Obnova systému ochran a řízení jaderného reaktoru LVR-15 - náhrada detektorů neutronového toku

Obnova systému ochran a řízení jaderného reaktoru LVR-15 - náhrada detektorů neutronového toku

Předmětem veřejné zakázky je obnova systému ochran a řízení (SOŘ) jaderného reaktoru LVR-15 v části neutronová instrumentace (NI) v kanálech spouštěcí měření výkonu.
Veřejná zakázka vložena:
13.10.2017 09:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Centrum výzkumu Řež, s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Praha-Východ

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
16.11.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Centrum výzkumu Řež, s.r.o.

Zadavatel IČ:
26722445

Zadavatel ulice:
Husinec-Řež, č.p. 130

Zadavatel PSČ:
250 68

Zadavatel obec:
Husinec-Řež

Kontaktní osoba:
Bohuslav Chyna

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cvrez.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

35113210-4
Jaderné bezpečnostní zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Turnikety - plnoprůchodné turnikety, rotační turnikety, automatické pokladny, branky

Turnikety - plnoprůchodné turnikety, rotační turnikety, automatické pokladny, branky

Potřebujete mít přehled o docházce, přístupech, odbavení či platbách? Oslovte firmu ELVIS, která působí po celé České republice a dělá kompletní dodávku turniketů do firem a areálů. Turnikety využívají koupaliště i lyžařské vleky. Vybrat si můžete z plnoprůchodových turniketů, tripodové, rotačních. Plnoprůchodové turnikety je tuhá svařovaná hliníková konstrukce turniketu, která nabízí vysokou odolnost proti vandalům, a zaručuje mnoho let bezproblémový provoz i v nepříznivých prostředích. Lze jej ovládat z dálkového ovládacího panelu. Tripodový turniket oceníte na koupališti, zábavném parku či vleku. Displej s ukazateli průchodu, zobrazením stavu kreditu. Volitelná bezpečnostní sklopná ramena. Rotační turniket má elektrický pohon a zajišťuje hladký a tichý chod, celonerezové provedení s nerezovým zábradlím. Elektromechanické branka při průchodu je nutné rameno před sebou tlačit, po průchodu se rameno branky vrátí zpět do původní polohy. Elektromechanická zábrana případě zaznamenání požáru, EPS zašle do zábrany signál, který zábranu aktivuje a tím dojde ke sklopení ramene. Zábrana je ideální do východů, které jsou navrženy jako únikové, ale nejsou určeny pro běžný pohyb osob. Dále oceníte automatické pokladny jako evidence času příjezdu na parkoviště. Náhrada za pokladnu s obsluhou. Možnost tisku daňového dokladu.


Elektronické zabezpečení budov, protipožární systémy a průmyslové kamery

Elektronické zabezpečení budov, protipožární systémy a průmyslové kamery

Jestliže si chcete nechat namontovat protipožární systémy a průmyslové kamery pro bezpečnost Vašeho majetku, neváhejte a obraťte se na nás. Společnost TRESYS s.r.o. se orientuje na zabezpečovací systémy, zajistí servis a poradí s výběrem různých elektronických zabezpečení budov. Montujeme kamerové, docházkové, zabezpečovací, protipožární a ozvučovaní systémy, dále videotelefony, IP technologie, strukturované kabeláže a ostatní zařízení. Zakázky realizujeme nejen v okrese Znojmo, ale také pro okres Třebíč. Pro více informací o možnostech, jak zabezpečit svůj majetek, neváhejte a kontaktujte nás!


Vstupenkové systémy n-tree Hradec Králové – rychlý elektronický odbavovací systém

Vstupenkové systémy n-tree Hradec Králové – rychlý elektronický odbavovací systém

NESSY, spol. s r.o. Hradec Králové Zastupujeme rakouskou firmu n-tree SOLUTIONS, která je významným výrobcem vstupenkových a turniketových odbavovacích systémů. Robustní konstrukce a precizní vypracování do posledního detailu splňuje tak požadavky do náročných podmínek. Odbavovací systém n-tree vám obstará přehled o vašich příjmech a dodá potřebná data. Vstupenkové systémy n-tree pro sportovní a kulturní zařízení a služby v oblasti volného času - kryté plavecké bazény a veřejná koupaliště, fotbalové a hokejové stadiony, víceúčelové haly, lyžařské areály, zoologické zahrady, výstaviště, muzea, hrady, zámky.


