Poptávám dodavatele krabičkové diety

Poptávám dodavatele krabičkové diety

Hledám dodavatele krabičkové diety ve Frýdku-Místku. Prosím o uvedení ceny na den a další informace týkající se kvality.
Poptávka byla vložena dne:
22.05.2017 08:44

Platnost poptávky:
22.06.2017 08:27

Kontaktní osoba:
Jana Ondroušková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 778 725 739

Okres:
Frýdek-Místek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba trvanlivých a dehydratovaných potravin Opava, sušená zelenina, koření, vývary, polévky

Výroba trvanlivých a dehydratovaných potravin Opava, sušená zelenina, koření, vývary, polévky

Představujeme firmu Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o. z okresu Opava, která svoji činnost zaměřila na výrobu a prodej dehydratovaných potravin, koření, kořenících směsí, sušené zeleniny a sušených hub. Nabízíme produkty špičkové kvality bez přidaných náhražek jako jsou vývary, polévky, šťávy a omáčky, těstoviny, sušené polotovary atd. Nad 1 500 Kč doprava ZDARMA! Mezi naše největší odběratelé patří řada zpracovatelských podniků z oboru potravinářství, jako jsou výrobny masných, pekárenských a mlékárenských výrobků, dále pak stravovací provozy škol, školek, nemocnic, domovů důchodců, restaurací a dalších. Pokud Vás výroba trvanlivých a dehydratovaných potravin zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Větřkovice 50, okres Opava.


Originální doplňky stravy - v eshopu nově JML Chelát Magnezium s B6, JML Immunity Vitamín C s šípky a zinkem

Originální doplňky stravy - v eshopu nově JML Chelát Magnezium s B6, JML Immunity Vitamín C s šípky a zinkem

Tablety s postupným uvolňováním jsou ideální pro udržení optimálního množství vitamínů v těle. Doporučujeme novinky mezi doplňky stravy od společnosti JML Fitness Line, s.r.o. Zlín - JML Chelát Magnezium s B6, JML Immunity Vitamín C s šípky a zinkem. Jde o špičkové přípravky. Díky postupnému uvolňování zásobujete organismus postupně po dobu 6-8 hodin a tělo vitamíny využije efektivněji, což je ideální pro podporu imunitního systému. Pořídit je můžete přímo na našem eshopu jml-zlin.cz Registrovaní zákazníci získávají při ročním kumulovaném nákupu nad 5 000 Kč dárkovou poukázku. Nový JML Vitamín C-500 mg Immunity s šípky a zinkem T.R.: - podporuje funkci imunitního systému, energetický metabolismus a tvorbu kolagenu - kladně působí na funkci zraku, přispívá k udržení normálního stavu pokožky, kostí, vlasů a nehtů i udržení hladiny testosteronu v krvi - obsahuje kromě vitamínu C a extraktu ze šípků i zinek, díky tomu má vitamín C silnější vliv na obranyschopnost nebo antioxidační ochranu organismu i kvalitu kůže JML Chelát Magnezium 375 + vitamín B6: - přípravek je vhodný k doplnění hořčíku a vitamínu B6 do organismu - hořčík ve formě chelátu se snadno vstřebává do těla, výhodou je, že nepříznivé účinky jako u jiných hořčíkových přípravků (např. nadýmání či možnost průjmu) jsou u něj potlačeny - Chelát hořčíku s glycinem snadno přechází střevní stěnou do krevního oběhu a bez nutnosti dalších reakcí je takto vázaný hořčík dopravován do tkání a orgánů podle okamžité potřeby - vitamín B6 má vliv na normální funkci imunitního systému, podílí se na regulaci hormonální aktivity, podporuje energetický metabolismus, tvorbu červených krvinek - podporuje činnost nervové soustavy i psychiku - přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení únavy a vyčerpání - je důležitý pro naše svaly a normální stav kostí i zubů.


