Poptávám reklamní rollup s potiskem

Poptávám reklamní rollup s potiskem

Poptáváme reklamní rollup s potiskem, 1 ks
Popis:
- poptávám reklamní rollup s potiskem
- výška cca 180 cm
- jednoduchá a lehká konstrukce
- grafika vlastní.
Počet:
- 1 ks
Lokalita:
- Praha nebo Ústí nad Labem.
Termín:
- září 2017.
Poptávka byla vložena dne:
18.08.2017 10:03

Platnost poptávky:
18.09.2017 07:26

Kontaktní osoba:
Superzajezdy.cz s.r.o.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ústí nad Labem

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Legrační potisky na oblečení pro sportovní či zájmové kluby

Legrační potisky na oblečení pro sportovní či zájmové kluby

U Telčské společnosti Reklamní potisk s.r.o. si můžete vybrat legrační tematické potisky na oblečení pro sportovní či zájmové kluby. Naleznete u nás různé motivy, které Vám natiskneme na trička barvy a střihu podle Vašeho výběru. Navíc Vám můžeme na trička natisknout i Váš vlastní motiv. Reklamní potisky s.r.o. Vám může nabídnout legrační tématické potisky pro trička, jako jsou: - vodácká trička - sportovní trička – basketbal, hokej, fotbal, volejbal, balet, gymnastická, krasobruslení a další - cyklo trička - rybářská trička - táborová trička


Tisk billboardu - reklamní PVC plachty s nabídkou

Tisk billboardu - reklamní PVC plachty s nabídkou

Venkovní billboard nebo reklamní PVC plachta s Vaší nabídkou je skvělým řešením, jak dát o sobě vědět a tím i přilákat nové zákazníky. Dle vašich požadavků: - navrhneme nejoptimálnější řešení - rychle a kvalitně zpracujeme grafické návrhy - zajistíme výrobu billboardů a plachet. Levnější variantou pro krátkodobé použití je tisk na billboardový papír, pokud je Vaše nabídka dlouhodobá je výhodnější výroba reklamní PVC plachty nebo tisk na odolné samolepící PVC s životností až 5 let. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, protože Vaše reklama je v dobrých rukou. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Reklamní kovové propisovací tužky - propisky Praha - včetně potisku ve vysoké kvalitě a krátké době

Reklamní kovové propisovací tužky - propisky Praha - včetně potisku ve vysoké kvalitě a krátké době

Hledáte spolehlivého dodavatele reklamních propisek s potiskem, který garantuje rychlé dodání, vysokou kvalitu a dobré ceny? Pak se můžete s jistotou obrátit na společnost PRINTEK – ing. Petr Nachtman z Prahy. Široký výběr elegantních kovových reklamních propisovacích tužek v nekonečné barevné paletě pro dokonalé sladění s barvou loga Vaší společnosti a možnost potisku je u nás v různých cenových skupinách, jistě si u nás vybere každý. Pokud Vás naše nabídka zaujala a potřebujete rychle dodat kvalitní reklamní propisky s potiskem, kontaktujete prosím společnost PRINTEK – ing. Petr Nachtman.


Plátěné, textilní tašky s potiskem - kvalitní česká výroba

Plátěné, textilní tašky s potiskem - kvalitní česká výroba

Plátěné, textilní tašky jsou praktické a v hojné míře používané pro reklamní účely. Vlastní stylovou textilní tašku s potiskem na zakázku můžete objednat u společnosti EMIT-CZ sociální podnik, s.r.o. Kroměříž. Pro střední i malé podniky, pro každého to, co si vybere. Výhodou je to, že vyrobíme tašky i v malém nákladu za příznivou cenu. Námi ušité a potištěné tašky jsou oblíbené. Šijeme je z poctivého materiálu. Potisk může být jednoduchý jednobarevný a nebo i plnobarevný jako fotka digitální technologií. U textilních tašek si můžete vybrat z celé řady barev. Máme šikovného výtvarníka, který přemaluje i motiv z Vaší fotografie do kontur. Tento obrázek tak můžeme přenést na tašku. Graficky ztvárníme příběh Vašeho regionu. Realizace je jednoduchá - pošlete nám fotografii a ostatní zařídíme my.


Tisk na textil – trička, látkové tašky, kšiltovky, mikiny

Tisk na textil – trička, látkové tašky, kšiltovky, mikiny

Hledáte firmu, která se postará o tisk loga, názvu sportovního týmu, kulturní akce nebo maturitního sloganu na textilní trika, mikiny nebo látkové tašky? Pak se s důvěrou obraťte na reklamní agenturu Karel Šubrt z Prahy. Pro tisk na textil využíváme kvalitních a zdravotně nezávadných barev, které při správné péči dlouho vydrží. Také trika, mikiny, tašky nebo kšiltovky nabízíme ve vysoké kvalitě v dětské, dámském a pánském provedení. Neváhejte si napsat o slevu při odběru většího množství, kontaktujte reklamní agentura Karel Šubrt.


Výroba a návrh produktových obalů

Výroba a návrh produktových obalů

Přemýšlíte, jak zvýšit prodej Vašich výrobků? Průzkumy ukazují, že většina spotřebitelů se při rozhodování řídí atraktivitou obalu. Společnost KPK DISPLAYS s.r.o. se sídlem v Olešnici nabízí své služby výroby produktových obalů. Produktové obaly z kvalitních materiálů nejen vyrobíme, ale také navrhneme jejich grafickou podobu. Jednoduché varianty nebo varianty s potiskem, vše záleží jen na dohodě. Oslovila Vás nabídka a máte zájem o služby výroby produktových obalů? Pak neváhejte kontaktovat společnost KPK DISPLAYS s.r.o.