Dodávka rychlodobíjecích stanic fáze II. a III.

Dodávka rychlodobíjecích stanic fáze II. a III.

Předmětem veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy na dodávku 25 ks rychlodobíjecích stanic pro elektromobily, řídícího software/firmware a grafického brandingu pro tyto rychlodobíjecí stanice, návodů a provozní dokumentace. Nedílnou součástí dodávky je doprava, montáž, zprovoznění rychlodobíjecí stanice, ověření její funkčnosti, provedení revizí, vyhotovení revizních zpráv a záruční servis po celou dobu záruční lhůty. Podrobné požadavky zadavatele na předmět plnění jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
11.08.2017 08:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
E.ON Česká republika, s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
České Budějovice

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
18.09.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
E.ON Česká republika, s.r.o.

Zadavatel IČ:
25733591

Zadavatel ulice:
F.A.Gerstnera 2151/6

Zadavatel PSČ:
370 01

Zadavatel obec:
České Budějovice

Kontaktní osoba:
RTS, a.s., divize Veřejných zakázek

Zadavatel telefon:
+420 545 120 289

Fax:
+420 545 120 210

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.eon.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektrické rozvaděče pro zdvihací zařízení - profesionální montáž, servis i revize

Elektrické rozvaděče pro zdvihací zařízení - profesionální montáž, servis i revize

Vlastníte zdvihací zařízení a chcete, aby dlouho a spolehlivě fungovalo? Pak se neváhejte včas obrátit na naši firmu Giga montáže s.r.o., která se postará nejen o samotné zdvihací zařízení a jeho servis, ale také o elektrické rozvaděče, které musí být v perfektním stavu! Bezpečnost při práci se zdvihacím zařízením je velmi důležitá, proto nenechávejte nic na náhodě a zajistěte i pro své průmyslové stroje profesionální služby, díky kterým je udržíte v chodu dlouhodobě a navíc budete mít jistotu, že jste pro bezpečnost sebe a svých zaměstnanců udělali maximum. V případě jakýchkoli dotazů se na nás prosím neváhejte obrátit, rádi vám poradíme a pomůžeme v oblasti průmyslových strojů!


Průmysl - výrobce přístrojové transformátory vnitřní a venkovní

Průmysl - výrobce přístrojové transformátory vnitřní a venkovní

Hledali jste výrobce průmyslových přístrojových transformátorů? Pak jste nalezli správnou firmu. KPB INTRA s.r.o. je vývojová a výrobní firma na přístrojové transformátory napětí a proudu, transformátory nízkého napětí, speciální transformátory I je výrobce dobíjecích stanic pro elektromobily. Vyrábíme pojistkové patrony, pojistková pouzdra, senzory a systémy detekce napětí, podpěrné izolátory, průchodkové izolátory, epoxidové dílce, grafitové dílce, kompozitní izolátory. Nakupujte přímo od výrobce. Na všechny výrobky Vám garantujeme záruku 36 měsíců. Pro naše zákazníky provádíme úřední ověření schválených transformátorů v našem nezávislém Autorizovaném metrologickém středisku a to pro následující země: Česká Republika, Slovenská Republika, Rusko, Ukrajina, Bělorusko, Maďarsko, Rumunsko,Kazachstán, Německo, Polsko.


Rozvaděče pro veřejné osvětlení Rokycany

Rozvaděče pro veřejné osvětlení Rokycany

Veřejné osvětlení je důležitou součástí infrastruktury každého města, vesnice nebo většího areálu. Pro jeho fungování jsou nezbytné kvalitní rozvaděče speciálně uzpůsobené pro nároky veřejného osvětlení. Tyto rozvaděče vyrábí a prodává společnost Elplast – KPZ Rokycany, spol. s r.o. V nabídce společnosti Elplast – KPZ Rokycany, spol. s r.o. naleznete rozvaděče pro veřejné osvětlení ve variantě pro montáž na sloup, na sokl, pilíř na stožár nebo vestavnou verzi. K výrobě je používán výhradně kvalitní materiál, který zajistí dlouhou životnost s minimální nutností údržby.


Výroba kabeláže a kabelových svazků

Výroba kabeláže a kabelových svazků

Specializace společnosti Ray Service, a.s. z regionu Uherské Hradiště je výroba kabeláže a kabelových svazků, mimo to se zabývá distribucí kabelových komponent od světových výrobců. Výroba, dodávka, technologie: -kabeláže a kabelové svazky (kabelových svazků) pro: -techniku vojenskou, dopravní, leteckou, automobilovou -průmysl (stroje a zařízení) -výroba elektromechanických komponent -výroba el. skříní pro speciální aplikace.


Spolehlivé řadové svorkovnice pro výrobu rozváděčů Weidmueller - přehledné uspořádání, robustní provedení

Spolehlivé řadové svorkovnice pro výrobu rozváděčů Weidmueller - přehledné uspořádání, robustní provedení

Výhody v celém procesu výroby rozváděčů přináší inovativní svorkovnice Klippon® Connect - jsou spolehlivé, mají přehledné uspořádání a robustní provedení. Řadové svorkovnice A-series od společnosti Weidmüller jsou nově skladem u firmy EMS ELEKTRO s.r.o., která je dodavatelem elektromateriálu pro mnoho průmyslových podniků v regionu Zlín i v celé České republice. Výhody: - pomocí řadových svorkovnic Klippon Connect A-series ušetříte místo v rozváděčích - jednoduchá manipulace - 12 barev pro přehlednost rozváděče umožňuje snadné, bezpečné připojení - speciální aplikační svorkovnice pro rozvod potenciálu a připojení čidel - zdarma ke stažení konfigurátor pro snadné sestavení svorkovnic na webu Weidmueller. U EMS ELEKTRO je platná do 30.11. zajímavá akce - za nákup 500 ks svorkovnic získáte láhev přívlastkového vína zdarma.


Topení a horkovzdušné ventilátory Praha – zaručí prostředí bez kondenzátů

Topení a horkovzdušné ventilátory Praha – zaručí prostředí bez kondenzátů

Jak zamezit funkčním poruchám způsobených tvorbou nechtěného kondenzátu ve skříních a rozváděčů s elektrickými nebo elektronickými součástkami? Díky temperování a rovnoměrnému šíření tepla pomocí topení a horkovzdušných ventilátorů od společnosti STEGO Czech s.r.o. se poruch nemusíte obávat. Topná tělesa pro trvalý provoz udržují optimální teplotu v prostředí skříní rozvaděčů a tím zabraňují vzniku nechtěného kondenzátu při poklesu teploty, ventilátory pomáhají vyrobené teplo rovnoměrně a pravidelně šířit do celého prostoru. Pro všechny výrobky z nabídky společnosti STEGO Czech s.r.o. je typické malé a kompaktní provedení, nízká hlučnost a dynamický náběh teploty. Pokud si nejste jisti vhodným typem topení a ventilátoru pro Vaše potřeby, neváhejte se obrátit na vyškolený personál, který Vám ochotně poradí.