Poptávám nosníky pro montáž plolotovek

Poptávám nosníky pro montáž plolotovek

Poptávám nosníky pro montáž plolotovek FeZn, 30x50mm, poplastované, hnědá barva:
- délka 277 cm- 2 ks
- délka 269cm - 18 ks
- délka 229cm- 4 ks
- délka 211cm -2 ks
Koncové záslepky nosníků, hnědá barva, 26 ks.
Prosím také předběžnou cenovou kalkulaci na plotovky z recyklovaného plastu ( traplast ), 78x21x1200mm, s půlkulatou hlavou, hnědé, cca 260 ks.
Poptávka byla vložena dne:
26.06.2017 09:39

Platnost poptávky:
26.07.2017 08:22

Kontaktní osoba:
Pavel Mach

Kontaktní email:

Telefon:
+420 776 031 252

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej výtahových lan DWH Taurus s vysokou únosností a dlouhou životností

Prodej výtahových lan DWH Taurus s vysokou únosností a dlouhou životností

Poptáváte špičková ocelová lana? Jsme společnost Lano Moravia, s.r.o. se sídlem v Prostějově a dodáváme speciální lana, která oproti standardním lanům vynikají vysokou únosností a dlouhou životností. Mezi ně patří náklad výtahová lana typu DHW Taurus Super Lift, která své využití nachází ve strojírenství, lesnictví a stavebnictví. Hlavním ukazatelem kvality je např. výroba metodou válcování. Během tohoto procesu dochází ke zpevnění, ale zároveň ke snížení pružnosti (flexibility) celé konstrukce. Konstrukci může tvořit třeba 1 + 6 vnitřních pramenů, 175 vodičů a 16 vnějších pramenů, přičemž tolerance (odchylka) je -0 / +5 %. V případě dotazů nás prosím kontaktujte.


Výroba průmyslových pružin na zakázku - tlačné, tažné, torzní a ploché

Výroba průmyslových pružin na zakázku - tlačné, tažné, torzní a ploché

Poptáváte pružiny pro konkrétní odvětví průmyslu? Pak kontaktujte naši společnost Alcomex Spring Works, s.r.o. z Moravan u Brna, která vyrábí a vyvíjí průmyslové pružiny na zakázku. Dodáváme pružiny různých typů: - tlačné, tažné, torzní - ploché, tvarové, vratové - nástrojové, talířové, listové a další Většinu standardních pružin lze objednat přímo ze skladu nebo v našem e-shopu. V případě většího odběru či specifických požadavků neváhejte oslovit náš tým profesionálů. Vyrábíme také atypické pružiny na zakázku přesně podle požadavků zákazníka a rádi se podílíme na kompletní realizaci zakázky od začátku až po finální výrobu. Také vám pomůžeme s výpočtem a konstrukcí pružin a vhodným výběrem povrchových úprav včetně adekvátního postupu čištění.


Posuvné brány a vrata s elektrickým pohonem - rodinné domy, firemní areály

Posuvné brány a vrata s elektrickým pohonem - rodinné domy, firemní areály

Chcete opatřit vaše oplocení posuvnou branou nebo vraty? Uvažujete o posuvné bráně na elektrický pohon pro snadnější vjezd? V tomto případě se obraťte na firmu Ploty Gaves. Vyrobíme Vám a následně dovezeme a montujeme posuvnou bránu nebo vrata na elektrický pohon. Vrata a brány a elektrický pohon realizujeme nejen ve Znojmě, ale také například v okolí Třebíče. Na zakázku Vám vyrobíme bránu nebo vrata podle potřebných rozměrů a z barvy a vzoru pletiva podle vašeho výběru. Následně zajistíme i montáž elektrického pohonu, posuvných kolejnic a dalšího příslušenství pro bránu a vrata na elektrický pohon.


Shrnovací dveře a rolovací vrata

Shrnovací dveře a rolovací vrata

Máte v bytě nedostatek místa nebo řešíte úsporu prostoru v domě? Potřebujete vyřešit efektivně interiérové dveře nebo vrata do vašich garáží? ISG stínící technika s.r.o. už několik let pomáhá svým zákazníkům s dodáním výše zmíněných komponentů. Co se týče shrnovacích dveří, dodáváme hned několik typů, které ušetří spoustu místa ve vašem obydlím. Vybírat můžete z plných plastových, prosklených plastových nebo polo prosklených shrnovacích dveří. Jsou v několika dekorech a barevných provedení, je možnost volby detailu klik a prosklení, pro všechno využíváme vzorníků. Nakombinovat lze svou vlastní variaci. To samé je možno i u rolovacích vrat. Všechny vzorníky naleznete na našich stránkách nebo u nás na provozovně. Domluvíme si osobní konzultaci a všechny podrobnosti doladíme na místě. Vzorníky si prohlédnete u nás na prodejně v Praze, jsme tady pravidelně v pondělí a ve středu od 10:00, v jiné dny je třeba se telefonicky domluvit. Zaměření a kalkulaci poskytujeme zcela zdarma.


Garážová vrata sekční, posuvná, křídlová, rolovací, výklopná - řešení dle individuálních potřeb

Garážová vrata sekční, posuvná, křídlová, rolovací, výklopná - řešení dle individuálních potřeb

Spolehlivá ochrana pro Váš majetek, to jsou garážová vrata od firmy ČERNÍK s.r.o. Zákazníkům dle individuálních potřeb a konstrukčního řešení dodáme sekční garážová vrata, posuvná, křídlová, rolovací či výklopná garážová vrata. Je možné objednat vrata v celé paletě barevných odstínů a provedení. Poskytujeme službu záručního i pozáručního servisu i údržbu jednotlivých výrobků. Sekční garážová vrata otevíravá směrem nahoru jsou vhodná pro jednoduchou garáž i dvojgaráž - skládají se ze sendvičových panelů z PVC materiálu imitujícího dřevo. Posuvná garážová vrata jsou alternativou sekčních vrat - neotevírají se ovšem nahoru, ale k jedné garážové stěně. Křídlová vrata doporučujeme pro místa s častým průchodem osob, nebo tam, kde je omezený vnitřní prostor - dodáváme dvoukřídlá vrata s nepřerušeným tepelným mostem i s přerušeným tepelným mostem. Garážová rolovací vrata jsou vhodné do libovolného prostoru, výhodou je montáž bez nutnosti stavebních úprav. Instalace je možná před i za otvor. Výklopná garážová vrata dodáváme s manuálním otvíráním i motorovým pohonem. Je možné je doplnit o prosklené prvky.


Tvarovka, t-kus opatřená těsnící lištou, nákružkem, výkružkem, perem nebo drážkou

Tvarovka, t-kus opatřená těsnící lištou, nákružkem, výkružkem, perem nebo drážkou

Hledáte spolehlivého výrobce a dodavatele tvarovek? T-kusy, tvarovky vyráběné z kvalitních materiálů vyrábí a dodává firma AR Brno z Miroslavi. T-kusy vyrábíme podle norem ČSN, DIN, ANSI, EN nebo výkresové. Při výrobě používáme materiály tř. 11, 15, 17 a jejich ekvivalenty dané normami. Tvarovky dodáváme i s doplňky, jako je: - hrubá/hladká těsnící lišta - nákružek, výkružek - pero, drážka Rozsah T-kusu je DN 10 – 2400 a PN 2,5 – 250.