Sanace území bývalého státního vojenského statku Výmyslov

Sanace území bývalého státního vojenského statku Výmyslov

Předmětem zakázky je sanace území bývalého vojenského státního statku v katastrálním území Přerov., místní část Výmyslov, dle zpracované projektové dokumentace "Demolice objektů Výmyslov", zpracované společností Dekonta a.s. z 02/2017.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2017 08:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Armádní Servisní, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Přerov

Platnost veřejné zakázky:
12.06.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Armádní Servisní, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
60460580

Zadavatel ulice:
Podbabská 1589/1

Zadavatel PSČ:
160 00

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
BcA. Jana Koryčánková

Zadavatel telefon:
+420 973 204 624


Zadavatel web:
https://www.as-po.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Injektáže a sanace zdiva Praha, sanace betonu, izolační technologie proti vlhkosti, utěsňování

Injektáže a sanace zdiva Praha, sanace betonu, izolační technologie proti vlhkosti, utěsňování

Představujeme Vám firmu Injekta s.r.o. z Hovorčovic v okresu Praha, která svoji činnost zaměřila na utěsňování a opravy infrastruktur, sanace a izolační technologie proti vlhkosti. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme zatěsnění, sanaci, opravám, hydroizolace zdiva, betonu, monolitických železobetonových konstrukcí proti vlhkosti, vzlínající vodě, tlakové vodě. Pokud Vás naše injektáže a sanace zdiva zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Revoluční 18, Hovorčovice, Praha. Těsníme i bez nutnosti odkopávání suterény, sklepy, garáže, balkony, terasy, tunely, stoky, bazény, nádrže i chemicky zatížené, jímky, septiky, sprinklery, přečepávačky, střechy, chaty, domy, opěrně stěny, speciální injektáže


Sanace - odstranění vlhkosti, vysušení stěn, zdí a chemická hydroizolace

Sanace - odstranění vlhkosti, vysušení stěn, zdí a chemická hydroizolace

Máte problémy s vlhkostí ve vašem domě a nevíte, jak je vyřešit? Obraťte se na nás, vlhkost v domě je velmi nebezpečná z dlouhodobého hlediska pro zdraví všech obyvatelů a má samozřejmě další negativa. My vám rádi s jejím odstraněním pomůžeme. Zajistíme: - vysušení, - odstranění vlhkosti stěn domů, budov, - chemickou hydroizolaci (silikonátová, vlhkuvzdorná izolace pro zdivo). Nečekejte, až vám vlhkost v domě napáchá nenávratné škody a kontaktujte nás již dnes! Rádi vám poskytneme veškeré služby, které s vlhkostí zatočí a vy tak budete mít o starost méně!


Sanace betonových konstrukcí – stříkání suchých i mokrých betonových směsí

Sanace betonových konstrukcí – stříkání suchých i mokrých betonových směsí

Hledáte kvalitního partnera v oboru stavebnictví, sanací betonových konstrukcí a stříkání betonu suchého i mokrého? Stojíte před velkým projektem a chcete se spolehnout na zkušeného subdodavatele služeb? Neváhejte se obracet na naši společnost TRANS-REGION-STAV s.r.o. se sídlem v Chomutově. Naše společnost byla založena již v roce 1993 a máme tedy bohaté zkušenosti v oboru. Zaměřujeme se zejména na výstavbu a rekonstrukci průmyslových objektů, revitalizaci vodních toků (sanace betonových hrází a dalších konstrukcí) či zakládání vodních, průmyslových, inženýrských a administrativních objektů. Disponujeme celou řadou odborníků s dlouholetou praxí v odvětví, ve kterém poskytujeme naše služby. O naší kvalitě svědčí také mnohé certifikáty a technická osvědčení, jichž jsme držiteli. Obraťte se na nás přímo v našem sídle na Spořické v Chomutově, anebo navštivte naše webové stránky – jsme TRANS-REGION-STAV s.r.o. a jsme připraveni být Vám spolehlivým partnerem v oblasti výstavby a sanace betonových a jiných konstrukcí.


Izolatérské práce Kolín, izolace a sanace staveb všech typů, sanace vlhkého zdiva, jádrové vrtání

Izolatérské práce Kolín, izolace a sanace staveb všech typů, sanace vlhkého zdiva, jádrové vrtání

Představujeme Vám firmu Lukáš Vaňhal z Kolína, která svoji činnost zaměřila na izolace a sanace vlhkých objektů. Izolatérské práce provádíme na rodinných i bytových domech, průmyslových stavbách, komerčních budovách a dalších. V rámci nabízených služeb provádíme také jádrové vrtání a řezání živice, betonu a jiných materiálů. Naše činnost: - izolatérské práce - sanace vlhkých objektů - jádrové vrtání - řezání živice, betonu a jiných materiálů - poradenství Máte vlhké zdi v domě? Zjistili jste, že Váš dům či objekt není dostatečně izolován od vlhkosti? Pak kontaktujte naší firmu Lukáš Vaňhal z Kolína.


Podřezání zdiva řetězovou pilou - mechanické izolace vlhkého cihelného zdiva

Podřezání zdiva řetězovou pilou - mechanické izolace vlhkého cihelného zdiva

Pokud hledáte spolehlivou firmu, která se zaměřuje na izolace vlhkého zdiva, obrátit se můžete v lokalitě Zlínský, Olomoucký a Moravskoslezský kraj na firmu ACHP služby s.r.o. Děláme jak mechanické izolace zdiva i chemické injektáže. Izolace metodou podřezání vlhkého zdiva řetězovou pilou je mechanická metoda se 100% účinností vyschnutí. Provádí se u cihelného zdiva. Standardně provedeme podřezání strojní pilou a vložení fóliové nebo sklolaminátové izolace se zaklínováním plastovými klíny. Spáru tlakově vyplníme a zarovnáme maltovou směsí. U smíšeného, betonového nebo kamenného zdiva provádíme izolaci podřezáním zdiva diamantovým lanem.


Sanace, izolace zdiva pomocí chemické injektáže - dodatečná hydroizolace vlhkého zdiva

Sanace, izolace zdiva pomocí chemické injektáže - dodatečná hydroizolace vlhkého zdiva

U starších domů bývá velkým problémem mokré zdivo, způsobené zemní vlhkostí. Řešením je dodatečná hydroizolace vlhkého zdiva. Rychlou a technicky jednoduchou metodou sanace, izolace zdiva je provedení chemické injektáže. Nezávazné prohlídky objektů s návrhem sanace si můžete dohodnout u firmy ACHP služby s.r.o. z Bystřice pod Hostýnem, která působí na Moravě, převážně v lokalitě Zlínský, Olomoucký a Moravskoslezský kraj. Chemické injektáže: - řeší dodatečnou horizontální i vertikální hydroizolaci základů proti vzlínající vlhkosti i tlakové vodě - dodatečnou hydroizolaci zdiva provádíme pomocí infuzních vrtů s následnou tlakovou aplikací injektážního prostředku - na volbu injektážního prostředku má vliv druh, charakter zdiva, stupeň jeho zavlhčení a zasolení.