FN Ostrava - vybavení rekonstruovaných prostor objektu TRN nábytkem a doplňky

FN Ostrava - vybavení rekonstruovaných prostor objektu TRN nábytkem a doplňky

Vybavení pracovišť nábytkem v celém rekonstruovaném objektu „Tuberkulózy a respiračních nemocí“ (dále jen „TRN“) FN Ostrava a to v rozsahu daném zpracovanou Projektovou dokumentací a výkazem výměr (předmětem plnění je např. nábytek pevně spojený s budovou, nábytek volně stojící, doplňky apod.). Předmět plnění je určen pro užívání Kliniky hematookologické, Kliniky tuberkulózy a respiračních nemocí a Oddělení psychiatrie. Bližší specifikace je uvedena v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2017 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice Ostrava

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
20.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 230 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice Ostrava

Zadavatel IČ:
00843989

Zadavatel ulice:
17. listopadu 1790

Zadavatel PSČ:
708 52

Zadavatel obec:
Ostrava - Poruba

Kontaktní osoba:
Kateřina Onderková, odd. obchodně-právní

Zadavatel telefon:
+420 597 373 212

Fax:
+420 596 916 056


Zadavatel web:
http://www.fno.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39150000-8
Různý nábytek a vybavení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Truhlářské práce a truhlářská výroba - kvalitní nábytek na míru

Truhlářské práce a truhlářská výroba - kvalitní nábytek na míru

Hledáte firmu v okolí města Břeclav, která nabízí kvalitní truhlářské práce, truhlářskou výrobu? Neváhejte a kontaktujte firmu LAMÉ Kuchyňské linky - nábytek, která se svou činností působí na jižní Moravě převážně v okrese Břeclav a zabývá se truhlářskými prácemi. Veškerý nábytek zpracujeme pro Vás ve 3D návrh: - vestavěné skříně - obývací pokoje - dětské pokoje - ložnice - koupelnový nábytek - ordinace. Naše výroba zahrnuje také kuchyňské linky, korpusy, kuchyňská dvířka a kuchyňské pracovní desky. U truhlářských prací nabízíme a zaručujeme: -krásný desing kuchyní, nábytku i interiéru -vysoká kvalita výrobků -řemeslné zpracování -nízkou cenu -rychlé dodání zakázek -nejmodernější technologie a stroje -zpracováváme grafické návrhy.


Výroba nábytku na zakázku dle dodaných návrhů od vás

Výroba nábytku na zakázku dle dodaných návrhů od vás

Firma Kuchyně Chábera Liberec vám na zakázku vyrobí kancelářský, koupelnový i bytový nábytek. Vše si můžete prohlédnout na našich stránkách. Působíme v Libereckém kraji a jeho okolí, ale není pro nás problém uspokojit zákazníky i z jiných lokalit.  Výroba nábytku na zakázku dle dodaných návrhů od vás U nás v Liberci si můžete nechat vyrobit moderní a plně funkční nábytek do obýváku, koupelny, kanceláře nebo dětského pokoje. Podle dodaných podkladů nebo návrhů pro Vás vyrobíme nábytek na zakázku v požadovaném designu, kvalitě a rozumné ceně. Naše firma Kuchyně Chábera Liberec rychle a kvalitně uspokojí požadavky každého klienta.


Stolařství René Košťál Frýdek-Místek, výroba nábytku z lamina, masivu a dýhy, grafické zpracování

Stolařství René Košťál Frýdek-Místek, výroba nábytku z lamina, masivu a dýhy, grafické zpracování

Představujeme Vám firmu Stolařství Košťál z okresu Frýdek-Místek, která svoji činnost zaměřila na výrobu nábytku z lamina, masivu a dýhy. Součástí nabízených služeb je grafické zpracování. Nabízíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, ložnice, lůžka, dětské pokoje, obývací pokoje, šatny, kanceláře, prodejny, vybavení škol, schody. Provádíme grafické návrhy. Pokud Vás naše stolařství či výroba nábytku zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Sedliště 309, Frýdek-Místek.


Nábytek do interiéru domu nebo bytu vyrobený na míru

Nábytek do interiéru domu nebo bytu vyrobený na míru

Potřebujete do vašeho domu nebo bytu nábytek s atypickými rozměry? Nelíbí se Vám nábytek z obchodních řetězců a chcete si vybavit svůj domov nábytkem podle vašich představ? Veškerý nábytek pro vybavení vašeho domu nebo bytu vám na míru vyrobí truhlářská dílna Jana Formana z Moravského Krumlova. Na zakázku vyrobíme nábytek pro všechny místnosti ve vašem domě. Na míru vyrobíme kuchyni s vestavnými spotřebiči. Podle vašich představ zhotovíme nábytek do ložnice, dětského pokoje. Pomůžeme vám s řešením úložných prostor - vestavných skříní. Obývací pokoj a předsíň vybavíme obývací či předsíňovou stěnou podle vašeho vkusu.


Luxusní nábytek vyráběný na zakázku - interiéry hotelů, penzionů, restaurací, kanceláří

Luxusní nábytek vyráběný na zakázku - interiéry hotelů, penzionů, restaurací, kanceláří

Nadstandardní a velice luxusní čalouněný nábytek pro interiéry hotelů, penzionů, restaurací i kanceláří na zakázku vyrábí řemeslná dílna Tradicional. Nábytek z naší dílny se stane dokonalou reprezentací každého interiéru. V naší dílně se rodí kusy originálního nábytku z kvalitního smrkového a bukového dřeva, které jsou potaženy nejkvalitnější italskou kůží nebo látkami německé výroby. Truhlářská a čalounická dílna Tradicional na zakázku vyrobí nábytek pro recepce, jídelny, pokoje i společenské prostory, jako jsou sedací soupravy, křesla, taburety, jídelní lavice a stoly, postele a další kusy nábytku.


Interiérový nábytek na míru - výroba kvalitních vestavěných skříní a nábytku do interiéru

Interiérový nábytek na míru - výroba kvalitních vestavěných skříní a nábytku do interiéru

Chcete si nechat vyrobit interiérový nábytek na míru a hledáte kvalitní a spolehlivou firmu, která se zabývá výrobou nábytku do interiéru? Firma Lamé se sídlem ve městě Břeclav nabízí výrobu kvalitního nábytku a vestavěných skříní. Interiérový nábytek vyrábíme do: -obývacích a dětských pokojů, koupelny, ložnice, ordinace. V naší nabídce naleznete velký výběr materiálů z kterého interiérový nábytek můžeme vyrobit, moderní i klasický design interiérového nábytku. Nábytek pro Vás vyrobíme i na míru.