Dodávka autobusů v letech 2017-2018

Dodávka autobusů v letech 2017-2018

Předmětem veřejné zakázky je:
(i) dodávka 9 ks (devíti kusů) autobusů o délce 11, 5 až 13 m do šesti měsíců od uzavření smlouvy na plnění veřejné zakázky (s předpokladem do 31. 3. 2018),
(ii) dodávka 1 ks (jednoho kusu) autobusu o délce 14, 5 až 18 m do šesti měsíců od uzavření smlouvy na plnění veřejné zakázky (s předpokladem do 31. 3. 2018),
(iii) dodávka 9 ks (devíti kusů) autobusů o délce 11, 5 až 13 m do jedenácti měsíců od uzavření smlouvy na plnění veřejné zakázky (s předpokladem do 31. 8. 2018) a
(iv) dodávka 2 ks (dvou kusů) autobusů o délce 14, 5 až 18 m do jedenácti měsíců od uzavření smlouvy na plnění veřejné zakázky (s předpokladem do 31. 8. 2018),
to vše dle technické specifikace, která tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace (dále jen "ZD").
Předmětem veřejné zakázky jsou dále související dodávky a služby, u kterých povinnost dodat či poskytnout je vyplývá z technické specifikace, která tvoří přílohu č. 1 ZD, anebo z návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 2 ZD.
Veřejná zakázka vložena:
26.05.2017 07:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik města Děčína, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Děčín

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
143 100 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik města Děčína, a.s.

Zadavatel IČ:
62240935

Zadavatel ulice:
Dělnická 106

Zadavatel PSČ:
405 02

Zadavatel obec:
Děčín

Kontaktní osoba:
Ing. Bohumil Bárta, ředitel společnosti

Zadavatel telefon:
+420 412 709 540

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dpmdas.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Půjčovna klimatizovaných obytných vozů  FORD HORON 84 XT, CI Magis Plus 84 X

Půjčovna klimatizovaných obytných vozů FORD HORON 84 XT, CI Magis Plus 84 X

Uvažujete o zapůjčení obytného vozu? Hledáte v okolí Brna a Blanska půjčovnu komfortních obytných vozů FORD? Moderní obytné vozy FORD, které jsou vhodné na víkendové výlety i dovolenou, si můžete celoročně zapůjčit v Půjčovně obytných vozů Drnovice s.r.o. Pronajmout si v naší půjčovně můžete obytná auta FORD, a to modely HORON 84 XT pro pět osob a CI Magis Plus 84 X, kde pohodlně přespí i 6 osob. Vozy jsou vybaveny TV, DVD přehrávačem a mají i nosič kol a venkovní výsuvnou markýzu. Součástí vozu je i vybavená kuchyňka a sociální zařízení se sprchou.


Luxusní obytňáky pro rodinu 4-5 osob - pronájem karavanu na týden

Luxusní obytňáky pro rodinu 4-5 osob - pronájem karavanu na týden

Díky obytnému vozu můžete naplánovat pestrou dovolenou na více místech. Luxusní obytňáky s klimatizací si můžete rezervovat v BD commodity s.r.o., jsou vhodné pro rodinu 4-5 osob. V sezonu je možný pronájem karavanu pouze na týden, mimo sezonu je možné jej zapůjčit i na 3-6 dnů. Najdete nás v Ořechově - Zlínský kraj. Spokojené klienty máme z celé Moravy. Naše obytňáky jsou vybaveny klimatizací, mají vybavenou kuchyňku, toaletu a sprchový kout a samozřejmě pohodlné postele. Připraveno je i kempingové vybavení a vše pro připojení vody a elektřiny. Pokud jste dovolenou v karavanu ještě nevyzkoušeli, neváhejte. Pronájem je možné si domluvit po celý rok.


Pronájem obytného vozu Laika na dovolenou - půjčovna luxusních karavanů

Pronájem obytného vozu Laika na dovolenou - půjčovna luxusních karavanů

Prožít dovolenou nezávisle a v pohodlí Vám umožní plně vybavený obytný vůz. Pronájem obytného vozu na dovolenou je však nutné vyřešit s předstihem. Půjčovna luxusních karavanů firmy TOPTRADE s.r.o. je k dispozici zájemcům z regionu Zlínský kraj, Kroměříž. Obytná auta máme ve výborném technickém stavu, připraveny k zapůjčení. Řešíme sezónní přípravu, pravidelný servis podvozku a motoru, kompletní čištění interiéru. Díky tomu se nám vrací mnoho spokojených zákazníků. Rezervaci vozu můžete provést na webu toptrade.cz.