Požární a kouřové hlásiče - elektronická signalizace

Požární a kouřové hlásiče - elektronická signalizace

Elektrická požární signalizace je nedílnou součástí systému protipožární ochrany objektů. Slouží ke včasné detekci a signalizaci vznikajícího požáru a k předání informace o vzniku požáru. Použití požárního hlásiče je zcela jasné, ale je dobré dobré vědět jakým způsobem a kde tento přístroj vhodně umístit. Se vším Vám poradí naše zabezpečovací firma 4M zabezpečovací systémy, která Vám nabízí elektronickou požární signalizaci v Opavě a okolí. Hlavní funkce elektronické požární signalizace je včasné ohlášení požáru již v jeho počátcích, kdy je snazší ho uhasit nebo zlikvidovat a nedochází tak k velkým škodám na majetku, ohrožení života a zdraví osob. Montáž se doporučuje v těchto místnostech: - kde lidé spí - v obývacích místnostech - chodbách - komorách - dřevěných stavbách - všude tam, kde se pohybují kuřáci - kde jsou užívány elektrické spotřebiče a topidla všech druhů. Požární hlásič se nejčastěji umisťuje na stropy co nejblíže místu, kde hrozí riziko požáru. Nedoporučuje se ho umístit do rohu místnosti ani blízko ke stěnám, protože zde v prvopočátku požáru dochází k malé koncentraci kouře. Naše firma 4M zabezpečovací Vám zajistí instalaci Elektrické požární signalizace (EPS) s následným servise včetně provádění pravidelných zkoušek dle platné legislativy, nadstandardní záruku na montáž i materiál. Těšíme se na Vaší návštěvu.


Kamery Photron: řada Fastcam SA – špičková kvalita vysokorychlostního snímání Praha

Kamery Photron: řada Fastcam SA – špičková kvalita vysokorychlostního snímání Praha

Profesionální kamery Photron, řada Fastcam SA, poskytují špičkové záznamy vysoké kvality vysokorychlostního snímání a uspokojí tak i ty nejnáročnější uživatele. Kamery nabízí společnost Proxis, spol. s r.o. z Prahy. Kamery řady Fastcam SA se vyznačují robustní kovovou konstrukcí v klasickém designu a jsou vybaveny moderní technologií, která umožňuje široké spektrum nastavení snímacích režimů pro využití v různých podmínkách. Vybírat můžete z několika typů vysokorychlostních kamer této řady, vždy je však zaručena vysoká snímací frekvence a vysoká kvalita záběru. Technické údaje o jednotlivých typech Vám ochotně podají odborníci ze společnosti Proxis, spol. s r.o. z Prahy.


Parkovací systémy, příjezdové a odjezdové terminály - automatické terminály na parkoviště

Parkovací systémy, příjezdové a odjezdové terminály - automatické terminály na parkoviště

Potřebujete zajisti aby na Vaše parkoviště nejezdili nevítaní hosté a bylo tam místo pro Vás a Vaše zaměstnance? Pak není nic lepšího než si zakoupit parkovací terminál od firmy ELVIS, která sídlí ve Žďáru nad Sázavou. Příjezdové a odjezdové terminály Vám zajistí kontrolu nad parkovištěm, které potřebujete ohlídat. Díky parkovací závoře, která umožní odjet pouze řádně zaplaceným lístkům si tak můžete pohlídat, aby Vám na parkovišti dlouhodobě nepostával neukázněný řidič a nezabíral tak místo Vám nebo Vašim zaměstnancům. Automatická pokladna zase zajistí plynulé a rychlé placení a taktéž sníží provozní náklady. Ohlídejte si své parkoviště s technicky zdatnými a moderními terminály a pokladnou, které jsou ideální jak na městské, tak na firemní parkoviště. Pořídit si je můžete od firmy ELVIS, která je předním výrobcem parkovacích terminálů.