Technické vybavenie pre manipuláciu s odpadmi

Technické vybavenie pre manipuláciu s odpadmi

Predmetom zákazky je dodanie technického vybavenia na manipuláciu s odpadmi. Bližšie informácie sú uvedené v
súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
12.05.2017 08:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
EDUARD K. s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
16.06.2017 10:00

Cena veřejné zkázky:
1 276 753 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
EDUARD K. s.r.o.

Zadavatel ulice:
Jána Kanku 224/12

Zadavatel PSČ:
979 01

Zadavatel obec:
Čerenčany

Kontaktní osoba:
Ing. Branislav Zigo

Zadavatel telefon:
+421 911 476 634


Zadavatel web:
http://www.ultimaratio.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42418000-9
Zdvižné, manipulačné, nakladacie a vykladacie mechanizmy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bazarové vysokozdvižné vozíky - pomůžeme vám najít vozík podle vašich potřeb

Bazarové vysokozdvižné vozíky - pomůžeme vám najít vozík podle vašich potřeb

Toyota nabízí bazarové vysokozdvižné vozíky. Pomůžeme vám najít a doporučit vozík podle vašich potřeb. Naše použité bazarové vozíky mohou být pro váš podnik tou nejlepší volbou, ať již z finančních nebo časových důvodů. Všechny vysokozdvižné vozíky jsou u nás prověřené školenými pracovníky. Jsme největší český web s použitou manipulační technikou! Kromě bazarových vysokozdvižných vozíků nabízíme i vozíky nové. Přehled vysokozdvižných vozíků, které jsou pro Vás připraveny ihned k odebrání najdete na našich stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Výroba elektronických a pneumatických balancerů Kamenice, elektronicky řízené systémy

Výroba elektronických a pneumatických balancerů Kamenice, elektronicky řízené systémy

Představujeme Vám firmu Jiří Štěpánek z Kamenice, která svoji činnost zaměřila na výrobu balancérů, které využijí výrobní společnosti na celém světě v oblasti automobilového, leteckého, mechanického, elektromechanického a dalšího průmyslu. Balancéry umožňují snadnou manipulaci s břemenem s využitím minimální lidské námahy. Námaha pro operace s jakkoli těžkým břemenem je pro člověka elektronicky redukována na minimum. Chcete svým zaměstnancům ulehčit práci s těžkými břemeny? Chcete mít ve firmě rychlý a plynulý pohyb břemen s přesným umístěním? Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jednosměrná 1026, Kamenice.


Vázací prostředky, řetězové, lanové, textilní vazáky, ocelová lana - nejvýznamnější dodavatel

Vázací prostředky, řetězové, lanové, textilní vazáky, ocelová lana - nejvýznamnější dodavatel

Hledáte spolehlivou firmu, která Vám na základě dlouholetých zkušeností nabízí kvalitní zboží, které dodává ve velmi krátkých dodacích lhůtách a za příznivé ceny? Pak jste na správném místě! Firma PAVLÍNEK s.r.o. pro Vás v rámci kamenného i internetového obchodu připravila: - řetězové vazáky a komponenty - textilní vazáky a ochrany - lanové vazáky - ocelová lana - vázací body, přivazovací řetězy a pásy - jeřábové háky - kladkostroje, lanové navijáky - zařízení pro manipulaci, zvedací zařízení a další Společnost PAVLÍNEK s.r.o. se taktéž specializuje na servis, montáž, opravy a revize vázacích prostředků a manipulační techniky, zákazníkům je tak poskytnut maximální rozsah služeb.


Výroba, sestavení montážních celků - strojní celky, dopravníky, manipulátory

Výroba, sestavení montážních celků - strojní celky, dopravníky, manipulátory

Pro strojírenství vyrábí na zakázku společnost ZAKO Turčín Zlín-Březnice montážní celky i jednotlivé díly dle požadavků zákazníka. Strojní celky, dopravníky, manipulátory i celé výrobní linky vyrobíme dle zadané dokumentace, nebo navrhneme. Disponujeme kvalitním strojním vybavením. Vlastní výroba, sestavení montážních celků. Reference: - výroba strojů dle dodané dokumentace - dopravníky třísek a filtrační stanice k obráběcím strojům - manipulátory do papírenských provozů - výroba výpalků + normálie a nakupované polotovary - sestavení, montáž, kontrola.


Opravy a servis vysokozdvižných VZV vozíků - více než 20 let zkušeností

Opravy a servis vysokozdvižných VZV vozíků - více než 20 let zkušeností

Pokud hledáte firmu, která se zaměřuje na opravu a záruční i pozáruční servis vysokozdvižných vozíků, pak se obraťte na VZV DESTA SERVIS, která vám opraví VZV značek Desta, Hyster, Toyota, Caterpillar, Mitsubishi, Daewoo, Czesab, Jungheinrich, Linde, Fiat, Tailift, Clark, Balkancar, BT, Glywice. Dále také pro tyto vysokozdvižné vozíky nakupujeme a prodáváme originální náhradní díly - disponujeme dobře vybaveným skladem přímo na dílně v Těšeticích u Olomouce. Pokud sháníte díly, které ve skladě nemáme, pak jsme schopni je sehnat ve velmi krátkém čase a za solidní ceny. Opravy a záruční i pozáruční servis vysokozdvižných vozíků zajistíme v regionech - Olomouc, Přerov, Prostějov, Vyškov, Uničov, Litovel, Rýmařov, Mohelnice, Konice, Jevíčko a další. Menší opravy dokážeme zajistit přímo u zákazníka. Dále také dodáváme staré, repasované, nové či paletovací vozíky.


Hydraulické vyrovnávací můstky, rampy a nájezdy pro logistická centra, sklady

Hydraulické vyrovnávací můstky, rampy a nájezdy pro logistická centra, sklady

Máte logistický sklad či obchod, který potřebujete vybavit rampou pro přemístění zboží z nákladních aut? Naše společnost Ing. Radmila Hamerníková s.r.o., sídlící v Kopřivnici, se specializuje na výrobu a montáž vyrovnávacích hydraulických můstků neboli ramp a nájezdů. Rampy vyrábíme ve standartních rozměrech či na zakázku až do délky 5 metrů a nosnosti 15 tun. Mimo hydraulické můstky jsou dále v našem výrobním programu zařazeny například nájezdy, vedení kol a zábrany. Všechny naše výrobky jsou povrchově upraveny finálním nátěrem, komaxitovány či pozinkovány. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat rádi Vám poradíme a vyrobíme ocelové konstrukce na zakázku.