Krátkodobé zapůjčení i dlouhodobý pronájem 9místného vozu Opel Vivaro za příjemné ceny

Krátkodobé zapůjčení i dlouhodobý pronájem 9místného vozu Opel Vivaro za příjemné ceny

Plánujete výlet s rodinou, ale do klasického auta se nevlezete? Rádi by jste si pronajali vůz pro osm lidí? Potřebujete vůz pouze na víkend či naopak na delší dobu? Využijte možnost si pronajmout 9místní vůz značky Opel Vivaro H1L1 BUS u společnosti MORAVIA Rent, která sídlí ve Frýdku-Místku a která se specializuje na krátkodobý i dlouhodobý pronájem užitkových vozů. Minibus Opel Vivaro H1L1 BUS si lze půjčit krátkodobě, na jeden den či na víkend, ale i dlouhodobě. Cena se stanoví dohodou. Pronájem na víkend je stanoven od pátku od 16:00 hodin do pondělí do 8:00 hodin ráno. Pronájem je limitován ujetými kilometry, na den to je 300 km/den, u víkendu to 800 km. Při přesáhnutí limitu je účtován poplatek. Naše vozy jsou vždy v perfektním technickém stavu a pečlivě uklizeny. Pronájem je rychlý, stačí si vůz zarezervovat z pohodlí domova na našich webových stránkách, kde jsou i uvedeny ceny pronájmu na jednotlivé dny. Při převzetí stačí předložit dva průkazy totožnosti. U firem se jedná o kopii živnostenského listu a plnou moc jednatele. Dále vratnou kauci a celou částku za pronájem vozu. S vozem máte možnost vycestovat i do zahraničí.


Dovozce, prodejce obytných vozů Frankia - luxusně vybavený karavan

Dovozce, prodejce obytných vozů Frankia - luxusně vybavený karavan

Obytný vůz Frankia patří vzhledem k luxusnímu vybavení do kategorie pro náročné. V lokalitě Zlínský kraj jej můžete pořídit u dovozce a prodejce obytných vozů, firmy TOPTRADE spol. s r.o. Holešov. Od roku 2015 dovážíme i vestavby Globe-Traveller. S luxusně vybaveným karavanem prožijete dovolenou v pohodlí, jako doma. Aktuálně na prodej: - vestavby Frankia na podvozku Mercedes Sprinter do 3,5 t - ve 2 délkách 6 a 7 m, s možností provedení 4x4 pohon i 6V 3l motor - vestavby Globe traveller na podvozku Fiat a Peuget - v různých délkách, pro 4 osoby při jízdě i na spaní. Pro naše zákazníky zajišťujeme v budoucnu i pravidelný servis podvozku a motoru.


Půjčovna obytných vozidel - pronájem klimatizovaného obytňáku na dovolenou

Půjčovna obytných vozidel - pronájem klimatizovaného obytňáku na dovolenou

Cestování v obytňáku na dovolenou přináší skvělé zážitky. Zvlášť pokud plánujete navštívit různá místa, je pronájem obytňáku to pravé. Pro zájemce z Moravy, Zlínského kraje je tu půjčovna obytných vozidel - BD commodity s.r.o. z Ořechova. Neváhejte, volné termíny pro pronájem mizí rychle. Máme k dispozici více typů obytných vozidel - luxusně vybavených,: - obytňáky Etrusco I 6900 SB pro 4 osoby nebo Etrusco T 7300 SB pro 4-5 osob mají pohodlná lůžka, sprchový kout, toaletu a plně vybavenou kuchyni, v ceně pronájmu je i kempingové vybavení, povlečení a příslušenství k připojení vody a elektřiny - karavan Fendt Bianco pro 4-5 osob vybavený manželskou postelí a palandami, sprchou a WC i kuchyní s vybavením, Vám poskytne maximální komfort.