa pro zlepšení růstu rostlin

Půdní kondicionér TerraCottem - výživa pro zlepšení růstu rostlin

Toužíte po vyšší úrodnosti a zároveň chcete mít zdravější rostliny, které jsou odolnější vůči nemocem a nedostatku vláhy? Obraťte se na českou pobočku firmy TerraCottem na Znojemsku, která je výhradním distributorem půdního kondicionéru TerraCottem. Speciální půdní směs je složena ze specifických dvaceti složek, jejichž vzájemné působení Vám zajistí zlepšení podmínek růstu rostlin. Vybrat si můžete ze čtyř typů směsí, přičemž každá z těchto směsí má své specifické využití. Půdní kondicionér lze použít při různých aplikacích, a to při výsadbě stromů či keřů, vytváření letničkových nebo trvalkových záhonů, ale také při zalesňování. Výhody, které přináší aplikace půdního kondicionéru: - úspora na vodě - vyšší odolnost rostlin - hlubší zakořenění rostlin a lepší rozvoj kořenů - vyšší práh odolnosti vůči nemocen a stresu ze sucha a mnoho dalších


Prodej silážní aditiva, silážní inokulanty značka Sil-All, biologická aditiva. Konzervace

Prodej silážní aditiva, silážní inokulanty značka Sil-All, biologická aditiva. Konzervace

Hledáte dodavatele silážních aditiv? Firma MIKROP ČEBÍN a.s. prodává biologická aditiva. Silážní aditiva obsahují kromě bakterií mléčného kvašení i enzymy, které usnadní proces hydrolýzy během anaerobní digesce, podporují produkci bioplynu o 9% ve srovnání s neošetřenou kukuřičnou siláží. Použití inokulantu zajišťuje: -vysokou kvalitu krmiv - stabilní pH, lepší stravitelnost a stabilitu -zvýšený produkční potenciál metanu ve srovnání s neošetřenou siláží -dodatečné finanční přínosy ve zvýšené produkci metanu (elektřiny). Bližší informace k silážním aditivům naleznete na webových stránkách.


Průmyslová hnojiva, míchání, prodej, dovoz kapalného dusíkatého hnojiva

Průmyslová hnojiva, míchání, prodej, dovoz kapalného dusíkatého hnojiva

Zabýváte se rostlinnou výrobou v zemědělství? Pravděpodobně ke své činnosti využíváte směsi pro zlepšení růstu pěstovaných rostlin. Taková hnojiva Vám dodá naše společnost AGRO CS, a.s., sídlící v okrese Náchod. Zaměřujeme se na prodej průmyslových hnojiv a jejich míchání podle požadavků, laboratorní služby, akreditované analýzy, mapování pozemků a poradenství v oblasti výživy rostlin dle rozborů půd. V našem sortimentu naleznete hnojiva dusíkatá, fosforečná, draselná, hořečnatá a vápenatá ve formě kapalné, krystalické a granulované. Zajišťujeme i dovoz kapalného hnojiva DAM cisternou a dolomitického vápence.


Hnojiva v tabletách pro výživu rostlin a jejich rychlý růst - prodej Česká republika

Hnojiva v tabletách pro výživu rostlin a jejich rychlý růst - prodej Česká republika

Pokud hledáte kvalitní hnojivo s vysokým obsahem živin pro výživu rostlin, neváhejte kontaktovat znojemskou společnost Ecolab spol., s.r.o. v České republice Novým prvkem v hnojivech jsou tablety řady SILVAMIX, SILVAGEN a SILVAFORM, který má mnoho výhod. Tablety jsou určené k hnojení a pohnojování široké škály rostlin, ať už v květináčích nebo na venkovní půdě. Využívají se hlavně k aplikaci k rostlinám s horší dostupností a umožňují přesné dávkování k rostlině. Tablety Vám uspoří čas a odpadne Vám pracné míchaní substrátů s hnojivy. Mezi výhody použití tablet patří zlepšený vzrůst sazenic a zkrácení doby květů a zvýšení nárůstu dřeva, taktéž se s tabletami lépe manipuluje, než s práškovými nebo granulovanými hnojivy, jelikož se nepráší.


Rozpustná hnojiva s vysokým obsahem živin – dlouhodobá výživa pro Vaše rostliny

Rozpustná hnojiva s vysokým obsahem živin – dlouhodobá výživa pro Vaše rostliny

Sháníte kvalitní a dobře dostupnou výživu se snadnou aplikací pro Vaše rostliny? Pak se neváhejte obrátit na firmu ECOLAB ZNOJMO, spol. s r.o. Vyrábíme a dodáváme hnojiva v práškové formě nebo v tabletách, čímž je samotná aplikace po všech stránkách efektivnější. Další výhodou našich produktů je minimální dělka rozpustnosti, která činí dva roky. Naše hnojiva se osvědčila převážně v lesních školkách, v okrasném zahradnictví, v ovocných sadech a u keřů, ať už sazenic, či mladých rostlin. Vyjímkou nejsou ani tropické nebo subtropické rostliny. Pokud už jste nebo chcete být vášnivým pěstitelem, či dobrým zahradníkem, pak si na hnojení rostlin určitě také velmi zakládáte. Proto neváhejte a navštivte náš web, kde si vyberete z široké nabídky kvalitních hnojiv.


Ochrana rostlin – herbicidy a fungicidy s jistým účinkem

Ochrana rostlin – herbicidy a fungicidy s jistým účinkem

Trápí vaše rostliny a porosty napadení chorobou nebo škůdcem? Společnost VP AGRO, spol. s r.o. z Prahy nabízí širokou škálu přípravků k ochraně rostlin. Jedná se o velmi účinné herbicidy a fungicidy s dlouhodobým účinkem, které cílí na konkrétní původce napadení a chorob. Ať už se jedná o systémový dvousložkový herbicid určený do pšenice a ječmene hubící dvouděložné rostliny, herbicid proti stejným plevelům pro použití ve vojtěšce, lupině, máku a jeteli s rychlým účinkem, nebo silnou ochranu chmelu proti mšicím avšak nezávadný pro užitečný hmyz, vždy si můžete být jisti vysokým účinkem. Více informací o konkrétních přípravcích určených k ochraně rostlin a rady s výběrem Vám ochotně poskytnou odborníci ze společnost VP AGRO, spol. s r.o.