Zberný dvor Lokca – stavebná časť

Zberný dvor Lokca – stavebná časť

Predmetom zadania zákazky sú stavebné práce na vybudovaní zberného dvora. Stavba sa nachádza v obci Lokca, okres Dolný Kubín. Zberný dvor bude slúžiť na zber komunálnych odpadov a drobných stavebných odpadov v zmysle nového zákona č. 79/2015 o odpadoch pre občanov obce Na zbernom dvore budú môcť obyvatelia obce odovzdať nasledovné odpady:
šatstvo a textílie
drobný stavebný odpad
jedlé oleje a tuky
veľkoobjemový odpad
biologicky rozložiteľný odpad
odpady z domácností s obsahom škodlivých látok (napr. použité plechovky z farieb od obyvateľov obce, rastlinné oleje ...).

Zberný dvor je uzatvorený oplotený areál, v ktorom budú situované uzatvorené kontajnery pre skladovanie odpadov podľa druhov, cestná váha, garáže, sklad pre skladovanie odpadov s ktorými bude potrebné manipulovať alebo nebezpečných odpadov v uzatvorených nádobách, kancelársky kontajner, suché WC.

Bližšie uvedené v súťažných podkladoch a projektovej dokumentácii.
Veřejná zakázka vložena:
13.09.2017 07:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Lokca

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
11.11.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
396 834 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Lokca

Zadavatel IČ:
00314625

Zadavatel ulice:
Lokca 3

Zadavatel PSČ:
029 51

Zadavatel obec:
Lokca

Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Valčičák

Zadavatel telefon:
+421 435 591 212

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lokca.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45222100-0
Stavebné práce na stavbách zariadení na spracovanie odpadu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební a zednické práce, výstavba bytových i nebytových prostor

Stavební a zednické práce, výstavba bytových i nebytových prostor

Hledáte-li na Třebíčsku firmu, která zajistí výstavbu bytových i nebytových prostor či jiné stavební a zednické práce třeba při rekonstrukci, neváhejte a obraťte se na naši společnost! Naše společnost se zabývá stavebnictvím, výstavbou rodinných domů na klíč, rekonstrukcemi, betonářskými, zednickými pracemi, bytovou, průmyslovou a občanskou výstavbou, tesařstvím, pokrývačskými pracemi ad. Zajistíme výstavbu jakéhokoli bytového i nebytového prostoru, stačí nám jen sdělit Vaše požadavky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky!


PENB - průkazy energetické náročnosti budov - poradenství a vyhotovení průkazů PENB

PENB - průkazy energetické náročnosti budov - poradenství a vyhotovení průkazů PENB

Naše společnost D-BAU s.r.o. se zabývá zpracováním průkazů energetické náročnosti budov PENB. Jsme autorizovaná firma pro provádění pozemních staveb: Zateplování fasád budov, stavby na klíč, rekonstrukce, vestavby, PENB - průkazy energetické náročnosti budov. Naše firma působí po celé ČR, hlavně však v regionech Liberecký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, nejčastěji v městech: Semily, Liberec, Turnov, Lomnice nad Popelkou, Jičín, Jilemnice, Nová Paka Železný Brod, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav.


Stavební firma, průmyslové haly a stavby pro energetiku, dopravní stavby, protihlukové stěny

Stavební firma, průmyslové haly a stavby pro energetiku, dopravní stavby, protihlukové stěny

Chystáte se stavět dům, halu či most? BREX, spol. s r.o. je perspektivní společnost z Liberce, jejíž hlavní činností je stavební výroba mostů, bytů, domů, průmyslových a dopravních staveb. Jsme stavební firma, která je schopna kvalitně pokrýt široké spektrum stavebních oborů, které zajišťují naši vysoce kvalifikovaní pracovníci. Již od roku 1991 se soustředíme na nejrůznější druhy staveb, které provádíme s důrazem na nové technologie a se spojením s projekční a inženýrskou fází stavby. Součástí našich služeb je rovněž výstavba občanských staveb, protihlukových stěn či další stavby vhodné pro energetiku a jiná odvětví.


Stavba ocelových hal - výroba, montáž ocelové konstrukce, opláštění haly

Stavba ocelových hal - výroba, montáž ocelové konstrukce, opláštění haly

Zakázky v oblasti dodávky ocelových konstrukcí a hal realizuje na klíč po celé Moravě společnost KAMAX-METAL z regionu Zlínský kraj. Ocelové konstrukce slouží ke kompletaci montovaných ocelových hal. Dodáme projekt a výkresovou dokumentaci v 3D, zajistíme výrobu a montáž ocelové konstrukce. Opláštění haly montujeme na ocelovou konstrukci. Jde o rychlé a levné řešení výstavby ocelové haly. Za dobu své existence jsme již realizovali mnoho náročných projektů.


Provádění staveb Chomutov – maximální kvalita služeb

Provádění staveb Chomutov – maximální kvalita služeb

Kompletní realizace a provádění staveb převážně v oblasti průmyslu a vodohospodářských staveb je náplní společnosti TRANS-REGION-STAV s.r.o. z Chomutova. Všichni naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolování, sledujeme moderní trendy v oblasti stavebnictví a využíváme pouze odborníky pro dané profese jako jsou zedníci, železáři, zámečníci, elektrikáři nebo tesaři či strojníci. Disponujeme plnohodnotným technickým vybavením jak pro samotné provádění staveb, tak i pro oblast dopravy a dbáme na dodržování stanovených termínů.


Realizace a dodávky občanských, bytových i průmyslových staveb na klíč

Realizace a dodávky občanských, bytových i průmyslových staveb na klíč

Ve stavební činnosti máme již dlouholeté zkušenosti, díky kterým jsme na českém trhu realizovali řadu velkých a významných zakázek. Co obsahuje naše stavební činnost: - bytové, občanské a průmyslové stavby včetně zajištění infrastruktury - dodávka stavby a zajištění projektové, inženýrské a developerské činnosti - výstavba na klíč - novostavby i rekonstrukce - zajištění inženýrských sítí. Firma GEMO a.s. je tradice spojená s profesionalitou.