Poptávám reklamní rollup s potiskem

Poptávám reklamní rollup s potiskem

Poptáváme reklamní rollup s potiskem, 1 ks
Popis:
- poptávám reklamní rollup s potiskem
- výška cca 180 cm
- jednoduchá a lehká konstrukce
- grafika vlastní.
Počet:
- 1 ks
Lokalita:
- Praha nebo Ústí nad Labem.
Termín:
- září 2017.
Poptávka byla vložena dne:
18.08.2017 10:03

Platnost poptávky:
18.09.2017 07:26

Kontaktní osoba:
Superzajezdy.cz s.r.o.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ústí nad Labem

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Potisk samolepicích  folií – tisk a vyřezání štítků

Potisk samolepicích  folií – tisk a vyřezání štítků

Hruban Michal gravírování a rytí v Liberci Zabýváme se potiskem ať už pro firemní účely nebo ty soukromé. Naše firma Hruban Michal Liberec vám usnadní potíže s potiskem vašich štítků. Potisk samolepicích  folií tisk a vyřezání samolepicích štítků  a etiket strojní  a  přístrojové  štítky samolepicí  štítky  pro  popis  rozvodů plynů  a  kapalin/li> informační  a  evidenční  samolepicí štítky skladovací  štítky štítky  pro  označení  palet firemní  loga  na  upomínkové  předměty


PR služby a propagace firem od návrhu po realizace

PR služby a propagace firem od návrhu po realizace

Hledáte způsob, jak oslovit zákazníky, jak presentovat svou firmu pro veřejnost nebo váháte, jakou účinnou reklamní kampaň zvolit? Svěřte se do rukou profesionálů z ROMMY AGENCY z Liberce. Komplexní PR služby od návrhů kampaní, jejich realizací a cílené a efektivní prezentace společně se správně zvolenou reklamou pomohou Vaší společnosti získat hodnotu a nové klienty. Neváhejte a oslovte ROMMY AGENCY, kde se komplexně postarají o propagační a reklamní servis Vaší společnosti.


Reklama v autobusech Hradec, polep autobusů, reklama v MHD Hradec

Reklama v autobusech Hradec, polep autobusů, reklama v MHD Hradec

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. nabízí pronájem reklamních ploch. - samolepicí fólie na bocích vozidel - polep celá lakovaná plocha - zadní část CITIBUS - zadní část IRISBUS - zadní část CITELIS - plocha 120x180 cm City board - plocha 230x450 cm Mobil board - panely CLV - nástupiště na Terminálu hromadné dopravy - samolepicí fólie 500 x 120 mm v autobusech - kartička v závěsném madle v autobuse - reklamní spot bez zvuku na LCD monitorech v autobusech - letáky A3, A4 a A5 ve vozidlech - leták v opěradle sedadla (300x440 mm) - reklama na staničních sloupcích - informační tabule na sloupech trolejového vedení - reklamní spot bez zvuku na informační tabuli v halách Terminálu hromadné dopravy


Vodácká trička, tílka a kšiltovky s vtipnými potisky

Vodácká trička, tílka a kšiltovky s vtipnými potisky

Vodácká sezóna je tu a co by to bylo za pořádnou plavbu, kdyby Vám chyběla vodácká trička s vtipnými motivy. Pokud je ještě nemáte, tak se honem podívejte na webové stránky společnosti Reklamní potisk, s.r.o. z Telče, která Vám je vyrobí. Společnost vyrábí trička, tílka a kšiltovky s vodáckými motivy. Trička jsou v mnoha barvených kombinacích. Vybrat si můžete z široké škály motivů, ale můžete si navrhnout i vlastní obrázek. K obrázku můžete přidat text: - s názvem týmu - datumem - názvem řeky - jmény Trička se dělají ve velikostech: - pásnká - dámská - dětská Vyberte si barvu, vyberte si obrázek, vymyslete text. Nebo buďte kreativní a vymyslete si celý návrh sami. Společnost Reklamní potisk, s.r.o. Vám je vyrobí a Vy už pak jen můžete svolat svůj tým, zvolat AHOJ a vyrazit na vodu!


Reklamní světelné poutače a zdroje Praha - široká nabídka a kvalitní zpracování

Reklamní světelné poutače a zdroje Praha - široká nabídka a kvalitní zpracování

Nepřehlédnutelné světelné reklamní poutače a zdroje nabízí zákazníkům společnost ALMA-reklama s.r.o. z Prahy. Využijte i vy jedno z nejvýraznějších reklamních značení k upoutání pozornosti Vašich zákazníků. Nabídka je skutečně široká, od barevných neonů, moderních a úsporných LED pásků a LED modulů, tradičních zářivkových trubic, originálních světelných 3D znaků či podsvětlených znaků po efektivní světelné linky a světelné obrazy. Máte-li zájem o kvalitně zpracované reklamní světelné poutače, kontaktujte prosím odborníky ze společnosti ALMA-reklama s.r.o.


Velkoplošný tisk, velkoformátové fotografie, billboardy - řezaná a tištěná reklama

Velkoplošný tisk, velkoformátové fotografie, billboardy - řezaná a tištěná reklama

Obraťte se na nás a my vám zajistíme kvalitní velkoplošný tisk i velkoformátové fotografie. Díky billboardům máte záruku kvalitní reklamy. Výroba a montáž: - velkoplošný tisk - tisk na fólii (samolepky, etikety, okenní dekorace, světelná reklama, podlahová grafika) - nažehlovací fólie (trička, dresy a jiné textilní produkty) - imitace malířského plátna - výroba bannerů (autoplachty, transparenty) - tisk na papír (velkoformátové fotografie, billboardy, mapy, plakáty). Náš tým vám rád poradí a doporučí ten nejvhodnější materiál. Zpracuje grafické návrhy a to včetně vyhotovení kalkulace na míru.