Smluvní a zakázková výroba vitamínů, minerálů a doplňků stravy

Smluvní a zakázková výroba vitamínů, minerálů a doplňků stravy

Smluvní spolupráci v oblasti dodávky vitamínů, minerálů a doplňků stravy nabízí společnost JML Fitness Line, s.r.o. Zlín-Velíková. Také jsme schopni poskytnout servis v oblasti kompletní smluvní zakázkové výroby produktu. Dodržujeme principy správné výrobní praxe (GMP) včetně zavedeného systému HCCAP, jejichž cílem je zvyšovat bezpečnost potravin a lečiv. Naše firma splnila podmínky pro vydání a jsme tedy držiteli tohoto certifikátu. Vzhledem k tomu, že vlastníme nové výrobní a skladové prostory včetně moderního technologického zařízení s více než 20ti letou praxi, jsme schopni nabidnout profesionální servis v oblasti smluvní výroby, vitamínů, minerálů a doplňků stravy, balení, etiketování, skladováni i dopravy hotových výrobků dle specifických požadavků zákazníka. Např. můžeme nabídnout: - výrobu požadovaného složení produktu ve formě tablet, tvrdých i mekkých kapslí atd. - adjustaci tablet kapslí do lékovek dle vašeho požadovaného počtu - dodání lékovek, jejich naplnění, případně i vámi dodaných produktů - návrh, výrobu i tisk privátních etiket - kalkulaci a výrobu požadovaného produktu.


Dodávky bezpečných surovin pro výrobu kosmetiky a potravinových doplňků Praha

Dodávky bezpečných surovin pro výrobu kosmetiky a potravinových doplňků Praha

Představujeme Vám firmu Chronology, s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na inovativní řešení a bezpečné suroviny pro výrobu kosmetiky, potravinových doplňků a funkčních potravin. Společnost Chronology, s.r.o. je zaměřena na dvě stěžejní části: Beauty - aktivní látky z mikrořas Nabízíme jedinečné, vysoce účinné bioaktivní látky s cíleně působícím účinkem. Health - produkty z akáciové gumy Nabízíme přírodní škálu aktivních látek prémiové kvality s jasným mechanismem účinku, rostlinné extrakty s titrovaným obsahem aktivních látek, akáciovou vlákninu a produkty z akáciové gumy, kolagenní peptidy z ryb (rybí kolagen). Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat a o produktech z mořských řas se dozvíte více.


Závodní stravování - přeprava hotových a minutkových jídel se stálou teplotou a ve stálé kvalitě

Závodní stravování - přeprava hotových a minutkových jídel se stálou teplotou a ve stálé kvalitě

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti závodního stravování a všem klientům jsme schopni poskytnout služby na vysoké úrovni a zajistit tak přepravu hotových, minutkových a lahůdkářských jídel. Abychom zajistili veškeré požadavky klienta, jídelníček sestavujeme s výběrem 4 jídel / 1 den. Avšak potřeby klienta jsou na prvním místě, takže s individuálním přístupem vytvoříme nabídku na míru dle požadavků každého objednavatele. Aby jídlo opravdu chutnalo a aby každý strávník byl opravdu spokojen, je potřeba jídlo uchovat stále ve stejné kvalitě a teplotě. Stálost jídla z kuchyně až na Váš talíř zajistíme vlastní dopravou a jídlo přivezeme na místo určení v termoportech. Našim klientům poskytujeme : - výrobu jídel dle individuálních požadavků - výrobu dietních jídel (jídel pro alergiky) - dodávku jídla se správnou teplotou ve stále kvalitě - osobní přístup při jednání s klienty - přípravu společenských akcí (catering)


Zavařeniny od lokálních pěstitelů ze zeleniny a ovoce, ovocné marmelády

Zavařeniny od lokálních pěstitelů ze zeleniny a ovoce, ovocné marmelády

Preferujete nákup zavařenin od lokálních výrobců? Hledáte výrobce ovocných a zeleninových zavařenin, které jsou vyráběny z ovoce a zeleniny vypěstované na českých polích a sadech? Navštivte prodejnu Zelenina Kratochvílovi Kupařovice. Najdete u nás různé druhy ovocných a zeleninových zavařenin z ovoce, které jsme si vlastnoručně vypěstovali na našich polích a sadech. V zeleninových zavařeninách najdete mrkev, celer, papriku, květák, ale i různé směsi beraních rohů. Vyrábíme také ovocné marmelády a ovocné zavařeniny, a to například z třešní, meruněk nebo jahod.