VLRZ - obměna a doplnění gastrozařízení

VLRZ - obměna a doplnění gastrozařízení

Jedná se o dodávku gastrozařízení pro zařízení příspěvkové organizace Vojenská lázeňská a rekreační zařízení (dále jen „VLRZ“). Veřejná zakázka je v souladu s § 35 zákona rozdělena na 21 částí. Dodavatel je oprávněn podat nabídku na libovolný počet částí tj. na všechny části veřejné zakázky nebo jen na jednu, dvě, tři, čtyři atd. části veřejné zakázky. Na každou část podává dodavatel samostatnou nabídku.
Veřejná zakázka vložena:
22.05.2017 07:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Vojenská lázeňská a rekreační zařízení

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
23.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
930 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vojenská lázeňská a rekreační zařízení

Zadavatel IČ:
00000582

Zadavatel ulice:
Magnitogorská 12

Zadavatel PSČ:
101 00

Zadavatel obec:
Praha 10

Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Suchomel

Zadavatel telefon:
+420 737 947 448

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.volareza.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39312000-2
Zařízení pro přípravu potravin

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej a pronájem automatických kávovarů pro kanceláře - kvalitní zrnková káva

Prodej a pronájem automatických kávovarů pro kanceláře - kvalitní zrnková káva

Potrpíte si na kvalitní kávu? Jsme společnost FOODEX s.r.o. z Brna a dodáváme moderní automatické kávovary pro malé i velké kanceláře. Pořiďte si vlastní přístroj a vychutnejte si vynikající zrnkovou nebo bio kávu přímo na pracovišti. Prodáváme a pronajímáme moderní přístroje ověřených značek. Mezi ně patří například výkonné pákové kávovary Astoria STORM 4000 SAEP, SABRINA SAE2, HYBRID HA2/2 s integrovanými mlýnky, a také Azkoyen VITRO S5 pro velké kanceláře a nejoblíbenější VINTRO S1 pro pracoviště s méně zaměstnanci. Spolupráci nastavíme na míru, rádi poradíme také s financováním. Servisní služby a zaškolení personálu realizujeme po celém Česku. Neváhejte nás kontaktovat, vaši kolegové jistě dobrou kávu ocení.


Presovače, automatické kávovary a příslušenství pro přípravu čerstvé a lahodné kávy

Presovače, automatické kávovary a příslušenství pro přípravu čerstvé a lahodné kávy

Hledáte spolehlivé presovače či velkokapacitní kávovary pro přípravu čerstvé kávy, espressa, cappuccina a dalších lahodných teplých nápojů? Navštivte naší firmu CHLAZENÍ servis s.r.o., která je specialistou v oboru gastrozařízení a ve svém sortimentu nabízí špičkové kávovary a další příslušenství kvalitních značek pro přípravu kávy. V našem sortimentu naleznete: - vysokokapacitní automatické kávovary s připojením na vodu - pákové kávovary - automatické mlýnky na kávu - automatické kávovary - příslušenství pro přípravu kávy a kávovary. V příslušenství naleznete vše potřebné pro přípravu kvalitních káv od barmanských lžiček, přes nerezové konvičky, až po teploměr na mléko a zásuvky na použitou kávu. Všechny kávovary v naší nabídce mají mnoho výhod mezi které se řadí: - samočistíci funkce a odvapňování - odnimatelná spařovací jednotka pro jednoduché čištění a údržbu - programovatelné automatické vypnutí a zapnutí - nastavitelná velikost a síla kávy - extra tryska na cappuccino - příprava dvou šálku najednou - aktivní nahřívač šálků S našimi kávovary připravíte lahodnou kávu pouhým stiskem tlačítka. Všechny naše nabízené kávovary a další gastrozařízení naleznete v produktovém katalogu Gastronomie na naších webových stránkách. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Plastové jednorázové nádobí, prodej - kelímky, talíře, tácky a příbory

Plastové jednorázové nádobí, prodej - kelímky, talíře, tácky a příbory

Poptáváte nádobí pro jednorázové použití? Plastové kelímky, talíře a další sortiment pro různé příležitosti dodává v Opavě a Ostravě firma Chovancová Ilona. V gastroskladu a e - shopu lze zakoupit příbory, jako jsou kávové lžičky, jogurtové a koktejlové lžíce, UH nože, vidličky a vidličky na hranolky. Také kelímky, tácky, misky na guláš, talíře, menu boxy 2 - dílné dělené a nedělené. Mimo jiné dodáváme napichovátka, míchátka, palmičky do pohárů, brčka s ozdobou, stébla na ledovou tříšť a koktejly, lopatky na led a zmrzlinu. Při objednávce nad 10 000 Kč je dopravné zdarma. V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit.


Kvalitní tabletové systémy typ Thermo Line

Kvalitní tabletové systémy typ Thermo Line

Naše firma ABNER, a.s. Praha je naprostým předním dodavatelem v oboru gastronomie, tabletových systémů a tlakových nádob. Podívejte se, co všechno na našich stránkách nabízíme. Pokud potřebujete vyřešit potíže s udržení stálé teploty Vašich pokrmů, pak jste na správném místě. Naše tabletové thermo systémy jsou vhodné do stravovacích provozů, hotelů,nemocnic či do domovů pro dlouhodobě nemocné. Plastový spodní díl tabletu Thermoline A2 je vybavený elektronikou pro aktivní udržování teploty polévky a hlavního jídla. Aktivní tablet se používá v kombinaci s porcelánovým nádobím, které má ploché dno a musí být předehřáto na teplotu 85-90°C. Patentovaná konstrukce polévkové misky s osazením a víčkem omezuje vylití polévky. Na salát se používá porcelánová miska, která je od vyhřívaných částí tabletu oddělena termickou přepážkou. Spodní díly jsou dodávány se zabudovaným magnetickým držákem karet pro snadné uchycení karty s průsvitnou dutinkou. Rozměry (mm): 510x255 s magnetickým držákem karet.


Gastro Třinec, prodej a servis gastronomického zařízení, záruční a pozáruční servis, odborná montáž

Gastro Třinec, prodej a servis gastronomického zařízení, záruční a pozáruční servis, odborná montáž

Představujeme Vám firmu Gastro Třinec, která svoji činnost zaměřila na prodej a servis gastronomického zařízení a vybavení kuchyní. Zajišťujeme kompletní služby od projektování, realizace, odborné montáže, zaškolení personálu, záruční i pozáruční servis. Nabízíme kompletní vybavení pro gastronomické provozovny, jako jsou restaurace, kavárny, hotely, bary, jídelny, školní kuchyně, pizzerie, pekárny, nemocnice apod., které si můžete prohlédnout v prodejně na ulici Jablunkovské 705 v Třinci.


Pronájem i prodej stroje na výrobu popcornu, výrobník popcornu

Pronájem i prodej stroje na výrobu popcornu, výrobník popcornu

Popcorn je u spousty z nás velmi oblíbený. Hledáte kvalitní spolehlivý výrobník popcornu pro veřejné akce nebo oslavy? Firma Cornico Popcorn Company s.r.o. pronajímá a také prodává profesionální stroje a příslušenství na výrobu slaného a sladkého popcornu. Vybírat si můžete ze strojů skladem i na objednávku a ze širokého příslušenství a doplňků: - výrobníky popcornu, popcornovače - vozíky na popcorn - zásobníky na popcorn - kukuřice - hotové výrobky - obaly na popcorn - doplňky - pronájem strojů a zásobníků na popcorn. Nabízíme profesionální produkty, které slouží pro výrobu popcornu.