Poptávám nosníky pro montáž plolotovek

Poptávám nosníky pro montáž plolotovek

Poptávám nosníky pro montáž plolotovek FeZn, 30x50mm, poplastované, hnědá barva:
- délka 277 cm- 2 ks
- délka 269cm - 18 ks
- délka 229cm- 4 ks
- délka 211cm -2 ks
Koncové záslepky nosníků, hnědá barva, 26 ks.
Prosím také předběžnou cenovou kalkulaci na plotovky z recyklovaného plastu ( traplast ), 78x21x1200mm, s půlkulatou hlavou, hnědé, cca 260 ks.
Poptávka byla vložena dne:
26.06.2017 09:39

Platnost poptávky:
26.07.2017 08:22

Kontaktní osoba:
Pavel Mach

Kontaktní email:

Telefon:
+420 776 031 252

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výklopná vrata Hradec Králové – provedení ocelové nebo dřevěné křídlo

Výklopná vrata Hradec Králové – provedení ocelové nebo dřevěné křídlo

Strojírna Kukleny spol.s r.o. Hradec Králové Zabýváme se výrobou a montáží různých druhů vrat od sekčních, rolovacích, skládacích až po výklopná vrata. Výklopná vrata disponují širokým rámem a vodorovnými výztuhy, které zajišťují vysokou pevnost. Stropní vodící kolejničky jsou zavěšeny ve 4 bodech a zajišťují přesné vedení vrat. Tichý chod zajišťují prvky z umělé hmoty. Několika pružinový systém zabraňuje nekontrolovaný pohyb vrat v případě prasknutí pružin. Před vstupem nežádoucích osob chrání zámek a samočinné zablokování. Výklopná vrata nabízíme buď ocelové dodávané v bílé barvě nebo s dřevěnou výplní v pěti barevných odstínech.


Kuželové pružiny pásové - evolutní, výroba na míru

Kuželové pružiny pásové - evolutní, výroba na míru

Výrobu a prodej evolutních pružin vám zajistí firma SV výrobní, s.r.o. se sídle v Prostějově nedaleko Olomouce. Spolehlivá firma s dlouholetou výrobní zkušeností v oblasti kovoobrábění působí nejen po celé České republice, ale také v zahraničí. Kuželové pružiny pásové - evolutní, výroba dle dodaných standardizovaných výkresů nebo dodaného vzoru. Také vyrobíme evolutní pružiny atypických rozměrů přímo na míru podle přání zákazníka. Pružiny vyrábíme z pružinové oceli: - 14 260 - ČSN 41 4260 - 15 260 - ČSN 41 5260 - 50CrV4 - DIN 17 200, EN 10083-1 - 51CrV4 - DIN 17 350, EN 10083-1 - 54SiCr6 - DIN 17 221, EN 10089. SV výrobní, s.r.o. - konstrukce a výroba pružin dle vašeho přání.


Uchycení obkladů provětrávaných fasád VARIO

Uchycení obkladů provětrávaných fasád VARIO

Vytvoření perfektní fasády pomocí obkladů je velmi precizní a odborná práce. Provádí ji firma ILTEGRO, spol. s r.o. Systém Vario obklady jsou montovány na konstrukci pomocí speciálně vyvinutého příslušenství. Firma Vám navrhne nejpřijatelnější variantu pro Vaši budovu a vytvoří projekt na míru. Vypracuje cenovou nabídku zdarma. Tento systém Vario umožňuje montáž libovolného typu obkladového materiálu pomocí stěnových úhelníků a hlavní nosné konstrukce tvořené podpůrnými profily. Systém dovoluje věnovat se i do nejmenších detailů. Také si můžete vybrat s povrchových úprav celé fasády a napojení na jiné obkladové materiály. Základní systémy jsou hned k odběru. Projednání celé zakázky s architektem. Cena je přijatelná a k návrhu dostáváte i statické posouzení a detaily.


Výroba dílů pro automobilový průmysl Chomutov - lisované ocelové, plechové výlisky

Výroba dílů pro automobilový průmysl Chomutov - lisované ocelové, plechové výlisky

Chomutovská společnost HS UMFORMTECHNIK s.r.o. vyrábí a dodává díly pro přímé dodavatele do automobilového průmyslu. Společnost také lisuje olejové vany do hospodářských strojů. Součástky se vyrábějí z hliníkového, nerezového nebo ocelového plechu. Služby: - CNC 3D měření - MIG svařování - mycí zařízení - nýtování - bodování a svařování - údržba a opravy lisovacích forem a nástrojů - povrchové úpravy.


Plotové panely 2D a 3D pro oplocení rodinných domů, parků a škol - prodej

Plotové panely 2D a 3D pro oplocení rodinných domů, parků a škol - prodej

Pokud potřebujete oplocení pro váš dům, zahradu či jiný objekt, který chcete zabezpečit, pak se neváhejte obrátit na firmu Ploty Gaves Marian Garaj! Zabýváme se prodejem oplocení a příslušenství a následnou montáží. Naše plotové panely jsou vyrobeny z ocelových drátů, které jsou výrazně pozinkované a umocňují elegantní vzhled oplocení. K našim plotovým panelům dodáváme také jeklové sloupky pro bezpečné přichycení panelů a systémové brány a branky v různém provedení a povrchové úpravě. Naše plotové systémy nacházejí využití hlavně v místech, kde je nutné vysoké zabezpečení objektů, tudíž u rodinných domů, parků, škol, u průmyslových a vojenských a sportovních areálů. Pro více informací neváhejte navštívit naše webové stránky!


Výroba ocelových dílů Praha – na zakázku ohýbané, vystříhané, svařované

Výroba ocelových dílů Praha – na zakázku ohýbané, vystříhané, svařované

Své zkušenosti s výrobou ocelových konstrukcí a hal využívá společnost WAREX spol. s r.o. se sídlem v Praze také k výrobě ocelových dílů. K výrobě ocelových dílů využitelných zejména u technologických konstrukcí, v dopravní technice, jakou součásti rýpadel nebo věžových jeřábů využíváme naše zkušenosti a moderní technické zázemí naší společnosti. Používáme výrobní metody vypalování laserem, ohýbání, svařování nebo vystříhání. Pokud Vás nabídka výroby ocelových dílů zaujala a máte další dotazy, neváhejte kontaktovat společnost WAREX spol. s r.o.